The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Nottingham: Faculty of Engineering

Nottingham'daki Mühendislik Fakültesi, birinci sınıf araştırmaları, ilham verici öğretimi ve çeşitli akademik topluluğu ile bilinir.

Nottingham'da bize katılarak, dünyanın dört bir yanından 150'den fazla farklı ülkeden öğrenci topluluğunun parçası olacaksınız.

  • Britanya Hükümeti'nin Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi REF 2014 kapsamında araştırma gücü için Birleşik Krallık'ta 3.
  • Mühendislik araştırmalarının% 98'inden fazlası uluslararası kalitede olup,% 85'i dünya lideri veya uluslararası mükemmel olarak derecelendirilmiştir (REF 2014)

Fakülte'nin arkadaş canlısı ve destekleyici bir çalışma ortamı olduğunu göreceksiniz. Deneyimlerini paylaşmak isteyen yaratıcı ve ilham verici insanlarla birlikte çalışacaksınız.

Keşif, burs, yenilik, ticari sömürü ve halk katılımının geliştiği olumlu bir ortam yaratmak için yetenekli insanları desteklemeye ve endüstri, finansman kuruluşları ve devlet kurumları ile ortaklıklar geliştirmeye kararlıyız. Fakülte yüzlerce canlı araştırma projesinde yer almakta ve endüstri ile yakın çalışmaktadır. Pratik odak noktamız ve yaklaşımımız, lisansüstü araştırmalara geçmek veya dünyanın herhangi bir yerinde mühendislik alanında kariyer yapmak için ihtiyacınız olan bilgi ve becerilerle donatmanıza yardımcı olabilir.

Nottingham'da okuyarak şunları yapacaksınız:

  • Üst düzey pazarlanabilir beceriler geliştirin
  • Kendi alanlarında dünya liderleri olan istisnai ve çok beğenilen akademik kadro tarafından eğitim alın
  • Birleşik Krallık, Çin ve Malezya'daki uluslararası kampüs ağına sahip küresel bir lisansüstü topluluğun parçası olun
  • Uluslararası alanda tanınan ve değer verilen bir nitelikle mezun olun

Uzmanlık alanları konusunda tutkulu ve gelecek nesil geleceğin mühendislerini, mimarlarını ve araştırmacılarını geliştirmeye kendini adamış akademisyenler tarafından eğitileceksiniz. Fakültedeki bir lisansüstü öğrencisi olarak, çeşitli uzmanlık alanlarındaki etkinlikleri desteklemek için etkileyici bir tesis ve kaynak paketine erişebileceksiniz.

Kurslarımızın çoğu, profesyonel kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir ve araştırma projelerimizin çoğu, doğası gereği çok disiplinlidir ve zorlu küresel sorunlara yeni çözümler geliştirmek için Üniversite, araştırma kurumları, endüstri ortakları ve devlet departmanlarından çeşitli uzmanları bir araya getirir.

2012 yılında Marie Curie Yenilikçi Doktora Programına ev sahipliği yapan ve yarının hava taşımacılığı için bir plan sunmaya odaklanan Havacılık ve Uzay Teknolojisi Enstitüsü'nü (IAT) açtık. Yaratıcı Enerji Evlerimiz, enerji verimli teknolojilerin binalara entegrasyonunu araştırmak için önde gelen firmaların Üniversite ile birlikte çalışması için bir canlı test alanı sağlayan yedi evden oluşan bir gelişmedir.

Araştırma güçlerimiz arasında kompozit malzemeler, katmanlı imalat ve 3D baskı, enerji, sürdürülebilirlik ve havacılık bulunmaktadır. En büyük güç elektroniği araştırma gruplarından birine ve dünyadaki en büyük katmanlı imalat araştırma gruplarından birine sahibiz.

Nottingham Üniversitesi

  • İngiltere'nin Öğretimde Mükemmeliyet Çerçevesi (TEF) 2017'de olağanüstü öğretimimiz için Altın derece ile ödüllendirildi
  • Mezun işverenler tarafından Birleşik Krallık'ta en çok hedeflenen üniversitelerden biri (En çok hedeflenen üniversite (2014'te The Graduate Market) ve en çok hedeflenen ikinci üniversite (The Graduate Market 2015 ve 2016) - High Fliers Research)
  • The Times ve The Sunday Times Good University Guide 2017'de Lisansüstü İstihdam için Yılın Üniversitesi seçildi

Nottingham Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Merkezi (CELE), öğrencilerin çalışmaları öncesinde ve sırasında yüksek kaliteli akademik İngilizce ve çalışma becerileri hazırlama ve destek sağlar.

Konumlar

Nottingham

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar