University of London, School of Advanced Study

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

London University of Advanced Study Okulu (SAS), İngiltere'deki beşeri bilimlerde araştırmanın desteklenmesi ve desteklenmesi için ulusal merkezini oluşturmak üzere dünyaca ünlü 9 araştırma enstitüsünü bir araya getirmektedir.

Bloomsbury'deki entelektüel Londra'nın kalbinde - UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Londra Hijyen ve Tropikal Tıp Okulu, Eğitim Enstitüsü ve British Museum ve British Library dahil olmak üzere Londra Koleji Üniversitesi ile çevrili - SAS Beşeri bilimlerde lisansüstü öğrenciler için benzersiz bir bilimsel topluluk. Öğrencilerimiz, Senato Evi Kütüphanesi, Londra Üniversitesi merkez kütüphanesi ve İngiltere'nin en büyük beşeri bilimler araştırma koleksiyonlarından biri dahil olmak üzere inanılmaz derecede zengin araştırma kaynaklarına kolay erişimden yararlanmaktadır.

Okulun enstitülerinden yedisi, aşağıdaki alanlarda uzmanlık alanlarında çeşitli Yüksek Lisans programları ve doktora danışmanlığı sunmaktadır: Tarih, Sanat tarihi, Fransızca / Almanca / İspanyol / İtalyan / İtalyan / Portekiz kültürleri ve edebiyatları, İngiliz Etütleri, Hukuk, Politika ve uluslararası gelişim, İnsan hakları, İngiliz Milletler Topluluğu Çalışmaları, Latin Amerika Çalışmaları, Mülteci Çalışmaları, Uluslararası kurumsal yönetim ve finansal düzenleme ve Vergilendirme.


Finansman

İleri Araştırmalar Okulu, her yıl çok sayıda burs ve finansman fırsatı sunmaktadır. Ek olarak, Okul Enstitüleri ayrıca burslular ve öğrenciler de dahil olmak üzere çeşitli fon olanakları sunmaktadır.

Konumlar

Londra

University of London, School of Advanced Study

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 7862 8000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin