Royal Conservatoire of Scotland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kraliyet Konservatuarı olduğunu İskoçyaPerformans sanatları profesyonel mesleki eğitim 'ulusal merkezi. Bizim konumu Glasgow kalbidir; oryantasyon çağdaş uluslararası sahne. Biz biri olarak öncülük ediyor Avrupa'nın en Konsevatuvarlarındaki, Sanatsal disiplinler nadir bir genişlik sunuyor. Biz gibi, yaptığımız her şey bizim RSAMD gün, mükemmellik için bizim arzusudur. Öğrenciler profesyonel sanayi meslektaşları ve isterlerse disiplinlerinde başkalarıyla oluşturmak için boşluk ile çalışan, yoğun ders, titiz bir performans programının olağanüstü karışımı sayesinde güzelleşmek. Hem öğrenciler hem de personel gerçekten yenilikçi çalışmalarını oluştururken üretken vardır.

'De Kraliyet Konservatuarı, Öğrenim sürekli yüksek profilli performans şirketleri İskoçya ve ötesinde, ve çalışanlarımızın profesyonel uzmanlık ile yaptığımız işbirliğiyle tarafından desteklenmektedir.

Son derece mesleki eğitim Biz dans, drama, müzik, üretim, ekran ve eğitimde yüksek profesyonel düzeyde lisans ve lisansüstü derece üstün uzman öğrenmeyi sunuyoruz. Bizim eğitim titiz ve ayrılmaz meslekler ile bağlantılıdır. Biz de uzman yaz okullarında haftalık seans derslerin geniş bir yelpazede ile tüm aşamalarda ve yaşta yetenek yetiştirmek.

Tesislerimiz - Avrupa'nın en iyileri arasında
Biz son zamanlarda Speirs'de Kilitler Stüdyoları'nda muhteşem yeni tesislerin geliştirilmesi ve bizim Renfrew Street Kampüsü yenileme £ 8.5m yatırım yaptık. Şimdi bizim tesisleri bizim, Avrupa'nın en iyi inanıyorum. Onlar altı profesyonel performans mekanları arasında; öğrenci başına uygulama oda yüksek bir oran; Üç kayıt stüdyoları; perküsyon stüdyoları; profesyonel sahne teknolojisi; Dört ısmarlama dans stüdyoları; teknik, tasarım, doğal sanat, set-bina ve kostüm tasarımı ve inşası için yeni stüdyoları. Tüm bu IT son ve dijital teknolojilerin tarafından desteklenmektedir.

İskoçya'nın sanatsal kalp Bizim konumu İskoçya dinamik bir sanat mirası vardır ve Glasgow kültür başkenti olarak bilinir. Bu performans mesleklerden birçok ev var - ve birçok hemen çevremizde yer almaktadır. Şehir 80.000 büyük bir öğrenci nüfusu ile çok 'öğrenci dostu' olduğunu. Mükemmel ulaşım bağlantıları kolay, uçak veya tren, Avrupa başkentlerinin çoğunda ulaşmak için yapar.

Konumlar

Glasgow

Address
Royal Conservatoire of Scotland
100 Renfrew Street

G2 3DB Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin