University Centre Myerscough

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Myerscough , 20'den fazla heyecan verici konuda dereceler sunan, İngiltere'nin en büyük arazi tabanlı ve spor kolejlerinden biridir. Central Lancashire Üniversitesi ile işbirliği içinde çalışıyoruz ve istisnai kaynakların ve eşsiz bir kırsal konumun yardımıyla, öğrenci memnuniyeti için sektördeki en iyi İngiltere kurumları arasında yer alıyoruz. QAA Yüksek Öğrenim İncelememiz, kaliteli öğrenim fırsatları ve iyi uygulama öğretimi için ülkedeki en iyi kurumlar arasında yer almaktadır. Myerscough derece öğrencilerinin% Myerscough daha fazla çalışmaya veya istihdama ilerlemesiyle gurur duyuyoruz.

138574_138561_HE_Lanyard.jpg© University Centre Myerscough

Parlak kampüs, mükemmel tesisler ve mükemmel bir konum!

Preston'daki Myerscough ana merkezindeki kampüs oldukça şaşırtıcı. 600 hektarlık açık, yeşil bir çevrede yer alan Myerscough College, harika bir sosyal hayat, son teknoloji spor akademileri ve konforlu ve kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan tüm olanakları sunmaktadır. Yakın zamanda yeni spor ve değişen tesisler, yeni yemek tesisleri, Yüksek Öğrenim eğitim merkezimize ve özel Veteriner Hemşireliği, Hayvan Çalışmaları, Kırsal Beceriler ve Mühendislik merkezlerine ek olarak 20 milyon £ 'lık kampüs içi gelişmelere yatırım yaptık. Dahası, Preston, Lancaster ve Blackpool'un sunduğu tüm alışveriş ve gece hayatına kolayca ulaşabilirsiniz.

Central Lancashire Üniversitesi Myerscough College, Preston şehir merkezinde bulunan dinamik, canlı ve çağdaş bir üniversite olan Central Lancashire Üniversitesi'nin (UCLan) bir Ortak Okulu'dur. Myerscough yüksek öğrenim öğrencileri hem kolejde hem de üniversitede Myerscough Preston'daki kampüsünde çok çeşitli tesislere ve hizmetlere erişebilirsiniz.

Öğrenci Yararları

  • UCLan Kütüphanesi'ne erişim ve üyelik
  • Öğrenci Birliğinin tam üyeliği
  • 17 milyon sterlin elit kapalı spor merkezinde 5 yıldızlı olanaklarla mükemmel spor olanakları
  • Mükemmel bir kütüphane

Kolej çalıştıktan sonra dinlenmek isterseniz, kampüste ilginizi çekecek her türlü şeyi bulacaksınız. Kolay bir arkadaş canlısı bir ortamda arkadaşlarınızla buluşmanız için birçok yer var. Ayrıca yüzlerce farklı aktiviteler, partiler ve tema gecelerinin yanı sıra efsanevi Myerscough de vardır: Myerscough Noel ve Yaz Topları

Myerscough College'da, kampüs hayatı inanılmaz derecede aktif - özellikle çalışma saatleri dışında - bu nedenle, diğer öğrencilerle birlikte yerinde yaşamakla ilgili en iyi şey, eylemin olduğu yere yakın olmaktır! Bu yüzden Kolejden bir mesafede yaşıyorsanız, özellikle ilk yılınızdaki konut salonlarımızda yaşamı yaşamak çok eğlencelidir. İnsanlarla tanışmanın, yeni arkadaşlar edinmenin ve Kolej'de neler olup bittiğini öğrenmenin kolay ve zahmetsiz bir yoludur.

Uzun yıllar boyunca, Ohio State Üniversitesi değişim programına birçok Myerscough öğrencisi katıldı. Bu, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sayısız prestijli işverenin birinde 12 aylık ücretli bir işe yerleştirme sağlar. Programı üstlenmeyi tercih eden öğrenciler, normal olarak, bir "boşluk yılı" na benzer bir şekilde, diploma süresince veya sonrasında, bir yıl alırlar - ancak Ohio personel ekibinin gözetim, destek ve rehberlik avantajları ile. CV'nize “değer katmak” için harika bir yol.

Myerscough Koleji Bursları Myerscough sergileyen ve konusunda mükemmelliği teşvik Myerscough başvuruları, bir Myerscough College bursundan mali destek almaya hak kazanabilir.

Uluslararası öğrenciler

Burada, Myerscough , Afrika, Asya, Avustralasya, Avrupa ve Kuzey Amerika'dan uluslararası öğrencileri ağırlamaktan uzun bir geleneğe sahibiz. Her şeyden önce, diğer milletlerden ve kültürlerden gelen öğrencilerin Kolej yaşamına yaptığı katkıyı gerçekten takdir ediyoruz. Son yıllarda online yarı zamanlı lisans kurslarımız uluslararası öğrenciler ile özellikle popüler olmuştur.

138575_138562_Screenshot_3.png© University Centre Myerscough

Konumlar

Lancashire

Address
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY Lancashire, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin