Zhejiang Wanli University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ZWU bulunan Zhejiang Wanli University ( ZWU ) 95 hektarlık bir alanı kaplar ve Qianhu Kampüsü, Huilong Kampüsü ve Zhashan Bazından oluşur. ZWU , eğitim çevrelerindeki kişilerce yaygın olarak tanınan, yeşil ve iyi donanımlı, insan odaklı en güzel kampüslere sahiptir. ZWU ekonomi, hukuk, edebiyat, bilim, mühendislik, tarım ve yönetim gibi geniş disiplinlerden oluşan 47 yıllık 4 yıllık lisans programları sunmaktadır.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


Şu anda ZWU 20.000'den fazla tam zamanlı öğrenci ve ZWU fazla personeli bulunmaktadır. ZWU birçok il ve belediye uzmanlığı ve disipline sahiptir. Üniversite kütüphanesi 1.200.000'den fazla kitap koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır; hem Çince hem de yabancı dillerde yaklaşık 2.500 dergi; “Çin Akademik Dergisi Ağı için Kapalı Ayna İstasyonu”, “Wanfang Veri Servis Merkezi” ve üniversite ağında mevcut olan 6,000 dijital süreli yayınla donatılmıştır.


470_zhejiang2.jpg


Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, üniversite, Birleşik Krallık, Fransa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Kore, Ukrayna’da 20’den fazla üniversite ile başarılı bir şekilde kurulan uluslararası değişim ve diğer üniversitelerle işbirliğine aktif olarak katıldı diğerleri. Ayrıca, ZWU Nottingham Üniversitesi ile yakın bir ortaklık kurmuştur. Ortak çabalar sayesinde, Nottingham Üniversitesi'nin (UK) eğitim sistemini takip eden yeni bir kooperatif üniversitesi olan Nottingham Üniversitesi, Ningbo, Çin (UNNC) kuruldu.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Üniversitemizi ilke rehberliğinde yürütürken: “Öğrencileri ilk sıraya koymak, Kaliteli eğitimi sağlamak; Ekonomik kalkınmaya hizmet etmek; Uluslararasılaştırmaya bağlı olarak ”, öğretimin kalitesi her zaman odağımızdır. Mezunların istihdam oranı oldukça olumludur ve üniversiteden mezunlar işverenler tarafından geniş ölçüde takdir edilmektedir.

Konumlar

Ningbo

Address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 Ningbo, Zhejiang, Çin Halk Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin