Flying Academy, International Flight Training Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EASA ve FAA uçuş okulu onayladı

Uçan Akademisi FAA (Federal Havacılık İdaresi) tarafından yetkilendirilmiş bir uçuş okulu yanı sıra EASA (Avrupa Hava Güvenliği Ajansı) 'dir. Akademinin en yüksek öncelik tüm pilotlara güvenli bir uçan bir ortam sağlamaktır. En yüksek müşteri memnuniyeti okulun en önemli değerlerinden biridir çünkü Prag, Brno veya Miami üssünde olsun, Uçan Akademi, ilk müşterilerine koyar. Sürekli yenilik öncesinde küresel varlığı ile değil, aynı zamanda teknoloji sadece rekabet bizi tutar.

Akademi'nin misyonu uçan etkili bir şekilde çalışabilmesi ve iyice dünyada havayollarının kurumsal pilot veya ilk subay ve kaptanları olarak istihdam olanakları zorluklara donatılmıştır profesyonel, emniyet bilinçli uçuş mürettebat oluşturmaktır.

Neden Uçan Academy seçin

EASA Eğitim Organizasyonu (CZ / ATO-014) Onaylı
FAA Onaylı 141 ve 61 Uçuş Okulu
ve / veya ABD, Avrupa Birliği uçmayı öğrenmek
Miami uçuş eğitim üssü, Florida 360 üzerinde uçan gün sunuyor
Avrupa'da ve ABD'de uçuş eğitimi birleştirebilirsiniz
Avrupa'da pilot eğitimi ile 12 yıllık deneyim ve ABD'de 30 yıl
Uçuş okulu havayolu pilotları tarafından yönetiliyor - gerçek bir pilot deneyim elde edecek
tüm dünyada ülkeden öğrenciler
mesleki uçuş eğitim programına başlamadan bizim öğrenciler için ücretsiz iPad Mini

Uçuş eğitim deneyimi, yenilikler

tecrübe Uçan Akademisi ve eğitmenleri gelen öğrenciler kar yıllar boyunca topladık. Avrupa'da Uçan Akademisi deneyimi 12 yıl Miami tabanında birikmiş deneyim bile 30 yıl ile, akademi, dünya çapında yaşanan pilotları ile mükemmel bir eğitim verebilmektedir.

Bu gerçek yaşam pilot deneyim çok pratik odaklı ve eller-öğrenme deneyimleri sağlar istisnai eğitim yansır. Interaktif ve farklı bir öğrenme ortamı yaratmak için akademi hedefidir. programlarına katılan öğrenciler için ATPL soru bankası, Wifi donanımlı derslik video malzemeleri ve hatta ücretsiz iPad modüler, 0 ATPL: Bu nedenle öğrencilerimizin eğitimi için sanat ekipman son durumu kullanarak mevcudiyet var yenilikler üzerinde odaklanmalıdır -CPL yanı sıra, 0 ATPL. sektördeki değişiklikler hemen tüm öğrenme materyalleri mevcut kalmasını sağlamak için müfredatı yansır ve Uçan Akademi müşterilerine en iyi eğitim olanakları sunmaya devam ediyor.

Uçan Akademisi Havayolu Pilotlar tarafından yönetiliyor. Onlar tüm yol hedeflerine öğrencileri kurşun derslerin geniş bir yelpazede geliştirdik. Uçan Akademisi'nde öğrenciler, kendi Private Pilot Lisansı kazanmak Havayolu Nakliye Pilot Lisansı kadar lider Ticari Pilot Lisansı elde yanı sıra kendi Enstrüman Değerlendirme eklemek için programlar katılmak için fırsat var.

ABD ve Avrupa'da uçuş okulu yerleri

Çek Cumhuriyeti yanı sıra Miami, Florida bazlarla, Uçan Akademisi onların öğrencilere çok cazip seçenekler arasından kendi eğitim için konumu seçmek için fırsat verir. Uçan Akademisi şiddetle konut fırsatları, vize gereksinimleri ve daha fazlası ile, öğrencilerine destekler.

Uçan Akademisi Avrupa kapısını açan! Çek Cumhuriyeti üslerinden biri Uçan Akademisi bir öğrenci olarak, öğrencilerin herhangi bir vize sorun üzerinden gitmek zorunda kalmadan tüm (Avrupa Birliği vardır) Avrupa'dan ülkeleri ziyaret etme fırsatı var! Paris, Berlin, Roma, hatta Barselona birçok ucuz Avrupalı ​​havayolu ile bir uçuş atlamalı ile kolayca ulaşılabilir.

Uçan Akademi'nin büyük avantajlarından biri Miami, Florida onun temelidir. gün ve gece Miami güzel manzarası, mavi gökyüzü ve muhteşem plajları Uçan Akademisi bu taban sunduğu tek faydalar değildir. Florida iklimi mümkün yıl boyunca uçmak için yapar. Bu hızlı bir şekilde uçuş saatlerini toplamak ve bir havayolu ya da kurumsal pozisyon koltuğuna atlamak için tüm öğrenciler sağlar.

ülkelerden gelen öğrenciler tüm dünya turu

Uçan Akademisi çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratır. Kolombiya, El Salvador, Brezilya, Romanya, Suudi Arabistan, Hindistan, Maldivler, ve daha birçok gibi tüm dünyada ülkelerden gelen öğrenciler ile. Bu kültürlerarası yetkinlik öğrencilerin kariyerleri boyunca farklı ülkelerde çalışan veya başka bir kültürden bir pilotla bir havayolu kokpit paylaşımı rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.

Sonuçta, Uçan Akademisi sunmak için fırsat büyük bir paket var ve bunların öğrencilere başarılı profesyonel pilotlar olma hayallerini yerine getirmek için gerekli olan gerekli desteği verecektir.

Konumlar

Prag

Flying Academy Prague

Address
Flying Academy s.r.o.
Beranových 130
Praha 9 - Letnany 199 05

19905 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti
Telefon
+420 228 882 444

Brno

Brno–Tuřany Airport

Address
Flying Academy Brno
Airport Brno - Turany
Brno 627 00
Czech Republic

627 00 Brno, Güney Moravya Bölgesi, Çek Cumhuriyeti
Telefon
+420 545 521 310

Güney Miami Yükseklikleri

Flying Academy Miami

Address
Güney Miami Yükseklikleri, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 305-255-8753

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: