BFSU Solbridge International School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BFSU-SolBridge

BFSU-SolBridge Uluslararası İşletme Okulu, uluslararası bir iş öğretme modelini Çin ekonomisini derinlemesine bir anlayışla birleştiren gerçekten ilerici ve yüksek düzeyde entegre bir iş eğitimi programı oluşturma vizyonu doğrultusunda kurulmuştur. Çin'in başkenti Pekin Dış Araştırmaları Üniversitesi'nde (BFSU) bulunan kampüs, Çinli işletmelere ve onların batı ve diğer ülkelerle gelişen ilişkilerine odaklanan böyle bir dinamik program için mükemmel bir ortam sağlıyor. BFSU Uluslararası İşletme Okulu (IBS) tarafından yürütülmektedir.

BFSU-SolBridge International School of Business, öğrencilere çağdaş Çin ticari kaygılarını, Çin kültürünü, Asya değerlerini ve gelişmiş Batı ve Amerikan iş uygulamalarını ve yönetimini ele alan, konuların en uygun ve benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Öğrenciler, güçlü kurumsal ve pratik teorik topraklama ve kültürel duyarlılık ile çözülen kurumsal sorunları çözen sorumlu, etik iş liderleri haline gelmeye teşvik edilir.

Çağdaş iş konularının tüm sınıf öğretimi ve tartışmaları, uluslararası fakültemizin geniş bilgi ve deneyiminden yararlanarak İngilizce olarak yapılmaktadır. Ayrıca öğrencilere kurumsal dünyada değerli pratik deneyimler kazandırmak için interaktif ve uygulamalı bir öğrenme modeli takip edilmektedir.

Çin dili, öğrencileri yerel kültürü ve ekonomiyi anlamalarına yardımcı olmak ve yerel ve yurtdışında ödüllendirici staj ve istihdam fırsatlarından yararlanmaya yardımcı olmak için müfredatın bir bölümünü oluşturmaktadır.

Dean'in Mesajı

Yaklaşık 70 yıl önce kurulduğu günden beri uzun süredir devam eden Beijing Foreign Studies University'nin uluslararası vizyonu doğrultusunda, Woosong University, Kore'deki güçlü Solbridge International School of Business ile BFSU-SolBridge International School'u kurmak için güçlerini birleştirdik. iş, Çin ekonomisinin yakın küresel hakimiyetinde önde gelen bir rol oynamak isteyen öğrenciler için eşsiz bir eğitim sunuyor.

BFSU-SolBridge, öğrencilere dünyadaki en ümit vaat eden ekonomiye dalma fırsatı sunarken aynı zamanda uluslararası iş dünyasındaki liderlerden dünya çapında bir iş eğitimi almaları için hem coğrafi hem de tarihsel olarak ideal bir konumdadır.

Çin son yıllarda geniş para rezervleri, rekor ticaret ve bütçe fazlaları ve onu dünyayı kıskandıran doğrudan yabancı yatırımlarla katlanarak büyüdü. Bu güçlü büyümeyi sürdürmek için Çin, en parlak genç beyinlerin başarısına katılmasını ve sınırsız uluslararası olanaklarla kariyer inşa etmek için sınırları aşmasını istiyor.

BFSU-SolBridge'de, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, bireysel kültür, dil ve geleneklerini İngilizce konuşulan bir çevrede paylaşmak ve kendilerini küresel vatandaşlar ve uluslararası iş dünyası liderleri olarak geliştirmek için bir araya geliyorlar.

BFSU-SolBridge Uluslararası İşletme Okulu'na bu heyecan verici zamanlarda liderlik etme şansına sahip olduğum için onur duyuyorum ve sorumlu gelecek liderler için yenilikçi, ilerici ve yüksek düzeyde entegre bir iş eğitimi ortamı oluşturma çabalarımızı sürdürmeye çalışıyorum.

BFSU-SolBridge'e hoş geldiniz!

PENG Long, Ph.D., Profesör

Pekin Yabancı Çalışmaları Üniversitesi Başkanı

Temas

BFSU SolBridge-Uluslararası İşletme Okulu

Pekin Yabancı Çalışmaları Üniversitesi

Oda 905, Uluslararası Bina, Pekin Yabancı Çalışmaları Üniversitesi

No. 19 Kuzey Xisanhuan Avenue, Haidian Bölgesi, Pekin, 100089, Çin

Telefon: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

Email: solbridge@bfsu.edu.cn

Konumlar

Pekin

BFSU Solbridge International School of Business

Telefon
+86(0)10 8881 6563 / 8881 6763

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin