Resmi açıklamayı okuyun

Queen's University Belfast, Dünyanın En İyi 200 Üniversitesinde(QS Dünya Üniversiteler Sıralaması 2019)

Bir Kraliçe öğrencisi olarak, gerçekten uluslararası bir üniversiteye katılacaksınız. Aslında, dünyanın en fazla 24. uluslararası üniversitesi seçildi ve 82'den fazla ülkeden gelen öğrenciler, çok kültürlü ve canlı bir kampüs oluşturmaya yardımcı oldu.

Biz, araştırma ve eğitim alanındaki mükemmelliği öğrenci merkezli bir anlayışla birleştiren prestijli Russell Grubu'nun bir üyesiyiz.


Queen's University

GLOBE'YE KARŞI SAĞLAYAN 150.000 MEZUNİYET

İlham verdiğimiz mezunlar arasında, Seamus Heaney ve David Trimble gibi Nobel ödüllü seçkin bilim adamları ve Kuzey İrlanda'da ve dünya genelinde etkili olan etkili liderler yer alıyor.

Queen'in mezunlarının% 94'ünden fazlası mezun olduktan altı ay sonra istihdamda ya da daha ileri çalışmalarda; Mezunlarımız Kuzey İrlanda'nın en büyük 100 şirketinin 80'inde liderlik pozisyonlarına hakim ve 120'den fazla ülkede fark yaratıyor.

İngiltere'nin en büyük kampüs üniversitelerinden biri ve en eski 9'u, üniversite yaşamının en iyi deneyimi için gurur verici mirasımızı son teknolojilerle harmanlıyoruz.

KÜRESEL BİR ÜNİVERSİTEYİZ

Queen's'de 23.000'den fazla öğrenci yaşıyor ve çalışıyor. Bunlardan, 1.900'den fazla 82 ülkeden; Malezya, Çin, Indias, Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri dahil. Ayrıca 70'ten fazla milletten 600'ün üzerinde uluslararası personel istihdam ediyoruz.

EKONOMİK ÜNİVERSİTE DENEYİMİ

Sağlık, duygusal refah, eğitim, çalışma ihtiyaçları, finansal güvenlik ve kariyer beklentilerinize bakarak Queen'inizde geçirdiğiniz süreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bir destek hizmetleri ağı sunuyoruz.

DÜNYA SINIFI TESİSLERİ

Birinci sınıf öğrenciler önde gelen tesislere ihtiyaç duyarlar. Son 10 yılda 350 milyon sterline yatırım yaptık, her zaman yeni eklemeler açtık.

İngiltere'nin en büyük kampüs üniversitelerinden biri ve en eski 9'u, üniversite yaşamının en iyi deneyimi için gurur verici mirasımızı son teknolojilerle harmanlıyoruz.

Queens102

BELFAST - DÜNYADA 1 NİSAN 1 BÖLGE 2018 YILINDA

(LONELY PLANET, 2017)

Kendi kültürüne sahip bir sermaye. Dünyanın en dost canlısı halklarının arasında günlük yaşamın tadını çıkarın. Kendinizi en iyi çağdaş kulüplere, mutfağa, kültüre ve sanata bırakın.

Queen's, Belfast'ın kültürünün yanı sıra sanat ve sosyal sahnelerinin de kalbinde yer alıyor. Canlı bir sosyal yaşamı ve zengin kültürel mirasa sahip hareketli, kozmopolit bir şehrin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

GARANTİLİ KONAKLAMA

Evden üniversite hayatına geçişi yansıtan bir yaşam tarzı sunuyor. Güvenli ve modern konaklama tesislerimiz, Belfast'taki öğrenci yaşamına yerleşmenin yanı sıra, yaşamak ve öğrenci hayatının tam anlamıyla tadını çıkarmak için önemli bir alanın yanı sıra destek, yardım ve rehberlik sunmaktadır.

Öğrenci konaklama ve Öğrenci Birliğimiz diğer öğrencilerle tanışmak ve arkadaş olmak ve kampüs yaşamının bir parçası olmak için size yardımcı olacaktır. 200'den fazla kulüp ve toplum arkadaşlarla tanışmak, yeni yetenekler keşfetmek ve eğitimden ara vermek için harika bir yoldur.

Queens103a

TIP FAKÜLTESİ, SAĞLIK

S Queen's Tıp, Sağlık ve Yaşam Bilimleri Fakültesi, toplumun ihtiyaçlarına odaklanmış, birinci sınıf kadrosu ile, yüksek kaliteli, önde gelen eğitim sunar. Araştırma odaklı ve öğrencilerimizi entelektüel, sosyal ve kültürel olarak zenginleştiren bir eğitim deneyimi sağlıyoruz.

Umudumuz, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimizin hem öğrenmeye hem de hayata yeni fikirler ve yaklaşımlar getirmeye katkıda bulunmaları ve yaşamı geliştirmek ve ilerletme çabalarımızı ilerletmek için bize katılacak olması. Belfast'ın kültürünün, sanatının ve sosyal sahneler. Canlı bir sosyal yaşamı ve zengin kültürel mirasa sahip hareketli, kozmopolit bir şehrin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

KÜRESEL ZORLUKLARA ADRES

Eğitim ve araştırmalarımızla, dünyanın en büyük zorluklarından bazılarına değinmek için çaba harcıyoruz. Akademik kadromuz, Okullarımız ve Sağlık Bilimleri ve Küresel Gıda Güvenliği Küresel Araştırma Enstitüleri aracılığıyla dünya çapında araştırmalar yürütmektedir. Bu, hastalar için yeni tedaviler ve yediğimiz gıdalar için daha yüksek seviyede koruma ile sonuçlandı.

FAKÜLTE OKULLARI

Biyolojik Bilimler Fakültesi

Tıp, Diş Hekimliği ve Biyomedikal Bilimler Fakültesi

Hemşirelik ve Ebelik Okulu

Eczacılık Fakültesi

FAKÜLTE SIRALAMALARI

Dünyadaki ilk 200'deki konular (konu 2017'ye göre QS Dünya Sıralaması)

  • Eczacılık ve Farmakoloji (51–100)
  • Hemşirelik (51-100)
  • Tıp (151–200)
  • Tarım ve Ormancılık (151–200)

İngiltere'deki en iyi 20 Konular (Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2017)

  • İngiltere'de Farmakoloji ve Eczacılık için 2. sırada
  • İngiltere'de diş hekimliği için 2
  • İngiltere'de Gıda Bilimi için 4.
  • İngiltere'de Tarım ve Ormancılık için 6. sırada
  • İngiltere'de Anatomi ve Fizyoloji için 10. sırada
  • İngiltere'de Tıpta 20. sırada

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Queen's University Belfast

msc gelişmiş gıda güvenliği Biosciences Araştırma Vakıflar Araştırma Projesi (üçlü modülü) Bunlar, aşağıdakileri içerir: GC, HPLC ve UPLC ayırma platformları ICP, IR, Q ... [+]

msc gelişmiş gıda güvenliği

Biosciences Araştırma Vakıflar

Araştırma Projesi (üçlü modülü)

Bunlar, aşağıdakileri içerir:

GC, HPLC ve UPLC ayırma platformları ICP, IR, QTOF ve qqq kitle spektrometre Mikrobiyolojik araştırma tesisleri Antikor üretim ve biyomolekül bağlayıcı gelişimi NMR, NIR ve Raman spektrometreleri

Queen Üniversitesi Belfast uygulamak isteyen uluslararası öğrenciler (ve kimin için İngilizce ilk dil değil), çalışma veya araştırma da ders tam olarak faydalanmak için İngilizce yeterliliklerini göstermek gerekir. AB-dışı vatandaşları da vize amaçlı İngilizce dil İngiltere Vize ve Göçmenlik (UKVI) göçmenlik gereksinimleri karşılamak gerekir.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Belfast Hayvanat Bahçesi Çiftlik Hayvan Araştırma Tesisleri Queen's Üniversitesi Deniz Laboratuvarı İngiltere ve İrlanda genelinde koleksiyonlar KURS AYRINTILARI Hayv ... [+]

Belfast Hayvanat Bahçesi Çiftlik Hayvan Araştırma Tesisleri Queen's Üniversitesi Deniz Laboratuvarı İngiltere ve İrlanda genelinde koleksiyonlar KURS AYRINTILARI

Hayvan Davranışı, tek hücreli organizmalar, omurgasız hayvanlardan omurgalılara kadar, hayvanların yaptıklarının bilimsel bir araştırmasıdır. Son yıllarda hızla genişleyen, en heyecan verici ve ilginç bilimsel disiplinlerden biridir. Hayvan davranışı, evrimsel süreçleri anlamak için anahtardır ve artan bir insan nüfusunun etkisi nedeniyle davranışları anlamaya yönelik artan bir ihtiyaç vardır.

Buna ek olarak, hayvan davranışının anlaşılması hayvan refahının korunması için temel önem taşımaktadır. Dolayısıyla, hayvan davranışlarının incelenmesi, başarılı bir koruma sağlamanın ve hem yerli hem de yabani hayvanların refah düzeyini arttırmayı ve düzenlemeyi sağlamıştır. Bu kurs, böceklerden primatlara, çiftlik hayvanlarına ve çiftlik hayvanlarına kadar geniş bir yelpazede hayvan kaplar. Böylece, herkes için bir şey var.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

... [+]

Modüllerin değerlendirilmesi yüzde yüz derslik / sınıf içi test / tez çalışmasına dayanacaktır. Tüm dersleri başarıyla tamamlayan, ancak tezinde en az yüzde 50'lik bir not almayan öğrenciler PG Diploması almaya hak kazanırlar.

ÖĞRENME VE ÖĞRETİM

Öğrencilerimizi, konu uzmanlarıyla meşgul olabilmelerini, yenilikçi teknolojileri kullanan ileri bir toplumda onları yaşama hazırlayacak ve çalışacak nitelik ve perspektifleri geliştirmelerini sağlayan bir dizi öğrenme deneyimi sunuyoruz.

'Omiks' 'in hızlı gelişimi ve tıp ve yaşam bilimleri arasında mevcut moleküler verilerin patlaması, bu alandaki tecrübeye sahip kişilerin daha sonra aranması anlamına gelmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

İstismar, yaşam alanı bozulması ve kaybı, iklim değişikliği, istilacı türler, kirlilik ve ortaya çıkan hastalıklar nedeniyle çevre üzerinde benzeri görülmemiş bir baskı s ... [+]

Biyolojik çeşitlilik Koruma genetiği Gelişen bitki patojenler Işgal biyolojisi deniz koruma

Tehlikede olan türler, offshore ada kuş kolonileri, nehir koridorları, istilacı türlerin yönetildiği nehir koridorları, zemin yerleştirme kuş koruma programları, kum tepeleri, bataklıklar ve bitki örtüsü içeren zenginlikler, ticaret endüstrisi, Belfast gibi ulusal doğa koruma alanları ziyaret edileceksiniz. Hayvanat bahçesi ve Morne Dağları.

Tıbbi Biyoloji Merkezi'nde (MBC) bulunsanız da, Belfast'ın güneyindeki Portaferry'de bulunan Queen's Marine Laboratuvarı (QML) de dahil olmak üzere kampüsten çok uzakta kalacaksınız.

Yüksek Lisans: 2.2 Biyoloji (hayvan bilimi, biyoloji bilimi, çevre bilimi, deniz biyolojisi ve zooloji dahil), tarım veya veterinerlik bilimi ve paleoekoloji veya coğrafya dereceleri gibi ilgili bir bilim dalında 2.2 şeref derecesi veya üstü kabul edilir. Deneyime sahip ancak daha az ilgili dereceye sahip olanlar, duruma göre ayrı ayrı değerlendirmeye alınır. İlgili deneyim örnekleri arasında (ancak bunlarla sınırlı değildir); çevre koruma danışmanlığı, koruma ile ilgili STK'lar, ilgili Devlet Daireleri ve yurt dışı koruma gönüllülüğü konularında uzmanlaşmış bir kuruluştur.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

... [+]

Kraliçe'de çalışma fırsatı bulanlara çeşitli fonlar ve burs seçenekleri sunulmaktadır.

2017/18 öğretim yılından itibaren, Ekonomi Bölümü lisansüstü eğitim için NI / EU öğrencisi başına 5.500 PB'ye kadar bir öğretim ücreti ödünç vermeyi öngörüyor. Öğrenim ücreti ödünç verme bilgisi.

İngiltere'de lisansüstü bir kredi sistemi, tüm konularda öğretilen ve araştırılan Master derslerine 10,280 sterlin kadar devlet destekli öğrenci kredisi sunar. Kriterler, uygunluk, geri ödeme ve uygulama bilgileri İngiltere hükümet web sitesinde mevcuttur.

2017/18 için Öğrenim Ücretleri

Ev / AB Ücretleri: £ 5,500 Uluslararası Ücretler: £ 15,200 ... [-]
Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

... [+]

Kraliçe yıllardan, biz tam akademik potansiyelini elde etmek için öğrenci sağlamak için entelektüel merakı, yenilik ve öğrenme, öğretme ve öğrenci desteği en iyi uygulama gömer yüksek kaliteli bir eğitim ortamı sunmak hedefliyoruz.

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Msc biz, konu uzmanları ile meşgul küresel bir toplumda yaşam ve çalışma için onları donatmak olacak özelliklerini ve bakış açılarını geliştirmek ve yenilikçi teknolojilerin kullanımını yapmak için öğrencilere öğrenme deneyimleri bir dizi sağlayarak bunu ve bağımsız, yaşam boyu öğrenen olarak geliştiren bir dünya sınıf kütüphanesi.

Öğretim sabah, akşam ve öğleden sonra sınıfları bir arada karşısındadır. ... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

Elbette aktif bir araştırma ile tamamen idare edilecek ve öğrencilere uluslararası rekabet laboratuvarlarda deneyim kazanmak için fırsat sunacak. Yüksek Lisans programı, ... [+]

Elbette aktif bir araştırma ile tamamen idare edilecek ve öğrencilere uluslararası rekabet laboratuvarlarda deneyim kazanmak için fırsat sunacak.

Yüksek Lisans programı, insanlar, hayvanlar ve çevre arasındaki dinamik bir arayüz sağlık ve hastalık arasındaki etkileşimin güçlü tanıma ile bu bulaşıcı hastalıklar için bir sağlık yaklaşımı, kucaklar.

programdan edinilen devredilemez beceri seti ve bilgi tabanı insan sağlığı / bulaşıcı hastalık, hayvan sağlığı, veterinerlik, hayvan / bitki biyolojisi, ilaç bilimi ve gıda kariyerlerine devam etmek isteyenler için uygun olan çok arzu yeterlilik kazandırmak olacaktır güvenlik. ... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 785 1880522