şirket içinde daha kaynaktır En değerli.

Biz okullarda birinci iş's Üniversitesi Chicago ve Lisansüstü dünya Okulu İşletme, biri. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bizim özel yönetici eğitim programları, sizin takım üst yardımcı olacağız ile.

Ekibinizin daha hazır ile sorunları ele alacaktır. Yeni bir seviyeye onların en iyi fikirleri itecektir. Onlar güven devam edecektir.

Keşfetmek ve gerçek değeri ve potansiyel ekibinizin Chicago GSB gelen özel yönetici eğitim ile gelişir.


iş senin liderler, geliştirmek, eğitim iş lider bir bilgi edinildi. Bugünün iş iklimi yaratıcılık gerektirir. Chicago GSB olarak, güçlü fikirleri iş altında yatan kavramların derin bir anlayış geldiğini biliyorum. Bizim titiz yaklaşım en başarılı strateji belirlemede mevcut sorunları anahtar unsurları derinlik ve iş bilgisi ve bağlama genişlik verir.


Biz program eğitim yürütme özel bir geliştirecek çalışma ile size. kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapma sonra, size öğrenme için en iyi yaklaşım belirlemenize yardımcı olur. Biz bir "off-the-shelf" Elbette değiştirebilir veya özel ihtiyaçlarınız için hedeflenen tamamen özelleştirilmiş program oluşturun. Eğer gelecek şehir Chicago, Londra, ya da Singapur, ya da bizim fakülte bizim state-of-the-art sınıf olanakları kullanmayı seçebilirler-sen nerede olursa olsun dünyada.

zor bir ekonomide, sizin takım mevcut fırsatları maksimize böylece bir sonraki dalgaya hazır beceri boşlukları doldurmak için her zamankinden daha önemlidir. Özel yönetici eğitim girişimleri, insan sermayesi, akıllı ve etkili bir yatırımdır. Izin Chicago GSB ihtiyaçlarınızı tam yerine getiren özel bir yönetici eğitim programı oluşturmak. Firmanızın potansiyel ile birlikte çalışan ve hissedar değerini artırın.

işletme eğitiminde lider ile Ortaklık ve şirketinizin en yüksek beklentileri aştı. Aslında. Amerika'nın en iyi 500 şirket Forbes's 2002 listesinde, Chicago GSB mezunlar tarafından yönetilen bu toplam hissedar getirisi tabanlı performans en üst sırada yer aldı.


University of Chicago Booth School of Business için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date