Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Benzersiz küresel, benzersiz Les Roches.

ARKA PLAN Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College ( LRJJ ), Şanghay'da (Çin) bulunan özel bir kolej ve Bluche, İsviçre'deki Les Roches Uluslararası Otel İşletmeciliği bir şube kampüsüdür. Temel hedefimiz, Ağırlama Endüstrisinde öğrencileri her alanda yetkinlik düzeyinde eğitmek ve eğitmektir. Üniversitemiz mezunları, çok çeşitli teknik, idari ve sosyal becerilerde yetkinlikler geliştirmiş olacak ve böylece profesyonel düzeyde yüksek talep gören bir beceri seti sergileyeceklerdir. LRJJ , alanında iki lider arasında dinamik bir ortak girişim ortaklığıdır - mükemmeliyet geçmişi olan birinci sınıf bir eğitim sağlayıcı olan Les Roches ve dünyanın en büyük beşinci otel grubu olan 6000'den fazla otel sahibi ve işletmecisi olan Jin Jiang International Hotels. 60 ülkede 650.000 oda. Fırsatlar ve yetenekli yöneticilere duyulan ihtiyaç Asya ve dünya genelinde büyümeye devam ettikçe, LRJJ gelecekteki liderlerini kariyerleri için hazırlamak için benzersiz bir konumdadır.

KÜRESEL OUTLOOK Les Roches Jin Jiang, uluslararası misafirperverlik ana merkezlerinde Global Hospitality Education sağlayan beş uluslararası Les Roches kampüsünden oluşan bir ağın bir parçasıdır. Öğretim ve müfredatımızın kalitesi tüm kampüslerde standardize edilmiştir, yani öğrencilerimiz çalışmalarında kardeş kampüslerimize transfer olabilirler veya Şangay'daki çalışmalarını tamamladıktan sonra BBA / MBA derecelerini bitirebilirler. Küresel DNA'mız, uluslararası ortaklarımız ve 25 milletten oluşan kampus atmosferi sayesinde sayısız staj imkânı ile daha da vurgulanmaktadır.

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM Yeni programlar geliştirmek için en yeni öğretim yöntemlerini tanıtmaktan, Les Roches tüm kampüslerinde yenilikçi yaklaşımları desteklemeyi taahhüt eder. Burada Şangay'da, E-öğrenmeyi bir sonraki adıma taşıyoruz ve öğrencilere istedikleri zaman ve istedikleri yerde öğrenim derslerine, videolara ve etkileşimli sınavlara erişebilecekleri özel bir akıllı telefon uygulaması sunuyoruz. Bu m-öğrenme platformu, sınıf içi öğrenmeye dayanır ve öğrencilerimizin mobil teknoloji ile bilgileri işlemelerine yardımcı olur. Bu arada, konukseverlik endüstrisi ile olan sık işbirliğimiz, Les Roches'in ortaya çıkan trendlerin ön saflarında yer almasını sağlar. Yeni fikirlere öncülük etmekten gurur duyuyoruz ve öğrencileri de aynı şeyi yapmaya teşvik ediyoruz.

GİRİŞİMCİLİK MİLLETİ Misafirperverliği okutmanın öğrencilerimizi çok çeşitli endüstrilerde başarılı olmalarına güçlendirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, kolejimizin bir amacı girişimci ruhu ve öğrencilerimizin proaktif tutumlarını geliştirmektir. Bu yaklaşım, ailenin sahip olduğu bir otel veya kendi iş kurma şirketi aracılığıyla serbest meslek sahibi olmayı hedefleyen öğrencilerimiz tarafından yansıtılmaktadır. Öğrenciler inisiyatif almayı ve sınıf içinde ve dışında lider olmayı öğrenirler. Olağanüstü müfredatlar ve kampüs içi etkinlikler sayesinde Les Roches, girişimci yetenek geliştirmeye ve öğrencilerin kavramlarını gerçeğe dönüştürmeleri için fırsatlar sağlamaya kendini adamıştır. Bu zihniyet mezunlarımıza yansıyor. Les Roches’in mezunları, dünyanın dört bir yanındaki başarılı işletmeleri başlatmaya devam ediyor - bunlardan bazıları MadeInLesRoches.com’da gösteriliyor.117695_Lydia.jpg

Adı Soyadı: Lydia Astari

Uyruk: Endonezya dili

Program: Uluslararası Otel İşletmeciliği Diploması

Diller: Endonezyaca, İngilizce ve Çince

“ LRJJ öğrenci hayatı mükemmel; insanlar çok cana yakın ve yardımsever. LRJJ öğrencilerin çoğu birbirlerini tanıyor; Biz büyük bir aile gibiyiz. ”117696_Elena.jpg

Adı Soyadı: Elena Dmitrik

Uyruk: Rusça

Program: Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans Diploması

Diller: Rusça, İngilizce, Fransızca, Almanya ve Mandarin

“Les Roches Jin Jiang bir otel yönetimi okulu olmasına rağmen, genel müfredat, ağırlama endüstrisinin birçok alanında profesyonel başarı için mezunlar hazırlıyor. Bu bilginin bana kendi iş kariyerimi başlatan mükemmel bir platform sağlayacağına ve kendimi geliştirmeme ve ifade etmeme yardımcı olacağına inanıyorum. ”

Konumlar

Şanghay

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Address
Les Roches Jin Jiang
International Hotel Management College,
Shanghai Normal University
Feng Xian Campus,
100, Hai Si Road

201418 Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
+86 21 5712 3333

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin