Hult International Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hult öncü yaklaşımı, ilk günden itibaren etkili olmak için girişimcilik becerilerini güçlendirir. Dünyayı öğreneceksiniz, çünkü küreselleşme dünyayı her zamankinden daha fazla birbirine bağlı hale getirdi. Gelecek hakkında bilgi edineceksiniz, çünkü teknoloji değişimi yönlendiriyor ve sürdürülebilirlik esastır. Kendiniz hakkında bilgi edineceksiniz, çünkü kariyeriniz boyunca alakalı kalmak için sürekli uyum sağlamanız gerekiyor.

Küresel bir ağa geçin

Dünyanın her yerinden öğrencilerle işbirliği yaparak uluslararası bir ağ oluşturun. Öğrencilerimiz 160'tan fazla milliyeti temsil eder ve 100'den fazla dil konuşur; bir sonraki irtibatınızın, yatırımcınızın veya iş girişiminizin nereden geleceğini asla bilemezsiniz.

Lider şirketlerden talep

İşverenler, Hult mezunlarını girişimci tutumları, merakları ve uluslararası görünümleri için işe alırlar. Uluslararası öğrencilerin uluslararası iş bulmalarına yardımcı olmak konusunda uzmanız. Geçen yıl, lisansüstü programlarımızdan Hult mezunları 60'tan fazla ülkede 825 şirkette iş teklifi kabul etti.

Gelecek yaşam boyu öğrenmedir

Değişim asla durmaz, bu nedenle işletme öğrenmeniz de olmamalıdır. Hayatınızın geri kalanı için her yıl tamamlayıcı bir seçmeli ders alarak gelişmekte olan trendlerden haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Teoriyi uygulamaya koyun

Hult , en iyisini yaparak öğreneceğinize inanıyoruz. Çalışmalarınızın ayrılmaz bir parçası olarak, gerçek dünyadaki sorunları çözmek için ekipler halinde çalışarak bilgi ve becerilerinizi uygulamak için birden fazla fırsata sahip olacaksınız.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Global topluluk

Hult geldiğinizde, benzersiz bir çeşitliliğe sahip sıkı sıkıya bağlı bir öğrenci topluluğuna katılacaksınız. Diğer kültürleri neyin işaretlediğini öğrenin, iş dünyası hakkında uluslararası bir bakış açısına sahip olun ve tüm dünyadaki arkadaşlarınızla ve kişilerle mezun olun.

Kariyer Geliştirme

Kampüs içi kariyer etkinliklerimizde küresel şirketlerle ve heyecan verici yeni girişimlerle iletişim kurmaya hazır olun. Kişisel Kariyer Danışmanınız, lisansüstü işinize yönelik bir kendini keşfetme yolculuğunda size rehberlik edecek ve bunu yapmak için gerekli araçları ve becerileri geliştirmede size destek olacaktır.

Hult Kariyer Danışmanlarınız uluslararası öğrencilerin iş bulmasına yardımcı olacak yılların deneyimine sahiptir. Kendinizi küresel pazarda konumlandırmanıza yardımcı olacak ve ideal konumunuz ve endüstriniz için giriş stratejileri konusunda size tavsiyede bulunacaklardır.

Global Fakülte

Şirket yöneticileri, girişimciler ve araştırmacılar - Hult profesörleri, iş başarısının temelini ve sınırını yansıtan ilkeleri oluşturma ve öğretme tutkusu ile uluslararası alanda iş uygulamaları ve düşünce liderliği ile ünlüdür.

Hult Mezunları

Hult yolculuğunuz mezun olduktan çok sonra devam eder. Hult Mezunlar Derneği'nin bir üyesi olarak, küresel bir mezunlar ağına, yaşam boyu öğrenme fırsatlarına ve dünyadaki diğer mezunlar ve iş fırsatları ile bağlantı kurmanın birçok yoluna erişebilirsiniz. Mezunlar Derneği'nin dünya çapında 170'ten fazla ülkede 23.000'den fazla mezunu bulunmaktadır.

Akreditasyon

Hult , işletme eğitiminin en prestijli üç uluslararası akreditasyon kuruluşu tarafından tanınmaktadır: İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği (AACSB International), MBA Birliği (AMBA) ve EQUIS (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi). Dünya çapındaki işletme okullarının sadece yüzde biri tarafından düzenlenen bu üçlü akreditasyonu gerçekleştiren ABD'deki ilk ve tek işletme okuluyuz.

Konumlar

Londra

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 7636 5667

Cambridge

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 617-746-1990

San Francisco

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 415-869-2900

Dubai

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 427 5800

Şanghay

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
+852 2111 2399

New York

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 (212) 353-4360

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar