Aston Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aston Business School azından seninki en iyi şekilde yardımcı olmak için hırs var. Bizim MSc portföy size size gelecekteki kariyer inşa etmek için ideal bir platform vererek, uluslararası İngiltere ve iş ve sanayi ile yakın işbirliği içinde tasarlanmıştır. Etkileyici akreditasyon, potansiyel müşterilerinize ve ilerlemesini artıracaktır hakiki ticari deneyimleri faydaya geçebilir dünya çapında bir üne ve personel.

Kursumuz yapıları böyle müzakere, iletişim, liderlik, takım çalışması ve yenilikçi düşünme olarak, bugünün rekabetçi iş yerinde başarılı olmak için gerekli beceri setleri kazanmak için olanak sağlar. Oldukça dünyanın önde gelen kuruluşlarından bazıları tarafından aranan mezunlarımızı tutmak Bunlar gibi beceriler olduğunu. Yenilikçi topraklı ve ilgili, kurs ve öğrenci topluluğunun çeşitliliği genişlik iş ön hayatı için hazır hale getiren, yuvarlak, uluslararası bir bakış açısı verecektir.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMA?

Üçlü akreditasyon: Biz AMBA, AACBS ve EQUIS gelen üçlü akreditasyon ile dünya çapında işletme okulları elit% 1 arasındadır. İstihdam: Biz yüksek istihdam mezunları üretmek için mükemmel bir sicili var. Biz Financial Times 2013'e kadar kariyerleri için dünyada İngiltere'de 2. ve 8'inci sırada bulundu. Adanmış Kariyer Destek: Bizim kariyer hizmeti bir destek, iş planlaması ve kampüs iş fuarları, atölyeler, web seminerleri ve sahte değerlendirmeler merkezlerine katılmak için fırsat birini sunmaktadır. öğrencilerimizi mezun olduktan sonra BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Amerika ve IBM Systems Bankası da dahil olmak üzere dünyanın en iyi örgütlerin bazıları arasında roller garantiledi. Burslar: Biz çalışma arzu ve becerisine sahip olanlar da fırsat sağlamak istiyoruz. biz çalışmalarına devam mali baskıyı hafifletmek için üniversite adaylarının mevcut burs çeşitli olması nedeni budur. Tam yukarı güncel bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Yer: Kampüsümüz sağ Birmingham heyecan verici canlı ikinci şehrin göbeğinde dayanır, 50.000'in üzerinde öğrenciye ev Birmingham Avrupa'nın en genç büyük kenti. Geçenlerde bir iş Birmingham kurmak için Londra dışındaki en iyi UK kenti sırada yer olması, işi incelemek ve yaşamak için harika bir yerdir.

Aston Yüksek Lisans programları Yüksek Lisans programlarının Uzman yelpazesi öne çıkarın yapmak için tasarlanmış ek faydalar artırılması kariyerinde bir dizi endüstri ilgili öğretim birleştirir. Öğrencilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

1-1 desteğini kapsamaktadır Adanmış Yüksek Lisans kariyer danışmanı hizmeti, stratejik kariyer planları, CV'nizi ve LinkedIn ve mülakat hazırlık gelişmekte olan yardımcı Her yıl 200'den fazla işverenleri çeken kampüs iş fuarları hakkında Bizim birçok dünya standartlarında ortağı kurumların birine Değişim programları Lisansüstü stajlar Mentorluk şemaları Dil öğrenim programları.

Aston MBA Aston MBA dinamik ve çevik iş lideri içine dönüştürmek için uluslararası iş bizim dünya lideri araştırma ve kurumsal bağlantıların küresel ağda çizer. Biz yeteneklerini büyütmek ve iyi küresel bir bakış açısıyla kararlar donatılmış bir tepki yönetici olmayı sağlayan performansınızı en üst düzeye çıkarmak sizinle birlikte çalışacaktır. Geçenlerde Economist İyi Değer MBA 2014 Aston MBA tarafından yatırım geri dönüşü için dünyanın İngiltere'de 1. ve 2. sırada yer olması iş bağlamında stratejik düşünme ilkeleri haline öğrenciler immerses yoğun bir programdır. MBA 12 aylık yoğun tam zamanlı veya 27 ay esnek çevrimiçi program olarak mevcuttur.

Daha fazlasını bul Başka sorunuz bizim dost kabul ekibiyle iletişime geçin var Aston.If de yüksek lisansı veya MBA eğitimi hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Yüksek Lisans:

Lisansüstü Kabul Ofisi Tel: 44 (0) 121 204 3200 E-posta: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

MBA Ofisi Tel: 44 (0) 121 204 3100 E-posta: mba@aston.ac.uk

Konumlar

Birmingham

Aston Business School

Address
Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET Birmingham, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 121 204 3011

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: