Özel öğrenme girişimleri

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

şirket içinde daha kaynaktır En değerli.

Biz okullarda birinci iş's Üniversitesi Chicago ve Lisansüstü dünya Okulu İşletme, biri. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bizim özel yönetici eğitim programları, sizin takım üst yardımcı olacağız ile.

Ekibinizin daha hazır ile sorunları ele alacaktır. Yeni bir seviyeye onların en iyi fikirleri itecektir. Onlar güven devam edecektir.

Keşfetmek ve gerçek değeri ve potansiyel ekibinizin Chicago GSB gelen özel yönetici eğitim ile gelişir.


iş senin liderler, geliştirmek, eğitim iş lider bir bilgi edinildi. Bugünün iş iklimi yaratıcılık gerektirir. Chicago GSB olarak, güçlü fikirleri iş altında yatan kavramların derin bir anlayış geldiğini biliyorum. Bizim titiz yaklaşım en başarılı strateji belirlemede mevcut sorunları anahtar unsurları derinlik ve iş bilgisi ve bağlama genişlik verir.


Biz program eğitim yürütme özel bir geliştirecek çalışma ile size. kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapma sonra, size öğrenme için en iyi yaklaşım belirlemenize yardımcı olur. Biz bir "off-the-shelf" Elbette değiştirebilir veya özel ihtiyaçlarınız için hedeflenen tamamen özelleştirilmiş program oluşturun. Eğer gelecek şehir Chicago, Londra, ya da Singapur, ya da bizim fakülte bizim state-of-the-art sınıf olanakları kullanmayı seçebilirler-sen nerede olursa olsun dünyada.

zor bir ekonomide, sizin takım mevcut fırsatları maksimize böylece bir sonraki dalgaya hazır beceri boşlukları doldurmak için her zamankinden daha önemlidir. Özel yönetici eğitim girişimleri, insan sermayesi, akıllı ve etkili bir yatırımdır. Izin Chicago GSB ihtiyaçlarınızı tam yerine getiren özel bir yönetici eğitim programı oluşturmak. Firmanızın potansiyel ile birlikte çalışan ve hissedar değerini artırın.

işletme eğitiminde lider ile Ortaklık ve şirketinizin en yüksek beklentileri aştı. Aslında. Amerika'nın en iyi 500 şirket Forbes's 2002 listesinde, Chicago GSB mezunlar tarafından yönetilen bu toplam hissedar getirisi tabanlı performans en üst sırada yer aldı.


Son Güncelleme Ara 2010

Okul Hakkında

1898 yılından bu yana, Chicago School of Bozkurt İşletme Üniversitesi iş vardır üretilen dünya fikir liderleri ve şekil. iş eğitimi Bizim titiz, disiplin temelli yaklaşım zorlu sorunlarla karşı karşıy ... Devamını oku

1898 yılından bu yana, Chicago School of Bozkurt İşletme Üniversitesi iş vardır üretilen dünya fikir liderleri ve şekil. iş eğitimi Bizim titiz, disiplin temelli yaklaşım zorlu sorunlarla karşı karşıya kalmaya hazır emin, etkin, saygın iş adamları içine öğrencilerimize dönüşür. &nbsp Biz iddia gurur duyuyoruz: eşsiz bir fakülte, derecesi ve üç kıtada, yaklaşık 42.000 mezunlar, güçlü başarılı ve hayat boyu kariyer fırsatları bir zenginlik sağlamak kurumsal ilişkiler büyüyen küresel bir vücut sunulan açık kayıt programları. Chicago dünyaca ünlü Üniversitesi parçası olarak, biz farklı entelektüel kültür şekil üniversitenin temel değerleri paylaşıyoruz. Chicago Bozkurt, sürekli ve, test fikirler soru kanıt arıyorlar. iş bu olağanüstü etkili yaklaşım, yeni fikirler ve yenilikçi çözümler yol açar. Bizim öğretim üyelerinin altısı bu fikirler için Nobel ödülü kazandı - başka hiçbir iş okul uyumlu bir rekor. &nbsp Bu aynı kültürü mükemmel analiz etmek ve büyük işletme zorlukları çözmek donanımlı iş düşünürleri içine mezunlarımız dönüştürür. Daha Az
Chicago , Philadelphia , Londra , Madrid + 3 Daha fazla Daha az