Metropolitan University Prague

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Metropolitan Üniversitesi Prag (MUP) Çek Cumhuriyeti eski ve en büyük özel üniversiteler arasında yer alıyor. Metropolitan Üniversitesi Prag'da okuyan ilgilenen adayların sürekli akını birinci sınıf bir eğitim kurumu ününü kanıtlıyor. MUP 5000 öğrenciye eğitim vermektedir. 2001 yılında kuruluşundan bu yana, üniversite, uluslararası bölgesel ilişkiler, yasal uzmanlık ve Çek yanı sıra İngilizce çalışmanın hem tam zamanlı ve yarı zamanlı formları, uluslararası ekonomik ilişkiler alanında eğitim programları sunmaktadır. MUP Prag ve Pilsen, Liberec ve Kralovehradecky üç bölgesel merkezlerde faaliyet göstermektedir.

Çalışma Programları ve Uzmanlık

Metropolitan Üniversitesi Prag Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarında eğitim vermektedir. MUP ayrıca Hayatboyu Öğrenme Programları çerçevesinde ikinci dil olarak Çek ve İngilizce kursları yoğun uygular.

Scitientific Faaliyetleri

Metropolitan Üniversitesi Prag eğitim kalitesinde sürekli bir artış sağlamak için elinden araştırma faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. MUP sayısız konferanslar ve seminerler uzman, her yıl tutun araştırma merkezleri için bir platform sağlar. Araştırma merkezleri, tüm araştırma faaliyetlerinde öğrencileri dahil etmek çalışıyoruz.


Aşağıdaki merkezleri MUP'ya çalışmasına: Ortadoğu Araştırmalar Merkezi (CMES), Uluslararası Ekonomik İlişkiler Çalışmaları Hukuk Sınai Mülkiyetin Korunmasına (UPOPV), Merkezi Güvenlik Çalışmaları (C4SS), İbero-Amerikan Merkezi (IAC), Centre Enstitüsü (CMEV), Medya Enstitüsü (IPM), vb

Uluslararası İşbirliği

Uluslararası işbirliğinin ölçüde ile ilgili olarak, Metropolitan Üniversitesi Prag Çek Cumhuriyeti'nde önde gelen özel üniversitelerinden arasında yer almaktadır. Uluslararası faaliyetlerini uygulamak - Nothern Afrika, ERASMUS + programı çerçevesinde yanı sıra Asya'da, Avrupa'da ve Amerika'da - MUP 180'den fazla partner üniversiteler ağı kurdu.

Konumlar

Prag

Address
MUP Strašnice Building
University Headquarters
Metropolitan University Prague
Dubečská 900/10

100 31 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin