öğrenme usta ve öğretim (molt)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bir ilkokul veya ortaokul öğretmeni olmak

Eğer eğitimin dışında herhangi bir alanda lisans derecesine sahip ve bir okul öğretmeni olmak istiyorsanız, Öğrenme ve Öğretme Usq Yüksek Lisans bunu başaracağım. Bu, tüm yeni lisans düzeyinde lisans eğitimi gelişmiş ve kapsamlı bir anlayış ile donatmak ve iyice yeni bir kariyer için hazırlar.

Bölümleri

  • Birincil
  • ORTA

Mesleki deneyim

denetimli mesleki deneyim yerleşimlerin 60 gün bir okul veya onaylanmış diğer eğitim bağlamında bir yüzde 50 öğretim yükte bir denetimsiz staj 20 gün vardır. Ayrıca yurtdışında da mesleki deneyim bazı yapma imkanı var.

Profesyonel akreditasyon

Öğrenme ve Öğretme (İlköğretim) Yüksek Lisans mezunları öğretmen kayıt için Öğretmenlerin Queensland College başvurabilirler.

Diploma için tüm şartları yerine getirmenin yanı sıra, öğrencilerin Mezun Olmadan Önce Kişisel Okuryazarlık ve Numeracy Testini (PLANTITE) geçmeleri gerekir. Öğrencilerin 8 dersi başarıyla tamamlamadan önce PLANTITE'yi geçmeleri önerilir. Lütfen Avustralya Eğitim Araştırma Konseyi (ACER) Wesite aracılığıyla PLANTITE testine kaydolun.

Kariyer sonuçları

Öğrenme ve Öğretme Yüksek Lisans programından mezun olarak, öğretmen kaydı için uygun olacaksınız. Bu Queensland ve dünya çapında bir öğretmen olarak istihdam bulmak için birçok heyecan verici fırsat sunmaktadır.

Giriş Koşulları

  • 3-yıllık lisans derecesi veya 7.0 üzerinden en az 4.5 not ortalaması ile eğitim dışındaki bir disiplin eşdeğer.
  • Form G onların uygulama ile - daha önceki çalışmalar tamamlanmış Öğretim Alan göndererek bu gereksinimleri karşılamak nasıl başvuru sahipleri göstermek gerekir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Geçerli İngilizce dil şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu program bir En az IELTS 7.5 veya eşdeğeri. İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, bir üniversite tarafından onaylanmış İngilizce dil programını okumak için başvurabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Devamını oku

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Daha Az
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Avustralya Çevrimiçi + 3 Daha fazla Daha az