Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Fakültemiz İskoçya'da en büyüğüdür. Biz de İngiltere'nin en büyük, en donanımlı mühendislik fakülteleri birisin.

Biz 100 ülkeden 5.000 'den fazla öğrenciye eve geldik. Sen bizim sekiz dünyanın önde gelen bölümlerinden herhangi öğrenim seçebilirsiniz.

40 lisans, lisansüstü ve mesleki gelişim kursları Bizim etkileyici aralığı size ihtiyaçlarına uygun bir mühendislik eğitimi sunuyoruz.

Bizim personel ve öğrenciler bugün toplumun karşı karşıya bulunduğu küresel sorunların çoğuna çözüm sunan, gerçek bir etki yapar araştırma yürütmek.

Eğer mühendislik alanında kariyer konusunda ciddi iseniz, Strathclyde olması yerdir.

Neden mühendisliği için Strathclyde seçin

Bir Chartered Engineer olabilir

Tüm lisans Mühendislik programları tamamen ilgili meslek Mühendislik kurumları tarafından akredite edilmiştir. Bu mezunlarımızın Chartered Engineer durumu için uygun olmayı sağlar. Bizim lisansüstü derece birçoğu da akredite edilmiştir.

Biz mühendislik dersleri geniş bir yelpazede var

Biz disiplinleri geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır üzerinde 40 lisans dersleri sunuyoruz. Bizim yüksek lisans ders portföyü de 40 dersler vardır ve İngiltere'de büyük biridir. Bizim sekiz bölümlerinden birinde bizim öğretilen dersleri okuyabilirsiniz:

mimari Biyomedikal Mühendisliği Kimya ve Proses Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil ve çevre mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Tasarım, İmalat ve Mühendislik Yönetimi Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Mekanik ve Uzay Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval mimari okyanus ve deniz mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Size iş emellerini gerçekleştirmek için yardımcı olabilir

Güçlü sanayi bağlantıları Mezunlarımızın yaklaşık% 90 tam zamanlı işlerde veya mezun altı ay içinde daha fazla çalışma olduğundan emin olun.

Biz burs geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz

Biz en büyük portföylerinden birine ettik Burslar İngiltere'de herhangi Mühendislik Fakültesi teklif.

Bizim araştırma mükemmellik yararlanacaksınız

Ve büyüyen - Biz 85.000.000 £ İngiltere'de büyük araştırma portföylerinden birine ettik.

Bizim bölümlerinin üç araştırma gücüne İskoçya'da ilk sırada yer aldı. Bizim sekiz bölümler Yedi araştırma gücü (REF 2014) İngiltere'de ilk 10 sıralaması.

Araştırmamız bir göz atın.

Biz sanayi ile güçlü bağları var

Öğrencilerimiz genellikle gerçek sanayi zorluklar üzerinde çalışmak için fırsat verilmiştir. Bu dış şirketler tarafından atanan projelerin şeklini alır.

Bizim lisans öğrencilerine benzersiz yıllık işe alma ve ağ akşam yemeği, 'Gala' yarar. Neredeyse 50 mezun işe şirketleri yemeğine katılmak.

Bizim Bilgi Transferi Ortaklığı performansı için bir numaralı İskoç üniversite sensin. Biz İngiltere'de ilk üçe konum.

Strathclyde İngiltere'de girişimci üniversiteler ligde yedinci olduğunu. Biz bugüne kadar 40'dan fazla spin-out şirketleri oluşturduk. Biz de daha fazla, 160 patent ve lisans anlaşmaları var. Bunlar telif geliri de € 56M daha yarattı.

Biz dünya standartlarında tesisler var

Biz son zamanlarda Mühendislik tesisleri ve destek altyapısının bir 40.000.000 £ yatırım programı tamamladık. Bir öğrenci olarak state-of-the-art ekipman ve çalışma alanları erişebilirsiniz.

Bizim tesisler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders mühendislik endüstrileri geniş bir yelpazede ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Master öğrencisi olarak, gelecekteki gelişmeler kurşun için gerekli ... [+]

(Isteğe bağlı uzman akışları ile) İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans

Mühendislik mezunları dünya çapında işe şirketlerinin yüksek talep görmektedir.

Bu ders mühendislik endüstrileri geniş bir yelpazede ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Master öğrencisi olarak, gelecekteki gelişmeler kurşun için gerekli uzman ve genel beceriler elde edersiniz.

Inşaat mühendisliğinde bu bir yıllık Lisans inşaat mühendisliği herhangi bir disiplin içinde bir arka plan ile mezunları için uygundur. Çevre mühendisliği, yer bilimleri, matematik, fizik ve mekanik mühendisliği derecesi olan adaylar da düşünülebilir.

Siz İnşaat Mühendisliğinden mezun veya uzman adında akışı takip etmek seçebilirsiniz:... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu tam zamanlı ders, önümüzdeki yıllarda geliştikçe 5G İletişim Sistemlerinin pratik, teorik ve teknolojik yönlerini kapsayacak. Bir sonraki mobil, kablosuz ve iletişim d ... [+]

Neden bu ders?

Bu tam zamanlı ders, önümüzdeki yıllarda geliştikçe 5G İletişim Sistemlerinin pratik, teorik ve teknolojik yönlerini kapsayacak./>

Bir sonraki mobil, kablosuz ve iletişim devrimini ilerletecek ve mevcut 4G ortamımızı 5G iletişim etkinleştirilmiş sistemlere dönüştürecek en son teknolojiler hakkında uzman bilgi sahibi olacaksınız. Uygulamalar robotik konuları kapsar

5G, daha yüksek veri hızlarında ve verimlilikte ve birçok yeni hizmet ve tesislerde, daha yüksek kapasite, geliştirilmiş güvenilirlik, yüksek mobilite oranlarında destek ve daha geniş coğrafi kapsam sağlayacaktır.

Kursa, entegre bilgi birikimi, gelecek nesil mobil ve kablosuz iletişim neslinin bir parçası olmak için beceri, bilgi ve uzmanlık kazandıracak uzmanlar ve uzmanlarla meşgul olursunuz. Bunlara şunlar dahildir:... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu program, uzman ya da deniz mühendisliği dönüştürmek için lisansüstü mühendis veya ilgili disiplinlerde gelenler verir. Deniz mühendisliği deniz araçları da dahil olmak ... [+]

Deniz Mühendisliği Yüksek Lisans / PgDip

Bu program, uzman ya da deniz mühendisliği dönüştürmek için lisansüstü mühendis veya ilgili disiplinlerde gelenler verir.

Deniz mühendisliği de dahil olmak üzere deniz araçlarında onboard sistemleri ve ekipmanları içerir:

dizayn inşaat montaj destek

Tahrik ve kontrol sistemleri üzerine özel bir vurgu var.

Yüksek verim ve deniz motorları düşük çevresel etki deniz taşımacılığında ekonomik çalışma ve çevre koruma sağlanmasında önemli faktörlerdir. Bu ekonomik başarı ve çevresel etki hem de önemli etkileri vardır.

Gemi İnşaatı, Ocean & Marine Mühendisliği Bölümü (NaOMe), İskoçya'da bir lider kurum, gemi inşaatı, denizcilik, deniz petrol ve sizin kariyer fırsatları genişletir gemi inşaatı, okyanus ve deniz mühendisliği, mükemmel öğretim ve araştırma olanakları sunmaktadır gaz endüstrisi.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu program deniz mühendisliği alanında kariyer isteyen gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine mühendisliği ve ilgili diğer disiplinlerde yüksek lisans mühendisleri için ... [+]

Offshore Floating Sistemleri Yüksek Lisans / PgDip

Bu program deniz mühendisliği alanında kariyer isteyen gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine mühendisliği ve ilgili diğer disiplinlerde yüksek lisans mühendisleri içindir.

Bu deniz yüzer sistem pratik bilgi sağlar. Onların anlayışları, tasarım ve montaj bakacağız. Ayrıca matematik ve mühendislik temelleri sağlam bir temel elde edersiniz.

Okyanus ve derin ve ultra-derin suda giderek düşmanca alanlara taşınıyor deniz petrol ve gaz için dünya çapında arama ile, yüzer sistemler daha yaygın olarak kullanılan hale gelmektedir. Tasarlanmış ve yenilikçi yöntem ve tekniklerle sert ortamlara dayanacak şekilde inşa edilmelidir Yüzer sistem sağlam yanı sıra ekonomik, verimli ve güvenli yapılar geliştirmeye kabul ediliyor. Bu zorlukların toplantı, çevre için endişe önem artmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders, imalat sanayiinin dijital, yaratıcı ve iş hizmetleri odaklı sektöründe kariyerine sorunsuz ve etkin bir şekilde aktarmak isteyen mezunlar için idealdir. ... [+]

Neden bu ders?

Modern imalat mühendisleri sadece en yeni klasik imalat teknolojilerinde uzman olmaya değil, gittikçe artan küresel dijital pazarda rekabetçi kalabilmek için Dijital Üretim'in gücünü nasıl kullanacaklarını bilmeliler. Bu ders, gerekli siber-fiziksel teknolojileri ve yeni geliştirilen iş modellerini derinlemesine incelemenizi sağlar./>

Bu ders, imalat sanayiinin dijital, yaratıcı ve iş hizmetleri odaklı sektöründe kariyerine sorunsuz ve etkin bir şekilde aktarmak isteyen mezunlar için idealdir.

Dijital Üretim, bilgi teknolojileri ve iletişim teknolojileri alanındaki en son gelişmeleri kullanarak, geleneksel imalatları yeni dijital teknolojilerle ve düşünceyle dönüştüren, arttıran ve güçlendiren teknoloji kullanan üretimdir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Yüksek Lisans, özellikle elektronik ve elektrik mühendisliği ile ilgili konularda geniş bir yelpazeden ileri çalışmalar devam etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış ... [+]

Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Bu Yüksek Lisans, özellikle elektronik ve elektrik mühendisliği ile ilgili konularda geniş bir yelpazeden ileri çalışmalar devam etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Sen Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Bölümü tarafından teslim bizim lisansüstü öğretilen derslerin geniş bir yelpazede sınıflar seçebilirsiniz. Bu benzersiz esnek yapısı akademik ilgi ve kariyer özlemleri karşılayan kişiselleştirilmiş yüksek lisans programı oluşturmanızı sağlar.

Tabii kariyer fırsatlarının geniş bir yelpazede yol açabilir. Yeni mezunlar iyi pozisyonları ödemiş kazanmış adres:

Elektrik besleme endüstrisi telekomünikasyon ve BT danışmanlık ve tasarım şirketleri Sağlık ve havacılık Sen çalışma olacak ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Gelişmiş Elektrik Mühendisliği İngiltere'nin ilk iki yıllık tam zamanlı MSc olduğunu. Etkili bir güç mühendisi olmak için, destekleyen teknolojiler ve kullanıcı ve uyg ... [+]

Gelişmiş Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Bu Gelişmiş Elektrik Mühendisliği İngiltere'nin ilk iki yıllık tam zamanlı MSc olduğunu.

Etkili bir güç mühendisi olmak için, destekleyen teknolojiler ve kullanıcı ve uygulama gereksinimlerini iyi bir bilgiye ihtiyacım var. Ayrıca iş ve ulusal ve çok uluslu güç ve hizmet şirketleri içinde çalışmak gerektiğini düzenleyici manzara sağlam bir anlayış gerektirir.

Bu ders elektrik piyasalarında ve güç sistemleri ekonomi çalışmaları tamamlanmaktadır elektrik enerjisi ve güç sistemleri, tüm yönleriyle gelişmiş uzmanlığı bir araya getiriyor.

Tabii dinamik güç ve enerji sektörlerinde bir kariyer için ihtiyaç ileri eğitim sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu program gemi ve deniz teknolojileri konularında geniş bir yelpazede ileri bilgi edinmelerine isteyen gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine mühendisliği ve ilgili di ... [+]

Neden bu ders?

Bu program gemi ve deniz teknolojileri konularında geniş bir yelpazede ileri bilgi edinmelerine isteyen gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine mühendisliği ve ilgili diğer disiplinlerde yüksek lisans mühendisler için tasarlanmıştır.

Bu iki yıllık kurs Almanya'da Hamburg Teknoloji Üniversitesi (TUHH) ile ortaklaşa sunuluyor. Yıl 1 Hamburg Strathclyde Yıl 2 tamamlanır. Ödül, her iki üniversitenin adına yapılır.

Tesisler

Biz Strathclyde dahil Üniversitesi'nde mükemmel öğretim tesisleri var:

Catalina - Bizim departman yarış yat Kelvin Hidrodinamik Lab - Herhangi İngiltere üniversitede en büyük gemi modeli deneme tankı Öğretim amaçlı sadece Çekme / dalga tankı Deniz motoru laboratuvarı Hidrojen yakıt hücresi laboratuvar Üstün bilgisayar tesisleri Endüstri standardı yazılım ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow Almanya Hamburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders tasarım ve yeni gemi ve deniz yapıları değerlendirmek tasarım mühendisleri için talep yanıtı geliştirilmiştir. Bu program gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine ... [+]

Gemi & Deniz Yapıları Msc / PgDip

Bu ders tasarım ve yeni gemi ve deniz yapıları değerlendirmek tasarım mühendisleri için talep yanıtı geliştirilmiştir.

Bu program gemi inşaatı, deniz mühendisliği, makine mühendisliği ve ilgili diğer disiplinlerde yüksek lisans mühendisler için tasarlanmıştır.

Sen nihai mukavemet, yorgunluk ve gemilerin yapısal bileşenleri ve deniz yüzer sistemler için tasarım kavramları tanıtıldı olacak. Ayrıca faktörler deniz tesislerinin dinamik davranışını etkileyen birlikte maddi davranış bilgi sahibi olacak.

Gemi İnşaatı, Ocean & Marine Mühendisliği Bölümü (NaOMe), İskoçya'da bir lider kurum, gemi inşaatı, denizcilik, deniz petrol ve sizin kariyer fırsatları genişletir Gemi İnşaatı, Ocean ve Deniz mühendisliği, mükemmel öğretim ve araştırma olanakları sunmaktadır gaz endüstrisi.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu, Mimarlık / Mühendislik / İnşaat (AEC) endüstrisinde çalışacak mezunların bilgi, pratik ve kişisel becerilerini geliştirmeyi ve AEC alanları ile ilgili daha ileri araş ... [+]

Neden bu ders?

Özellikle inşaat endüstrisi için sürdürülebilir mühendislik projelerini başarmak için ileri teknolojilere ihtiyaç duyulmaktadır. Son on yılda çeşitli Gelişmiş İnşaat Teknolojileri (ACT) ortaya çıkmıştır. Bina Bilgisi Modellemesi'nin geliştirilmesiyle, inşaatın geleceği daha dijital bir endüstriye dönüştürülecektir./>

Çeşitli İleri İnşaat Teknolojileri şu anda aşamalar boyunca BIM uyumludur:

müşteri briefinin hazırlanmasıkavramsal ve ayrıntılı tasarıminşaat ve işletme

Bu gelişmeler, tüm proje paydaşları için karmaşık ve çok disiplinli sorunları çözmek için teknik ve yönetim desteği sağladı.

Gelecek nesil mezunlar için bu alanda oldukça yetenekli hale gelmek ve son derece rekabetçi bir iş piyasasında daha fazla avantaj elde etmek için eşsiz bir fırsat var. İnşaat sektörü menfaat sahipleri, inşaat disiplinleri, İleri Yapı Teknolojileri ve Bina Bilgisi Modellemesi konusunda bilgi ve beceriye sahip, yüksek kalibreli ve rekabet gücü yüksek adaylara ihtiyaç duymaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu tam zamanlı ders iletişim teori ve ağlar, temel kontrol teknolojisi ve dijital sinyal işleme (DSP) teorik ve pratik yönlerini kapsar. Tüm bu konular bilgi ve iletişim ... [+]

İletişim Msc, Kontrol ve Dijital Sinyal İşleme

Bu tam zamanlı ders iletişim teori ve ağlar, temel kontrol teknolojisi ve dijital sinyal işleme (DSP) teorik ve pratik yönlerini kapsar. Tüm bu konular bilgi ve iletişim çağında için kritik öneme sahiptir.

Sen iletişim, kontrol ve DSP etki ilkelerinin ileri bilgi sahibi olacak. Ayrıca bu üç disiplinler içinde mevcut ve gelecekteki gelişmeleri ve teknolojileri bir anlayış geliştireceğiz.

Mühendislik ve Teknoloji (IET) Kurumun tam akreditasyon ile birlikte, bu ders de dahil olmak üzere sektörlerin bir dizi genelinde iş fırsatlarından yararlanmak sağlayacak:

kontrol telekomünikasyon sinyal işleme elektronik BT kullanıcı şirketleri ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders yetenekli mezunlar elektrik enerjisi ve güç sistemlerinde dünyanın önemli konuları ele gereksinimini tanır. Bu liberal güç kaynağı sanayi ve küreselleşen pazarlar ... [+]

İş ile Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Bu ders yetenekli mezunlar elektrik enerjisi ve güç sistemlerinde dünyanın önemli konuları ele gereksinimini tanır. Bu odaklanan entegre bir program sunuyor:

Güç kaynağı sistemlerinin tasarımı, işletilmesi ve analiz elektrik santralı yenilenebilir ve liberal bir güç kaynağı sanayi ile ilgili endüstriyel elektrikli ekipmanlar küreselleşen pazarlar ve çevre sürücüler

Tabii, dinamik ve yüksek büyüme elektrik güç, zorlu iyi ücretli ve heyecan verici kariyer ve yenilenebilir enerji sektörlerinde için gerekli bilgi ve anlayış ileri düzeyde sağlamaktadır.

Sen çalışma olacak

Seçtiğiniz alanda üç aylık yaz araştırma projesi takip zorunlu ve seçmeli derslerin iki yarıyıl var. Bölümün rekabetçi Yüksek Lisans sanayi stajlar yoluyla bu yürütmek için fırsat var.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders karmaşık ve dinamik bir sistem olarak kentin kendi anlayışı geliştirmek için uygulayıcılar ve öğrenciler için tasarlanmıştır. Odak, fiziksel planlama ve kentsel a ... [+]

Kentsel Tasarım Yüksek Lisans / PgDip / PgCert

Son veriler ve kentleşme önümüzdeki oranı tahminleri şehirleri geleceğin en yaygın yaşam ortamı sunuyor.

Mevcut veya şehirler gelişmekte yaşayacak yedi milyara insanlar için yaşam ne tür olacak? Şehirler muazzam potansiyele sahip, ama aynı zamanda stres, eşitsizlikler ve kirlilik kaynaklarıdır. Biz yerine daha iyi destek ve çeşitli yaşam tarzlarına şehirler geliştirmek için çalışıyoruz.

Kentsel tasarım şehirlerin mevcut ve gelecekteki formunu belirlenmesinde önemli bir role sahiptir. kalkınma ve şehirlerin yönetiminde sorumluluğu giderek paylaşılan hale gelmektedir.

