Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Newcastle University Business School , öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza bir fırsat yaratmak için öğretim ve araştırmada mükemmelliği kullanıyoruz.

AACSB, AMBA ve EQUIS: Uluslararası kabul görmüş üç akreditasyon kuruluşundan üçlü akreditasyon alan dünya çapında seçkin bir Business School grubunun parçasıyız.

Araştırmamız dünya lideridir ve İngiltere'de Araştırma Gücü için 14. sıradayız (REF 2014). Yeni Global bakış açıları ve çözümler sunan kanıtlanabilir canlı işbirlikleri ile, İşin Geleceği ve Liderliğe Liderlik alanında farklı disiplinlerarası araştırma ve inovasyonlara öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

En yüksek kalibreli öğrencileri geliştiren, yarının işletme lideri olmaya hazırlayan çok disiplinli bir İşletme Okulu'yuz.

Vizyon ve misyon

Vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz, araştırma ve akademik mükemmeliyet alanlarını genişletmek ve toplumun ve iş dünyasının geleceğini yeniden tanımlamak için birinci sınıf personelimizi ve yüksek lisans öğrencilerimizi destekliyor.

Vizyon

Vizyonumuz, İşin Geleceği'nde mükemmellik sunan ve şekil verebilecekleri bir gelecek için liderler geliştiren, dünyaca ünlü uluslararası bir İşletme Okulu olmaktır.

Misyon

İş dünyasının geleceğine dair yeni küresel perspektiflere ilham veriyor ve canlı işbirliği ile Liderliğe Liderlik ediyoruz ve öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza iş ve toplum için sorumlu bir gelecek oluşturma fırsatı vermek için araştırma, yenilik ve eğitimde mükemmelliği teşvik ediyoruz.

Değerler

mükemmellik

Tüm personelin, araştırma, uygulama ve bilimsel deneyim alanlarında küresel olarak lider olma konusundaki ikiz hedeflerini gerçekleştirmelerine ve aynı zamanda öğrencilerimize olağanüstü bir eğitim deneyimi sunma taahhüdümüze sahibiz.

Yaratıcılık

Küresel sorunları ele almak için bilgiyi geliştirmek ve topluma dahil olmak için yaratıcı ve yenilikçi olmak.

darbe

Toplumun karşılaştığı mevcut ve gelecekteki zorlukları belirlemek ve fark yaratacak yenilikçi fikirler ve çözümler sunmak için hükümetler, ticaret, endüstri, yaratıcı ve kültürel sektör ve topluluk gruplarıyla ortaklaşa çalışmak.

Şehrimiz

Newcastle, İngiltere'nin Kuzey Doğu'nun kozmopolit başkentidir. Öğrenci dostu kentimiz, şehir merkezinde birinci sınıf spor, müzik, alışveriş ve sanatla övünmektedir. Newcastle gelişen bir şehir ve en iyi öğrenci destinasyonudur ve her yıl dünyanın dört bir yanından 50.000'den fazla öğrenciyi çekmektedir.

Uygun fiyatlı yaşam, ikonik mimari ve mükemmel ulaşım bağlantılarıyla, Newcastle'ın ilk 100 öğrenci şehri olarak seçilmesine şaşmamalı (* QS En İyi Öğrenci Şehirleri 2018).

Newcastle University Business School

Business School, öğrencilerimiz düşünülerek tasarlanmış en gelişmiş olanakları sağlayan 50 milyon £ 'lık bir gelişme içerisinde yer almaktadır.

Bölgesel, ulusal ve uluslararası düşünce liderleri, mezunlar ve önde gelen profesyonellerden oluşan değerli bir ağın merkez noktasıyız.

Okul, şehir merkezindeki kampüsümüzden, dört üniversite kütüphanesinden ve öğrenci konaklama yerlerinden kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

İle donatılmış:

  • Panoramik şehir manzarasına sahip esnek ve özel bir etkinlik paketi
  • dört büyük konferans salonu ve 27 seminer / öğretim odası
  • Personel ve öğrenci kullanımı için bir dizi rezervasyon yapılabilir toplantı odası
  • öğrencilerin çalışmayı sosyalleşme ile birleştirebilecekleri çok amaçlı bir alan
  • Lisansüstü araştırma ve MBA öğrencileri için dinlenmek ve personel ile iletişim kurmak için bir alan
  • Bina genelinde Wi-Fi, ayrıca yaklaşık 120 PC ve özel Bloomberg terminalleri barındıran üç bilgisayar kümesi
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Newcastle University Business School

Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans, size bankacılık ve finans piyasası sektörlerinde bir kariyer sürdürmek için beceri ve uzmanlık sağlar. ... [+]

Profil

Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans, size bankacılık ve finans piyasası sektörlerinde bir kariyer sürdürmek için beceri ve uzmanlık sağlar.

Finansal hizmetler sektöründe dünya çapındaki büyüme, bankacılık ve finans konularında uzmanlık becerileri ve uzmanlığı olan profesyonellere olan talebi arttırmıştır. Bu ders, küresel finansal hizmetler endüstrisindeki eğilimlere ve sorunlara karşı duyarlıdır.

Dahil olmak üzere konular bulunmaktadır:

Perakende bankacılıkyatırım bankacılığıyatırım Yönetimimerkez bankacılığıNe öğreneceksin

Perakende ve yatırım bankalarının finansal piyasalarda nasıl işlediğini size öğreteceğiz. Ayrıca diğer finansal aracıların rolünü de anlayacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

E-İş (Bilgi Sistemleri) Yüksek Lisans, iş stratejileri, önde gelen teknoloji, girişimcilik ve örgütsel davranış birleştirir. Modern kurumsal dünyadaki kariyerinizi farklı ... [+]

Profil

E-İş (Bilgi Sistemleri) Yüksek Lisans, iş stratejileri, önde gelen teknoloji, girişimcilik ve örgütsel davranış birleştirir. Modern kurumsal dünyadaki kariyerinizi farklılaştırmak için ileri ticari ve teknik beceriler geliştireceksiniz. Bu, bulut bilişimin stratejik uygulamasını, bilgi güvenliğini ve diğer çağdaş teknolojileri içerir.

Bu kursta, Newcastle Üniversitesi'ndeki iki dünya çapında okulda eğitim göreceksiniz. Newcastle University Business School , kursu, İngiliz hükümeti tarafından listelenen toplumda araştırmaların etkilenmesi için İngiltere'nin bir numaralı okulu olan Bilişim Bilimi Okulu ile birlikte vermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Yenilikçi İleri Uluslararası İşletme Yönetimi İkili Ödül kursumuz, işletme yönetimi alanında uluslararası bir kariyere hevesli olanlar için. ... [+]

Profil

Yenilikçi İleri Uluslararası İşletme Yönetimi İkili Ödül kursumuz, işletme yönetimi alanında uluslararası bir kariyere hevesli olanlar için.

Bu kursu tamamladığınızda, size bir ödül verilecektir:

Newcastle Üniversitesi'nden İleri Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek LisansıGroningen Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

Kurs, aşağıdakiler dahil olmak üzere uluslararası bağlamda işin ana yönlerini kapsar:

stratejik yönetim ve organizasyonkültürler arası yönetimfinansal yönetim ve finansal riskekonomi ve pazarlamaNe öğreneceksin

Ülkeler, kurumlar ve kültürlerin karşılaştırmalı analizlerine odaklanacaksınız. Bu, uluslararası bir ortamda şirketlerin stratejik karar alma ile ilgilidir.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
17 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Nicel Finans ve Risk Yönetimi Yüksek Lisans, genel finans konularında anlayışınızı geliştirecektir. Ayrıca, kantitatif metodoloji ve risk yönetimi konularında uzman prati ... [+]

Profil

Nicel Finans ve Risk Yönetimi Yüksek Lisans, genel finans konularında anlayışınızı geliştirecektir. Ayrıca, kantitatif metodoloji ve risk yönetimi konularında uzman pratik beceriler geliştireceksiniz.

Finansal hizmetler sektöründe dünya çapındaki büyüme, niceliksel metodoloji ve risk yönetimindeki uzmanlık becerilerinin yanı sıra, genel finans konularında sağlam bir anlayışa sahip mezunlara olan talebi artırdı. Bu kurs bu talebi karşılamaktadır. İşletme Okulu'nun ekonomi ve finans alanındaki güçlü yönlerine dayanmaktadır.

Kurs aşağıdakileri anlamanızı ilerletir:

modern ekonomide finansın rolüfinansal piyasaların ve yatırımcıların işleyişi ve davranışı... [-]
Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Operasyonlarımız, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans, operasyon ve tedarik zincirinin temelini oluşturan ana alanlar hakkında derinlemesine bilgi sağlar. ... [+]

Profil

Operasyonlarımız, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans, operasyon ve tedarik zincirinin temelini oluşturan ana alanlar hakkında derinlemesine bilgi sağlar. Operasyonlara, lojistik ve tedarik zinciri yönetimine entegre bir yaklaşımla iş performansını nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.

Kuruluşlar sürekli olarak maliyetleri düşürme, üretim ve dağıtım sürelerini kısaltma ve riski daha iyi yönetmenin yollarını aramaktadır. Bu, rekabet avantajı geliştirmelerini ve sürdürmelerini sağlar.

Kurs, aşağıda belirtilen operasyonlarda veya genel yönetimde kariyer yapmak isteyenler için uygun olacaktır:

operasyon, dağıtım ve tedarik zinciri yönetimidanışmanlıklojistik ve taşımacılık yönetimimühendislik, satın alma veya kalite yönetimiüretim YönetimiYönetim MuhasebesiNe öğreneceksin... [-]
Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Muhasebe, Finans ve Stratejik Yatırım Yüksek Lisans, yönetim muhasebesi, finansal planlama veya kurumsal yatırım alanında kariyer için hazırlar. ... [+]

Profil

Muhasebe, Finans ve Stratejik Yatırım Yüksek Lisans, yönetim muhasebesi, finansal planlama veya kurumsal yatırım alanında kariyer için hazırlar.

Stratejik planlama, bir kuruluşun stratejisini veya yönünü belirleme ve amaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek için kaynakların tahsisi konusunda uygun kararlar alma sürecidir.

Ders, finans ve yönetim muhasebesinin önemli unsurlarını içerir. Kurumsal performansın ve yatırım fırsatlarının nicel değerlendirmesi için gerekli araçları sağlar.

Elbette bir kariyer geliştirmek isteyen mezunlar içindir:

yönetimmuhasebefinansal planlamakurumsal yatırımNe öğreneceksin

Bir şirketin içinden finansal ve stratejik kararları etkilemenizi sağlayacak bir beceri seti geliştireceksiniz. Yönetim muhasebesi ve finansal analizlerin her biri bu becerilerin geliştirilmesinde öncü bir rol oynamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Operasyon Yönetimi İkili Ödülümüz, sizi operasyon yönetimi çalışması ile meşgul eder. Farklı iş ortamlarını ve kültürel bağlamları keşfedeceksiniz. ... [+]

Profil

Operasyon Yönetimi İkili Ödülümüz, sizi operasyon yönetimi çalışması ile meşgul eder. Farklı iş ortamlarını ve kültürel bağlamları keşfedeceksiniz.

Kursu başarıyla tamamladığınızda size bir ödül verilecektir:

Operasyonlar ve Tedarik Zinciri Yönetimi Newcastle UniversityGroningen Üniversitesi'nden Teknoloji Operasyon Yönetimi Yüksek Lisansı

Kurs, kariyerlerini sürdürmek için gerekli uzmanlık bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyenlere uygun olacaktır:

operasyon YönetimiTeknoloji YönetimiTedarik zinciri yönetimiGenel MüdürlükDanışmanlıkNe öğreneceksin

Nasıl yapılacağını öğreneceksiniz:

farklı ülkelerde işlem fonksiyonlarını analiz ederçeşitli kurumsal ortamları anlamakÇok uluslu işletmelerde operasyon yönetimi için keskin bir göz geliştirmek... [-]
Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
17 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

Uluslararası Finansal Analiz Yüksek Lisans, uluslararası finansal ortam bağlamında derin bir finansal raporlama ve yönetim anlayışı geliştirir. ... [+]

Profil

Uluslararası Finansal Analiz Yüksek Lisans, uluslararası finansal ortam bağlamında derin bir finansal raporlama ve yönetim anlayışı geliştirir.

Küresel ekonomik kriz, yüksek profilli bankacılık hataları ve artan düzenleyici denetim, sağlam finansal yönetimin ve güçlü raporlamanın önemini vurgulamıştır. Bu kurs, bu ihtiyacı karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir.

Analizin nicel ve nitel becerilerini size sunar. Ayrıca, kurumsal performansı ve değerlemeyi değerlendirmek için muhasebe ve finans uzmanlığının nasıl başarıyla birleştirilebileceğini de anlayacaksınız.

Elbette finansal analiz ile ilgili konularda daha uzman bilgi edinmek isteyen işletme, işletme veya ekonomi mezunları hedefleniyor. Ayrıca, finansal beceri ve anlayış geliştirmek isteyen, iyi bir parasal seviyeye sahip olmayan işletme mezunları için de uygundur.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle University Business School

İnovasyon, Yaratıcılık ve Girişimcilik Yüksek Lisans, dünya çapında bilgi tabanlı, girişimci ve yenilik odaklı ekonomilerin ihtiyaçlarını karşılar. ... [+]

Profil

İnovasyon, Yaratıcılık ve Girişimcilik Yüksek Lisans, dünya çapında bilgi tabanlı, girişimci ve yenilik odaklı ekonomilerin ihtiyaçlarını karşılar.

Elbette organizasyonlarda yenilik, yaratıcılık ve girişimciliği teşvik eden stratejileri ve iş süreçlerini araştırıyor.

İşverenler giderek daha girişimci ve yaratıcı bireyler istihdam etmek istiyor. Kursumuz, özel ve kamu sektörlerinde stratejik roller almak isteyen mezunlar üretmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi değişim yoluyla bu organizasyonlara nasıl liderlik edileceğini öğreneceksiniz.

Yenilikçi, yaratıcı ve girişimci roller aramayı düşünüyorsanız, bu kurs tam size göre. Bunlar şunları içerir:... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Barrack Road,5
NE1 4SE Newcastle upon Tyne, England, Birleşik Krallık