University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UCL Kardiyovasküler Enstitüsü 2011 yılında kurulmuş olup, koruyucu ve terapötik kardiyovasküler tıptaki yeni, entegre stratejilerin öncülüğünde birinci sınıf bir mükemmellik merkezi olmayı hedeflemektedir. Nüfus Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde yer alan UCL Kardiyovasküler Enstitü, UCL'den temel ve klinik bilim adamlarını ve UCL ortak hastanelerinden uzman klinisyenleri bir araya getirir.

hakkında

UCL Kardiyovasküler Enstitü Enstitüsü, UCL'den gelen temel ve klinik bilim adamlarını ve UCL ortak hastanelerindeki uzman klinisyenleri bir araya getirerek şunları sağlamaktadır:

  • Kalp ve dolaşım hastalıklarının önlenmesi ve tedavisi için yenilikçi araştırma
  • Kardiyovasküler Bilimler alanında birinci sınıf eğitim ve öğretim
  • Etkili kardiyovasküler hastalık yönetimi için ileriye yönelik politika geliştirme

Bloomsbury kampüsünde ve UCL ortak hastanelerindeki farklı araştırma merkezlerinde görev yapan yaklaşık 140 personel ve 40 araştırma öğrencisi bulunmaktadır.

Araştırmalarımız, keşif temelli laboratuvar bilimi, klinik çeviri ve deneysel tıp ile sağlık değerlendirmesi, uygulanması ve politikasını kapsayan geniştir. Çalışmaların büyük kısmı disiplinlerarasıdır ve UCL Mühendislik, Nanoteknoloji, Kimya, Davranış Bilimi ve UCL Genetik Enstitüsü ile bütünleşir. Yale Üniversitesinde önde gelen kardiyovasküler bilim adamları ve klinisyenlerle Yale UCL İşbirliği aracılığıyla gelişen bir bağlantıya sahibiz.

öğretim

UCL Kardiyovasküler Enstitüsü öğrencileri bilim insanları ve klinik araştırmacılar arasındaki üretken işbirliklerinden ve araştırma faaliyetlerinin klinik yönlerine maruz kalmanın yanı sıra birinci sınıf tesislere erişimden yararlanmaktadır.

Faaliyetlerimizin merkezinde sektör, klinisyenler ve akademisyenler arasındaki yakın işbirliği yer almaktadır. Bilimsel hibelerden ve hayır kurumlarından elde edilen önemli gelir, İngiltere'deki kardiyovasküler araştırmalarda lider olarak rolümüzü desteklemektedir.

Öğrencileri hem enstitüde hem de bilim camiasında bir bütün olarak ilerlemelerini desteklemek, ilham vermek ve yönlendirmek için bir 'dostum' danışmanlık şeması düzenliyoruz.

Araştırma

Araştırmalarımız, keşif temelli laboratuvar bilimi, klinik çeviri ve deneysel tıp ile sağlık değerlendirmesi, uygulanması ve politikasını kapsayan geniştir. Çalışmaların büyük kısmı disiplinlerarasıdır ve UCL Mühendislik, Nanoteknoloji, Kimya, Davranış Bilimi ve UCL Genetik Enstitüsü ile bütünleşir.

Konumlar

Londra

Address
Gower Street
WC1E 6BT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: