Cranfield School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

50 yılı aşkın bir süredir yönetim eğitimi, araştırma ve danışmanlık alanında dünya lideri olan Cranfield School of Management , misyonu yönetim uygulamasını geliştirmek olan özel bir lisansüstü işletme okuludur. Teknoloji ve yönetimde yüksek performanslı liderler geliştirmek için küresel bir itibara sahibiz - onları örgütlerini ve daha geniş toplumu dönüştürmeye teşvik ediyoruz.

Endüstri ile güçlü bağlarımızla tanınan Cranfield, hem iş hem de iş için. Liderlik, finans, pazarlama ve lojistik gibi çeşitli faaliyetlerle pratik yönetim çözümleri sunan birinci sınıf araştırma, uzmanlık ve öğretimin merkeziyiz.

AACSB International (Meslek Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği), EQUIS (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) ve AMBA'dan (MBA Derneği) üçlü akreditasyona sahip dünya çapında seçkin bir okul grubundan biriyiz.

Cranfield School of Management benzersiz kılan nedir?

  • Rakipsiz öğretim deneyimi. Öğretmen grubunuzda en fazla altı öğrenci olacak ve yakın temas ve sürekli destek sağlanacaktır.
  • Olgun bir öğrenme ortamı. Sadece lisansüstü bir üniversite olduğumuz için, seçtikleri kariyerde başarılı olmaya çalışan benzer düşünen bireylerle çevrileceksiniz.
  • Kariyer odaklı öğrenme. Öğretimimiz sadece lisansüstü ve yönetici seviyelerine odaklandığından, pratik iş becerilerinizi ve güveninizi geliştirmek için tasarlanmıştır ve gerçek dünyadaki zorluklara büyük önem vermektedir.
  • Geniş mezun ağımız. Şu anda birçoğu dünyanın önde gelen kuruluşlarında üst düzey roller üstlenen 65.000 mezun ağımıza katılacaksınız. İngiltere'de lisansüstü istihdam için ikinci sıradayız (DLHE boylamsal anket, 2017).

Cranfield School of Management en iyi küresel yönetim okulu olarak konumumuzu pekiştirerek, büyük okul ve programa özel sıralamalarda sürekli olarak iyi bir performans Cranfield School of Management .

Tüm sıralamalarımızı görmek için buraya tıklayın

Gelecekteki kariyer umutları

Mezunlarımız

Cranfield Üniversitesi'nde 65.000'den fazla mezun bulunmaktadır. Cranfield olarak mezunlarımıza dünya çapında bir kapsayıcı ve yaşam boyu hizmet programı sunmayı taahhüt ediyoruz. Mezunlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin .

Dikkate değer Cranfield mezunları

Warren East, Rolls-Royce CEO'su; Barclays İcra Kurulu Başkanı John McFarlane; Ombola Johnson, Nijerya İletişim Teknolojileri Bakanı; Charlie Mayfield, John Lewis Ortaklığı Başkanı; ve Garry Copeland, Genel Müdür - Operasyonlar, British Airways.

yer

Cranfield Üniversitesi kampüsü, Londra'nın merkezine trenle 40 dakika uzaklıktadır ve en yakın kasabalar Milton Keynes ve Bedford'dur. Londra Luton havaalanı üniversiteye en yakınken, Heathrow, Gatwick ve Stansted'e tren ve otobüs ile kolayca ulaşılabilir.

Cranfield Savunma ve Güvenlik trenle Londra'dan yaklaşık 50 dakika ve trenle Bristol'den yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Bath, Cheltenham, Bristol ve Oxford arabayla bir saatlik mesafededir ve Londra arabayla iki saatten daha kısa mesafededir.

Konaklama

İkametgah salonlarından ortak evlere, çiftlere yönelik dairelere, ailelere yönelik evlere kadar kampüs konaklamalarında hem kendi yemeğinizi hem de kendi yemeğinizi pişiriyoruz.

Üniversite ayrıca yakındaki kasaba ve köylerde özel konaklama bulmanıza yardımcı olabilir. Shrivenham kampüsündeki üniversite odaları genellikle askeri öğrencilere ayrılmıştır.

Konaklamamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Konumlar

Cranfield

Cranfield School of Management

Address
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL Cranfield, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1234 758081

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar