Norwich University of the Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NUA Hakkında

Norwich University of the Arts (NUA), 170 yılı aşkın bir süredir kendini sanat, tasarım ve medya eğitiminde kurmuştur. Ancak tarihimiz 1845'e kadar izlenebilse de, bakış açımız ileriye dönük.

Son teknolojiye sahip şehir merkezindeki bir kampüsten, bize Öğretim Mükemmelliği Çerçevesi kapsamında Altın ödülü veren ve İngiltere'de The Times ve The Sunday Times Good University Guide 2020 tarafından öğrenciyi tutması için 1 numara sırasındaki öğretim yaklaşımına kadar, itibarımız mükemmellik için iyi kazanılır.

NUA, yenilikçi ve yaratıcı bir akademik topluluk olarak ulusal bir üne sahip olan yerleşik bir üniversite olarak gelişmiştir ve öğrencilerin becerilerini geliştirmek ve tutkularını sürdürebilmeleri için öğrencilere yer açacak mesleki, pratiğe dayalı kurslar sunma kararlılığı ile.

Hepsinin kalbinde, öğrencilerimiz. Sanatçılar, tasarımcılar, yapımcılar. Farklı çıkarları ve benzersiz bakış açılarını bir araya getirerek, meydan okuma ve ilham alma arzusunu paylaşıyorlar. Geçmişten öğrenmek ve geleceği şekillendirmek.

Misyonumuz

NUA'nın misyonu, Avrupa'daki sanat, tasarım, mimarlık ve medya çalışmaları için en iyi uzmanlık üniversitesi olmak, yaratıcı ve kültürel alanlarda mükemmelliği yakalamak için en yüksek kalitede ve ilham veren öğrenciler ve çalışanlar yetiştirmektir.

Norwich University of the Arts Tarihi

1845 Norwich Tasarım Okulu, 1845'te, peyzaj resminde uluslararası bir üne sahip olan tek eyalet İngiliz grubu olan Norwich Ressamlar Okulu'nun sanatçıları ve takipçileri tarafından kuruldu.
1965 Sanat ve Tasarım alanında Diploma aracılığıyla derece düzeyinde hüküm sunmak için onaylandı.
1965 sonrası Resim ve Grafik Tasarımdaki ikiz güçler, bir grup istisnai uygulayıcı ve öğretmen grubu altında, ulusal sanat ve tasarım sahnesine damgasını vurarak ortaya çıkıyor.
1975 Ulusal Akademik Ödüller Konseyi (CNAA) tarafından onaylanan sunulan ilk BA Onur derecesi kursları.
1989 Büyük Yarmouth Sanat Koleji, Okula dahil edildi.
1993 Anglia Polytechnic ile yapılan akademik anlaşma ile ilk MA dersleri verildi.
1994 Norwich Sanat ve Tasarım Okulu olarak yeniden adlandırılan bir Yüksek Öğretim Kurumu olarak kurulmuştur.
1995 Doktora çalışmasına kayıtlı ilk araştırma derecesi öğrencisi.
2008 Master seviyesine kadar dereceleri ödüllendirme yetkisi verildi ve Norwich Üniversitesi Sanat Koleji olarak yeniden adlandırıldı.
2012 Norwich University of the Arts , Privy Council tarafından Üniversite unvanı verildi. İlk Şansölye atadı - oyuncu Sir John Hurt.

Kalite Güvence Ajansı, İngiltere üniversitelerinin ve kolejlerinin yükseköğretim hizmetlerinin standartlarını nasıl yerine getirdiğini kontrol eder.

Üniversite, 1988 tarihli Eğitim Reformu Yasası'nın 121'inci bölümünde bağımsız bir yüksek öğretim kurumu olarak kurulmuş ve eğitim derecesi veren bir kurumdur. Üniversite Öğrenci Ofisi (OfS) tarafından düzenlenir. Üniversite statüsüne ilişkin bilgiler OfS Register'da ve İngiltere Hükümeti (GOV.UK) web sitesinde yayınlanan tanınmış kuruluşların listesinde bulunabilir. OfS düzenleme çerçevesi 1 Ağustos 2019'dan itibaren yürürlüğe girecektir. 1 Nisan 2018'den 31 Temmuz 2019'a kadar Üniversite, OfS Transitional Düzenlemelerine tabi olacaktır.

Konumlar

Norwich

Norwich University of the Arts

Telefon
+44 (0)1603 610561