Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GCU Londra profesyonel bir lisansüstü üniversite kampüsü Glasgow Caledonian Üniversitesi (GCU)Kalbinde, ultra modern bir ortamda bulunan Londra. Spitalfields, Londra'nın en çekici yerlerinden birinde yer alan, GCU Londra başkentlerinde yakınlığı olan küresel finans ve moda endüstrileri tanıdı. Kampüs sunmaktadır mba ve Yüksek Lisans kurslarıYüksek kaliteli öğretim ve uluslararası işletmeler ile bağlantıları. GCU Londra canlı, uluslararası fikri ve kültürel hayatın temelini zenginleştirici ve çeşitli öğrenme deneyimi ile öğrencilere sağlar. Biz dünyanın her köşesinden gelen kökenden bir dizi, 56 ülkeden gelen öğrencileri çekmek.

Kariyer odaklı Üniversitemiz "kariyer ilk gelen" inanan bir kurumdur. Eğitimde Mükemmellik misyonumuzun kalbinde yatıyor; Bu nedenle, yüksek kaliteli, esnek ve erişilebilir öğrenme sunarak seçtikleri mesleklerde excel için gerekli becerileri ile donatmaktır hedefliyoruz.

Kampüs ve tesisler Kampüs en son teknolojileri koşum ve modern dersler için öğretim alanı, küçük grup çalışması ve sosyal öğrenme sunan öncü öğrenme ortamı sağlar.

GCU Londra ödüllü destek hizmetleri ile yüksek kalitede öğrenci deneyimi sunmaya kararlı olduğunu ve mezunlarımızın istihdamı ve küresel vatandaşlığını güçlendirecektir.

GCU Londra ideal Liverpool Street istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Konaklama aralığı kampüs kullanılabilir yakındır.

Kampüste ayrıca özellikleri:

Ödüllü öğrenci desteği Uluslararası üne sahip profesörler Modern kentsel tarzı kampüs dört kat üzerinde Küçük grup öğretim odaları Dijital erişim dahil Kütüphane tesisleri, Breakout salonları Londra 360 derecelik manzaraya sahip çatı teras Grup öğrenme alanlarda Toplantı odaları Video konferans odaları Apple Mac'ler de dahil olmak üzere sanat, bilgisayar tesislerinin durumu,

Konumlar

Londra

Address
40 Fashion Street
Spitalfields,

E1 6PX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin