öğretim master (birincil)

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Neden Notre Dame Eğitim


The University of Notre Dame Avustralya, küçük sınıflar ve bakım topluluk atmosfer gibi mükemmellik, pastoral bakım ve sosyal adalet konusundaki kararlılığını gurur duymaktadır. Üniversitesi, öğretme ve öğrenme için benzersiz bir kişisel yaklaşım sunabiliyoruz. Sonuç olarak, Notre Dame, becerilerini geliştirmek ve onları seçtikleri alanda başarılı olmak için etkinleştirmek için güven öğrencilere yardımcı olabilir. Ayrıca, Notre Dame bir şehir üniversitesi olması nedeniyle, öğrenciler Fremantle öğrenmeyi bir eğitim ve kültürel bir deneyim sunmak için tüm sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlere erişim var.

&nbsp

&nbsp

Öğretim Yüksek Lisans (İlköğretim)


Eğitim bir yıl Yüksek Lisans Diploması (Dip Ed) devam etmek, öğretmek için bir yeterlilik kazanmak için ilgili lisans öğrencileri için öğretmen eğitiminde standart uygulama olmuştur.


Notre Dame Eğitim Diploma uygulamalı miktarını iki katına fazla ve öğrencilerin öğretmenlik yeterlilik in-okul gelişim için daha mezun yaklaşım sağlar Öğretim programı iki yıllık bir master derecesine sahiptir. , Ilk yıl ve ikinci yıl vadeli üç iki dönem olmak üzere toplam 20 hafta sınıfta uygulama dersin iki yıl içinde iki okul deneyim fırsatları, vardır.


Notre Dame İlköğretim öğretim kursları ile öğrencilere:

  • Kapsamlı bir okul deneyimi bileşeni, iki yıl boyunca okul zaman 20 hafta tutarında
  • Güçlü destekleyici rehberlik düzenleme
  • Müfredat Çerçevesi tüm Öğrenme Alanları öğretmek yeteneği
  • Teori ve pratiğin güçlü entegrasyonu
  • Problem çözme, çağdaş, pratik, interaktif ve odaklanmış olan Kurs
  • Profesyonel ref uygulama üzerinde toplama noktasına
  • Işveren, hükümet ve kayıt şartlarını Aldıktan
  • Ortaya çıkan öğrenme teknolojileri maruz kalma
  • (Arzu edilirse) bir Katolik okulunda Din Eğitimi öğretmek için Akreditasyon
  • Katolik bir okulda öğretmek için Gereksinimleri (istenirse)

&nbsp

&nbsp

Çalışma ve Değerlendirme Modu


Öğrenciler ilk sem, part-time ya da full-time öğrenci olarak çalışma üstlenebilir birim kullanılabilirliği tabi ester (Şubat) ya da ikinci dönem (Temmuz). Her birim yeterlik değerlendirmesi öğretici performans, ödev veya projeler dönem boyunca bir dizi ve bir final sınavı oluşur.

&nbsp

&nbsp

Kariyer Olanakları

Notre Dame Katolik, Bağımsız ve Devlet okulları mezunları iş bulma ve yüksek istihdam başarı oranı var.

&nbsp

&nbsp

Başvuru Koşulları


Başvurular başlamadan en az bir ay önce alınmış olmalıdır. Ancak, lisansüstü dersler sınırlı yerlerde ve ilk gelen ilk hizmet bazında dolu olacak, bu yüzden erken uygulanması teşvik edilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Unda) (University of Notre Dame Avustralya üniversiteleri Avustralya yükselen yıldızlarından birisi. Aralık 1989 yılında Batı Avustralya Parlamentosu bir kanun ile kurulan, şimdi 7.000 'den fazla öğre ... Devamını oku

Unda) (University of Notre Dame Avustralya üniversiteleri Avustralya yükselen yıldızlarından birisi. Aralık 1989 yılında Batı Avustralya Parlamentosu bir kanun ile kurulan, şimdi 7.000 'den fazla öğrencisi Fremantle, Sydney ve Broome yılında üç kampüste kayıtlı bulunuyor. Üniversitenin kurucu ortağı ABD'deki Notre Dame Üniversitesi (NDUS), dünyanın en büyük Katolik üniversitelerden biri ve Unda için kriter oldu. Bu ilham ile Unda sağladı; nasihat; fikir ve modelleri, 'yurtdışında' öğrenci ve öğretim; ve Kurullar ve yönetim kurulları üzerindeki liderlerin varlığı. &nbsp Notre Dame Avustralya, Amerika, Avrupa ve Kuzey olan iki Avustralyalı üniversite vardır kucakladı hem saygın gelenekleri Katolik üniversite ve eski gelenek ve modern Avustralya üniversite. Bu lisans eğitimi mükemmellik konusunda uzmanlaşmış bir üniversite olmak için çabalıyor. tıp, hukuk, öğretmenlik, hemşirelik, muhasebe ve finansman, fizik tedavi, danışmanlık, sağlık bilimleri ve rahiplik: Its odak eğitim ve gençlerin eğitim önemli mesleklere giriş içindir. &nbsp Üniversite, özellikle çok uzun Avustralya'da Kilisesi misyonu ile ilişkili Sağlık ve Eğitim büyük geleneksel meslek disiplinleri, bir lider olarak rolü için dikkat çekicidir. Aynı zamanda, eğitim özel bir rol üstlendi ve hizmet için, kuzey Avustralya yerli halkı. &nbsp Notre Dame bir orta boy, alanlarında bir dizi kamu finansmanı alan özel bir üniversitedir. Öğrencilerin önemli bir kısmı, Avustralya Hükümeti tarafından finanse edilen sağlık ve eğitim alanlarında yer var. Onu mümkün olduğunca, öğrencilerin bir bakım ve samimi öğrenme ortamında kişiselleştirilmiş, yüksek kaliteli eğitim almak, sağlamaya kararlıdır. da öğrencilerin beden yaklaşık yüzde 10 uluslararasıdır. &nbsp Üniversite Avustralya işverenlerden talep çok ve mezunlarının hazır sanayi 'üretmeyi hedeflemektedir. &nbsp Fremantle, Sydney ve Broome Üniversitesi üç kampüste, çarpıcı ve çok uygun güzel. Onlar birinci sınıf lisans üniversite deneyimi için ideal bir ortam sağlar. Daha Az
Broome , Fremantle , Sidney + 2 Daha fazla Daha az