Bu ders karmaşık ve dinamik bir sistem olarak kentin kendi anlayışı geliştirmek için uygulayıcılar ve öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Program iki yıl boyunca dört dönem ayrılmıştır. Sen Strathclyde için ilk yıl harcarsınız. Sen küresel dağıtılan takım içinde ve endüstriyel müşteri ile çalışan pratik den ... [+]

Küresel İnovasyon Yönetimi Yüksek Lisans

Küresel İnovasyon Yönetimi Yüksek Lisans benzersiz bir iki yıllık bir programdır. Bu ortaklaşa tarafından sunulan oluyor:

University of Strathclyde Aalborg Üniversitesi (Danimarka) Hamburg Teknoloji Üniversitesi (Almanya)

Siz iki üniversitesine eğitim fırsatına sahip olacaksınız. Tabii, yenilikçi küresel işletmede yeni sorunlar üzerinde duruluyor ve sağlar:

inovasyon yönetimi pratik ve küresel bir bakış açısı Daha büyük çok uluslu kuruluşlar ve küçük işletmeler için geçerli beceriler

İnovasyon Yönetimi de dahil olmak üzere daha geniş manzarası:

teknoloji yönetimi Araştırma ve Geliştirme ürün / hizmet geliştirme artan araştırma yeteneği Sen çalışma olacak ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow Danimarka Aalborg Almanya Hamburg  + 2 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders, gelişmiş mekatronik ürün ve otomasyon sistemlerinin geliştirilmesi gerekli karşılaşılan sorunlar ve tekniklerine geniş bir giriş sağlar. Mekatronik ve otomasyon ... [+]

Mekatronik ve Otomasyon Yüksek Lisans / PgDip / PgCert

Bu ders, gelişmiş mekatronik ürün ve otomasyon sistemlerinin geliştirilmesi gerekli karşılaşılan sorunlar ve tekniklerine geniş bir giriş sağlar.

Mekatronik ve otomasyon bugünün dijital toplumunda giderek daha önemli bir disiplin haline geliyor. Yeni ürünler mechatronic prensiplerin uygulanması tasarlanmıştır. Tüketiciler ve toplum içeren bu yeni akıllı ürünlerden muazzam yararlandı:

mekatronik özellikleri ile son cep telefonları Akıllı robot elektrik süpürgeleri Akıllı tekerlekli sandalye

Bu ders size trenler:

Kurşun mekatronik ve otomasyon ürün geliştirme Gelecekteki mekatronik ürün geliştirme ekip üyeleri olarak katkıda Mekatronik "uzman" olarak uzmanlık sağlamak ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs, hem uygulama hem de araştırma ortaklarıyla, mimari eleştiri, tartışma ve tartışma ile işbirliği için bir platformdur. Tüm tam zamanlı öğrenciler, ilk iki yarıyılda ... [+]

Neden bu ders?

Mimari koruma - değerlerini koruyarak yapılı mirasın korunması eylemi - dünyada farklı şekilde uygulanmaktadır; bazen kültürel ve ekonomik kısıtlamalardan dolayı./>

Çok disiplinli ve disiplinler arası doğası ile baş edebilmek için özel eğitim ve bilgi gerektiren yeni bir çalışma alanıdır. Aynı zamanda paylaşılan uluslararası ilkeler ve korunacak tarihi binanın özel yapısı ve bağlamı tarafından bildirilen, müdahalenin analizi ve tasarımı için eleştirel bir yaklaşım geliştirilmesini gerektirir.

Mimari koruma alanına yeni yetenekler çekmemiz gerekiyor. Tarihi binalarla çalışmak, binayı ve bağlamını tam olarak anlamak için gereken derinlemesine araştırmayla yeni bir binanın tasarımının yaratıcı yönlerini birleştiren zenginleştirici bir deneyimdir. Tarihi binalarla çalışmak aynı zamanda yeni tasarımların geliştirilmesi için mükemmel bir eğitimdir, çünkü tasarım fikirleri, yenilikçilik, dayanıklılık ve bakımın önemi hakkında çok şey öğrenirsiniz. Ayrıca, geçmişten gelen çeşitli insanlarla etkileşim halinde olan, mevcut kuşaklara tarihi binaların tadını çıkarmaya yardımcı olan, çevrelerindeki topluluk kimlikleri yaratan ve binaları ve değerlerini geleceğe aktaran güçlerle bir araya gelerek çok girişken bir çalışmadır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu yeni başlatılan MSc dersi, Biofluid Mechanics'e adanmış ilk bir yıllık dersdir. Biyolojik sistemler, tıp bilimi, kardiyovasküler cihazlar, sayısal modelleme ve hesapla ... [+]

Neden bu ders?

Biofluid Mechanics, öncelikle biyoloji ve tıp alanındaki karmaşık ve çok yönlü problemleri çözmek için mühendislik, matematiksel ve fiziksel ilkeleri uygular, aynı zamanda havacılık ve robotik alanlarında da kullanır.

Bu yeni başlatılan MSc dersi, Biofluid Mechanics'e adanmış ilk bir yıllık dersdir. Biyolojik sistemler, tıp bilimi, kardiyovasküler cihazlar, sayısal modelleme ve hesaplama sıvı dinamiğiyle ilgili akışkanlar kinematiği ve dinamiği üzerine çok disiplinli bir eğitim yelpazesini kapsar.

Bir yıllık tam zamanlı program, dünyadaki araştırma bilgileri, endüstrisi ile akademi için dünya çapında yeni bir model oluşturacak yüksek vasıflı lisansüstü yeni nesillere yol göstermek için eşsiz bir fırsat sunuyor - hem biyomedikal hem de biyomedikal alanında oldukça rekabetçi becerilerle Mühendislik ve sıvı dinamikleri ve toplum için - klinisyenlerle çalışmak için daha iyi eğitim alıyor.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders iki akım içerir, MSc / PgDip Tasarım Mühendisliği Sürdürülebilirlik ve MSc / PgDip Tasarım Mühendisliği İleri Ürün Geliştirme. Hızla değişen bir pazarla ilişkili ... [+]

Neden bu ders?

Bu ders iki akım içerir, MSc / PgDip Tasarım Mühendisliği Sürdürülebilirlik ve MSc / PgDip Tasarım Mühendisliği İleri Ürün Geliştirme ./>

Hızla değişen bir pazarla ilişkili sorunları ve en kısa sürede geliştirilen daha iyi, daha ucuz ve kişiselleştirilmiş ürünler talebini hedef alıyor. Tasarım teorileri ve süreç modelleri, tasarım yöntemleri, tasarım teknikleri, bilgisayar destekli ürün modellemesi, analiz, değerlendirme ve bir tasarım çözümünün dijital ve fiziksel hızlı prototiplemesi konusunda kapsamlı bir eğitim sağlayacaktır.

Bu ders, mekanik, sivil ve endüstriyel mühendislikten bilim, mimarlık, bilgisayar ve elektronik alanlarına kadar çeşitli teknik disiplinlerden mezun olanların profesyonel ve yaratıcı yeteneklerini geliştirir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

ilgili bir mühendislik, teknoloji veya bilim dalında, birinci veya ikinci sınıf onur derecesi veya eşdeğeri. ... [+]

ilgili bir mühendislik, teknoloji veya bilim dalında, birinci veya ikinci sınıf onur derecesi veya eşdeğeri.

[-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

... [+]

[-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Başlıca projeler Akreditasyon Tesisler Öğrenci yarışmaları ... [+]

Başlıca projeler Akreditasyon Tesisler Öğrenci yarışmaları [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Tedarik zinciri yönetimi yaygın kritik bir iş yeterlilik olarak kabul edilir. Tedarik zinciri yönetimi şunları içerir: ... [+]

Neden bu ders?

Tedarik zinciri yönetimi yaygın kritik bir iş yeterlilik olarak kabul edilir. Tedarik zinciri yönetimi şunları içerir:

ilk tasarım malzeme ve hizmetlerin tedarik Müşteriye işleme ve dağıtım doğrudan veya distribütör ağıyla

Birçok şirket olarak,% 80 veya cirolarının fazla kuruluşun dışında harcanmaktadır.

Bu ders, bu yönetiminde etkili olmaya yardımcı olur. İşe ya da tedarik zinciri yönetimi içinde çalışmak için planlama olanlar için tasarlanmıştır. Aynı zamanda gibi destek fonksiyonlarında bir arka plan olanlar için uygundur:

satış bakım maliye pazarlama

Sen tedarik zinciri yönetimi ile ilgili sorunlar, kavramlar, modeller, araçları ve teknikleri bir anlayış elde edersiniz.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Mühendislik yönetimi, teknik ürünlerin ve hizmetlerin tesliminde kritik önem taşır. Bu ders mühendislik endüstrileri ile ilgili operasyonel konuların derinlemesine anlaşı ... [+]

Neden bu ders?

Mühendislik yönetimi, teknik ürünlerin ve hizmetlerin tesliminde kritik önem taşır./>

Bu ders mühendislik endüstrileri ile ilgili operasyonel konuların derinlemesine anlaşılmasını sağlamak için proses performansını stratejik iş analizi ile birleştirir.

Ders, uzmanlıklarını teknolojik bir lisans derecesinden genişletmek isteyen ya da mühendislik alanında bir yönetim kapasitesinde çalışmak isteyen mezunlara yöneliktir.

Program, tasarım, üretim ve mühendislik yönetimi departmanı, Birleşik Krallık'ta yaratıcı tasarımdan uçtan uca uzmanlığı birleştiren tek departman, mühendislik tasarımı, üretimi ve tüm sistemin yönetimi ile kurulmuştur.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Yüksek Lisans, güçlendirmek kurşun ve yüksek büyüme, küresel rüzgar enerjisi endüstrisine dönüştürmek isteyen hırslı mühendislik mezunları içindir. Enerji ve Çevre Ens ... [+]

Rüzgar Enerjisi Sistemlerinde Msc

Bu Yüksek Lisans, güçlendirmek kurşun ve yüksek büyüme, küresel rüzgar enerjisi endüstrisine dönüştürmek isteyen hırslı mühendislik mezunları içindir.

Enerji ve Çevre Enstitüsü - Bu ders mühendislik, Avrupa'nın en büyük ve önde gelen Üniversite güç ve enerji teknolojileri gruplarından biri çalışma fırsatı mezunları sunuyor.

Enstitü 200'ün üzerinde personele ev ve stratejik iletken araştırmacılar ve enerji sistemlerinin temel teknik ve politika yönleriyle uygulamalı araştırma. Aynı zamanda İngiltere'nin tek Hükümeti araştırma ve ileri beceri eğitimi öncü adanmış her ikisi de Rüzgar & Marine Enerji Sistemleri Doktora Eğitimi ve Geleceği Güç Ağları ve Akıllı Şebekeler için Merkezleri finanse ev sahipliği yapmaktadır. ... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu programın amacı, karşılaştıkları yönetim durumlarının karmaşıklığını anlayan mezunlar yaratarak ve sistem sistemleri arasındaki karmaşıklığı yönetme zorunluluğunu gide ... [+]

Neden bu ders?

Büyük karmaşık sistem mühendisliği projelerinin yönetimi, konvansiyonel mühendislik veya işletme yönetimi programlarında öğretilmemiş benzersiz bir beceri seti gerektirir./>

Bu programın amacı, karşılaştıkları yönetim durumlarının karmaşıklığını anlayan mezunlar yaratarak ve sistem sistemleri arasındaki karmaşıklığı yönetme zorunluluğunu gidermek için sistemleri düşünme yaklaşımlarını ve tekniklerini uygulayabilen sistemler mühendisliği yönetimi yeteneği geliştirmektir. geliştirilen ve sorumlu kişi ve kuruluşlar.

Mühendislik sistemlerine odaklanacaksınız, ancak edineceğiniz pek çok beceri ve teknik, üretim ve kuruluşlar gibi diğer karmaşık sistemlere eşit derecede uygulanabilir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders, mimarlık ve ekoloji arasındaki ilişkiyi eleştirel bir biçimde anlayacaktır. İkisine de teorik bir bakış açısıyla bakacaksınız. Bu, Glasgow'da Strathclyde' ... [+]

Neden bu ders?

Bu ders, mimarlık ve ekoloji arasındaki ilişkiyi eleştirel bir biçimde anlayacaktır. İkisine de teorik bir bakış açısıyla bakacaksınız. Bu, Glasgow'da Strathclyde'de yapılan ilk öğretim üç ay boyunca alınan öğretim modülleri tarafından yapılacaktır. Bu ilişkinin pratik gösterimi, Arizona'daki kentsel laboratuvar Arcosanti'deki proje çalışması aracılığıyla yapılacaktır./>

Dr Paolo Soleri tarafından 1964 yılında kurulan Cosanti Vakfı, Arizona, Scottsdale'de bulunan, eğitim tabanlı bir mimari ve kentsel tasarım kar amacı gütmeyen kuruluştur. Vakıf, 1970 yılında, Soleri'nin ekolojik mimariye yönelik çalışmalarına ve gelecekteki şehirlerin tasarımı için sunduğu önerilere dayanan kentsel yayılma alternatiflerini araştırmaya odaklanan bir kentsel laboratuvar olarak dünyaca ünlü Arcosanti projesini kurdu.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs boyunca, size yeni girişimler, stratejiler, ürünler ve toplumun çevre ve doğal kaynak sorunları ele teknolojileri başlatmak için izin verirsiniz becerilerini gelişti ... [+]

Çevre Girişimcilik Yüksek Lisans

Bu eşsiz ders - Avrupa'da türünün ilk - çevre gelişimine katkıda ve iş fırsatlarını belirlemek ve değerlendirmek için öğrenmek istiyorum lisansüstü öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar. Bu arasında bir işbirliği var:

İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü Girişimcilik Hunter Merkezi

Derste ayrıca sekiz diğer mühendislik bölümlerinden, Business School ve Hukuk Fakültesi katkıları vardır.

Kurs boyunca, size yeni girişimler, stratejiler, ürünler ve toplumun çevre ve doğal kaynak sorunları ele teknolojileri başlatmak için izin verirsiniz becerilerini geliştirmek.

Tabii çevre ve sürdürülebilir girişimcilik kariyer yönlendirmesi istiyorum herkes için uygundur.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 60 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu dersin bir ayırt edici özelliği son derece güncel doğasıdır. Glasgow kapsamlı kentsel yenilenme geçirmektedir. Bu geçmişte kontamine olmuş topraklarda bina dahil. Sen ... [+]

Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans

Yakından sektörün talepleri ile uyumlu, bu ders ihtiyaçlarını karşılayan:

kentsel dönüşüm çevre koruma Dünya çapında İskoçya ve altyapı yatırım portföyleri

Bu dersin bir ayırt edici özelliği son derece güncel doğasıdır. Glasgow kapsamlı kentsel yenilenme geçirmektedir. Bu geçmişte kontamine olmuş topraklarda bina dahil. Sen Üniversitesi'ne yakın çalışmaya zorlu 'gerçek dünya' sorunları olacak.

Bu Yüksek Lisans Çevre mühendisliği ya da bilim ya bir kariyer için donatmak için bilgi ve becerileri sağlar.

Sen çalışma olacak

Beş çekirdek sınıfların bir müfredat ve seçmeli derslerin geniş bir yelpazede takip edeceğiz. Her sınıf, sekiz ila 12 hafta boyunca haftada iki ila üç saat boyunca öğretilir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Yüksek Lisans robotik, sensör ağları, büyük veri analizi ve özerk ajanlar uygulamaları ile özerk kontrol ve makine öğrenimi için en gelişmiş teknolojilere odaklanmakta ... [+]

Neden bu ders?

Bu Yüksek Lisans robotik, sensör ağları, büyük veri analizi ve özerk ajanlar uygulamaları ile özerk kontrol ve makine öğrenimi için en gelişmiş teknolojilere odaklanmaktadır./>

Vs, Things, Ubiquitous Computing ve Industry 4.0 ortamlarının Internet'i için yaratılmış kendinden kalkan ve akıllı aygıtların yeni ortaya çıkmakta olan nesillerini destekleyen konulara ağırlık verilmektedir.

Bu derece, çeşitli disiplinlerde uygulanabilecek otonom teknolojilerde geniş kapsamlı bir arka plan sağlamak için tasarlanmıştır.

Robotik, gömülü sistemler, tasarım ve denetime ilişkin geleneksel teknolojilere ek olarak, öğrenciler yapay zekanın en yeni ve en umut verici alanlarından bazılarının arkasındaki en son teknoloji teorisine ve sistem düzeyinde tasarım yöntemlerine maruz kalacaklar.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu ders, mezunlara yaratıcı ürün tasarımında gelişmiş becerileri değil, aynı zamanda yeni ürün tasarım ve geliştirmesini bildiren kullanıcıların bilişsel, kültürel ve fiz ... [+]

Neden bu ders?

Bu ders, mezunlara yaratıcı ürün tasarımında gelişmiş becerileri değil, aynı zamanda yeni ürün tasarım ve geliştirmesini bildiren kullanıcıların bilişsel, kültürel ve fiziksel ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır./>

Ürün estetiği ve insan merkezli tasarımı ve dijital modelleme ve tasarım çözümlerinin fiziksel hızlı prototiplemesinde gelişmiş tasarım tekniklerinin kullanımı dahil olmak üzere tasarım teorileri ve yöntemleri konusunda kapsamlı bir eğitim sağlayacaktır.

Kurs, gelecekteki düşünce ve uygulama tasarımını etkilemek isteyen endüstri / ürün tasarımı veya yenilikle ilgili derslerden mezun olanlara hitap edecektir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu iki yıllık kurs İngiliz Mimarlar (RIBA) Bölüm 2 eğitim kriterleri Kraliyet Enstitüsü karşılayan çalışmanın zorlu bir program arıyorsanız uluslararası öğrenciler içindi ... [+]

Mimari Tasarımda MArch (Uluslararası)

Bu iki yıllık kurs İngiliz Mimarlar (RIBA) Bölüm 2 eğitim kriterleri Kraliyet Enstitüsü karşılayan çalışmanın zorlu bir program arıyorsanız uluslararası öğrenciler içindir.

Tabii Gelişmiş Mimari Tasarım MArch / Pg Diploma paralel çalışır. Heyecan verici ve zorlu bir ortamda bu kursta öğrencilere katılacaksınız böylece aynı müfredatı paylaşıyor.

Gelişmiş tasarım, analiz ve mimari eleştiri becerilerini çeşitli bağlamlarda karmaşık binaların tasarımı ve sosyal, kültürel ve çevresel sorunları ele geliştireceğiz.

Bu ders, tasarım yeteneği ve kendini motivasyon yüksek düzeyde gerektirir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Aalborg, Danimarka
Telefon
false
Address
Hamburg, Hamburg, Almanya
Telefon
false
Engineering Faculty Office, University of Strathclyde
Address
Engineering Faculty Office, University of Strathclyde, Room 5.25, Royal College Building, 204 George Street
G1 1XW Glasgow, Scotland, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 (0)141 548 2749