Çevre Mühendisliği Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

University of New Haven çevre mühendisliğinde 30 kredilik bir yüksek lisans programı sunmaktadır.

Sürekli değişen dünyamız

Sınıf ortamlarındaki zorlu, profesyonel odaklı kurslarla öğrenciler, çevre koruma konularında disiplinlerarası bir çalışma, su kalitesi ve arıtma, atık su arıtma, katı atık yönetimi, saha iyileştirme ve emisyon kontrol önlemleri.

Modern teknolojiyle donatılmış küçük sınıflar, mezunlara benzersiz bir kişisel öğrenme deneyimi sağlarken, gerekli bir proje sürekli değişen dünyamızı zorlayan çağdaş çevre sorunlarının derinlemesine araştırılmasını kolaylaştırır.

Çevrimiçi Program

Çevre Mühendisliği bölümündeki tam çevrimiçi MS özellikle çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır ve çevre mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi kazanma hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Program, ülke genelinde ve dünyanın dört bir yanındaki fakülte ve sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapacağınız, tam olarak desteklenen bir çevrimiçi öğrenme ortamı yaratmaya odaklanıyor. Tüm sınıflar% 100 çevrimiçidir ve altı uygun yedi haftalık dönemden herhangi birinde tamamlanabilir.

Bir adım atın, dışarıdan adım atmadan bile

Çevre Mühendisliği programındaki çevrimiçi yüksek lisans programımız çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır ve 2 yıl içinde çevre mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi kazanmanıza yardımcı olabilir. Program, ülke genelinde ve dünyanın dört bir yanındaki fakülte ve sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapacağınız, tam olarak desteklenen bir çevrimiçi öğrenme ortamı yaratmaya odaklanıyor. Tüm dersler% 100 çevrimiçidir ve yedi haftalık uygun bir şekilde uygun şekilde tamamlanabilir.

 1. Sınıflar sadece 6-7.5 hafta uzunluğundadır.
 2. Sınıflar tamamen çevrimiçidir ve programınıza göre
 3. 30 krediyi sadece 2 yılda tamamlayabilirsiniz.
 4. Sınıflar teoriyi gerçek dünya uygulamaları ile birleştirir. Sınıfların çoğu, final sınavı yerine bir proje içerir, böylece öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz

Öğrenciler çevre koruma sorunları, su kalitesi, su arıtma, atık su arıtma, katı atık yönetim sistemleri, saha iyileştirme ve emisyon kontrol önlemleri gibi çevre mühendisliği alanlarını keşfederek karmaşık çevre sorunlarına sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi öğrenirler.

Ulusal Tanınan Kariyer Geliştirme Merkezi

Tüm University of New Haven öğrencileri, Princeton Review tarafından ülkedeki en iyilerden biri olarak adlandırılan Üniversite Kariyer Gelişim Merkezi aracılığıyla mevcut olan birçok kaynağa erişebilir.

Kariyer değerlendirmelerinden, ağ oluşturma ve meslek gölgelemesinden kampüs içi görüşmelere ve maaş görüşmelerine kadar Kariyer Gelişim Merkezi, anlamlı bir kariyer ve tutkunuzu sürdürme fırsatı belirleme becerisi ve bağlantıları sağlar.

Factory Chimney Smokeveeterzy / Unsplash

Seçilmiş Dersler ve Programlar

Sulu Atıkların Fiziksel-Kimyasal Arıtımı

Su kirliliği kontrolü için doğal ve mühendislik sistemlerinde fiziksel ve kimyasal işlemlerin analizi. Kapsanan birim işlemler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, havalandırma ve gaz transferi, sedimantasyon, filtrasyon, pıhtılaşma / topaklanma, emilim, kimyasal stabilizasyon, iyon değişimi, dezenfeksiyon bulunur. Tasarım metodolojileri ve tedavinin operasyonel yönleri de göz önünde bulundurulur

Sulu Atıkların Biyolojik Arıtımı

Bu ders, su atıklarının biyolojik arıtımı (belediye, endüstriyel ve / veya tehlikeli) ilkelerinin derinlemesine çalışılmasını sağlar. Yaygın olarak kullanımda olan askıya alınmış ve tutturulmuş büyüme işlemleri ele alınmaktadır. Aktif çamur, damlatma filtreleri ve dönen biyo-kontaktörlerin tasarım ve işletme yönlerine önem verilir. Yerinde tedavi süreçleri de kapsanmaktadır.

