Resmi açıklamayı okuyun

Birinci sınıf üniversite

Swansea Üniversitesi , 1920'den beri fark yaratan araştırma temelli bir üniversitedir. Üniversite topluluğu keşif ve keşfetmeye dayanır ve mükemmel bir öğretim kalitesi ve araştırma imkânı sunmaktadır.

Üniversite, muazzam bir büyüme dönemi yaşadı ve 2014 Araştırma Mükemmellik Çerçeve lig tablosunu İngiltere'de 52'inci sıradan 26'ncı sıraya yükselen ilk otuz araştırma Üniversitesi olmayı hedefliyoruz.

Buna ek olarak, iddialı bir Kampüs Geliştirme Programı da devam ediyor - İngiltere'deki en büyük bilgi ekonomisi projelerinden biri ve Avrupa'daki ilk beş arasında.

Varolan Singleton Park Kampüsünün dönüşümüyle birlikte, kentin doğu yakasında 450 milyon £ 'lık yeni bir gelişme olan Bay Campus'un kurulmasını içeriyor.

Swansea'nın çok kültürlü ikili kampus topluluğu, bir ömür boyu sürecek beceriler kazanmak için küresel bir bakış açısı ve fırsatlar sunar.

1920'de Swansea Üniversitesi endüstriyel kurucularının vizyonuna sadık kalacak:

 • dünya lideri, küresel işbirlikçi ve uluslararası kabul görmüş olan araştırma ile, araştırma mükemmellik bir ortam sağlamak;
 • araştırma liderliğindeki ile, olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunmak eğitimli ve seçkin kişisel ve profesyonel başarı için donanımlı küresel mezunlarını yüksek kalitede uygulama odaklı öğretim;
 • Ekonomik büyüme, bakıcı refah sürücü toplum ve Galler kültürel hayatını zenginleştirmek, araştırma gücü, sanayi ve global erişim ile işbirliği kullanın ve kendi vatandaşlarının sağlık, eğlence ve refah katkıda bulunur.

Öncü işbirlikleri için bir işaret

2014 Araştırma Mükemmellik Çerçevesinde Swansea Üniversitesi, İngiltere'nin en iyi 30 araştırma kurumu olma hırsını yakaladı.

Times Higher Education'a göre REF sıralamasında 26. sırada yer alan "araştırma yoğun kurumlar arasındaki en büyük atılım" oldu. Şimdi, üniversite, 2020'de yüz yılına yaklaşırken, yeni hedeflerimiz var. Bunlar:

 • 2018'de İngiltere'nin en iyi 30 üniversitesi olun
 • Hırslı genişleme planlarımıza devam et
 • Küresel erişimimizi genişletmek; ve
 • Dünyanın en iyi 200 üniversitesinden biri olma yolunda ilerleyin.

REF 2014'te, Swansea'nın araştırmasının kalitesi, altı Russell Grubu üniversitesiyle eşit ya da dışında gerçekleştirildi. Ayrıca bu araştırmanın etkisi için 22. sırada yer aldık.

Inanıyoruz ...

Fırsat eşitliği

Swansea Üniversitesi, haksız ayrımcılığa maruz kalmayan ve personelin ve öğrencilerin kişisel potansiyellerini yerine getirmelerini sağlayan kapsamlı ve destekleyici bir çalışma ve öğrenme ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

Üniversitenin Fırsat Eşitliği ekibi, potansiyel engelleri tanımlamak ve kaldırmak için personel ve öğrencileri aktif olarak desteklemektedir ve üniversitenin ırk, cinsiyet, yaş, engellilik, cinsel yönelim, din ve inanç, cinsiyet gözetmeksizin tüm personele ve öğrencilere fırsat eşitliği önermesini sağlamaktadır. hamilelik ve annelik statüsü, evlilik ve sivil ortaklık statüsü.

Devam eden üniversite eşitliği projeleri arasında Athena SWAN, İşyeri Eşitliği Endeksi, Irk Şartı İşareti ve Stonewall Üniversite Kılavuzu (AKA Gay By Degree) bulunmaktadır. Daha Fazla Bilgi, Eşit Fırsatlar web sayfalarında bulunmaktadır.

İş yerinde saygınlık ve çalışma

İşyerinde Çalışma ve Eğitim Politikası, saldırgan davranışların her biçimini ortadan kaldırarak ve taciz ve saldırganlıktan uzak bir çalışma ve öğrenme ortamı kurarak Üniversitedeki tüm öğrencilerin ve personelin onurunu geliştirir. Üniversitenin üyeleri, haysiyet ve saygıya ve iş yerinde ve çalışmada taciz ve yıldırma olaylarına karşı korunmalıdır.

Galce dilini desteklemek

Gal kültürünü ve Gal dilini aktif olarak desteklemeyi, teşvik etmeyi ve zenginleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuzun bir parçası olarak, Galce aracılığıyla eğitim verme fırsatları arttırarak öğrenci deneyimimizi zenginleştirmeyi ve hükmün iyileştirilmesini sağlamayı hedefliyoruz.

Üniversitenin Galler dilini kullanabilen ve Galler'deki üniversite imajını iki dilli bir kurum olarak güçlendirebilen tüm üyeler için fırsatları da artıracağız.

Başkalarının hayatlarını zenginleştirmek

Discovery, gönüllülerin başını çektiği, Swansea'daki insanların hayatlarını zenginleştirmeyi amaçlayan hayırsever bir organizasyondur. Örgüt, insanlara eşit muamele görülen ve toplum tarafından ayrımcılığa uğramayan ya da dezavantajlı olmayan bir topluluk öngörüyor.

Discovery'nin amacı:

 • Yetkilendirilmiş bireyler olarak ve gruplar ve topluluk üyeleri olarak potansiyellerini yerine getirebilmek için Swansea'daki insanların yaşamlarını zenginleştirin.
 • Topluluktaki öğrenci tarafından yönetilen geniş bir yelpazede, karşılıklı anlayışın ve eşitliklerin artmasına yol açan yeni etkinlikler ve fırsatlar sunun.
 • Öğrencileri, topluluk temelli etkinliklere katılımları yoluyla, kişisel gelişimlerinden ve kendileri ve diğerlerinin yaşamındaki etkilerinden haberdar etmeye aktif biçimde destekleyin.

Sağlıklı Bir Üniversite

Swansea, Dünya Sağlık Örgütü'nün "Sağlıklı Kentler" nden biri olarak seçildi ve yerel toplulukların sağlığını iyileştirmek için birlikte çalışan seçkin bir şehir grubuna katıldı. Benzer şekilde, Swansea Üniversitesi Sağlıklı Üniversite olarak belirlenmiş ve üniversite topluluğunun sağlığını ve refahını artırmak için bir görevle kampüste sağlıklı bir ağ kurmuştur.

Uluslararası Öğrenciler

Swansea Üniversitesi, Uluslararası Öğrenciler için Dünyanın En İyi 200 Üniversitesi olarak tanınmaktadır ve dünya genelindeki Uluslararası öğrencilerin başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz.

Uluslararası öğrencilerimizi çevrimiçi uygulama sistemimiz aracılığıyla uygulama yapmalarını öneriyoruz. Swansea Üniversitesi'nde eğitim görecek bir lisans veya lisansüstü başvuru yapma hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvuru sayfalarımızı ziyaret edin.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Swansea University

Dijital Medyadaki MA, dijital medyanın renkli geçmişini, bugününü ve geleceğini inceler. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Dijital Medyadaki MA, dijital medyanın renkli geçmişini, bugününü ve geleceğini inceler.

Yeni mezunlar veya mevcut profesyoneller için ideal olan bu kurs, medya ve iletişim çalışmalarındaki uzmanlığımızdan yararlanarak, günümüzün en büyük toplumsal sorunlarına dair taze ve çağdaş bir bakış açısı sunuyor.

Çağdaş tartışmaları anlamak için sağlam bir çerçeve oluşturmak için teorik ve uygulamalı bakış açılarını birleştirerek dijital medyanın iş dünyasını ve politikalarını önde gelen akademisyenler ile keşfedeceksiniz.

Ayrıca, dijital medya ve teknoloji çalışmalarındaki akademik trendler ve bu alanda uygun olan ve işverenler tarafından çokça istenen ortak araştırma metodolojileri de ele alınmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Stratejik bir sosyal medya anlayışı, profesyonel yazma yoluyla rafine yaratıcı beceriler veya girişimciliğe etki eden iletişimin hassasiyeti olsun, İletişim, Medya Uygula ... [+]

Kursa Genel Bakış

Stratejik bir sosyal medya anlayışı, profesyonel yazma yoluyla rafine yaratıcı beceriler veya girişimciliğe etki eden iletişimin hassasiyeti olsun, İletişim, Medya Uygulamaları ve Halkla İlişkiler (İK) alanında yüksek lisans idealdir.

Etkileyici akademik bilgilerle motive olmuş endüstri profesyonelleri tarafından öğretilen modern medya becerilerinde yapılandırılmış uygulama yapacaksınız.

Değerli profesyonel medya becerileri kazanmak, gazetecilik, halkla ilişkiler, yayıncılık, girişimcilik, reklamcılık veya pazarlama alanlarında başarılı bir kariyer için beklentilerinizi geliştirir.

Zaten bir endüstri profesyoneli iseniz, bu kurs sürekli mesleki gelişiminizi artırmak için dinamik yeni medya becerileri ve nitelikleri sunar.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

İletişim, Medya Uygulaması ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programı (PR), sosyal medya dinamik dünyasına odaklanmak, yaratıcı uygulamalarını ve profesyonel yazma beceri ... [+]

İletişim, Medya Uygulaması ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programı (PR), sosyal medya dinamik dünyasına odaklanmak, yaratıcı uygulamalarını ve profesyonel yazma becerilerini geliştirmek veya girişimci bir ortamda çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Temel Özellikler

MA, akademik geçmişleri olan endüstri profesyonelleri tarafından verilen profesyonel, çağdaş medya becerilerinde müfredata dayalı uygulama sunmaktadır. Program Profesyonel Yazma / Gazetecilik, Görsel İletişim ve Medya Tasarımı, Video ve Belgesel Yapım ve PR, Markalaşma ve Tanıtım modülleri içerir. İletişim, teori, film ve tarihte diğer modüller de mevcuttur.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Kalkınma ve İnsan Hakları Yüksek Lisansı, İnsan Hakları ve Uluslararası Kalkınma arasındaki karşılaştırmalı yeni arayüzü inceliyor. ... [+]

Kalkınma ve İnsan Hakları Yüksek Lisansı, İnsan Hakları ve Uluslararası Kalkınma arasındaki karşılaştırmalı yeni arayüzü inceliyor.

Temel Özellikler

Bu MA, geliştirme çalışmaları, politika, siyaset teorisi ve uluslararası hukuk alanlarından gelen bilgileri birleştiren çok disiplinli bir programdır. Teorik ve uygulamalı perspektifleri birleştiren ve kendi alanlarında önde gelen akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından öğretilen dinamik bir program aracılığıyla yirmi birinci yüzyıl küresel toplumların karşı karşıya olduğu bazı önemli konuları inceliyor.

Öğrenciler, temel tarihsel ve politik boyutlar ve kavramlar öğretilmesinin yanı sıra, kalkınma ve insan haklarının analizi ve anlaşılmasında yasal teori, sosyal ve politik teori ve araştırma araçlarını uygulamaya teşvik edilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Mütercim-Tercümanlık Yüksek Lisans (MATI), Uzman Tercümede kurulu MA'mızın yorumlama becerilerine özel vurgu yapan özel bir varyanttır. Yabancı dillere kanıtlanmış mükemm ... [+]

Mütercim-Tercümanlık Yüksek Lisans (MATI), Uzman Tercümede kurulu MA'mızın yorumlama becerilerine özel vurgu yapan özel bir varyanttır. Yabancı dillere kanıtlanmış mükemmelliği olan adayları başarılı ve pazarlanabilir profesyonel dilbilimcilere dönüştürmek için tasarlanmış entegre bir programdır.

Temel Özellikler

MATI'nın merkezinde genel, idari ve teknik metin türleri üzerinde ileri düzey çeviri çalışmaları, yorumlama (aşağıdaki ortamlardan bir veya ikisinde: yerel yönetim, sağlık, polis ve mahkeme) ve endüstri standardı Bilgisayar Destekli Çeviri eğitimi bulunmaktadır. (CAT) araçları. Derecede Bölüm 1 de çeviri, işitsel çeviri, makine çevirisi (MT) ve yazılım yerelleştirme, terminoloji yönetimi, video yapımı veya dijital yayıncılık alanında uzmanlık becerilerini geliştirmek için fırsatlar içerirken, Çeviri Çalışma Deneyimi modülü öğrencileri simüle çeviri şirketleri oluştururken, Yerel çeviri işletmeleri ile çalışarak profesyonel standartlara ve teslim tarihlerine gerçek komisyonlar gerçekleştirir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Profesyonel Tercüme Yüksek Lisans Programı (MAPT) sizi mükemmel bir yabancı dil konuşmacısından başarılı bir profesyonel dilbilimciye dönüştürecektir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Profesyonel Tercüme Yüksek Lisans Programı (MAPT) sizi mükemmel bir yabancı dil konuşmacısından başarılı bir profesyonel dilbilimciye dönüştürecektir.

MAPT (daha önce Dil Teknolojisi ile Tercüme), şu anda Avrupa genelinde 64 üyeye sahip olan Çeviri Ağı'ndaki Avrupa Yüksek Lisansının bir parçasıdır. Swansea University , Galler'in tek üyesidir.

Genel, idari ve teknik metinler üzerine ileri çeviri çalışmaları ve endüstri standardı Bilgisayar Destekli Tercüme araçlarında eğitim alacaksınız.

Derecenin ilk kısmı, kamu hizmeti yorumlama, görsel-işitsel çeviri, makine çevirisi ve yazılım yerelleştirme, terminoloji yönetimi, video yapımı veya dijital yayıncılıkta uzmanlık becerileri geliştirme fırsatlarını içermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

MA Siber Suç ve Terörizmi, terörizm ve siber güvenlik alanındaki tehditleri, eğilimleri, sorunları ve yanıtları ve aynı zamanda önemli etik soruları anlamak için sizi sür ... [+]

MA Siber Suç ve Terörizmi, terörizm ve siber güvenlik alanındaki tehditleri, eğilimleri, sorunları ve yanıtları ve aynı zamanda önemli etik soruları anlamak için sizi sürekli olarak değişen çevrimiçi suçlar ve suç davranışlarına maruz bırakacaktır.

Temel Özellikler

MA Siber Suç ve Terörizm, öğrencilerimize aşağıdakileri yapma fırsatı sunar:

Siber alem ile ilgili konuları, konulara özgün bir bakış sunan disiplinler arası ve çok boyutlu bir bakış açısıyla incelemek.Proje çalışmasıyla doğrudan ve konu alanıyla ilgili bilgi ve güncel bilgiler sağlayabilecek paydaşlarla doğrudan etkileşim kurun.Hillary Rodham Hukuk Fakültesi genelinde çok çeşitli modüller arasından seçim yapın.MA teziyle siber suçlar ve / veya çevrimiçi terörün belirli alanlarında uzmanlaşma fırsatı.Açıklama... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası Gazetecilik Yüksek Lisans Programı, çağdaş gazeteciliğe küreselleşme ve dijitalleşme objektifi ile öğretilmesinde dinamik ve sağlam bir yaklaşım sunmaktadır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Uluslararası Gazetecilik Yüksek Lisans Programı, çağdaş gazeteciliğe küreselleşme ve dijitalleşme objektifi ile öğretilmesinde dinamik ve sağlam bir yaklaşım sunmaktadır.

Disiplinlerarası ve kültürlerarası yöntemlerimiz medya ve iletişim çalışmalarında uzmanlığa dayanmaktadır.

Teorik ve analitik bakış açılarından özel uygulamaları keşfederek, pratik beceriler ve gazetecilik üretim teknikleri ile 21. yüzyıl toplumundaki gazetecilik bilginizi ve anlayışınızı geliştireceksiniz.

Bu dersin mezunları gazetecilik, medya, iletişim ve halkla ilişkiler, yayıncılık ve yayıncılık alanında başarılı ve ödüllendirici kariyerlere devam etmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası Güvenlik ve Geliştirme Yüksek Lisans derinden ciddi bir alanda size önemli konular ve kritik tartışmalar tanıtır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Uluslararası Güvenlik ve Geliştirme Yüksek Lisans derinden ciddi bir alanda size önemli konular ve kritik tartışmalar tanıtır.

Güvenlik, şiddet ve çatışma şimdi uluslararası politika ve kalkınma politikası söyleminin merkezindedir. Modern dünyayı anlamak, çatışmanın ve şiddetin tam olarak değerlendirilmesini gerektirir.

Bu kursta, ekonomik güvenlik, çevre güvenliği, sağlık ve göç gibi 'geleneksel olmayan' konulara ek olarak, savaş ve çatışma gibi 'geleneksel' güvenlik konularının kapsamını keşfedersiniz.

Güvenlik alanındaki departman uzmanlığından yararlanarak, güvenlik etüdündeki temel yaklaşımlara ileri bir giriş alacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı, zihninizi açmayı ve becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır. ... [+]

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı, zihninizi açmayı ve becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Temel Özellikler

Bu MA, Uluslararası İlişkiler alanında ileri düzey araştırmalar sunarak, öğrencilere uluslararası sistemi, kilit konuları, önemli aktörleri ve konuyu analiz etme ve yorumlama konusunda alternatif yolları ayrıntılı bir şekilde anlamalarını sağlar.

İşyerindeki küresel dinamikleri takdirle karşıladıktan sonra, dünyanın belirli bir alanını incelerken uzmanlaşma fırsatınız olacak: Asya-Pasifik.

Sanat ve Beşeri Bilimler Yüksek Okulu bir Yüksek Lisans Merkezi'ne sahiptir. Lisansüstü Merkezi, uluslararası mükemmelliğin bireysel ve işbirlikçi araştırma faaliyetlerini teşvik etmekte ve desteklemektedir ve lisansüstü araştırmalar yürüten ve yüksek lisans eğitimi veren öğrenciler için canlı ve destekleyici bir ortam sunmaktadır. Merkez, akademik ve profesyonel gelişimi geliştirmek ve seminer programlarına, çalıştaylara ve uluslararası konferanslara katılımı kolaylaştırmak için lisansüstü eğitim vermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uygulamalı Ceza Adalet ve Kriminolojisindeki MA'mız, suçun nedenleri, Ceza Adalet sistemi ve alanında önde gelen uzmanlardan kriminolojik tartışmalarda en son konular hak ... [+]

Uygulamalı Ceza Adalet ve Kriminolojisindeki MA'mız, suçun nedenleri, Ceza Adalet sistemi ve alanında önde gelen uzmanlardan kriminolojik tartışmalarda en son konular hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Cezai Adalet Sisteminin işleyişine kriminolojik bilginin uygulanmasına odaklanan, teklif edilen çeşitli modüller var.

Temel Özellikler

Uygulamalı Ceza Adalet ve Kriminolojisindeki MA şunları sunar:

Kriminolojik suç kuramları ve ceza adalet sisteminin işleyişi hakkında derinlemesine bir anlayışKriminolojik ve cezai adalet araştırmalarında uluslararası gelişmeler bilgisiSosyal, politik ve ekonomik faktörlerin suç ve ceza adaleti politikası üzerindeki etkisini incelemek için bir fırsatCeza adalet, akademi veya araştırma alanında kariyer için geliştirilmiş istihdam edilebilirlikAçıklama... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Suç, sebepleri ve bununla nasıl başa çıkmamız gerektiği hiçbir zaman manşetten uzak değildir ve bu alandaki uzmanlık, hükümet ve diğer sektörlerdeki işverenler tarafından ... [+]

Kursa Genel Bakış

Suç, sebepleri ve bununla nasıl başa çıkmamız gerektiği hiçbir zaman manşetten uzak değildir ve bu alandaki uzmanlık, hükümet ve diğer sektörlerdeki işverenler tarafından artan bir şekilde değerlenmektedir.

Uygulamalı Ceza Adaleti ve Kriminoloji bölümünden yüksek lisans derecesini öğrenin. Suçun nedenleri, ceza adalet sistemi ve kriminolojik tartışmalardaki güncel temalar hakkında derinlemesine bilgi edineceksiniz.

Zengin akademik ve pratik deneyime sahip uzmanlardan öğrenerek, bir dizi heyecan verici kariyer fırsatı yaratacak düzeyde bilgi edineceksiniz.

Swansea'da Neden Uygulamalı Ceza Adalet ve Kriminoloji?

Hillary Rodham Clinton Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisans öğrencisi olarak, dünya çapında tanınan bir hukuk okulunun parçası olacaksınız, öğretim ve araştırmada mükemmelliğe kendini adayan ve olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunan başarılı bir akademik ortamı olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Yaratıcı Yazarlık Yüksek Lisans, edebi ve medya metinlerinin yazımında entegre eğitim veren benzersiz bir ilham verici bir programdır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Yaratıcı Yazarlık Yüksek Lisans, edebi ve medya metinlerinin yazımında entegre eğitim veren benzersiz bir ilham verici bir programdır.

Büyük profilli tecrübeli yazarlar tarafından verilen bu kurs, kurgu, kısa hikaye, şiir, drama, senaryo yazımı ve yaratıcı kurgusal olmayan dahil olmak üzere bir dizi tür üzerine ders vermektedir.

Çalışmalarınız, Avrupa'nın en eski bardik geleneklerinden birine ev sahipliği yapan Galler'in eşsiz edebi kültürüyle bağlantı kuracak.

Neden Swansea'da Yaratıcı Yazarlık?

Canlı bir Swansea yazar ve sanatçı topluluğunun bir parçası olarak, National Theatre Wales ile kişisel bağlantılar kurma ve Dylan Thomas Centre ve Howl gibi mekanlarda açık mikrofon etkinlikleri yapma şansına sahip olacaksınız. Yerel yayıncılarla iş deneyimi için de bir alan var.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Çince-İngilizce Tercüme ve Dil Yüksek Lisans Programı, Çin'den Mandarin dili konuşan ilk dilli iseniz, yabancı dil olarak İngilizce veya Çince dillerini tercüme etmek ve ... [+]

Kursa Genel Bakış

Çince-İngilizce Tercüme ve Dil Yüksek Lisans Programı, Çin'den Mandarin dili konuşan ilk dilli iseniz, yabancı dil olarak İngilizce veya Çince dillerini tercüme etmek ve öğretmek gibi uygulamalı bir dil kariyerine ilgi duyuyorsa mevcuttur.

Bu ders size çeviri çalışmalarında ve uygulamalı dilbilimde dile özgü beceriler kazandırır. İngilizce ile Çince arasında çeviri yaparak geniş çeviri alanını belirli bir bağlamda kilitlemeyi amaçlamaktadır.

Ana dili olmayan konuşmacılar konusunu İngilizce öğretmeni, uygulamalı dil çalışmaları ve İngilizce ya da Çince dillerini ikinci dil olarak tercüme edip öğreteceksiniz.

... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Swansea University

Anormal ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecemiz sizi sağlık kurumlarında klinik psikoloji teorisi ve pratiği konusunda yüksek bir anlayışa sahip olacak ve sizi doktor ... [+]

Kursa Genel Bakış

Anormal ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecemiz sizi sağlık kurumlarında klinik psikoloji teorisi ve pratiği konusunda yüksek bir anlayışa sahip olacak ve sizi doktora düzeyinde profesyonel klinik eğitime hazırlayacaktır.

Önemli istatistik ve araştırma yöntemlerinin yanı sıra yeme bozuklukları, psikopati ve cinsel taciz, nöropsikoloji ve psikoterapi gibi temel konuları çalışacaksınız.

Çalışmalarınız boyunca, klinik psikoloji pratiğine ilişkin eleştirel araştırma ve analitik becerileri geliştireceksiniz.

Swansea'da Neden Anormal ve Klinik Psikoloji?

Psikoloji bölümümüz hem İngiltere'de hem de uluslararası alanda olağanüstü bir üne sahiptir. 2014 Araştırma Mükemmellik Çerçevesi'ne göre, çalışmalarımızın ulaşılması ve önemi için% 100 4 * derecelendirme (mümkün olan maksimum puan) elde etmek üzere Birleşik Krallık'taki dört psikoloji bölümünden biriyiz.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Bu yüksek lisans derecesi bilişsel sinirbilim, deneysel psikoloji ve görüntüleme yöntemleri lisans eğitimi ve doktora araştırması arasındaki boşluğu köprülemek için tasar ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu yüksek lisans derecesi bilişsel sinirbilim, deneysel psikoloji ve görüntüleme yöntemleri lisans eğitimi ve doktora araştırması arasındaki boşluğu köprülemek için tasarlanmıştır.

Bilişin ve bellek, dikkat, nesne tanıma, nörodejenerasyon ve beyin travması gibi davranış yönlerini destekleyen beyin mekanizmalarını anlamamıza katkıda bulunan beyin görüntüleme deneylerini tasarlamayı, analiz etmeyi ve değerlendirmeyi öğreneceksiniz.

Bilişsel sinirbilim araştırmalarında derinlemesine eğitim alacaksınız, nörogörüntüleme prensiplerini tanıtarak ve yapısal ve fonksiyonel manyetik rezonans görüntüleme (sMRI ve fMRI), elektroensefalografi (EEG) ve transkraniyal doğru akım stimülasyonu (tDCS) ile ilgili pratik deneyim kazanacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Coğrafi Bilgi ve İklim Değişikliği Yüksek Lisansı, iklim değişikliğinin yanı sıra, CBS'nin bilimsel temeli, uydu uzaktan algılama ve yer sistemi modellemesi konularında d ... [+]

Kursa Genel Bakış

Coğrafi Bilgi ve İklim Değişikliği Yüksek Lisansı, iklim değişikliğinin yanı sıra, CBS'nin bilimsel temeli, uydu uzaktan algılama ve yer sistemi modellemesi konularında disiplinler arası eğitim vermektedir.

CBS ve dünya gözleminin teknik yönlerine, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki küresel ve bölgesel çevresel ve iklimsel değişime odaklanacaksınız.

Mezun olunca, iklim değişikliğinin temelini oluşturan geniş kapsamlı bilimsel bilgilerle desteklenen GIS ve uzaktan algılamada uygulamalı deneyim ve teknik bilgiye sahip olacaksınız.

Öğreniminiz, çalışanlarımızın coğrafi bilgi, çevre ve iklim dinamikleri, deniz ve ekosistem biyolojisi ve sürdürülebilir kalkınma konusundaki kombine Coğrafya ve Biyobilim araştırma uzmanlığından yararlanır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Kariyer ve / veya ileri araştırma fırsatlarını geliştirmek için ileri bir program arayan ekonomi ile ilgili alanlarda mezunlar için tasarlanmıştır. Hem teorik hem de uygu ... [+]

Kariyer ve / veya ileri araştırma fırsatlarını geliştirmek için ileri bir program arayan ekonomi ile ilgili alanlarda mezunlar için tasarlanmıştır. Hem teorik hem de uygulamalı durumlarda yenilikçi araştırmaları anlama ve yönetme yeteneğinizi geliştirirken profesyonel ekonomistin gerektirdiği beceri ve uzmanlığı geliştirin.

Temel ÖzelliklerTüm modüller, endüstriyel ve akademik bilgi genişliğine sahip olan dünya çapında fakültemiz tarafından verilmektedir.Swansea, uluslararası sıralama araştırması için Galler'de 1. sırada (REF 2014)Swansea öğrencilerine% 93, mezun olduktan sonraki altı ay içindeYüksek temas süresi - her modülde 2 saatlik bir ders (yaklaşık 150 öğrencilik sınıf) ve ardından her hafta bir saatlik bir seminer / öğretici (30'lu sınıf boyları) takip edilir.Açıklama... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Endüstri Yüksek Lisans Elektronik ve Elektrik Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Endüstri Yüksek Lisans Elektronik ve Elektrik Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır.

Bu kurs için bir seçim süreci var - bu sayfadaki 'nasıl başvurulur' bölümüne bakın.

İngiltere'de iki yıllık bir deneyim ve gerçek hayattaki bir zorlukla sektörle işbirliği içinde çalışma fırsatı kazanın.

Bu yeni Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Elektronik ve Elektrik Mühendisliği bir uzantısıdır ve bir sanayi yerleştirme veya bir sanayi ortağı ile bir endüstri odaklı proje üstlenmenize izin veren ikinci yıl içerir.

Neden Swansea'da Endüstri ile Elektronik ve Elektrik Mühendisliği?

Swansea'de Elektronik ve Elektrik Mühendisliği, güç elektroniği, telekomünikasyon, nanoteknoloji ve biyometri alanlarında dünyaca ünlü araştırma uzmanlarının merkezidir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Endüstri ile MSc İleri Bilgisayar Bilimi sadece Uluslararası öğrencilere açıktır. Bu kurs için bir seçim süreci var - bu sayfadaki 'nasıl başvurulur' bölümüne bakın. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Endüstri ile MSc İleri Bilgisayar Bilimi sadece Uluslararası öğrencilere açıktır. Bu kurs için bir seçim süreci var - bu sayfadaki 'nasıl başvurulur' bölümüne bakın.

İngiltere'de iki yıllık bir deneyim ve gerçek hayattaki bir zorlukla sektörle işbirliği içinde çalışma fırsatı kazanın. Bu yeni Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Gelişmiş Bilgisayar Bilimi bir uzantısıdır ve bir sanayi yerleştirme veya bir sanayi ortağı ile bir endüstri odaklı proje üstlenmenize izin veren ikinci yıl içerir.

Neden Swansea'da Endüstri ile İleri Bilgisayar Bilimi?

Swansea University Bilgisayar Bilimi, öğretim ve araştırma mükemmelliğini yansıtan etkileyici bir sıralamaya sahip İngiltere'nin önde gelen bir bölümü olarak kabul edilmektedir. Kolej sıralanır:... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Malzeme Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Malzeme Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır.

Bu kurs için bir seçim süreci var - bu sayfadaki 'nasıl başvurulur' bölümüne bakın.

İngiltere'de iki yıllık bir deneyim ve gerçek hayattaki bir zorlukla sektörle işbirliği içinde çalışma fırsatı kazanın.

Bu yeni Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Malzeme Mühendisliği bir uzantısıdır ve bir sanayi yerleştirme veya bir sanayi ortağı ile bir endüstri odaklı bir proje üstlenmenize izin veren ikinci yıl içerir.

Neden Swansea'da Endüstri ile Malzeme Mühendisliği?

Biliyor musun?

Swansea, materyal eğitimi ve araştırmaları için İngiltere'nin önde gelen merkezlerinden biridir. Swansea'da yapılan uluslararası lider malzeme araştırması, Rolls-Royce, Airbus, Avrupa Uzay Ajansı ve Tata Steel gibi prestijli organizasyonlar tarafından finanse edilmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Makine Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Makine Mühendisliği dersimiz sadece Uluslararası öğrencilere açıktır.

Bu kurs için bir seçim süreci var - bu sayfadaki 'nasıl başvurulur' bölümüne bakın.

İngiltere'de iki yıllık bir deneyim ve gerçek hayattaki bir zorlukla sektörle işbirliği içinde çalışma fırsatı kazanın.

Bu yeni Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Makine Mühendisliği bir uzantısıdır ve bir sanayi yerleştirme veya bir sanayi ortağı ile bir endüstri odaklı proje üstlenmenize izin veren ikinci yıl içerir.

Neden Swansea'da Endüstri ile Makine Mühendisliği?

Biliyor musun?

Makine Mühendisliği, The Times Good University Guide 2019 tarafından İngiltere'de 9. sırada... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Enerji Mühendisliği ve Sürdürülebilir Enerji alanındaki yüksek lisans, yarı iletken aygıtlar ve teknolojiler, gelişmiş güç elektroniği ve gelişmiş güç sistemleri hakkında ... [+]

Kursa Genel Bakış

Enerji Mühendisliği ve Sürdürülebilir Enerji alanındaki yüksek lisans, yarı iletken aygıtlar ve teknolojiler, gelişmiş güç elektroniği ve gelişmiş güç sistemleri hakkında bilgi sahibidir.

Ayrıca yenilenebilir enerji üretim teknolojileri, geniş bant aralığı elektroniği, enerji hasadı, güneş pilleri ve biyoyakıtlar hakkında bilgi edineceksiniz.

Sera gazı emisyonu ve küresel ısınma ile ilgili artan endişeler, enerji mühendisliği ve sürdürülebilir enerji konularının daha da hayati olmadığı anlamına geliyor.

Swansea'da Neden Güç Mühendisliği ve Sürdürülebilir Enerji?

Mühendislik Fakültesi, elektrik ve elektronik enerjisinde öncü araştırma ve öğretim ve gelişmiş yarı iletken malzemeler konusunda küresel bir üne sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

İleri Bilgisayar Bilimleri dersinde Yüksek Lisans, BT veya ilgili sektörlerde bir kariyer için kapsamlı bir şekilde hazırlanacaktır. Eğer bir Bilgisayar Bilimleri mezunuy ... [+]

İleri Bilgisayar Bilimleri dersinde Yüksek Lisans, BT veya ilgili sektörlerde bir kariyer için kapsamlı bir şekilde hazırlanacaktır. Eğer bir Bilgisayar Bilimleri mezunuysanız ya da bilgisayar ve programlama alanında farklı bir birinci derecede deneyim kazanmışsanız, kurs tam size göre. Çalışmaya istekli olma ve problem çözme yeteneği bu MSc için eşit derecede önemlidir.

İleri Bilgisayar Bilimleri dersinde Yüksek Lisans, ileri düzey modüller ve materyaller aracılığıyla Bilgisayar Bilimi bilginizi genişleterek ve derinleştirerek birinci dereceden edindiğiniz bilgi ve becerileri geliştirecektir.

Açıklama

İleri Bilgisayar Bilimleri dersinde Yüksek Lisans, BT veya ilgili sektörlerde bir kariyer için kapsamlı bir şekilde hazırlanacaktır. Eğer bir Bilgisayar Bilimleri mezunuysanız ya da bilgisayar ve programlama alanında farklı bir birinci derecede deneyim kazanmışsanız, kurs tam size göre. Çalışmaya istekli olma ve problem çözme yeteneği bu MSc için eşit derecede önemlidir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Toplumu ve ekonomiyi dönüştürecek gerçek dünyadaki zorluklar üzerinde çalışarak maceracı ve heyecan verici bilgisayar bilimleri konusunda eğitim alacaksınız. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Toplumu ve ekonomiyi dönüştürecek gerçek dünyadaki zorluklar üzerinde çalışarak maceracı ve heyecan verici bilgisayar bilimleri konusunda eğitim alacaksınız. Büyük veri ve yapay zekanın bireyler, topluluklar, işler ve toplum üzerinde ne gibi bir etkisi olabileceği konusunda endişeler olsa da, bu program insan potansiyeli, ihtiyaçları, istekleri ve önemsemelerine ve bu motivasyonların inovasyonu yönlendirmede nasıl kullanılabileceğine odaklanmaktadır.

Büyük projenizi birinci sınıf ortaklarımızdan biri (Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft ve daha fazlası dahil) ile işbirliği içinde yürütecek ve ayrıca bir dizi ek beceri geliştirme faaliyetinde yer alacaksınız. Sandpits, geri çekilir ve odaklı eğitim etkinlikleri. Sıkı sıkı sıkıya bağlı bir kohortun bir parçası olarak öğrenciler, büyük veri ve yapay zeka alanındaki insan potansiyelini nasıl artırabileceklerini ve artırabileceklerini anlamak için geniş bir yelpazedeki teorik, deneysel, alan ve metodolojik perspektiflere dayanan, insan merkezli yöntemleri öğreneceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Matematik ve Finans için Bilgisayar Yüksek Lisansı, dünya finans ve sigorta pazarlarındaki özel olarak eğitilmiş matematikçilere olan talebi karşılamak için tasarlanmıştı ... [+]

Kursa Genel Bakış

Matematik ve Finans için Bilgisayar Yüksek Lisansı, dünya finans ve sigorta pazarlarındaki özel olarak eğitilmiş matematikçilere olan talebi karşılamak için tasarlanmıştır.

Bankalar, ileri matematiksel becerileri olan ve şirket genelinde türbülanslı finansal piyasalar anlayışı geliştirme yeteneğine sahip çalışanlara acil ihtiyaç duymaktadır.

Farklı matematik ve hesaplama öğelerini çalışacak ve araştırmanızı, proje yönetiminizi ve yazılı iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz.

Kapsamlı uzman desteğimiz, tez çalışmanızı gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel haline getirmeye yardımcı olur.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Bu yüksek lisans programı, işletme ve endüstri (hem büyük hem de küçük) ile istişare yoluyla, mühendislik sektöründe bir yönetim ve / veya liderlik rolünde başarılı olmak ... [+]

Mühendislerin ve teknik mezunların işletme ve endüstride yönetim ve liderliğin zirvesine ulaşma potansiyeline sahip oldukları bilinen bir gerçektir.

Bu yüksek lisans programı, işletme ve endüstri (hem büyük hem de küçük) ile istişare yoluyla, mühendislik sektöründe bir yönetim ve / veya liderlik rolünde başarılı olmak için gerekli temel lisans becerileri ve nitelikleri oluşturmak için belirlenir.

Temel Özellikler

Bu multidisipliner dersin içeriği sektör tarafından çok bilgilendirilecektir. Anahtar modüller, aşağıdaki ayrıntılı mühendislik spesifik modüllerin yanı sıra yönetime geniş bir giriş yapacaktır:

Yönetimin TemelleristratejiLiderlikProje YönetimiOperasyon YönetimiVarlık YönetimiuymaÇevre analiziKurumsal, İnovasyon ve Fikri MülkiyetAkıllı ÜretimSanal sistemlerTez / Proje... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Mühendisler ve teknik mezunlar, yönetim ve liderliğin zirvesine ulaşma potansiyeline sahiptir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Mühendisler ve teknik mezunlar, yönetim ve liderliğin zirvesine ulaşma potansiyeline sahiptir.

İş ve sanayi ile dış istişare yoluyla, Mühendislik Liderliği ve Yönetimi bu yüksek lisans, bir mühendislik yönetimi veya liderlik rolü başarılı olmak için gereken hayati lisansüstü becerileri ile donatmak için tasarlanmıştır.

Bu program, İşletme Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir. Programdaki öğrenciler hem İşletme hem de Mühendislik akademisyenleri tarafından öğretilmekten faydalanacak ve her iki fakültelerdeki tesislerden de yararlanabilecekler.

Swansea'da Neden Mühendislik ve Liderlik Yönetimi?... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

İleri psikoloji araştırma yöntemleri konusunda uzman eğitimi almak ve bu yüksek lisans kursu ile geniş bir alanda temel ve uygulamalı araştırma projeleri yürütmek. ... [+]

Kursa Genel Bakış

İleri psikoloji araştırma yöntemleri konusunda uzman eğitimi almak ve bu yüksek lisans kursu ile geniş bir alanda temel ve uygulamalı araştırma projeleri yürütmek.

Veritabanları, istatistiksel yazılımlar ve bilgisayar programları gibi çeşitli araştırma araçlarını kullanmayı ve insan davranışının önemli olduğu herhangi bir bağlamda uygulamak için kapsamlı pratik araştırma becerileri geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Psikolojik ve davranışsal bilimlerin altında yatan tarihsel, teorik ve felsefi meseleler hakkındaki bilginin yanı sıra, bilimsel yöntemin doğasını ve sınırlamalarını ve ana alternatifleri daha iyi anlayacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Şu anda sağlıkla ilgili bir yönetim rolünde çalışıyorsanız ve deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız veya bu alanda kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, Sağlık Yönetimi ... [+]

Kursa Genel Bakış

Şu anda sağlıkla ilgili bir yönetim rolünde çalışıyorsanız ve deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız veya bu alanda kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans derecemiz size mükemmel bir temel sağlar.

Servis iyileştirmelerini planlamayı ve sunmayı, değişimi yönetmeyi, organizasyonel hedeflere ulaşmak için başkalarıyla çalışmayı, etkin bir şekilde iletişim kurmayı ve kaynakları en iyi şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

Eğitiminiz boyunca, çok çeşitli sağlık hizmetlerinde ve ilgili yönetim rollerinde uygulanabilecek liderlik araçları kazanacaksınız.

Neden Swansea'da Sağlık Yönetimi?... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Siber Güvenlik Yüksek Lisansı, kişisel verilerin güvenliği ve mahremiyetinden siberterizm, siber suç ve mobil güvenliğe kadar kritik modern teknoloji konularını kapsamakt ... [+]

Kursa Genel Bakış

Siber Güvenlik Yüksek Lisansı, kişisel verilerin güvenliği ve mahremiyetinden siberterizm, siber suç ve mobil güvenliğe kadar kritik modern teknoloji konularını kapsamaktadır.

Swansea'daki Bilgisayar Bilimi dalında, bütünsel ve disiplinlerarası bir yaklaşım, penetrasyon testi, resmi modelleme, bilgi güvenliği yönetimi, şifreleme ve yapay zeka konularında modülleri bir araya getiriyor.

Yepyeni 32,5 milyon £ 'lık Hesaplamalı Dökümhane bu kursun merkezinde yer almaktadır. Gelişmiş öğretim ve araştırma ekipmanları arasında Vizyon ve Biyometrik Laboratuvarı, Yapımcı Laboratuvarı, TechHealth Laboratuvarı, Teori Laboratuvarı, Siber Güvenlik / Ağ Laboratuvarı, Kullanıcı Laboratuvarı ve Görselleştirme Süiti bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Swansea University Siber Güvenlik'te MSc'de, çalışmalarınızda kriptografi, blockchain, kripto para birimleri, kişisel verilerin güvenliği ve gizliliği, siber-terörizm, si ... [+]

Swansea University Siber Güvenlik'te MSc'de, çalışmalarınızda kriptografi, blockchain, kripto para birimleri, kişisel verilerin güvenliği ve gizliliği, siber-terörizm, siber suçlar ve mobil güvenlik gibi temalar yer alacak. Bu derste, Swansea Bilgisayar Bilimi, öğrencilerimizi siber güvenlik kariyeri için uygun bir zihniyetle donatmak amacıyla penetrasyon testi, biçimsel modelleme, bilgi güvenliği yönetimi, kriptografi ve AI gibi çeşitli konularda modülleri bir araya getiren, bütünsel ve disiplinler arası bir yaklaşım benimsemektedir. .

Bölümün siber güvenlik laboratuvarı, güvenlik ortamını keşfetmek için mükemmel bir ortam sağlar ve öğrencilerin ve personelin ağ güvenliği, mobil güvenlik alanında deneyler gerçekleştirmelerine ve Nesnelerin İnterneti bağlamında tehdit ve savunma mekanizmalarını keşfetmelerine olanak tanır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Geleceğin başarılı bir pazarlama lideri ol. Sürekli gelişen bir sektördeki güncel sorunların ve zorlukların eleştirel bir anlayışla üst düzey pazarlama ve strateji beceri ... [+]

Geleceğin başarılı bir pazarlama lideri ol. Sürekli gelişen bir sektördeki güncel sorunların ve zorlukların eleştirel bir anlayışla üst düzey pazarlama ve strateji becerilerinizi geliştirin. Bu kurs, CIM profesyonel yeterliliklerinden (CIM Graduate Gateway şeması) modül muafiyetleri de dahil olmak üzere Chartered Institute of Marketing (CIM) tarafından akredite edilmiştir.

Temel ÖzelliklerTüm modüller, endüstriyel ve akademik bilgi genişliğine sahip olan dünya çapında fakültemiz tarafından verilmektedir.Dissertation veya 3 aylık endüstri Yerleştirme Projesi SeçimiSwansea, uluslararası sıralama araştırması için Galler'de 1. sırada (REF 2014)Swansea öğrencilerine% 93, mezun olduktan sonraki altı ay içindeYüksek temas süresi - her modülde 2 saatlik bir ders (yaklaşık 150 öğrencilik sınıf) ve ardından her hafta bir saatlik bir seminer / öğretici (30'lu sınıf boyları) takip edilir.Üstün öğrenciler için mevcut burslarAçıklama... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans (Msc), bankacılık, ticaret veya finansal analizde kariyer için onları sağlayacak uluslararası bankacılık ve finans sağlam ... [+]

Uluslararası Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans (Msc), bankacılık, ticaret veya finansal analizde kariyer için onları sağlayacak uluslararası bankacılık ve finans sağlam bir temel almak isteyen adayları hedeflemektedir.

Temel ÖzelliklerTek bir yılda tamamlanabilecek geliştirilmiş uzmanlık programıTüm modüller, endüstriyel ve akademik bilgi genişliğine sahip olan dünya çapında fakültemiz tarafından verilmektedir.Swansea, uluslararası sıralama araştırması için Galler'de 1. sırada (REF 2014)Çektiğiniz opsiyonel modüllere bağlı olarak kariyerinizi hızlandırmak için geniş bir yelpazede profesyonel akreditasyonlar.Mezun olduktan altı ay sonra Swansea öğrencilerine% 93Yüksek temas süresi - modüllerimiz, her hafta bir seminer (yaklaşık 150 öğrenciden oluşan sınıf boyutlarında) ve seminer / eğitici (30'luk başlıklı sınıf boyutlarında) ile birlikte gelir. Tesislerle ilgileniyor musunuz? Onlara bir göz atın.Üstün öğrenciler için mevcut burslar - daha fazla bilgi için buraya tıklayınSwansea, dünya lideri bir etki için Galler'de 1'dir - 4 yıldızlı bir seviyede% 60 (REF 2014)Açıklama... [-]
Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı, öğretilmiş unsurlar ve verilebilecek önemli bir proje ile çok uygulamalı bir derstir. Hızlı ... [+]

Kursa Genel Bakış

Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı, öğretilmiş unsurlar ve verilebilecek önemli bir proje ile çok uygulamalı bir derstir.

Hızlı ve esnek düşünmeyi öğreneceksiniz, mühendislik çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltmek için tam bir bilgi yokluğunda kararlı bir şekilde hareket edin.

Dünyanın inşaatının çoğu “gelişmekte olan ülkelerde, özellikle Güney Yarımküre'de” (UNDP) yer alıyor. Bu ortamlar aşırı yoksulluk ve gıda sıkıntısından, insan yapımı iklim değişikliğine ve geri dönüşümsüz biyolojik çeşitlilik kaybına kadar zorluklarla karşı karşıya.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı, öğretilmiş unsurlar ve verilebilecek önemli bir proje ile çok uygulamalı bir derstir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı, öğretilmiş unsurlar ve verilebilecek önemli bir proje ile çok uygulamalı bir derstir.

Hızlı ve esnek düşünmeyi öğreneceksiniz, mühendislik çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltmek için tam bir bilgi yokluğunda kararlı bir şekilde hareket edin.

Dünyanın inşaatının çoğu “gelişmekte olan ülkelerde, özellikle Güney Yarımküre'de” (UNDP) yer alıyor. Bu ortamlar aşırı yoksulluk ve gıda sıkıntısından, insan yapımı iklim değişikliğine ve geri dönüşümsüz biyolojik çeşitlilik kaybına kadar zorluklarla karşı karşıya.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Veri Biliminde Msc size bilgi çıkarmak ve veriden bilgi oluşturmak için veri bilimi kavram ve teknolojilerinde sağlam bir temel sağlar. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Veri Biliminde Msc size bilgi çıkarmak ve veriden bilgi oluşturmak için veri bilimi kavram ve teknolojilerinde sağlam bir temel sağlar.

Bu ders veri madenciliği, makine öğrenimi ve görselleştirme konularında üç temel teknik konuya odaklanmaktadır.

Matematiksel temeller, programlama becerileri, eleştirel düşünme ve yaratıcılık gerektiren çeşitli gerçek dünya uygulamaları için hesaplama ilkelerini, yöntemlerini ve sistemlerini inceliyorsunuz.

Yepyeni 32,5 milyon £ 'lık Hesaplamalı Dökümhane bu kursun merkezinde yer almaktadır. Gelişmiş öğretim ve araştırma ekipmanları arasında Vizyon ve Biyometrik Laboratuvarı, Yapımcı Laboratuvarı, TechHealth Laboratuvarı, Teori Laboratuvarı, Siber Güvenlik / Ağ Laboratuvarı, Kullanıcı Laboratuvarı ve Görselleştirme Süiti bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Yüksek Lisans Yapısal Mühendislik dersinde öğrencilere, derinlemesine bilgi ve yapısal mühendislik problemlerine ses çözümleri geliştirmelerini sağlamak için geleneksel v ... [+]

Kursa Genel Bakış

Yüksek Lisans Yapısal Mühendislik dersinde öğrencilere, derinlemesine bilgi ve yapısal mühendislik problemlerine ses çözümleri geliştirmelerini sağlamak için geleneksel ve yenilikçi fikir ve tekniklere maruz kalma sağlanacaktır.

Mekanik, malzeme, yapısal analiz ve yapısal tasarım bilgisinin entegrasyonu yoluyla yapı mühendisliğinin farklı doğasını kapsayacaktır. Program aynı zamanda gelişmiş hesaplama modelleme becerileri dahil olmak üzere İnşaat ve Yapı Mühendisliği alanındaki en son teknik eğilimi kapsayacak ve geniş çaplı altyapı çalışmalarında karşılaşılan teknik zorlukları ve çözümleri genel olarak kapsayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swansea University

Yüksek Lisans Yapısal Mühendislik dersinde öğrencilere, derinlemesine bilgi ve yapısal mühendislik problemlerine ses çözümleri geliştirmelerini sağlamak için yerleşik ve ... [+]

Kursa Genel Bakış

Nüfus arttıkça ve dünya birbirine daha bağlı hale geldikçe, yapısal mühendisin rolü topluma önem veriyor. Gökdelenler daha uzun ve köprüler uzuyor. Yeşil Enerji devrimi, sert rüzgarlı ortamlarda, örneğin rüzgârlı veya derin deniz konumlarında esneklik için yapısal olarak tasarlanan enerji üretme altyapısını gerektirir. CO2 üretimine (küresel emisyonların% 10'u) önemli bir katkıda bulunan inşaat sektörü, sektörün çevresel etkisini en aza indirgemek için uygun malzemeler kullanarak, enerji tasarruflu binalar tasarlama konusunda yapısal mühendislere dayanmaktadır.

Yüksek Lisans Yapısal Mühendislik dersinde öğrencilere, derinlemesine bilgi ve yapısal mühendislik problemlerine ses çözümleri geliştirmelerini sağlamak için yerleşik ve yenilikçi fikir ve tekniklere maruz kalma sağlanacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Swansea University

Biosciences MRes Biosciences bizim araştırma temalarının bir veya daha fazla gömülü dünya standartlarında araştırma gruplarımıza gömülü uzman araştırma eğitimi verir. Ger ... [+]

Kursa Genel Bakış

Biosciences MRes Biosciences bizim araştırma temalarının bir veya daha fazla gömülü dünya standartlarında araştırma gruplarımıza gömülü uzman araştırma eğitimi verir. Gerçek ayrıcalıklı bir araştırma niteliği kazanma yolunda uzman tesislerimizden yararlanacaksınız.

Uzman tesislerimiz arasında:

özel olarak tasarlanmış 12,5 milyon £ 'lık kıyı araştırma gemisiBenzersiz Sürdürülebilir Su Araştırmaları Merkeziyüksek kaliteli grafik iş istasyonlarına sahip gelişmiş bilgi işlem olanaklarıısmarlama davranış ve ekoloji laboratuvar olanaklarıözel moleküler ekoloji ve endokrinoloji tesisleri ve laboratuvarları

İlk terim, temel fen bilgisi becerileri, araştırma yöntemleri bilgisi ve bilimsel inceleme bilgileri ve Fen Fakültesi'nden teklif edilen bir dizi arasından seçilen bir modülden oluşan iki zorunlu modülden oluşmaktadır. İkinci ve üçüncü dönem araştırma projesi tarafından işgal edilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Birleşik Krallık