The University of Jordan - School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Ürdün Üniversitesi Modern yanı sıra Ürdün Yükseköğretim eski kurumu hem de. 1962 yılında kurulan Üniversite, o zamandan bu yana, kapsamlı bir eğitim, araştırma ve topluma hizmet kurumu sıfatıyla çekmez.Bu yayılmasına daha az bilginin gelişmesine kendini uyguladığı, Ürdün Üniversitesi seçim için, öğrencilerine sağlar 3500'den fazla farklı ders PROGRAMS- geniş bir yelpazede yaklaşık 18 fakülteler tarafından sunulmaktadır.

İş Okulumuz üniversite kendisi kadar eski ve şu anda ikinci büyük. Biz yarının yöneticileri ve liderleri mezun önemli bir rol oynayan, Ürdün önde gelen işletme okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Ürdün her zaman iş dünyasındaki ağırlığı yukarıda yumruk atmış. Biz hizmet sektöründe geleneksel vurgu ile bir ülkeyiz, ancak son yıllarda Ürdün, bölge ve dünya için çözümler sunan girişimcilerin bir nesil ortaya çıkması gördük. İşte Jordan'ın ilk üniversitede, İşletme Fakültesi geleceğin bu iş liderlerinin eğitiminde önemli bir rol oynar. Biz mevcut güçlü temeller üzerinde inşa ve öğrencilerin ilgisini ve kariyer her şekilde için onları donatmak istiyor bir günümüzün sorunlara gerçek çözümler sunmaktadır araştırma yürüten okul, ve öğretim olmaya devam etmeye kararlıyız.

Vizyonumuz

bölgesel etkili ve küresel saygın İşletme lider Okulu olmak.

Misyonumuz

Ürdün Üniversitesi İşletme Fakültesi milletin değerlerini koruyarak öğrenme, bilgi bina, beceri geliştirme ve toplum hizmetleri sürekli iyileştirme yoluyla excel kadrosu ve mezunları sağlayacak yüksek kalitede akademik iş programları ve araştırma imkanları sağlamayı taahhüt etmektedir ve kültür.

Hedeflerimiz

Korunması ve yerel ve uluslararası standartların kalite güvencesi sağlanmasına yönelik çalışarak okulun itibar ve itibar artırılması.

Konumlar

Amman

Address
The University of Jordan
Queen Rania str

11942 Amman, Amman Valiliği, Ürdün

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: