Swansea University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birinci sınıf üniversite

Swansea Üniversitesi , 1920'den beri fark yaratan araştırma temelli bir üniversitedir. Üniversite topluluğu keşif ve keşfetmeye dayanır ve mükemmel bir öğretim kalitesi ve araştırma imkânı sunmaktadır.

Üniversite, muazzam bir büyüme dönemi yaşadı ve 2014 Araştırma Mükemmellik Çerçeve lig tablosunu İngiltere'de 52'inci sıradan 26'ncı sıraya yükselen ilk otuz araştırma Üniversitesi olmayı hedefliyoruz.

Buna ek olarak, iddialı bir Kampüs Geliştirme Programı da devam ediyor - İngiltere'deki en büyük bilgi ekonomisi projelerinden biri ve Avrupa'daki ilk beş arasında.

Varolan Singleton Park Kampüsünün dönüşümüyle birlikte, kentin doğu yakasında 450 milyon £ 'lık yeni bir gelişme olan Bay Campus'un kurulmasını içeriyor.

Swansea'nın çok kültürlü ikili kampus topluluğu, bir ömür boyu sürecek beceriler kazanmak için küresel bir bakış açısı ve fırsatlar sunar.

1920'de Swansea Üniversitesi endüstriyel kurucularının vizyonuna sadık kalacak:

  • dünya lideri, küresel işbirlikçi ve uluslararası kabul görmüş olan araştırma ile, araştırma mükemmellik bir ortam sağlamak;
  • araştırma liderliğindeki ile, olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunmak eğitimli ve seçkin kişisel ve profesyonel başarı için donanımlı küresel mezunlarını yüksek kalitede uygulama odaklı öğretim;
  • Ekonomik büyüme, bakıcı refah sürücü toplum ve Galler kültürel hayatını zenginleştirmek, araştırma gücü, sanayi ve global erişim ile işbirliği kullanın ve kendi vatandaşlarının sağlık, eğlence ve refah katkıda bulunur.

Öncü işbirlikleri için bir işaret

2014 Araştırma Mükemmellik Çerçevesinde Swansea Üniversitesi, İngiltere'nin en iyi 30 araştırma kurumu olma hırsını yakaladı.

Times Higher Education'a göre REF sıralamasında 26. sırada yer alan "araştırma yoğun kurumlar arasındaki en büyük atılım" oldu. Şimdi, üniversite, 2020'de yüz yılına yaklaşırken, yeni hedeflerimiz var. Bunlar:

  • 2018'de İngiltere'nin en iyi 30 üniversitesi olun
  • Hırslı genişleme planlarımıza devam et
  • Küresel erişimimizi genişletmek; ve
  • Dünyanın en iyi 200 üniversitesinden biri olma yolunda ilerleyin.

REF 2014'te, Swansea'nın araştırmasının kalitesi, altı Russell Grubu üniversitesiyle eşit ya da dışında gerçekleştirildi. Ayrıca bu araştırmanın etkisi için 22. sırada yer aldık.

Inanıyoruz ...

Fırsat eşitliği

Swansea Üniversitesi, haksız ayrımcılığa maruz kalmayan ve personelin ve öğrencilerin kişisel potansiyellerini yerine getirmelerini sağlayan kapsamlı ve destekleyici bir çalışma ve öğrenme ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

Üniversitenin Fırsat Eşitliği ekibi, potansiyel engelleri tanımlamak ve kaldırmak için personel ve öğrencileri aktif olarak desteklemektedir ve üniversitenin ırk, cinsiyet, yaş, engellilik, cinsel yönelim, din ve inanç, cinsiyet gözetmeksizin tüm personele ve öğrencilere fırsat eşitliği önermesini sağlamaktadır. hamilelik ve annelik statüsü, evlilik ve sivil ortaklık statüsü.

Devam eden üniversite eşitliği projeleri arasında Athena SWAN, İşyeri Eşitliği Endeksi, Irk Şartı İşareti ve Stonewall Üniversite Kılavuzu (AKA Gay By Degree) bulunmaktadır. Daha Fazla Bilgi, Eşit Fırsatlar web sayfalarında bulunmaktadır.

İş yerinde saygınlık ve çalışma

İşyerinde Çalışma ve Eğitim Politikası, saldırgan davranışların her biçimini ortadan kaldırarak ve taciz ve saldırganlıktan uzak bir çalışma ve öğrenme ortamı kurarak Üniversitedeki tüm öğrencilerin ve personelin onurunu geliştirir. Üniversitenin üyeleri, haysiyet ve saygıya ve iş yerinde ve çalışmada taciz ve yıldırma olaylarına karşı korunmalıdır.

Galce dilini desteklemek

Gal kültürünü ve Gal dilini aktif olarak desteklemeyi, teşvik etmeyi ve zenginleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuzun bir parçası olarak, Galce aracılığıyla eğitim verme fırsatları arttırarak öğrenci deneyimimizi zenginleştirmeyi ve hükmün iyileştirilmesini sağlamayı hedefliyoruz.

Üniversitenin Galler dilini kullanabilen ve Galler'deki üniversite imajını iki dilli bir kurum olarak güçlendirebilen tüm üyeler için fırsatları da artıracağız.

Başkalarının hayatlarını zenginleştirmek

Discovery, gönüllülerin başını çektiği, Swansea'daki insanların hayatlarını zenginleştirmeyi amaçlayan hayırsever bir organizasyondur. Örgüt, insanlara eşit muamele görülen ve toplum tarafından ayrımcılığa uğramayan ya da dezavantajlı olmayan bir topluluk öngörüyor.

Discovery'nin amacı:

  • Yetkilendirilmiş bireyler olarak ve gruplar ve topluluk üyeleri olarak potansiyellerini yerine getirebilmek için Swansea'daki insanların yaşamlarını zenginleştirin.
  • Topluluktaki öğrenci tarafından yönetilen geniş bir yelpazede, karşılıklı anlayışın ve eşitliklerin artmasına yol açan yeni etkinlikler ve fırsatlar sunun.
  • Öğrencileri, topluluk temelli etkinliklere katılımları yoluyla, kişisel gelişimlerinden ve kendileri ve diğerlerinin yaşamındaki etkilerinden haberdar etmeye aktif biçimde destekleyin.

Sağlıklı Bir Üniversite

Swansea, Dünya Sağlık Örgütü'nün "Sağlıklı Kentler" nden biri olarak seçildi ve yerel toplulukların sağlığını iyileştirmek için birlikte çalışan seçkin bir şehir grubuna katıldı. Benzer şekilde, Swansea Üniversitesi Sağlıklı Üniversite olarak belirlenmiş ve üniversite topluluğunun sağlığını ve refahını artırmak için bir görevle kampüste sağlıklı bir ağ kurmuştur.

Uluslararası Öğrenciler

Swansea Üniversitesi, Uluslararası Öğrenciler için Dünyanın En İyi 200 Üniversitesi olarak tanınmaktadır ve dünya genelindeki Uluslararası öğrencilerin başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz.

Uluslararası öğrencilerimizi çevrimiçi uygulama sistemimiz aracılığıyla uygulama yapmalarını öneriyoruz. Swansea Üniversitesi'nde eğitim görecek bir lisans veya lisansüstü başvuru yapma hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvuru sayfalarımızı ziyaret edin.

Konumlar

Swansea

Address
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP Swansea, Galler, Birleşik Krallık

Dubai

Address
University of Bradford Regional Hub, Dubai
Block 2A - F164
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 501723
Dubai, U.A.E

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Programlar

MA
MSc