Resmi açıklamayı okuyun

Queen's University Belfast, Dünyanın En İyi 200 Üniversitesinde(QS Dünya Üniversiteler Sıralaması 2019)

Bir Kraliçe öğrencisi olarak, gerçekten uluslararası bir üniversiteye katılacaksınız. Aslında, dünyanın en fazla 24. uluslararası üniversitesi seçildi ve 82'den fazla ülkeden gelen öğrenciler, çok kültürlü ve canlı bir kampüs oluşturmaya yardımcı oldu.

Biz, araştırma ve eğitim alanındaki mükemmelliği öğrenci merkezli bir anlayışla birleştiren prestijli Russell Grubu'nun bir üyesiyiz.


Queen's University

GLOBE'YE KARŞI SAĞLAYAN 150.000 MEZUNİYET

İlham verdiğimiz mezunlar arasında, Seamus Heaney ve David Trimble gibi Nobel ödüllü seçkin bilim adamları ve Kuzey İrlanda'da ve dünya genelinde etkili olan etkili liderler yer alıyor.

Queen'in mezunlarının% 94'ünden fazlası mezun olduktan altı ay sonra istihdamda ya da daha ileri çalışmalarda; Mezunlarımız Kuzey İrlanda'nın en büyük 100 şirketinin 80'inde liderlik pozisyonlarına hakim ve 120'den fazla ülkede fark yaratıyor.

İngiltere'nin en büyük kampüs üniversitelerinden biri ve en eski 9'u, üniversite yaşamının en iyi deneyimi için gurur verici mirasımızı son teknolojilerle harmanlıyoruz.

KÜRESEL BİR ÜNİVERSİTEYİZ

Queen's'de 23.000'den fazla öğrenci yaşıyor ve çalışıyor. Bunlardan, 1.900'den fazla 82 ülkeden; Malezya, Çin, Indias, Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri dahil. Ayrıca 70'ten fazla milletten 600'ün üzerinde uluslararası personel istihdam ediyoruz.

EKONOMİK ÜNİVERSİTE DENEYİMİ

Sağlık, duygusal refah, eğitim, çalışma ihtiyaçları, finansal güvenlik ve kariyer beklentilerinize bakarak Queen'inizde geçirdiğiniz süreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bir destek hizmetleri ağı sunuyoruz.

DÜNYA SINIFI TESİSLERİ

Birinci sınıf öğrenciler önde gelen tesislere ihtiyaç duyarlar. Son 10 yılda 350 milyon sterline yatırım yaptık, her zaman yeni eklemeler açtık.

İngiltere'nin en büyük kampüs üniversitelerinden biri ve en eski 9'u, üniversite yaşamının en iyi deneyimi için gurur verici mirasımızı son teknolojilerle harmanlıyoruz.

Queens102

BELFAST - DÜNYADA 1 NİSAN 1 BÖLGE 2018 YILINDA

(LONELY PLANET, 2017)

Kendi kültürüne sahip bir sermaye. Dünyanın en dost canlısı halklarının arasında günlük yaşamın tadını çıkarın. Kendinizi en iyi çağdaş kulüplere, mutfağa, kültüre ve sanata bırakın.

Queen's, Belfast'ın kültürünün yanı sıra sanat ve sosyal sahnelerinin de kalbinde yer alıyor. Canlı bir sosyal yaşamı ve zengin kültürel mirasa sahip hareketli, kozmopolit bir şehrin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

GARANTİLİ KONAKLAMA

Evden üniversite hayatına geçişi yansıtan bir yaşam tarzı sunuyor. Güvenli ve modern konaklama tesislerimiz, Belfast'taki öğrenci yaşamına yerleşmenin yanı sıra, yaşamak ve öğrenci hayatının tam anlamıyla tadını çıkarmak için önemli bir alanın yanı sıra destek, yardım ve rehberlik sunmaktadır.

Öğrenci konaklama ve Öğrenci Birliğimiz diğer öğrencilerle tanışmak ve arkadaş olmak ve kampüs yaşamının bir parçası olmak için size yardımcı olacaktır. 200'den fazla kulüp ve toplum arkadaşlarla tanışmak, yeni yetenekler keşfetmek ve eğitimden ara vermek için harika bir yoldur.

Queens103a

TIP FAKÜLTESİ, SAĞLIK

S Queen's Tıp, Sağlık ve Yaşam Bilimleri Fakültesi, toplumun ihtiyaçlarına odaklanmış, birinci sınıf kadrosu ile, yüksek kaliteli, önde gelen eğitim sunar. Araştırma odaklı ve öğrencilerimizi entelektüel, sosyal ve kültürel olarak zenginleştiren bir eğitim deneyimi sağlıyoruz.

Umudumuz, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimizin hem öğrenmeye hem de hayata yeni fikirler ve yaklaşımlar getirmeye katkıda bulunmaları ve yaşamı geliştirmek ve ilerletme çabalarımızı ilerletmek için bize katılacak olması. Belfast'ın kültürünün, sanatının ve sosyal sahneler. Canlı bir sosyal yaşamı ve zengin kültürel mirasa sahip hareketli, kozmopolit bir şehrin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

KÜRESEL ZORLUKLARA ADRES

Eğitim ve araştırmalarımızla, dünyanın en büyük zorluklarından bazılarına değinmek için çaba harcıyoruz. Akademik kadromuz, Okullarımız ve Sağlık Bilimleri ve Küresel Gıda Güvenliği Küresel Araştırma Enstitüleri aracılığıyla dünya çapında araştırmalar yürütmektedir. Bu, hastalar için yeni tedaviler ve yediğimiz gıdalar için daha yüksek seviyede koruma ile sonuçlandı.

FAKÜLTE OKULLARI

Biyolojik Bilimler Fakültesi

Tıp, Diş Hekimliği ve Biyomedikal Bilimler Fakültesi

Hemşirelik ve Ebelik Okulu

Eczacılık Fakültesi

FAKÜLTE SIRALAMALARI

Dünyadaki ilk 200'deki konular (konu 2017'ye göre QS Dünya Sıralaması)

 • Eczacılık ve Farmakoloji (51–100)
 • Hemşirelik (51-100)
 • Tıp (151–200)
 • Tarım ve Ormancılık (151–200)

İngiltere'deki en iyi 20 Konular (Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2017)

 • İngiltere'de Farmakoloji ve Eczacılık için 2. sırada
 • İngiltere'de diş hekimliği için 2
 • İngiltere'de Gıda Bilimi için 4.
 • İngiltere'de Tarım ve Ormancılık için 6. sırada
 • İngiltere'de Anatomi ve Fizyoloji için 10. sırada
 • İngiltere'de Tıpta 20. sırada

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Queen's University Belfast

Biyoinformatik, şimdi tıbbi araştırma, keşif ve uygulamanın merkezinde, 'Büyük Veri'yi sorgulamak için yazılım ve algoritmalar geliştiriyor. Son on yılda moleküler ve biy ... [+]

Msc Biyoinformatik ve Hesaplamalı Genomik

Biyoinformatik, şimdi tıbbi araştırma, keşif ve uygulamanın merkezinde, 'Büyük Veri'yi sorgulamak için yazılım ve algoritmalar geliştiriyor.

Son on yılda moleküler ve biyomedikal teknolojide 'omics' devrimi ile sonuçlanan büyük gelişmeler görüldü.

NELER KATILDI?

Henüz analiz edilmemiş veri setlerine erişerek, başkalarının göremediği kalıpları bulmak için büyük verilere bakıyor olacaksınız.

Gerçekleşmeye, hastalıklara karşı koymak için ticarileştirme veya klinik denemeler yoluyla tercüme edilen sonuçları keşfedeceksiniz.

Vizyonunuzu tıbbi sorunlara benzersiz çözümler bulmak için kullanacaksınız ve derecenin sonunda, biyoinformatikçiler, biyologlar ve klinisyenler ile çok disiplinli bir ekip içinde çalışmaya hazır olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Sömürü, habitat bozulması ve kaybı, iklim değişikliği, istilacı türler, kirlilik ve ortaya çıkan hastalıklar nedeniyle çevre üzerinde benzeri görülmemiş bir baskı var. Bu ... [+]

Msc Ekolojik Yönetim ve Koruma Biyolojisi

Biyoçeşitlilik krizinin ortasındayız; Dünyadaki altıncı kitlesel yok olma olayı. Dünyadaki vahşi yaşamın yarısından fazlası son elli yılda ortadan kayboldu.

Sömürü, habitat bozulması ve kaybı, iklim değişikliği, istilacı türler, kirlilik ve ortaya çıkan hastalıklar nedeniyle çevre üzerinde benzeri görülmemiş bir baskı var. Bu konuyu ele almak için bir şeyin parçası olabilirsiniz.

KURS AYRINTILARI

Program, koruma biyolojisi dahilinde yer alan konuların tamamını kapsayan, öğretilen akademik derslerin bir omurgasına sahiptir:

Hayvan davranışbiyoçeşitlilikKoruma genetiğiGelişmekte olan bitki patojenleriÇevresel ekonomiÇevresel etki değerlendirmesiOtlak yönetimiİstila biyolojisiDeniz korumaToprak biyolojisiOrman yangını ekolojisiBaşka ne yapacaksın?... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Gıda Güvenliği ve Güvenliği alanında yüksek lisans, tarımsal gıda endüstrisi ve ilgili sektörlerde amaçlayan veya halen çalışan, gıda güvenliği ve güvenliği alanlarında b ... [+]

Msc Gelişmiş Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği ve Güvenliği alanında yüksek lisans, tarımsal gıda endüstrisi ve ilgili sektörlerde amaçlayan veya halen çalışan, gıda güvenliği ve güvenliği alanlarında benzersiz bir nitelik sunan öğrencilere yöneliktir.

Küresel Gıda Güvenliği Enstitüsü (IGFS), Üniversitenin dört büyük araştırma enstitüsünden biridir ve dünyanın en büyük zorluklardan birine - gıda güvenliğinin nasıl sağlanacağına - hitap etmekte öncülük etmektedir.

Dünyanın gıda arzı azalıyor. Üretimi artan baskı altında olduğundan güvenlik sorunlarının ortaya çıkması daha olası.

Programın odak noktası, gıda güvenliği, orijinallik ve güvenliği izlemek ve düzenlemek için analitik yaklaşımlardaki gelişmelere odaklanan, alan içinde yeni ve ortaya çıkan sorunlar üzerinde olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Yaşam bilimleri sektöründe araştırma, eğitim ve endüstride çalışmayı amaçlayan öğrenciler için tasarlanan bu yüksek lisans, hem Hayvan Davranışı hem de Hayvan Refahı alan ... [+]

Msc Hayvan Davranışı ve Refah

Yaşam bilimleri sektöründe araştırma, eğitim ve endüstride çalışmayı amaçlayan öğrenciler için tasarlanan bu yüksek lisans, hem Hayvan Davranışı hem de Hayvan Refahı alanındaki güncel ve ortaya çıkan sorunları daha iyi anlayabilmenizi ve size geniş bir ders yelpazesi sunmanızı sağlayacaktır. çeşitli konularda.

NEDEN KRALİ?

Bu ders, dünya standartlarında bilim adamlarının sunduğu Hayvan Davranışı ve Hayvan Refahı alanlarında yeterlilik kazanmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. İngiltere'deki diğer üniversitelerdeki yüksek lisans programlarının aksine, öğrencilere çeşitli konularda kapsamlı dersler sunacağız (ayrıntılar için bkz. Program İçeriği). Mezunlarımızın çoğu dünyanın dört bir yanındaki rüya işlerini güvence altına alıyor.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Biyoteknoloji, ticari kazançlar için onlardan canlı sistemlerin veya moleküllerin sömürülmesidir. 'Biyoteknoloji' kelimesi sadece birkaç on yıllık olmasına rağmen, insano ... [+]

Msc Moleküler Biyoloji

Biyoteknoloji, ticari kazançlar için onlardan canlı sistemlerin veya moleküllerin sömürülmesidir. 'Biyoteknoloji' kelimesi sadece birkaç on yıllık olmasına rağmen, insanoğlu mesela pişirme, demleme ve lağım arıtma işlemlerinde bin yıldan beri biyoteknoloji kullanıyor.

Modern biyoteknoloji, organizmaları genetik düzeyde manipüle etme kabiliyetimize güveniyor ve yeni atık arıtma ve biyoremediasyonları, yeni ilaçları, 'yeşil katalizde enzimlerin kullanımı' heyecan verici yeni bir teşhis teknikleri içeriyor. 20. yüzyılda hayatımız bilişim teknolojisi ile değiştirildi; 21. yüzyılda eşit derecede büyük bir dönüşüm görülebilir, ancak bu kez biyoteknoloji önderliğinde.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Parazitoloji ve Patojen Biyoloji Yüksek Lisans programı, parazit kaynaklı bulaşıcı hastalıklarda ciddi şekilde zarar veren eğitim almak isteyen öğrenciler için tasarlanmı ... [+]

Msc Parazitoloji

Parazitoloji ve Patojen Biyoloji Yüksek Lisans programı, parazit kaynaklı bulaşıcı hastalıklarda ciddi şekilde zarar veren eğitim almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır: gelişmekte olan dünyada insan sağlığı ve tropik; küresel olarak tarımsal gıda üretim sistemleri (bitki sağlığı ve hayvan sağlığı ve refahı dahil).

Bu kursu alan öğrenciler, özellikle hayvancılık ve bitki / ürün üretim sistemlerinde insan, bitki ve hayvan sağlığı ve refahı, gıda güvenliği ve gıda üretiminin gelecekteki sürdürülebilirliği için doğrudan uygulanabilir bir uzmanlık geliştirecektir.

Tabii tamamen araştırma aktif tarafından yürütülecek ve öğrencilere uluslararası rekabetçi laboratuarlarda deneyim kazanma fırsatı sunacak.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Sürdürülebilirliği yönetmek, hem kamu hem de özel sektördeki en zorlu ve hızla büyüyen alanlardan biridir. Gelecekte olanları tehlikeye atmadan, gelecek nesillerin ihtiya ... [+]

Sürdürülebilir Kalkınma Yüksek Lisans Liderliği

Sürdürülebilirliği yönetmek, hem kamu hem de özel sektördeki en zorlu ve hızla büyüyen alanlardan biridir. Gelecekte olanları tehlikeye atmadan, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürdürülebilir kalkınmaya olan bağlılığının, olanaklarının ötesinde yaşayan bir dünyaya etkisinin artmasıyla daha belirgin olmamıştı.

Bu yenilikçi dönüşüm Master programı, tüm disiplinlerden gelen başvuru sahiplerine açıktır ve liderliği teşvik eder ve eylem tabanlı, deneysel öğrenmeyi benimser, bir dizi ders, iş yerleştirme ve grup projeleri ile kolaylaştırır. Program, eleştirel düşünmeyi teşvik eder ve sürdürülebilir kalkınmada problem çözme ve karar verme için inisiyatif kullanımını teşvik eder.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 785 1880522