University of Birmingham Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

116285_logos3.png

Büyük Zihinlere Zorlanmak ve Geleceklerini Şekillendirmek

Birmingham Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi ile sahada lider olun. İngiltere'nin en iyi akademik kurumlarından biri olan, titiz akademisyenlerden oluşan uzun bir geçmişi ve fakültemizin bilgili uzmanlığını yenilikçi eğitim yöntemleriyle birleştiriyor.

University of Birmingham'ın esnek çevrimiçi öğrenme kursları sizi uluslararası öğretim üyeleri ve akranlarıyla buluşturuyor, böylece önemli kariyer becerileri ve bilinçli bir dünya perspektifi kazanıyor. Russell Grubunun bir üyesi olan Birmingham Üniversitesi, öğrencileri hem özel hem de kamu sektöründeki en iyi bilimsel araştırma ve mesleki bağlantılar ile çevrelemektedir.

Bir dünyanın en iyi 100 'kurumu (QS World University Rankings 2018) ve Russell Group üyesi Birmingham Üniversitesi, bir yüzyılı aşkın süredir önde gelen zihinleri zorluyor ve geliştiriyor. Bu gelenek günümüzde de devam ediyor, öğrencileri nerede ve nasıl çalıştığınızdan bağımsız olarak hem özel sektör hem de kamu sektöründeki en iyi bilimsel araştırma ve mesleki bağlarla çevreliyor.

"Birmingham Üniversitesi, online oturumlar, e-posta veya Skype aracılığıyla çevrimiçi öğretmenlik konusunda harika" hands-on "bir yaklaşım uygular.Ayrıca büyük gruplar arası ağ kurma olanakları da vardır - en çok da çeşitli grup projeleri üzerinden inanıyorum."

Safiya Carroll, şu an Online MSc Uluslararası İşletme öğrencisi (Jamaika)

Aşağıdaki% 100 çevrimiçi lisansüstü dereceleri sunmaktan memnuniyet duyarız:

Modern lisansüstü öğrencisi için tasarlanmış çevrimiçi öğrenme ile geleceğinizi koruyun.

Daha fazlasını bul

Konumlar

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık