London College of Contemporary Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

London College of Contemporary Arts ( LCCA ), endüstri odaklı, pratik ve yenilikçi olan lider kariyer odaklı lisans ve kısa süreli kurslar sunan uzman bir yaratıcı sanat üniversitesidir. LCCA büyümeye devam ettikçe, öğrencilerimize Birleşik Krallık'taki çalışma yerleri bakımından büyük çeşitlilik sunduğumuzu sürdürüyoruz. Londra'nın merkezinde bulunan kampüsümüzle, dünyanın başkenti Sanat, Moda, Tasarım ve Medya'da çalışma fırsatı sunuyoruz.

Bir numaralı önceliğimiz, mezunlarımızın istihdam edilebilirliğini sağlamaktır ve biz sizi, iş piyasası rekabetinden ayırt etmek için tek başına bir yeterliliğin her zaman yeterli olmadığını anlıyoruz.

LCCA Deneyimi

LCCA her kurs, geleneksel sınıf ortamını, ilgili sektör senaryolarından yararlanabileceğiniz pratik faaliyetler ve vaka çalışmaları ile birleştirmek için tasarlanmıştır. Deneyimli konuk konuşmacılardan yararlanacak, canlı endüstri brieflerine / projelerine LCCA , LCCA öğrenim deneyiminizi tamamlayan değerli endüstri deneyimi sağlayan endüstri yerleşimlerine ve LCCA .

Konumumuz

LCCA konumu hiç ikinci değil, yeni kampüsümüzde endüstri standardı tesislerini kullanma olanağına sahip olacaksınız. Londra'nın yaratıcı merkezinde rakipsiz bir konuma sahip olan bu olağanüstü kozmopolit şehirde, merkezi konumumuzu takip eden eşsiz bir atmosfer ve endüstri bağlantılarına maruz kalacaksınız.

Endüstri Bağlantıları

LCCA , yaratıcı endüstrideki güçlü ilişkilere sahiptir ve hem İngiltere'de hem de uluslararası alanda moda, tasarım, medya ve fotoğrafçılıkta bir ortaklar ağına sahip olabilir. Bu paha biçilemez ağ, LCCA öğrencilerine çalışmalarında ve mezuniyetten sonra staj ve iş fırsatları sunmaktadır.

Mezun öğrenciler, seçkin uzmanlıklarında başarılı bir kariyere başlamak için iyi bir konuma sahip olan iddialı, tutkulu ve oldukça yaratıcı bireyler olarak LCCA terk LCCA .

Neden LCCA ile LCCA ?

Yaratıcı endüstrinin patlamasıyla, sanat, medya, moda veya konukseverlik ve iş sektörlerinde bir kariyere başlamak için daha iyi bir zaman olmamıştı. İngiltere'nin yaratıcı endüstrileri şu anda rekor bir 84.1 milyar sterlin değerindedir ve bu İngiltere'nin en hızlı büyüyen sektörü 1,7 milyon kişiyi istihdam etmektedir.

Gelecekteki ilerleyişiniz için sektörle güçlü bağlara sahip olmanın faydalarını biliyoruz. Yaratıcı işletmeler ve uygulamacılarla mükemmel ilişkiler geliştirir, başarılı bir kariyer oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve özniteliklere sahip olmanızı sağlamaya yardımcı oluruz. Her program, istihdam edilebilirliğinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

LCCA ile LCCA Yararları:

1. Central Londra Bölgesi

Londra, dünyanın yaratıcı başkentlerinden biri olarak tanınmaktadır. Londra'nın merkezinde bulunan, şehrin sunabileceği en iyi sanatçılar, tasarımcılar, ajanslar ve yaratıcı türler arasında olacaksınız.

2. Sanat ve Tasarım ve Yönetim Uzmanları

Biz uzman bir sanatız

3. Deneyimli Akademik Kadro

Tüm öğretim elemanlarımız ve öğretim kadromuz yaratıcı endüstrilerden gelmektedir, bu nedenle yüksek düzeyde bir endüstri uzmanlığı ve teknik deneyim elde etmenizi garantilemektedir.

4. Yaratıcı Öğrenme Ortamı

Öğrencilerin yaratıcı bireyler olarak geliştikleri, keşfettikleri ve mükemmelleştirdikleri eğlenceli, yaratıcı bir öğrenme ortamı sağlama konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

5. Endüstri Standartları

Stüdyolarda ve sergi mekanlarında bulabileceğiniz endüstri standardı tesis ve ekipman sunuyoruz.

6. Kariyer Odaklı Kurslar

Mezuniyetin ötesinde devam eden mükemmel öğrenci destek ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra kariyer ve istihdam hizmetleri sunuyoruz.

7. Küresel Öğrenci Tabanı

Farklı öğrenci çeşitlerimiz, farklı kültürler, bakış açıları ve fikirlerle öğrenme deneyimini geliştirir.

8. İş Yerleşimleri ve Canlı Özetler

Konuk konuşmacılar, canlı briefler, yerleşimler ve iş deneyimi fırsatları sunan geniş bir endüstri ortakları ağımız var.

9. Endüstri Bağlantıları

Ayrıca öğrencilere yarışmalara katılma ve ticari ortaklarla birlikte kısa bilgilendirme fırsatı sunuyoruz.

10. Sergi ve Küratörlük

Öğrencilerin kolejde ve şehirdeki mekanlarda kendi etkinliklerini ve sergilerini düzenleme ve küratörlük yapmalarına yönelik birden fazla fırsat.

11. Kariyer Geleceğinize Yatırım Yapmak

Endüstri ortakları ağımız aracılığıyla staj ve işe yerleştirme fırsatlarına erişim.

12. CV Portföy ve Mülakat Becerileri

Yetenekleriniz ve becerileriniz için profesyonel, iyi yapılandırılmış ve kapsamlı kanıtlar geliştirmenizi sağlamak ve görüşmelerde rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Gelişiminizi desteklemek için yıl boyunca istihdam edilebilirlik atölyeleri ve oturumları düzenliyoruz.

Ortaklar ve Akreditasyon

  • Doğu Londra Üniversitesi (UEL)
  • Walsall Koleji
  • Buckinghamshire Yeni Üniversite
  • Küresel Üniversite Sistemleri (GUS)
  • Pearson
  • CPD Sertifikasyon Hizmeti
  • İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC)
  • Roots Ivy Uluslararası

Konumlar

Londra

Address
9 Holborn
EC1N 2LL Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: