University Of the West Of England, Bristol

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

UWE Bristol, şehirlerimize ve bölgelerimize fark yaratmak için ortak bir misyonu olan bir Üniversite İttifakı üniversitesidir. Yüksek öğrenim ve araştırma politikasını, öğrencilerimizin ve iş ortaklarımızın ve yurttaşlarımızın yararına şekillendirmek için gerçek dünyadaki etki ile yüksek kalitede öğretim ve araştırma sağlama deneyimimizi kullanıyoruz. Birlikte yenilik yapıyor, birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz ve her bireyi yaşamları dönüştürmek ve büyümeyi sağlamak için destekliyoruz.

Bizim öğretimiz

Sunduğumuz 600'den fazla kurs, lisans, yüksek lisans, profesyonel ve kısa kurs seviyesinde, sanat, yaratıcı endüstriler, sağlık, bilim, iş, hukuk, çevre ve teknoloji disiplinleri konularında geniş bir yelpazede dersler sunuyoruz. Eğitimimizin kalitesi ve bir bütün olarak öğrenci deneyimimiz için iyi biliniriz.

Kurslarımız için doğru içeriği geliştirmeye ve öğrencilerimize farklı profesyonel fırsatlara sahip olmalarını sağlamak için CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation ve BBC gibi önde gelen işverenlerle yakın bağlantılar kurduk.

“Öğrencilerimizin yeteneklerine ve dünyada oynayabilecekleri kısımlarına güven duyan hazır ve yetenekli mezunlar olmasını istiyoruz” dedi.

Profesör Steve West, Rektör Yardımcısı

Kampüslerimiz

14 farklı bölümümüz Bristol'daki ve çevresindeki üç kampüse yayılmıştır - ve Gloucester ve Hartpury Kolejinde kampüslerimiz var, ayrıca yerel çalışma ortakları ve küresel ortak kurumlar aracılığıyla kurslar sunuyoruz.

Öğrencilere, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye erişebilmeleri için en son olanaklara ve kaynaklara yatırım yaptık - hatta teklifimizi geliştirmek için 2020 Stratejimizin bir parçası olarak son teknoloji öğrenim alanlarına ve konaklama yerlerine 300 milyon sterlin harcanıyor. Daha ileri.

Araştırmamız ve daha geniş etki

Öğretimlerimizin yanı sıra, akademisyenlerimiz, robotikten görünüm konularına kadar birçok ilginç alanda ulusal ve uluslararası alanda tanınmış araştırmalar üzerinde çalışıyor. Eğitimimizi zenginleştirmenin yanı sıra, araştırmalarımızın bilgi alışverişi, bilim iletişimi, ortaklıklar ve destekleyici iş inovasyonu ve büyümesi yoluyla topluma ve ekonomiye katkıda bulunmasını sağlıyoruz.

Ayrıca kentimizde ve daha geniş bölgemizde çok aktif bir rol oynamaktayız ve birçok işe alım ve işveren tarafından mezun işe alım için “üniversiteye git” olarak görülmektedir.

Konumumuz

Bristol hem öğrenciler hem de işverenler için büyük bir çekiştir. İngiltere'nin en farklı ve aranan şehirlerinden biri olarak eğitim görmek ve yaşamak, aynı zamanda sektörle uğultulu bir şehir - ilginç kapiler, fırsatlar ve mezunlar istihdam seçenekleriyle burada.

Bölgemiz

Toplamda, Üniversite'nin 2014/15 yıllarında İngiltere'nin Batı GSYİH'sine 400 milyondan fazla brüt katma değer katkısı yarattığı tahmin edilmektedir. Bu, şehir bölgesinin ekonomik çıktısının% 1.3'üne denktir.

Raporumuz, İngiltere Batı Üniversitesi'nin ekonomik etkisi, UWE Bristol'un 2014 / 15'te yerel ekonomisine yaptığı katkıyı araştırıyor.

Konumlar

Stoke Gifford

University Of the West Of England, Bristol

Telefon
+44(0)1179656261

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin