London School of Hygiene & Tropical Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LSHTM , çeşitli üniversite lig tablolarında yüksek dereceye sahiptir. 2016 yılında Times Higher Education tarafından Yılın 1 Üniversitesi seçildi ve tropikal tıp araştırması için dünya çapında 1. sırada yer aldı (CWUR 2017).

Okulun araştırmasının en önemli ve uluslararası karakteri, öğretiminin ve eğitiminin kalitesine ve menziline önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Okulun kendine has bir personeli, öğrenci ve mezun nüfusları vardır; öğrenci oranı 1: 3 ve mezunlarımız 180'den fazla ülkeden geliyor.

Sir Patrick Manson tarafından kurulan LSHTM , Londra LSHTM 1899'da Londra Tropikal Tıp Okulu olarak başladı ve on dokuz öğrenci 2 Ekim 1899'da kabul edilen ilk girişi oluşturdu. LSHTM şimdi LSHTM iki ana alana sahip olan Bloomsbury'de bulunuyor. Sokak ve Tavistock Yeri. Bugün, personelimiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız dünya çapında hükümet, akademi, uluslararası kuruluşlar ve sağlık hizmetlerinde çalışmaktadır.

Bizim araştırma fonu Birleşik Krallık hükümeti, Avrupa Komisyonu, Wellcome Trust ve Bill dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası kaynaklardan yılda £ 124 milyona ulaşmıştır.

Okulun multidisipliner uzmanlığı klinisyenleri, epidemiyologları, istatistikçileri, sosyal bilimcileri, moleküler biyologları ve immünologları içerir. Eğitim ve araştırma kapasitesinin gelişimini desteklemek için dünya çapındaki ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz ve mezunlarımız 180'den fazla ülkede çalışıyor.

Neden Burada Eğitim?

  • # 1 Yılın 2016 Üniversitesi (Times Higher Education)
  • Tropikal tıp araştırması (CWUR 2017) için dünya çapında 1 numara.
  • Dinamik, uluslararası bir ortam: öğrenciler 100'den fazla ülkeden geliyor ve bu öğrencilerin% 40'ından fazlası Avrupa dışından geliyor.
  • Küresel kariyer beklentileri: LSHTM mezunları 180'den fazla ülkede çalışıyor ve 60'tan fazla ülkeden 1300'den fazla personel istihdam ediyoruz.
  • Esnek ve çevrimiçi kursların yanı sıra tam zamanlı ve yarı zamanlı eğitim seçenekleri
  • Londra'nın prestijli üniversitesi

Öğrenci hayatı

Okul, Londra'nın merkezinde ve Londra'nın merkezi bölgesi ve British Museum'un hemen bitişiğinde yer almaktadır. Öğrenciler, Londra Üniversitesi ve Öğrenci Temsilciliği Enstitüsündeki tesis ve etkinliklerden yararlanırlar. Okulda, öğrencilere göç ve vize sorunları, konaklama veya çalışma sırasında ortaya çıkabilecek maddi kaygılar gibi akademik olmayan konular hakkında tavsiyelerde bulunabilecek, kendine özel Öğrenci Danışmanı vardır. LSHTM Kariyer Hizmetleri, öğrencileri bire bir esasa göre tavsiye eder, ister etkili bir CV yazma konusunda ipuçları ister, ya da sadece ne yapacağınıza karar vermek için yardıma ihtiyacınız olsun.

Konumlar

Londra

Address
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin