Rose Bruford College of Theatre and Performance

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rose Bruford College of Theatre and Performance hoş geldiniz.
Hedefimiz, yansıtıcı uygulama ve araştırmaları kullanabileceğimiz yaratıcı bir sanatçı ve uygulayıcı olarak, verdiğimiz birinci sınıf öğretimin yanı sıra bağımsız bir düşünür ve tatmin edici ve başarılı bir çalışma uzmanı olmak için araçlar olarak ilham vermek, heyecanlandırmak ve eğitmektir.

Rose Bruford College öğretme, öğrenme ve eğitim etiği, sanat, işbirliği, topluluk, keşif, çeşitlilik, istihdam edilebilirlik, bağımsızlık ve profesyonellik üzerine vurgu yapıyor. Öğrenciler ve çalışanlar, yılda 75 gösteri yapmak ve üretmek için güzel park alanı kampüsümüzde sıkı bir ortamda çalışırlar.

Bazı prodüksiyonlar Londra’da başka yerlerde gösteriliyor, bazıları İngiltere’de ve yurtdışında bir tur atılıyor. Bu canlı atmosferden, küresel tiyatro ve canlı etkinliklerin yüzünü değiştiren yeni nesil sanatçılar, tasarımcılar, teknisyenler ve şirketler geldi.

Misyon

Yaratıcı, güçlendirilmiş, istihdam edilebilir, kapsayıcı ve çeşitli, etik ve kültürler arası bakış açısına sahip proaktif mezunlar sunan geniş, yenilikçi bir eğitim ve öğretim yelpazesinde en yüksek kalitede mesleki eğitim ve öğretimi sunarak sosyal ve kültürel etki sağlamayı hedefliyoruz. .

Vizyon

Rose Bruford College geleceğin Rose Bruford College yaratacak

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Derslerimiz

40'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler bizimle 15 farklı mesleki ve mesleki lisans kursumuzda çalışıyorlar.

Prodüksiyonlar ve Etkinlikler

Yıl boyunca, kampüs içi ve dışı prodüksiyonlar ve etkinlikler yürütüyoruz.

Mezunlarımız

Mezunlarımız sektörün geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

Konumumuz

College, Güneydoğu Londra'nın Lamorbey Parkı'nda, Trafalgar Meydanı'na ve Londra'nın Batı Yakası'nın kalbine trenle sadece 30 dakikalık mesafede, güzel, yeşil arazide yer almaktadır. II. Sınıfın etrafında yer alan kampüs, 330 koltuklu bir tiyatro, 100 koltuklu esnek bir Barn tiyatrosu, iki kara kutu stüdyo tiyatro, geniş prova odaları, kayıt gibi modern ve amaçlı tesislere sahip Lamorbey Evi'nde listelenmiştir. stüdyolar, teknik laboratuarlar, tasarım ve üretim atölyeleri, benzersiz bir drama kütüphanesi ve iyi donanımlı çalışma alanları. Üniversite , kolejden kısa bir yürüyüş mesafesinde 168 odaya sahip bir tesis olan Christopher Court'u açtı .

Yenilik Kültürümüz

Rose Bruford’u 1970’lerde ilk üniversite düzeyinde lisans derecesini ve Aydınlatma Tasarımında ilk BA derecesini tanıtan inovasyon tarihiyle gurur duyan Rose Bruford College , performans ve teknik tiyatro eğitimi sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen drama konservatuarlarından biri ve öğrenci sayıları ve mesleki eğitim seçeneklerinin çeşitliliği açısından İngiltere'nin en büyüklerinden biri. Oyunculuk mezunlarını sahne ve perdede ve tasarım kariyerine hazırlamak. Daha geniş eğlence endüstrilerinde sahne arkası için teknik ve mezunlar - lisans ve lisans üstü seviyelerde altı ayrı oyunculuk ve performans seçeneği, en büyük teknik tiyatro ve yönetim portföyü lisans programları ve iki çevrimiçi lisans derecesi - bugün dünyanın dört bir yanında tiyatro yapan en iyi yeteneklerden bazılarını eğitiyoruz.

Kolej ve öğretim kadrosu, öğrencilerimizin hayal gücünü, yeteneklerini ve yaratıcılığını teşvik eder, onları heyecan verici ve iyi ödeme yapan endüstrilere meydan okuyan kariyerleri ödüllendirmek ve tatmin etmek için hazırlar. Bizim işimiz eğitmek ama aynı zamanda tüm mezunlarımız için iş bulmalarına yardımcı olmak.

Bizim tesisler

Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park'ta, 16. yüzyıldan önce olgun ağaçların ve balık ve su kuşlarının bulunduğu göletin bulunduğu yapraklı park alanıdır. Kampüsün görüntüsü 60 yıldan beri zar zor değişmiştir.

Mezunlar toplantılarından düğünlere, ödül törenleri, konferanslar, toplantılar, dersler ve atölye çalışmalarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli imkanlara sahibiz. Sık sık okul gruplarına ve yaz okullarına kiralıyoruz.

Ağustos 2015'te , Üniversite , akademik yıl boyunca (Eylül-Haziran sonu) ve yaz aylarında (Temmuz-Ağustos) başkaları tarafından kullanılmak üzere Sidcup tren istasyonuna yakın 168 odadan oluşan Christopher Court Hall'ı açtı .

Kiralama tesislerimiz şunları içerir:

 • II. Sınıf listelenen Lamorbey Evi
 • 330 kişilik Gül Tiyatrosu
 • 100 kişilik Barn Theatre
 • İki stüdyo tiyatro
 • Prova odaları
 • Dans Stüdyosu
 • Sınıflar
 • Kayıt stüdyoları
 • Tam üretim / teknik destek
 • Bar kiralama ve yemek servisi mevcuttur
 • Gişe tesisi

Konumlar

Sidcup

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

Sidcup, İngiltere, Birleşik Krallık