Kirletici Kader ve Çevrede Taşınım

Bu ders çevredeki kirletici davranışın temel prensiplerini kapsar. Hava, su ve katı bölgeler arasındaki kirletici dağılımını etkileyen kirletici fiziksel-kimyasal özellikleri, taşınımı ve dönüşüm mekanizmaları derinlemesine incelenmiştir. İşlenen konular arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, çevresel arayüz dengesi, ileri ve yayılma taşımacılığı; Atmosferik, su ve karasal alanlarda biyokimyasal değişim. Çevresel modelleme de göz önünde bulundurulur.

Çevre Kanunu ve Mevzuat

Eyalet ve federal kirlilik kontrol yasa ve yönetmeliklerinin uygulama tekniklerinin gözden geçirilmesi; atık işleme kriterleri ve belediye düzenlemelerinin tasarımı ve değerlendirilmesi üzerindeki etkileri; çevresel değerlendirme ve etki bildirimlerinin hazırlanması.

Lisansüstü Öğrencileri İçin Başvuru Koşulları

Yüksek Lisans's Uygulama Kontrol Listesi

 • Çevrimiçi uygulama
 • 50 $ iade edilmeyen ücret
 • Resmi üniversite transkriptleri ve lisans derecesinin tamamlandığının kanıtı. Üniversite notlandırma sisteminize ilişkin bir açıklama da transkriptlerinizle birlikte verilmelidir.
 • Profesörünüzden veya işvereninizden iki öneri mektubu
 • Bir Amaç Bildirimi gereklidir. Bir özgeçmiş tavsiye edilir
 • Bazı ana dallar GRE ve / veya GMAT sınav puanları gerektirir. GRE Okul Kodu: 3663; GMAT okul kodu: P1X-DS-94

Uluslararası öğrenciler

 • Çevrimiçi uygulama
 • 50 $ iade edilmeyen başvuru ücreti
 • Katılan tüm kolej veya üniversitelerin transkriptleri (İngilizce). Transkript mühürlü zarflar içinde gönderilmeli ve doğrudan kabul ofisine gönderilmelidir. Resmi belgeler mevcut değilse, resmi olmayan belgeler yalnızca ilk inceleme için çevrimiçi başvuru sisteminden yüklenebilir. Ancak, tüm resmi belgelerin kabul edilen yarıyıl için derslerin başlamasından önce alınması gerekir.
 • İki Tavsiye Mektubu
 • Bir Amaç Bildirimi
 • Özgeçmiş veya özgeçmiş
 • 75 TOEFL veya 6.0 IELTS veya 50 PTE veya University of New Haven Akademik İngilizce Hazırlık Programının tamamlanması. Bazı ana dallar daha yüksek İngilizce sınav puanları gerektirebilir
 • Bazı ana dallar GRE ve / veya GMAT sınav puanları gerektirir. GRE Okul Kodu: 3663; GMAT okul kodu: P1X-DS-94
 • Hint başvuru sahiplerinin ayrıntılı dönem sömestir not kağıdı / akademik transkript sunmaları gerekmektedir. KONSOLİDE işaret levhaları tek başına kabul edilemez
 • University of New Haven , Ulusal Değerlendirme ve Akreditasyon Konseyi (NAAC) tarafından "A", "A" veya "Beş Yıldızlı" derecesine sahipse Hindistan'dan yalnızca 3 yıllık lisans dereceleri alır. Öğrenciler ayrıca 1. veya 2. bölümden mezun olmuş olmalılar. Başvuru sahibinin transkriptleri ile birlikte üniversite veya kolej NAAC derecesinin bir kanıtı verilmelidir. Bu, aşağıdaki 3 yıllık lisans dereceleri için geçerlidir: B.Com 3 yıllık derece, B.Sc 3 yıllık derece ve BBA 3 yıllık derece. 3 yıllık dereceye sahip Hintli adaylar, kabul edilmek üzere kabul edilmiş bir üniversiteden ek bir yüksek lisans derecesi veya bir yıllık Yüksek Lisans Diploması ekleyebilirler.
Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Devamını oku

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Daha Az