Resmi açıklamayı okuyun

Londra İşletme Fakültesi

LSBF'de çalışmak geleceğiniz için bir yatırımdır.

Neden LSBF'yi seçmeliyim?

· LSBF, 2013 yılında "kraliyet" ödülünü kazandı. Şimdiye kadar sadece birkaç kurum bu şerefi aldı.

· Uluslararası kabul görmüş çalışma programları

İş dünyasında küresel eğilimlere güçlü bir şekilde bağlı olan endüstri odaklı çalışma programlarımız, pazarlama, finans ve yönetim gibi çeşitli ekonomi dallarında uzmanlaşmıştır. Her çalışma programı, teorik ve pratik bilginin mükemmel bir kombinasyonunu sağlar. Mesleki eğitim önemli bir rol oynar ve öğrencilere iş deneyimi kazanma fırsatı verir.

· Sıralaması ve ortaklıklar

Londra İşletme Fakültesi

· Grenoble İşletme Enstitüsü (GGSB) , LSBF'nin akademik ortaklarından biridir. GGSB'nin üç akreditasyonu vardır: AMBA, EQUIS ve AACSB. Bu üçlü akreditasyon, dünya özel işletme okullarının% 1'inden daha azını elinde tutuyor.

· Özel kariyer servisi

Adanmış bir kariyer servisi öğrencilere açıktır: Motive olmuş kariyer uzmanlarımız sadece seminerler, eğitim kursları ve ağ etkinlikleri düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda iş dünyasındaki birçok ilginç iş ilanıyla sizi de geleceğe taşır.

LSBF'nin kariyer odaklı yaklaşımı ve aynı zamanda önemli şirket irtibatları, öğrencilerin farklı kariyer fırsatları için önünü açmaktadır.

· Uluslararasılık

LSBF öğrencileri, Londra, Birmingham, Manchester, Toronto ve Singapur'da dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle çalışma fırsatı buluyor. *

LSBF için bir kararla, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle uluslararası bir işletme okuluna ait olursunuz. Uluslararası öğrencilerle işbirliği ve etkileşim, önemli kültürlerarası beceriler kazanmanızı sağlayacaktır.

· Konaklama

Londra yaşamına geçişinizi kolaylaştırmak için kararlıyız. Tüm gereksinimleri karşılayan ve tüm bireysel ihtiyaçları karşılayan konaklama birimleri sunuyoruz. Havaalanı transfer hizmetimiz sizi havaalanında karşılayabilir. Eğitiminiz sırasında ve geldiğiniz andan itibaren hizmetinizdeyiz.

* Bazı derece programları sadece Londra'nın kalbinde sunulmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Online MBA | Michael Vos | LSBF

Location address
UK Online, GB
Location address
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, FR