Rose Bruford College of Theatre and Performance

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rose Bruford College of Theatre and Performance hoş geldiniz. Amacımız, yansıtıcı uygulama ve araştırmayı kullanabilen yaratıcı bir sanatçı ve uygulayıcı olarak, bağımsız bir düşünür ve başarılı ve başarılı bir çalışan profesyonel olma aracı olarak sunduğumuz birinci sınıf öğretiyi teşvik etmek ve eğitmektir.

Rose Bruford College öğretme, öğrenme ve eğitim etiği, sanat, işbirliği, topluluk, keşif, çeşitlilik, istihdam edilebilirlik, bağımsızlık ve profesyonellik üzerine vurgu yapıyor. Öğrenciler ve çalışanlar, yılda 75 gösteri yapmak ve üretmek için güzel park alanı kampüsümüzde sıkı bir ortamda çalışırlar.

Bazı prodüksiyonlar Londra’da başka yerlerde gösteriliyor, bazıları İngiltere’de ve yurtdışında bir tur atılıyor. Bu canlı atmosferden, küresel tiyatro ve canlı etkinliklerin yüzünü değiştiren yeni nesil sanatçılar, tasarımcılar, teknisyenler ve şirketler geldi.118143_rsz_118131_24742890054_cd116a1b08_o2.jpg

Misyon

Misyonumuz, yaratıcılık, deneme, çeşitlilik ve mükemmelliği teşvik eden uzman mesleki ve mesleki eğitim ve öğretim sağlamak için uluslararası duruşun teşvik edici, işbirlikçi bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

Vizyon

Öğretme, öğrenme, yaratıcı uygulama, sanat ve sanayi sektörünün birbirini konuştuğu inancına dayanarak, Rose Bruford College of Theatre and Performance vizyonumuz şöyledir:

 • Endüstrilerde ve toplumda etki yaratan uygulamalar hakkında ve araştırmalar yoluyla, mezunları yenilikçi ve değişime yol açabilecek, değişime öncülük edebilecek programlar aracılığıyla, mevcut mesleki ihtiyaçların karşılanmasının yanı sıra sanatsal ve ekonomik değer yaratmanın yanı sıra; endüstri ve sosyal sorumluluk
 • Farklı, eşit ve kapsayıcı, farklı bir öğrenci ve personel grubu ile birlikte okullar, kolejler ve diğer kuruluşlarla ortaklıklar yoluyla fırsat merdivenleri ve merkezindeki çeşitlilik içeren bir müfredat sunuyor. Sahne sanatları ve endüstrilerinin, çeşitliliğin getirdiği zenginlik ve yeniliğe dayandığına inanıyoruz.
 • Belirgin, çeşitli performans biçimleri arasındaki bağlantıları tanıyan, değer veren ve kutlayan bir program portföyü sunar: tiyatro, etkinlikler, canlı müzik ve tüm programların çok farklı ve farklı bir müfredatlara sahip olduğu ve dijital kampüsümüzü kullanarak eşsiz kampüsümüzden
 • Kapsamlı uluslararası, programların paylaşılması ve öğrenci ve personel değişimi için ortak işbirliğine dayalı ortaklıklar, uluslararası açıdan farklı bir öğrenci topluluğu ve uluslararası olarak ilgili bir müfredat118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Derslerimiz

40'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler bizimle 15 farklı mesleki ve mesleki lisans kursumuzda çalışıyorlar.

Prodüksiyonlar ve Etkinlikler

Yıl boyunca, kampüs içi ve dışı prodüksiyonlar ve etkinlikler yürütüyoruz.

Mezunlarımız

Mezunlarımız sektörün geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

Konumumuz

College, Güneydoğu Londra'nın Lamorbey Parkı'nda, Trafalgar Meydanı'na ve Londra'nın Batı Yakası'nın kalbine trenle sadece 30 dakikalık mesafede, güzel, yeşil arazide yer almaktadır. II. Sınıfın etrafında yer alan kampüs, 330 koltuklu bir tiyatro, 100 koltuklu esnek bir Barn tiyatrosu, iki kara kutu stüdyo tiyatro, geniş prova odaları, kayıt gibi modern ve amaçlı tesislere sahip Lamorbey Evi'nde listelenmiştir. stüdyolar, teknik laboratuarlar, tasarım ve üretim atölyeleri, benzersiz bir drama kütüphanesi ve iyi donanımlı çalışma alanları. Üniversite , kolejden kısa bir yürüyüş mesafesinde 168 odaya sahip bir tesis olan Christopher Court'u açtı .

Yenilik Kültürümüz

Rose Bruford’u 1970’lerde ilk üniversite düzeyinde lisans derecesini ve Aydınlatma Tasarımında ilk BA derecesini tanıtan inovasyon tarihiyle gurur duyan Rose Bruford College , performans ve teknik tiyatro eğitimi sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen drama konservatuarlarından biri ve öğrenci sayıları ve mesleki eğitim seçeneklerinin çeşitliliği açısından İngiltere'nin en büyüklerinden biri. Oyunculuk mezunlarını sahne ve perdede ve tasarım kariyerine hazırlamak. Daha geniş eğlence endüstrilerinde sahne arkası için teknik ve mezunlar - lisans ve lisans üstü seviyelerde altı ayrı oyunculuk ve performans seçeneği, en büyük teknik tiyatro ve yönetim portföyü lisans programları ve iki çevrimiçi lisans derecesi - bugün dünyanın dört bir yanında tiyatro yapan en iyi yeteneklerden bazılarını eğitiyoruz.

Kolej ve öğretim kadrosu, öğrencilerimizin hayal gücünü, yeteneklerini ve yaratıcılığını teşvik eder, onları heyecan verici ve iyi ödeme yapan endüstrilere meydan okuyan kariyerleri ödüllendirmek ve tatmin etmek için hazırlar. Bizim işimiz eğitmek ama aynı zamanda tüm mezunlarımız için iş bulmalarına yardımcı olmak.

Bizim tesisler

Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park'ta, 16. yüzyıldan önce olgun ağaçların ve balık ve su kuşlarının bulunduğu göletin bulunduğu yapraklı park alanıdır. Kampüsün görüntüsü 60 yıldan beri zar zor değişmiştir.

Mezunlar toplantılarından düğünlere, ödül törenleri, konferanslar, toplantılar, dersler ve atölye çalışmalarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli imkanlara sahibiz. Sık sık okul gruplarına ve yaz okullarına kiralıyoruz.

Ağustos 2015'te , Üniversite , akademik yıl boyunca (Eylül-Haziran sonu) ve yaz aylarında (Temmuz-Ağustos) başkaları tarafından kullanılmak üzere Sidcup tren istasyonuna yakın 168 odadan oluşan Christopher Court Hall'ı açtı .

Kiralama tesislerimiz şunları içerir:

 • II. Sınıf listelenen Lamorbey Evi
 • 330 kişilik Gül Tiyatrosu
 • 100 kişilik Barn Theatre
 • İki stüdyo tiyatro
 • Prova odaları
 • Dans Stüdyosu
 • Sınıflar
 • Kayıt stüdyoları
 • Tam üretim / teknik destek
 • Bar kiralama ve yemek servisi mevcuttur
 • Gişe tesisi

Konumlar

Sidcup

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park Burnt Oak Lane Sidcup
, Kent
 DA15 9DF
Sidcup, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Waterford

Address
Waterford, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri

Moskova

Address
Moskova, Moskva, Rusya