Kent Business School, University of Kent

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kent Üniversitesi Kent İşletme Okulu

Kent Business School (KBS), İngiltere’de ilk 30’da sıralanan ve İşletme Dereceleri Meslek Yüksekokulları Birliği’ne (AACSB), dünya genelindeki işletme dereceleri için KBS’yi yerleştiren ve sadece 5’lik dereceye sahip işletme üniversitesi olan Akredite Dünyadaki İş Okullarının% 'si bu akreditasyonu aldı. Öğretmenlik yapmak, dünya çapında araştırma yapmak, profesyonel ortaklıklar ve uluslararası bir topluluk, öğrenmenin teşvik edildiği ve zorlukların karşılandığı, öğrenilecek heyecan verici bir atmosfer yaratır.

Burslar

Kent Üniversitesi'nde fon seçenekleri mevcut . Tüm finansman olanaklarına yönelik araştırmanızın temelini oluşturmak için üniversite rehberini finansal yardımda kullanın.

yer

İngiltere, okumak için popüler bir yerdir ve KBS, Güney-Doğu İngiltere'de özellikle iyi bir konumdadır. Kampüsümüz tarihi ve güzel Canterbury şehrinde; Sanat, kültür, tarih, restoranlar ve gece hayatından hoşlanan herkes için şehir içi bir destinasyon olarak bilinir. Kampüs kendisi ormanlık alanlarda yer almaktadır ve Canterbury şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Canterbury, Londra'ya trenle 56 dakika ve Paris'e 2,5 saat uzaklıktadır. Toplu taşıma kolay ve güvenilirdir.

Araştırma

En son Araştırmalar Mükemmel Framework ardından, Kent Business School, Times Higher Education araştırma yoğunluğu için 101 UK kurumları arasından 25 th sırada yer aldı. Ayrıca, araştırmamızın% 98'inin uluslararası nitelikte olduğuna karar verildi. Yüksek profilli ortaklarla, dışarıdan finanse edilen birçok araştırma projesine ev sahipliği yapıyoruz. Son ve güncel örnekler arasında Ekonomik ve Sosyal Araştırma Konseyi, Dünya Bankası ve Avrupa Komisyonu yer alıyor.

Uluslararası Öğrenciler için Bilgiler

Kent Business School'da okumak heyecan verici bir yaşam deneyimidir. Mükemmel bir akademik deneyim ve ayrıca sosyal ve kültürel katılım için hoş bir ortam tasarladık. Bir başvuru yapılır yapılmaz uluslararası öğrencilerimize destek verilmektedir. Vize konusundaki pratik bilgilerden dil becerilerine ve konaklama bulma konularına. Bu destek, üniversitedeki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir öğrenci olduğunuzda devam eder. KBS, uluslararası öğrencilerin girdilerini öğrenme deneyimlerine değer verir. İş dünyası küresel ve bizim bakış açımız da.

İngiltere Öğrencileri için Bilgi

Bir işletme Master'sı okumak şimdi İngiltere'de tercih edilen bir seçenek. İster tam zamanlı ister yarı zamanlı olsun, bu düzeyde işletme eğitimi, fonksiyonel uzmanlar için çok büyük bir farklılaştırıcıdır ve işletme pratisyenlerinin stratejik düşüncelerini daha da uzmanlaştırma ve canlandırmalarına olanak sağlar. Kent İşletme Okulları, kariyer olanakları için son derece iyi performans gösteriyor * 3:

  • İngiltere'de 19. İşletme, Yönetim
  • İngiltere'de Muhasebe için 19. sırada
  • Lisansüstü öğrencilerimizin% 91'i gelecekteki kariyerleri için daha iyi hazırlandıklarını ve derslerinin entelektüel olarak uyarıldığını düşünüyorlar * 4.

KBS'ye katılın. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

  • * Muhasebe lisansüstü adayları için 8.
  • * Komple Üniversite Rehberinde Pazarlama için 9. Dokuzuncu 2018
  • * The Times Good University Guide 2018’de işletme ve yönetim alanında lisansüstü adayları için 11.
  • * The Guardian University Guide 2018’de işletme ve yönetim dersleri için 12.

Bu Okulda mevcut olan Finans programlarına ek olarak, Kent Üniversitesi, Üniversite'nin işverenlerin, finansörlerin ve politika yapıcıların artan güvenceye alma taleplerini karşılamaya yönelik stratejik bir inisiyatif olan Finans Merkezi aracılığıyla diğer lisansüstü Finans dereceleri sunmaktadır. kuruluşları için.

Konumlar

Canterbury

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Canterbury, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar