Brunel University London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İngiltere'nin etkileyici mühendisi Isambard Kingdom'ın adını alan Brunel University London , Brunel, 1966'da kapılarını açtığından beri sürekli olarak akademik mükemmellik sunmuştur. uluslararası görünüm (Times Higher Education World Üniversite Sıralaması 2020).

Üniversite, Brunel'in programlarını geliştiren ve dünyaca ünlü araştırmalarını sunan ünlü akademisyenleriyle gurur duymaktadır. Bu eğitimciler, işyerinde uygulamak için gerçek dünya becerileri sağlayarak, kariyerlerini ödüllendirmek için mezunlar hazırlar.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Tarih ve Eğitim

Brunel University London , İngiltere'nin en tanınmış mühendislerinden biri olan Isambard Kingdom Brunel için seçildi. Birçok Brunel mezunu, halk sağlığı akademisi dünyalarında, halk sağlığı ekonomisi ve bulaşıcı hastalık kontrolü gibi alanlarda ve imalat, inşaat mühendisliği ve hizmet ve devlet sektörlerinde mühendislik alanlarında lider olmaya başladı.

Üniversite, İngiltere'deki tüm yükseköğretim kurumlarının karşılaması gereken ulusal beklentileri belirleyen Kalite Güvence Ajansı tarafından yayınlanan İngiltere Yüksek Öğretim Kalite Kodunun belirlediği akademik standartlara uymak için sürekli çaba göstermektedir. Üniversitenin süreçleri ve prosedürleri, öğrencilerin ve mezunların beklediği yüksek akademik standartları ve eğitim kalitesini sağlamak için İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'daki Yüksek Öğretim Yeterlikleri Çerçevesini (FHEQ) tutarlı bir şekilde karşılar.

Brunel'de, kendi alanlarında uzman saygın olan tutkulu akademisyenler ile çalışıyorsunuz. Bu akademisyenler, mezuniyetten sonra başarı için ihtiyaç duyduğunuz eğitimsel ve kişisel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmaya kararlıdır.

123116_BrunelUniversityLondon.jpg

Araştırma

Brunel University London , dünyanın önde gelen araştırmalarına kendini adamıştır ve akademik titizliği, hükümetin, endüstrinin ve küresel kar ve kar amacı gütmeyen sektörlerin ihtiyaçları ile harmanlamaktadır - karmaşık, ekonomik, kültürel ve sosyal fayda sağlamak için karmaşık zorluklara yaratıcı çözümler sunmaktadır.

tesisler

Brunel'in Mesleki Gelişim Merkezi'nde öğrenciler, uluslararası iş piyasasında öne çıkmaları gereken beceri ve tecrübelerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek kariyer ve istihdam kaynaklarına erişebilirler.

Brunel'in kapsamlı dijital kitap kitaplarına, makalelerine ve elektronik kaynaklarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden çevrimiçi olarak erişebilirsiniz. Bu kaynaklar arasında video konferanslar, sınıf forumları, vaka çalışmaları ve podcast'ler bulunmaktadır.

Online Eğitim

Brunel'in çevrimiçi öğrenme platformu, programınızı programınıza ve dış taahhütlerinize uygun bir zamanda ve yerde incelemenizi sağlar. Üniversitenin web konferansı özelliği, diğer öğrencilerle etkileşime girmenizi sağlar ve canlı video yayınlarına erişimi paylaştı.

Eğitiminiz sırasında aşağıdakilere erişebileceksiniz:

  • Eğitim materyallerinin kullanımı: Kaynaklarınız arasında video konferanslar, vaka çalışmaları, sınıf forumları ve podcast'ler bulunmaktadır.
  • Destek ve rehberlik: Özel program öğretmeniniz, çalışmalarınız boyunca akademik gelişiminizde size rehberlik edecektir.
  • Sanal kampüsünüz: Herhangi bir yerden çalışın ve dünyadaki benzer düşünen uzmanlarla bağlantılar kurun.
  • Açık Kütüphane: Çevrimiçi öğrenciler, kitaplar, makaleler ve elektronik kaynaklar için Brunel'in geniş dijital kütüphanesine tam erişime sahiptir.

Neden bizi seçmelisiniz

  • Brunel University London , mezuniyet başlangıç maaşları için İngiltere’nin en iyi 25 üniversitesinden biri olarak derecelendirilmiştir.
  • Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması 2020'ye göre Brunel University London , uluslararası görünümde dünyada 34. sırada.
  • Brunel, toplumun küresel çapta karşılaştığı zorlukları ele almak ve bunları deneyimli tecrübeli eğitmenlerin araştırmasına dayalı bir eğitim ile hazırlamak için pratik becerilere sahip mezunlarla donatmaktadır.

Konumlar

Londra

Address
Brunel University

UB8 3PH Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: