MLA College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MLA College , Plymouth Üniversitesi ile ortaklaşa Yüksek Öğrenim derecesi nitelikleri sunmaktadır.

Kurulan Hidrografik Akademi kurslarına ek olarak, yeni programlar Denizciler için Sürdürülebilir Deniz Operasyonları (Güverte ve Mühendis) lisans ve yüksek lisans derecelerini ve Deniz Profesyonelleri için Hidrografi, Meteoroloji, Oşinografi, Navigasyon ve Mühendislik Yüksek Lisans programlarını içermektedir.

MLA College Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı uzaktan eğitim ile öğretilir, böylece öğrencilerin kariyerlerini ve diğer yaşam taahhütlerini dengelerken Denizcilik ve Denizcilik konularında ilgili bir derece elde etmelerini sağlar. Tüm derece programlarımız Plymouth Üniversitesi tarafından tamamen akredite edilmiş, ödüllü bir eğitim sağlayıcısıyız.

Hâlihazırda Hidrografik Akademimiz aracılığıyla hidrografide tamamen öğretmen destekli lisans ve lisansüstü uzaktan eğitim kursları sunuyoruz. Hidrografik Akademi, hidrografik etüt alanında çalışan deniz endüstrisi profesyonellerinin ve işverenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış eğitim nitelikleri sağlar.

Denizcilik ve denizcilik işletmeleri ve yönetimi ile ilgilenenler için Sürdürülebilir Denizcilik İşletmelerinde uzaktan eğitim lisans ve lisansüstü derece nitelikleri sunuyoruz, bu e-öğrenme dereceleri her tür denizci için mükemmeldir. Sürdürülebilir Denizcilik Operasyonlarında (SMO) hem MSc hem de BSc, dünya standartlarında yeterlilikler vermek ve denizcilik konusuna özgü ve devredilebilir iş ve yönetim becerilerinin geniş bir yelpazesini sunmak için tasarlanmıştır. SMO programları denizcilik ve denizcilik sektörlerinde istediğiniz mesleki hedeflere ulaşmanıza ve kariyerinizi geliştirmenize olanak sağlayacaktır.

Eğitim programlarımıza ek olarak, hem denizcilik hem de denizcilik sektörleri içindeki ve dışındaki bir dizi büyük organizasyona teknoloji destekli eğitim ve öğretim sunuyoruz.

Freight Containers on a ShipAndy Li / Unsplash

Business Innovator Ödülleri 2017

131969_bus_award_2017.jpg

MLA College

En İyi Uzaktan Eğitim Denizcilik Kurs Sağlayıcısı - İngiltere ve Müfredat Geliştirme için Yenilik Ödülü - İngiltere'yi kazandığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

2017 Business Innovator Awards, kurumsal alanın öncülerini kutlamak için tasarlandı ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için rakiplerinin önüne geçti. Bu ödüller, çeşitli endüstrilerin oyun değiştiricileri tarafından gösterilen bağlılık, kararlılık ve beceriye saygı gösterir.

Konumlar

Plymouth

Address
MLA College
The Merchant, St Andrew Street
Plymouth, UK

PL1 2AX Plymouth, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin