University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Her yıl 6.000'den fazla uluslararası öğrenci bizimle eğitim görmeyi tercih ediyor ve kampüsümüzü Birleşik Krallık'taki en farklı ve çok kültürlülükten biri haline getiriyor. Bizimle kayıt olun ve seçkin akademisyenlerden oluşan bir topluluğa katılacaksınız. QS World University Rankings 2019'daki en iyi 100 üniversiteden biriyiz. Ayrıca, 16 araştırma yoğunluğu içeren ve küresel önemi olan konuları ele alan Dünya Üniversiteler Ağı'nın bir parçasıyız.

Eğitim, Sosyal Bilimler ve Hukuk Fakültesi'ne hoş geldiniz.

Bu fakülte, eğitim, sosyoloji ve sosyal politika, siyaset, uluslararası ilişkiler, uluslararası kalkınma, hukuk ve kriminoloji uzmanlarını bir araya getirerek aşağıdaki okullarda eğitim ve araştırma yapmaktadır.

Yüksek lisans, yüksek lisans ve araştırma dereceleri sunmaktayız. Bu, Üniversiteye, mümkün olan en yüksek ödül olan Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde (TEF) Altın notu verilmesini yansıtmaktadır.

Eğitim Fakültesi

Eğitim araştırmaları ve öğretim mükemmelliği için İngiltere'deki en iyi okullardan biri olarak ayakta durmaktan gurur duyuyoruz.

Eğitim Okulunda bir öğrenci olarak, başarılı akademik topluluğumuzun bir parçası olacaksınız. Lisans eğitimi, öğretim eğitimi, yüksek lisans eğitimi ve lisansüstü araştırma için 30'un üzerinde uzman programı sunuyoruz.

Hukuk Okulu

Leeds Üniversitesi Hukuk Fakültesi, öğretim, araştırma ve halkla ilişkilerimiz aracılığıyla, dünyada bir fark yaratmaya çalıştığımız bir topluluktur.

Okulumuz, alanında güncel konuları keşfetmeye ve öğrencilerimizi yüksek oranda istihdam edilebilir mezun olmaya teşvik eden dünyaca ünlü akademisyenlere ve ilham verici öğretmenlere ev sahipliği yapmaktadır. Önde gelen bir hukuk fakültesi olarak uluslararası bir üne sahip olmamızı sağlayan bir taahhüt.

Siyaset ve Uluslararası Çalışmalar Okulu

Siyaset ve Uluslararası Çalışmalar Okulu (POLIS), akademik araştırmanın öğretilerimizi bilgilendirdiği ve ateşlediği canlı bir okuldur. Küresel toplumumuzun güncel sorunlarını araştırmak için akademik eğitim ve teorik eğitim sağlıyoruz.

Sosyoloji ve Sosyal Politika Okulu

Sosyoloji ve Sosyal Politikalar Okulu (SSP), eğitim, araştırma ve halkla ilişkilerimiz aracılığıyla topluma bir fark yaratmaya çalıştığımız bir topluluktur.

Ulusal, uluslararası ve küresel olarak dramatik sosyal, politik ve ekonomik değişim zamanlarında yaşıyoruz. Bir sosyal bilim diploması okumak daha heyecan verici veya zamanında olamazdı.

Konumlar

Leeds

Address
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin