Resmi açıklamayı okuyun

NUA Hakkında

Norwich University of the Arts (NUA), 170 yılı aşkın bir süredir kendini sanat, tasarım ve medya eğitiminde kurmuştur. Ancak tarihimiz 1845'e kadar izlenebilse de, bakış açımız ileriye dönük.

Öğretim Mükemmellik Çerçevesi kapsamında Altın ödülünü verdiğimiz ve İngiltere'nin 10. yılında The Times ve The Sunday Times İyi Üniversiteler Rehberi 2018 tarafından verilen kaliteyi öğretmek için 10. sırada yer alan, öğretime bir yaklaşıma kadar, son teknolojiye sahip tesislerden oluşan bir şehir merkezi kampüsünden mükemmellik iyi kazanılmış.

NUA, yenilikçi ve yaratıcı bir akademik topluluk olarak ulusal bir üne sahip olan yerleşik bir üniversite olarak gelişmiştir ve öğrencilerin becerilerini geliştirmek ve tutkularını sürdürebilmeleri için öğrencilere yer açacak mesleki, pratiğe dayalı kurslar sunma kararlılığı ile.

Hepsinin kalbinde, öğrencilerimiz. Sanatçılar, tasarımcılar, yapımcılar. Farklı çıkarları ve benzersiz bakış açılarını bir araya getirerek, meydan okuma ve ilham alma arzusunu paylaşıyorlar. Geçmişten öğrenmek ve geleceği şekillendirmek.

Misyonumuz

NUA'nın misyonu, Avrupa'daki sanat, tasarım, mimarlık ve medya çalışmaları için en iyi uzmanlık üniversitesi olmak, yaratıcı ve kültürel alanlarda mükemmelliği yakalamak için en yüksek kalitede ve ilham veren öğrenciler ve çalışanlar yetiştirmektir.

Norwich University of the Arts Tarihi

1845

Kalite Güvence Ajansı, İngiltere üniversitelerinin ve kolejlerinin yükseköğretim hizmetlerinin standartlarını nasıl yerine getirdiğini kontrol eder.

Üniversite, 1988 tarihli Eğitim Reformu Yasası'nın 121'inci bölümünde bağımsız bir yüksek öğretim kurumu olarak kurulmuş ve eğitim derecesi veren bir kurumdur. Üniversite Öğrenci Ofisi (OfS) tarafından düzenlenir. Üniversite statüsüne ilişkin bilgiler OfS Register'da ve İngiltere Hükümeti (GOV.UK) web sitesinde yayınlanan tanınmış kuruluşların listesinde bulunabilir. OfS düzenleme çerçevesi 1 Ağustos 2019'dan itibaren yürürlüğe girecektir. 1 Nisan 2018'den 31 Temmuz 2019'a kadar Üniversite, OfS Transitional Düzenlemelerine tabi olacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Norwich University of the Arts

Sanatsal İnovasyon, keşif ve tartışmayı destekleyen destekleyici bir ortam, MA Güzel Sanatlar Yüksek Lisans programımızda sizi bekliyor. ... [+]

genel bakış

NUA'da yüksek lisans öğrencisi olarak, sanatsal uygulamanızı hızlandıracak, sanatçının toplumdaki rolünü keşfedecek ve fikirlerinizi güncel konular ve eleştirel tartışmalara karşı test edeceksiniz.

Becerilerinizi teşvik edici bir ortamda uzmanlaşın

Resim, çizim, baskı, fotoğrafçılık, mekânsal ve zamana dayalı uygulama gibi alanlarda uzmanlaşmayı seçebilirsiniz. Sanatsal ilgi alanlarınızla ilgili becerilere hakim olacaksınız ve sergi ve sunumdan etik ve dinleyici bilinirliğine kadar geniş bir uzmanlığın geliştirilmesinde destekleneceksiniz.

NUA'daki diğer yüksek lisans programlarından öğrencilerle birlikte çalışarak, teşvik edici ve aktif bir araştırma ortamı oluşturan bir sanatçı, yapımcı ve ziyaretçi sanatçısı topluluğunun bir parçası olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Uygulamanızı yeni zirvelere taşıyın, teknik becerilerinizi geliştirin ve Creative Skillset onaylı MA Moving Image ve Sound Masters derece kursumuzda çalışmanızın kültürel ... [+]

genel bakış

Görsel-işitsel uygulamanıza meydan okuyun ve hareketli görüntü ve / veya ses tasarımıyla ilgili kavramlar, konular ve materyallerle deneyler yaparak özgünlük için çaba gösterin.

işbirliği yapmak

NUA'da yüksek lisans öğrencisi olarak, farklı uzmanlıklara sahip bir uygulayıcı ve araştırmacı topluluğuna katılarak, hem bireysel hem de bireysel olarak birlikte çalışmak için değerli fırsatlar sunarsınız.

Yoğun çalışma ve kapsamlı teknik çalıştaylar sayesinde, titiz mesleki standartlara özgün ve yenilikçi çalışmalar yapmak için gerekli pratik ve kavramsal becerileri geliştireceksiniz.

Uzmanlaşmak

Uzmanlığınıza bağlı olarak, çok çeşitli görsel-işitsel yöntemlerle etkileşim kurma şansına sahip olacaksınız. Bunlar şunları içerir: 2D Dijital; CGI ve stop-motion animasyon filmi ve hareketli görüntü üretimi; hareket grafikleri; komut dosyası ve anlatı; üretim öncesi ve üretim sonrası beceri ve teknikler; ses tasarımı.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Uygulamanızın inovasyonu ve eleştirel olarak bilgilendirilmiş bakış açılarının geliştirilmesi, MA Fotoğraf Yüksek Lisans programımızın rehber ilkeleridir. ... [+]

genel bakış

Son teknoloji ürünü stüdyolar ve dijital karanlık odalar, fotoğrafçılık pratiğinin gelişmiş çalışmasıyla farklı bir yazarlık sesi geliştirme özgürlüğü verecektir.

Teori ve pratik

Lisansüstü fotoğrafçılığımız pratiğe bağlıyken, öğretilen bileşenler fotoğrafın bağlamsal ve teorik yönlerini ele alır. İşbirliğinizden, estetik / estetik ve teknolojik determinizmden, gelişmekte olan teknolojilerin etkisine kadar, uygulamanızla ilgili çok çeşitli konuları ele alacaksınız.

Ayrıca, çalışmalarınızdaki profesyonel ve ticari bağlamları derinlemesine anlamaya ve aynı zamanda çağdaş fotoğrafçılıkta imajı hareket ettirme olanaklarını keşfetmeye de teşvik edileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Tasarım odaklı MA Communication Design Masters degree kursumuzda tasarımın konulara, çevremize ve birbirimize anlayışımızı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. ... [+]

genel bakış

İletişim tasarımının kritik boyutlarında uzmanlığınızı geliştirirken, grafik tasarım, grafik iletişim, illüstrasyon, bilgi tasarımı, interaktif iletişim, multimedya ve tipografi gibi alanları keşfetme şansına sahip olacaksınız.

İletişim tasarım becerilerinizi geliştirin

Görüntü ve sesin, marka yönetimi ve yayınlama sorularına kadar, yeteneklerinizi ve hırsınızı NUA'da yüksek lisans öğrencisi olarak gereceksiniz. Kendi sesinizi ve deneylerinizi geliştirerek geliştirirken, aynı zamanda sürdürülebilirlik, yeni teknoloji, yeni kitleler ve pazarlar, kapsayıcılık ve etik gibi anahtar tasarım ve iletişim konularını eleştirel bir şekilde inceleme şansınız olacak.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Uygulamalı küratörlük deneyimi ve bireysel, uygulamaya dayalı projeler, MA Curation Masters derecemizin temelini oluşturur. ... [+]

genel bakış

Çağdaş sanat alanında en geniş anlamıyla “sergi” fikrini keşfederek, geleneksel olmayan mekanlarda, mekana özel müdahaleler ve kamusal sanat projelerinde galeriye dayalı sergiler ve projelerle ilgileneceksiniz.

İlgili, güncel ve yenilikçi

Küratörlük çalışmalarında en son düşünceyi yansıtan bu pratik ve ilgili lisansüstü ders sanatçı küratörlüğünün ortaya çıkışını ve küratörlük uygulamasına daha geleneksel yollar olduğunu kabul eder.

Geleneksel müze koleksiyonları, müzecilik ve arşivlerden sanal ve etkileşimli yöntemlere kadar bir dizi platformun sunduğu olanakları değerlendireceksiniz.

Yeni izleyicileri yetiştirmenin yollarını keşfetmeye ve keşfetmeye başlamanıza yardımcı olacak, kendinden başlatılan küratöryel projelerin geliştirilmesine yardımcı olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

MA Moda Masters derece kursumuzda imza tarzınızı geliştirin ve çalışmanızın kavramsal bağlamlarını keşfedin. ... [+]

genel bakış

21. yüzyılda moda anlamının sınırlarını test etmeye ve kişisel ve profesyonel felsefenizi yeni sınırlara zorlamaya hazırsanız, bu lisansüstü moda kursu ideal bir platform sağlayacaktır.

Eşsiz sesinizi geliştirin

Farklı materyaller ve süreçlerle çalışırken zorlayıcı yaratıcı sesiniz ortaya çıkacaktır.

Çalışmalarınızı sergilemek için tanıtım ve platformların nasıl kullanılacağına dair net bir anlayış geliştirirken, uygulamanız dijital, teknolojik ve kültürel yenilikleri benimseyecektir.

Uzman stüdyo teknisyenleri, ısmarlama terzilik araştırmanızı destekleyecektir; deneysel kesme ve kaplama yöntemleri; haute couture gelenekleri ve zanaat; el ve makine terbiye teknikleri; ve çağdaş teknolojilerin kullanımı.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Birleşik Krallık'ın En İyi Eğitim Kurumu'nda (2017 TIGA Games Industry Awards) MA Games Masters degree kursunda yaratıcı yetenek ve teknik beceriyi birleştirin. ... [+]

genel bakış

NUA'da yüksek lisans öğrencisi olarak, benzer fikirli akranlarıyla işbirliği yapacak ve konu uzmanı kadro tarafından yönlendirileceksiniz. Oyun endüstrisinde veya daha geniş bir yaratıcı sektörde kariyer tutkunluğunuza doğru ilerlerken, MA derslerimizdeki öğrencilerle disiplinler arası oturumlardan keyif alacaksınız.

Endüstriye hazır yeteneklerinizi geliştirin

Hızla gelişen bir endüstrinin taleplerini karşılamaya hazır olmanızı sağlayan bu kurs, oyun tasarım becerilerinizin gelişimini hızlandıracaktır.

Oyunların üretildiği sosyal, teknik, ekonomik ve kültürel bağlamda daha geniş bir araştırmanın yanı sıra, Kavram Sanatında (ve Sıralı Anlatı), Varlık Üretimi veya Indie'de açıkça tanımlanmış bir çalışma yolunu izleyerek üç alandan birinde uzmanlaşacaksınız. geliştirilmesi.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts

Yaratıcılık, el sanatları becerileri ve teknolojik yenilikleri birleştiren MA Tekstil Tasarım Yüksek Lisans dersi, tekstil tasarımı konusunda uzman bilginizi geliştirecek ... [+]

genel bakış

Pazarın ve işinizin ticari potansiyelinin net bir şekilde anlaşılmasını sağlarken, en yeni dijital ve teknolojik gelişmeleri kucaklayan disiplinin ön planda çalışacaksınız.

Tekstil tasarım becerileriniz bitti

Hayal gücünüzü artırmaya ve disiplinlerin sınırlarını malzemelerin, süreçlerin ve kavramların yaratıcı kullanımıyla genişletmeye teşvik edileceksiniz.

Bu yüksek lisans eğitimini veren kurs eğitmenleri ve atölye teknisyenleri aynı zamanda dijital tekstil üretimi, tekrar tasarım için CAD, lazer kesim, illüstrasyon, boya ve örgü gibi alanlarda kapsamlı ve çeşitli deneyime sahip uygulayıcılardır. Bilgilerinizin genişliği ve derinliği, uygulamalarınızı sergiler ve ulusal yarışmalar aracılığıyla denerken ve geliştirirken size fayda sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Norwich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Norwich University of the Arts
web sitesi
Telefon
+44 (0)1603 610561