University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Fakültemiz İskoçya'da en büyüğüdür. Biz de İngiltere'nin en büyük, en donanımlı mühendislik fakülteleri birisin.

Biz 100 ülkeden 5.000 'den fazla öğrenciye eve geldik. Sen bizim sekiz dünyanın önde gelen bölümlerinden herhangi öğrenim seçebilirsiniz.

40 lisans, lisansüstü ve mesleki gelişim kursları Bizim etkileyici aralığı size ihtiyaçlarına uygun bir mühendislik eğitimi sunuyoruz.

Bizim personel ve öğrenciler bugün toplumun karşı karşıya bulunduğu küresel sorunların çoğuna çözüm sunan, gerçek bir etki yapar araştırma yürütmek.

Eğer mühendislik alanında kariyer konusunda ciddi iseniz, Strathclyde olması yerdir.

Neden mühendisliği için Strathclyde seçin

Bir Chartered Engineer olabilir

Tüm lisans Mühendislik programları tamamen ilgili meslek Mühendislik kurumları tarafından akredite edilmiştir. Bu mezunlarımızın Chartered Engineer durumu için uygun olmayı sağlar. Bizim lisansüstü derece birçoğu da akredite edilmiştir.

Biz mühendislik dersleri geniş bir yelpazede var

Biz disiplinleri geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır üzerinde 40 lisans dersleri sunuyoruz. Bizim yüksek lisans ders portföyü de 40 dersler vardır ve İngiltere'de büyük biridir. Bizim sekiz bölümlerinden birinde bizim öğretilen dersleri okuyabilirsiniz:

mimari Biyomedikal Mühendisliği Kimya ve Proses Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil ve çevre mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Tasarım, İmalat ve Mühendislik Yönetimi Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Mekanik ve Uzay Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval mimari okyanus ve deniz mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Size iş emellerini gerçekleştirmek için yardımcı olabilir

Güçlü sanayi bağlantıları Mezunlarımızın yaklaşık% 90 tam zamanlı işlerde veya mezun altı ay içinde daha fazla çalışma olduğundan emin olun.

Biz burs geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz

Biz en büyük portföylerinden birine ettik Burslar İngiltere'de herhangi Mühendislik Fakültesi teklif.

Bizim araştırma mükemmellik yararlanacaksınız

Ve büyüyen - Biz 85.000.000 £ İngiltere'de büyük araştırma portföylerinden birine ettik.

Bizim bölümlerinin üç araştırma gücüne İskoçya'da ilk sırada yer aldı. Bizim sekiz bölümler Yedi araştırma gücü (REF 2014) İngiltere'de ilk 10 sıralaması.

Araştırmamız bir göz atın.

Biz sanayi ile güçlü bağları var

Öğrencilerimiz genellikle gerçek sanayi zorluklar üzerinde çalışmak için fırsat verilmiştir. Bu dış şirketler tarafından atanan projelerin şeklini alır.

Bizim lisans öğrencilerine benzersiz yıllık işe alma ve ağ akşam yemeği, 'Gala' yarar. Neredeyse 50 mezun işe şirketleri yemeğine katılmak.

Bizim Bilgi Transferi Ortaklığı performansı için bir numaralı İskoç üniversite sensin. Biz İngiltere'de ilk üçe konum.

Strathclyde İngiltere'de girişimci üniversiteler ligde yedinci olduğunu. Biz bugüne kadar 40'dan fazla spin-out şirketleri oluşturduk. Biz de daha fazla, 160 patent ve lisans anlaşmaları var. Bunlar telif geliri de € 56M daha yarattı.

Biz dünya standartlarında tesisler var

Biz son zamanlarda Mühendislik tesisleri ve destek altyapısının bir 40.000.000 £ yatırım programı tamamladık. Bir öğrenci olarak state-of-the-art ekipman ve çalışma alanları erişebilirsiniz.

Bizim tesisler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konumlar

Glasgow

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Address
Engineering Faculty Office, University of Strathclyde, Room 5.25, Royal College Building, 204 George Street
G1 1XW Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık
Telefon
+44 (0)141 548 2749

Aalborg

Address
Aalborg, Danimarka

Hamburg

Address
Hamburg, Hamburg, Almanya

Programlar

MSc