Unicaf - University of East London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Doğu Londra Üniversitesi, 1898'den bu yana geleceğe öncülük ediyor: 2. Sanayi Devrimi'nden şu an 4. bulunduğumuz yere. Sürekli değişen bir dünyada gelişmek için gereken becerileri, duygusal zekayı ve yaratıcılığı geliştirmeye destek olmaya adamış, kariyer odaklı bir üniversitedeyiz.

2018-19 akademik yılı boyunca, East London Üniversitesi, müfredatımızı, pedagojiyi, araştırma etkisini ve ortaklıklarımızı öğrenciye, mezunumuza olumlu bir fark yaratmak için dönüştürmek için yeni bir 10 yıllık strateji olan Vision 2028'i geliştiriyor ve uygulamaya başlıyor. ve topluluk başarısı. İddialı ama ulaşılabilir hedefimiz, hem öğrencilerimizi geleceğin işlerine hazırlayan hem de geleceği sürdürülebilir ve kapsamlı bir şekilde yönlendirecek inovasyon sağlayan, İngiltere'nin önde gelen kariyer odaklı, girişimci üniversitesi olmaktır.

Unicaf ile ortaklık hakkında

Unicaf, İngiltere'deki East London Üniversitesi'nin küresel bir teslimat ortağıdır ve çevrimiçi öğrencilerin uzaktan çevrimiçi teslimat için onaylanmış Üniversite ödüllerine alınması, kabulü, kaydolması ve desteklenmesinden sorumludur. Başarılı bir şekilde tamamlandığında mezunlara East London Üniversitesi ödülü verilecektir.

Unicaf Çevrimiçi Deneyimi

Çevrimiçi öğrenme, yükseköğretimde devrim yaratmıştır. Çevrimiçi bir öğrenci olarak, kendi haftalık programınızda öğrenebilir, en uygun olan yerde çalışabilir, işinizi koruyabilir veya ailenize bakmaya devam edebilirsiniz.

Atanan öğrenci danışmanınız tüm süreci tanımanıza yardımcı olacaktır. Eğitiminize başlamadan önce, desteğe ihtiyacınız olduğunda, mezuniyetinize kadar yanınızda olacaktır.

136515_photo-1516321318423-f06f85e504b3.jpg

Çevrimiçi Öğrenmenin Önemli Noktaları

Çevrimiçi öğrenme tam olarak nedir?

Çevrimiçi öğrenme veya çevrimiçi eğitim ile çeşitli avantajlarınız olabilir. Temel farklılıklardan üçü, programınıza uygun olduğunda, herhangi bir yerden ve bir kampüste derece programının maliyetinin bir kısmı için çalışabilmenizdir. İhtiyacınız olan tüm eğitim materyallerini çevrimiçi alırsınız ve çevrimiçi platform üzerinden öğretmenlerinizle etkileşime girersiniz.

Çevrimiçi öğrenmeden kimler yararlanabilir?

İster kariyerinize yeni başlayan bir okuldan ayrılsanız, aile yükümlülükleri olan bir kişi veya yoğun bir programa sahip bir profesyonel olun, bundan yararlanabilirsiniz. Ancak çevrimiçi öğrenme sadece uygun değildir; aynı zamanda başarılı bir kariyerin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Geçmişte, bir öğrenci başlangıçta ömür boyu süren bilgileri kazanıyordu. Bugün, Financial Times'a göre, hızlı bir ilerleme kaydederek, yeni gelişmeleri takip etmek şart. Ayrıca, iş başında deneyim ile birlikte bilgi edinmek, kariyerinize ek bir destek sağlayabilir.

İletişim

Çevrimiçi öğrenme sayesinde öğretmenlerinizle sürekli temas halinde olabilirsiniz. Kampüs içi çalışmalar, etkileşimi haftada birkaç saatle sınırlasa da, her zaman açıklama veya tavsiye isteme, konuyla ilgili anlayışınızı büyük ölçüde artırabilir.

Sanal öğrenme ortamı (VLE), diğer öğrencilerle iletişim kurmanızı sağlar. Geri bildirime ihtiyacınız olsun veya bir konuyu tartışmak isteyin, iş arkadaşlarınız yanınızda.

kaynaklar

Artık iri kitaplardan oluşan bir kütüphane oluşturmak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olan tek şey - araştırma kağıtları, e-kitaplar, videolar, sunumlar - VLE aracılığıyla çevrimiçi olarak kolayca erişilebilir. Sadece birkaç tıklama veya dokunuş uzakta.

Yardım

Çalışmalar, VLE, ödemeler veya daha fazlası ile ilgili herhangi bir soru veya sorun olması durumunda, Unicaf'ın Öğrenci Canlı Sohbet Hizmetinden yararlanabilirsiniz. Randevu almak veya mesai saatlerine kadar beklemek zorunda kalmadan andan itibaren yardım alırsınız.

Kolay kayıt

Birkaç dakika içinde kolayca çevrimiçi olarak kaydolabilirsiniz. Daha sonra bir öğrenci danışmanı sizinle iletişime geçecek, tüm detayları tartışacak, başvuru sürecinde size yardımcı olacak ve sorularınızı cevaplayacaktır. Sadece aşağıdaki formu doldurun ve bugün hayatınızı değiştiren bu fırsata başlayın.

Konumlar

Londra

Address
University Way, Royal Docks, E16 2RD
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: