Sheffield University Management School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sheffield Üniversitesi 117 ülkeden yaklaşık 25.000 öğrenci ile gerçekten uluslararası bir çevredir. 1879 yılına dayanan tarihi ile İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biridir ve Russell Grubunun bir parçası olarak araştırma ve öğretim mükemmelliği ile ünlüdür.

Sheffield University Management School , üniversitenin en büyük bölümlerinden biridir ve kampüsten sadece on dakikalık yürüme mesafesinde modern, yenilenmiş bir binada yer almaktadır. AACSB, EQUIS ve AMBA adlı üç büyük uluslararası akreditasyon kuruluşundan üçlü bir akreditasyona sahip olduğumuzdan, dünya çapındaki işletme okullarının yüzde birinde birinci sıradız. Araştırma Mükemmellik Çerçevesi (REF) 2014 sonuçları, İngiltere'deki ilk 15 işletme / yönetim okulumuza, araştırmamızın% 81'i dünyanın önde gelen veya uluslararası mükemmel olarak kabul edildi. Araştırmamızın etkisi için Russell Group'da ilk 5, İngiltere'de ilk 10'da yer aldık - araştırmamızın topluma ve ekonomiye gösterdiği kanıtlanabilir katkı.

Öğrenci ve personel sayıları, akademik itibarımızın yanı sıra artmıştır ve hepsi, uluslararası çapta tanınmış araştırma ve yenilikçi öğretim için olağanüstü itibarımızdan yararlanmaktadır.

Öğrenci Deneyimi ve İşe Alımı

 • Sheffield University Management School , Tam Zamanlı Kariyer Çalışanlarımız olan İstihdam Sheffield University Management School dayanmaktadır - bu, lisansüstü öğrencilerin, öğrenci yerleşimleri, iş başvuruları ve mülakat teknikleri gibi yaşamsal istihdam edilebilirlik konularında daima tavsiye alabilmeleri anlamına gelmektedir.
 • Sheffield Üniversitesi, istihdam edilebilirlik açısından dünyadaki ilk 150 kurumdan biri olarak kabul edilmektedir
 • Öğretme kalite değerlendirmeleri, öğretimimizi, çok çeşitli konularda çok yüksek oranlarda değerlendirir ve resmi araştırma değerlendirmeleri, pek çok disiplinde dünya çapında araştırma için bir merkez olarak itibarımızı teyit eder
 • Üçlü Crown tarafından akredite edilmiş olan Sheffield University Management School statüsü, akademik kaliteyi, entegre bir uluslararası yaklaşım ve iyi bir iş angajmanı stratejisini tanır
 • Sheffield, 2011 Ulusal Öğrenci Anketi'nde öğrenci memnuniyeti için ilk on sırada yer aldı.
 • En son yapılan son araştırmamızda, İngiltere'deki mezunlarımızın yüzde 97'si nitelikli altı ay içinde istihdam edildi.

sıralamalar

 • Üçlü Crown akreditasyonumuz, Sheffield University Management School dünyanın işletme okullarının yüzde birine yerleştirir
 • Times Yüksek Öğrenim Öğrenci Deneyimi Anketi 2014, Sheffield Üniversitesini genel öğrenci deneyimi için bir numara olarak sıralamıştır. İlk önce Öğrenci Birliği, sosyal yaşam, konaklama, olanaklar ve 'çoğu insan bir arkadaşa tavsiye edecek üniversite'
 • Sheffield University Management School İngiltere'de en son Araştırma Mükemmellik Çerçevesinde (REF 2014) 15. sırada yer aldı. Bölümdeki araştırmaların yüzde 81'i dünyanın önde gelenleri veya uluslararası mükemmel olarak kabul edildi.
 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamaları 2018 Sheffield, 82. sırada
 • Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversiteleri Sıralaması 2018 üniversiteyi İngiltere'de 13. sırada, dünya'da 104. sırada yer alıyor

Sheffield'da eğitim görmek ve yaşamak

Sheffield, düşük bir yaşam maliyeti sunuyor, ancak çok yüksek bir yaşam kalitesi sunuyor. Zirve Bölgesi'ne yakınlığı ve ülkenin tam ortasındaki konumu (trenle Londra iki buçuk saattir) öğrencilerimizin her iki dünyanın en iyilerinden yararlanma anlamındadır. Samimi, hoşgörülü, samimi ve konuksever bir şehirde, çok mutlu olacağınıza eminiz.

Gelişen bir kültür sahnesi ve kampüs yakınında açık hava aktivitelerinin bulunması, öğrencilere okumadığında aktif, çeşitli yaşamın keyfini çıkarmasını sağlar. Bununla birlikte, Sheffield Üniversitesinin akademik tesisleri - günde 24 saat, günde 365 gün açık olan Bilgi Komisyonları gibi - bağımsız çalışmanın da keyifli ve ödüllendirici bir deneyim olduğu anlamına geliyor.

Neden Sheffield'ı seveceğiniz hakkında daha fazla bilgi için: www.sheffield.ac.uk/postgraduate/whyshef

Dünyanın lider kütüphane tesisleri hakkında daha fazlasını keşfedin: www.sheffield.ac.uk/infocommons

Konumlar

Sheffield

Address
Sheffield University Management School
Conduit Road

S10 1FL Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar