Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Charles Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Programları Biz ne öneriyoruz? Yüksek kalitede ve uygun fiyatlı üç yıllık lisans ve iki yıllık master programları dünyanın en güzel şehirlerinden, modern ve teknolojik açıdan gelişmiş ülke sermaye biri, Avrupa'nın en eski ve en saygın üniversitelerinden birinde, İngilizce öğretti . Programlar büyük bir başarı ile yıllardır Çek öğrencilere sunuldu. Şimdi onlar da, uluslararası öğrencilere açıktır.

Kime arıyoruz? Tüm düşünmek ve bilgisayar bilimleri ve matematik bir ilgi var cesaret dünyada motive çalışkan ve yetenekli genç insanlar.

Müfredat Bilgisayar Bilimleri Lisans Programı Genel Bilgisayar Bilimleri çalışma programının Lisans bilgisayar biliminin kalıcı temellerini öğrenmek ve yöntemleri ve yaklaşımları yetkin olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bir selâmetle inşa teorik tabanı uygulamaları ve yazılım geliştirme ile çalışmak için çok değerli olduğunu ve daha fazla çalışma ve bilgisayar bilimleri araştırma için bir zorunluluktur. Lisans çalışma programı genellikle üç yıl sürer ve öğrenci lisans unvanına layık olduğu başarılı tamamlanmasından sonra, bir devlet final sınavı ile sona erer. Ödül derecesi Eğitim, Gençlik ve Çek Cumhuriyeti Spor Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir ve uluslararası kabul edilir. Öğretim dili İngilizcedir.

Yüksek Lisans Programları Bizim Master programları, öğrencilerin kendilerini önemli ve marjinal problemlerine ayırt etmek, ve yeni teknolojilere hızlı uyum, bağımsız düşünmeye yardımcı kendi alanında geniş bir bakış verilir. Odak işlerin nasıl ve neden temel ilkeleri anlamak ve modern teknolojilerle olan bu ilkelerin uygulanması hakkında olduğunu. Yüksek Lisans çalışma programının güçlü bir teorik temeli bugünün teknolojiler genellikle eski yarın dinamik gelişen bir dünyada bizim mezunları bir rekabet avantajı sağlar.

Çalışmalar genellikle iki yıl sürer ve devlet final sınavı ve yüksek lisans tezi savunması ile bitirmek. Tamamlanmasından sonra başarılı öğrenci Bilim Master unvanını verilir.

Kabul Lisans Giriş Koşulları Eğer gerekir İngilizce olarak teslim Bilgisayar Bilimleri programının Lisans başvurusu için

tutun veya Sertifikası (Diploma) veya eşdeğer ayrılıyorum Okulu yönelik çalışma olabilir; hukuk, uygulama eşlik etmelidir eğitim denklik belgesi gerektirdiği durumlarda; Akıl Gereksinimleri karşılamak ve İngilizce Dil Yeterlik yeterli kanıt oluşturmaktadır.

Master Giriş Koşulları Eğer gerekir İngilizce olarak teslim bir yüksek lisans programına başvurabilmek için

tutun veya bir lisans veya yüksek lisans diploması ve bunların tasdikli bir suretini temin yönelik çalışma olabilir; Yasaların gerektirdiği hallerde, eğitim denklik belgesi, uygulama eşlik etmelidir ilgili alanlarda yeterli bir akademik geçmişe (ayrıntılar için aşağıya bakın); Bu, ya da önceki eğitim transkript (akademik kayıtları) sağlayarak Matematik ve Fizik Fakültesi tarafından düzenlenen Prag Haziran 2015 yılında uzman giriş sınavını ile ispat edilebilir (tercihen tamamlanan derslerin ders programı eşliğinde); Bu arka plan yok umut verici öğrenciler, kayıp lisans dersleri tamamlamak hükmü ile kabul edilebilir İngilizce dil yeterli komutu var; Bu (detaylar için aşağıya bakınız) tanımak standart İngilizce sınavlarından birinde sonuçlarınızı sağlayarak gösterilebilir.

Ayrıca başvurunuzu eşlik bekliyoruz

Eğer önerilen programa başvuru için nedenleri açıklanmaktadır hangi amaç beyanı, öğrenim ve muhtemelen de ilgi ve gelecekteki kariyer planları araştırma, senin son profesyonel başarıları ve matematik ya da bilgisayar bilimleri alanında yüksek lisans diplomasını niteliklerin üzerinde yorum yapabilirsiniz profesörler ve işverenlerden mümkün olan en yeni tavsiye mektupları.

Iki seçim turu her yıl vardır: teslim tarihinden bir kış yuvarlak 29 Şubat 2016Ile, ve bir bahar yuvarlak Son başvuru tarihi May 31, 2016. Yorumla komite, her turda en iyi başvuru seçecektir. Kabul inceleme sürecinin hedefi adaylara iyi Charles Üniversitesi öğrencilerinin beklenen yetenek ve çalışkanlık göstermiştir bireyler havuzundan seçmektir.

Lisans ve Yüksek Lisans Programları için Başvuru Ücreti Tüm Başvuru: 20 EUR Uygulama başına (22 $ civarında); Online başvuruda verilen talimatları izleyerek, kredi kartı ile bu ediniz.

Lisans ve Yüksek Lisans Programları için Öğrenim Ücretleri 140 000 CZK (5000 Euro); AB'den öğrencilerin Ortalama yaşam maliyetleri aralığı yüzde 40 indirim için uygundur 600 EUR 400 konaklama, yemek, toplu taşıma ve eğlence etkinlikleri de dahil olmak üzere aylık 440 $ için $ 660), etrafında.

Konumlar

Prag

Address
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

121 16 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin