Nottingham Trent University School of Social Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu yüksek öğrenim, araştırma ve danışmanlık mükemmelliği teşvik etmektedir. Biz, lisans lisansüstü ve profesyonel düzeyde kurslar çeşitli bir yelpazede sunuyoruz.

Öğrenciler meslek kuruluşları, kamu ve özel sektörde dış kuruluşlarla işbirliği içinde dizayn edilmiştir dersleri seçebilirsiniz.

İşte en Sosyal Bilimler Meslek YüksekokuluBiz topluma farklılık ve içindeki kişilerin hayatını yapmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz:

Personel, öğrenciler ve mezunlar zenginleştirmek ve etkisi bireylerin, toplulukların ve toplumların hayatlarını Sosyal Bilimler Okul olmak

Vizyonumuz:

  • Tüm toplulukların çeşitliliğe değer ve publicizes ve yaptığımız tüm mükemmelliği kutluyor kültürünü teşvik etmek.
  • Burs, araştırma ve mesleki uygulama topraklı bir canlı ve kapsayıcı öğrenme ve öğretme ortamı yaratmak.
  • Bizim teorik bilgili ve uygulamalı araştırmalar için ulusal ve uluslararası tanınması için.
  • O şekil bilgisi, politika ve uygulama, yerel, ulusal ve uluslararası ortaklıklar geliştirmek.
  • Bizim dış ortaklarımızla müfredat ve nişan ile öğrencilerimizin istihdam maksimize etmek için.

Akademik Bölümler

Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü yüksek kaliteli araştırma bilgilendirilmiş modülleri ve kurslar sağlanması, aktif ve canlı bir araştırma kültürü mükemmel derecelendirme aldı ve sahiptir.

psikoloji

Ayrıca güçlü bir ulusal ve gelişen uluslararası araştırma profiline sahip olurken Psikoloji, kendi öğretim mükemmelliği kabul edilmiştir.

Bizim lisans dersleri, lisans psikoloji dönüşüm programları ve Yüksek Lisans Adli Psikoloji, tüm İngiliz Psikolojik Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Sosyal Çalışma ve Sağlık

Sosyal Çalışma ve Sağlık Bakanlığı sosyal çalışma, kamu sağlığı ve sosyal bakım alanlarında akademik ve profesyonel geçmişleri bir dizi personeli bir ekip bir araya getiriyor.

Kuruluşlar ile yakın çalışma ilişkileri koruyarak ekip, öğretim ve araştırma hem de mükemmellik için çabalamaktadır.

sosyoloji

Sosyoloji Bölümü sosyoloji, kriminoloji, gençlik ve kariyer rehberliği alanlarında dersler vermektedir.

Bu konu alanları içinde yaşadığımız sosyal dünya hakkında eleştirel düşünen ve destekleyici insanları ve genelinde ve karmaşık ve farklı bağlamlarda çevrenin korunması ile ilgili tüm vardır.

ahlâk

İçinde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu biz araştırma etik yönetişim kararlıyız. Personel dahil tüm araştırma projeleri gelen boşluk olmalıdır Üniversite Araştırmaları Etik Komitesi (CREC) önceki herhangi bir veri toplanmış ve / veya analiz edilebilir. Buna ek olarak, tüm araştırma öğrencilerin çalışmaları yer araştırmalar için etik açıklık sağlamak için CREC bir uygulama sunmaları gerekmektedir.

Öğretilen dersler için etik boşluk planlama ve öğrenciler tarafından araştırma yürütme içeren programların bu elemanlar için gereklidir. Etik yönetim öğrenciler veri toplama yapan veya Okul Araştırma Etik Kuruluna öğrencinin tam gönderilmesini isteyebilir süre takip etmeleri gerekmektedir açık protokoller şeklinde gelebilir. İkinci durumda son yıl araştırma projeleri için olağandır. Öğrenciler araştırma yöntemleri hakkında öğrenme yapan yerlerde onlar da ortaya çıkabilecek etik sorunları ele öğrenme desteklenir. Araştırma etiği odaklanma sosyal bilimler içindeki sosyal sorumluluk tanıtımı bağlılığımızı yansıtmaktadır.

Burslar

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu cömert burslar ve sadakat programları bir dizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ziyaret etmek http://www.ntu.ac.uk/s3scholarships Daha fazla bilgi için.

Açık olaylar

Lisansüstü ve mesleki kurslar bizim geniş keşfetmek akademik personel karşılamak ücret ve finansman olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için açık etkinliklerinden biri gelin. Ziyaret etmek http://www.ntu.ac.uk/s3openevent daha bulmak ve yerinizi ayırtmak için.

Konumlar

Nottingham

Address
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin