Resmi açıklamayı okuyun

Geleceğinizi şekillendirmek için geçmişimizden ilham aldık

Bir üniversite olarak 50 yıllık akademik mükemmeliyetimizin arkasında, uluslararası saygınlığımızı ve ders sunumunu geliştirmeye devam ettik. İşverenlerin, öğrencilerimizin ve bir bütün olarak toplumun ihtiyaçlarını yansıtan ve öngören yeni ders konularını geliştirmede her zaman öncülük ettik.

Bradford, yarı zamanlı diploma kursları sunan Londra dışındaki ilk üniversiteydi ve kurslarımız değişen iş, sosyal, bilimsel ve çevresel manzaraya cevap olarak tasarlandı.

Uluslararası üne sahip ilk modern İşletme Okulu'ndan, ilk Barış Çalışmaları derecesine kadar, tüm öğrencilerimize uygun, pratik ve yararlı bir eğitim sunmaya devam ediyoruz.

Bugün dünyadaki işverenlerle ilişkilerimiz genişledi. İşbirliklerimiz, yerel işverenlerle olan derneklerden, işveren katılımı girişimlerimiz aracılığıyla, Singapur, Brunei, Malezya, Pakistan ve Hindistan'dakiler de dahil olmak üzere denizaşırı ortaklıklara kadar uzanmaktadır.

“Üniversitenizin geleceğin gelişiminde, geçmişte gösterdiğimiz aynı dinamizmle, değişen toplumumuzun ihtiyaçları ile ilgili eğitim ve öğretim gören kadın ve erkekleri eğiterek, kendinizden emin olabilirsiniz.”

Harold Wilson

eski başbakan ve ilk başbakanımız

Stratejiler, Politikalar, Misyon ve Değerler

Üniversitenin yaptığı her şey, ne kadar küçük olursa olsun, bir kurum olarak misyonumuzun ve kurumsal stratejimizin bir parçasını oluşturur.

Değerlerimiz ve politikalarımız, hedeflerimize ulaşırken, mümkün olduğunca adil ve mümkün olduğu ölçüde emin olmak için varız.

Sürdürülebilir bir kampüs vizyonumuz

University of Bradford sürdürülebilirliğe kararlıyız ve sürdürülebilir kampüsümüzün takdirini kazandık ve dünyanın önde gelen ekonomik çeşitliliğinden biriyiz.

Vizyonumuz dört temel hedefi karşılamayı içerir:

Sürdürülebilir eğitime doğru çalışmak

Sürdürülebilir kalkınma arayışında ihtiyaç duyulan bilgi ve beceriler hakkında öğrencileri, çalışanları, yerel topluluğu ve işverenleri bir araya getirerek daha sürdürülebilir bir geleceği şekillendirmek.

Sağlıklı bir çevreye doğru çalışmak

Çevrenin iyileştirilmesi için kaynak kullanımımızı ve emisyonlarımızı en aza indirerek çevreyi korumak.

Sosyal refah için çalışmak

Öğrencilerimizin, personelimizin ve yerel toplumun yaşayabileceği, etkileşimde bulunabileceği, çalışabileceği ve aktif olabileceği daha yeşil, daha güvenli bir ortam yaratmak.

Gelişmekte olan bir ekonomiye doğru çalışmak

Öğrencilerimize, Üniversitemize, Şehri ve Bölgemize daha fazla refah getirmek için araştırma, yenilik ve bilgi aktarımı geliştirmek.

Araştırma

University of Bradford 50 yılı aşkın en ileri araştırma deneyimine sahip bir teknoloji üniversitesidir.

Araştırmamız, İngiltere'deki ilk 50'de (HEFCE, 2014) araştırma kalitesi için dünya standartlarında ya da uluslararası alanda mükemmel olarak sınıflandırılan dörtte üç ile sıralanmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

University of Bradford

Barış, Dayanıklılık ve Sosyal Adalet alanında yeni MA'mız, çevresel kriz, eşitsizliği ve sosyal bölünmeyi genişletmek, kaynak kıtlığı ve şiddetli çatışma gibi dünyamızı ş ... [+]

Barış, Dayanıklılık ve Sosyal Adalet alanında yeni MA'mız, çevresel kriz, eşitsizliği ve sosyal bölünmeyi genişletmek, kaynak kıtlığı ve şiddetli çatışma gibi dünyamızı şekillendiren başlıca çağdaş eğilimleri daha iyi anlamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Program, tartışmalı kolektif eylemlerden ve siyasi direnişlerden, daha esnek ve sürdürülebilir topluluklar tasarlama ve yaratma çabalarına kadar toplumun bu zorluklara nasıl yanıt verdiğini eleştirel bir incelemeyle ele alıyor.

Gibi konuları keşfedeceksiniz:

İklim değişikliğinin barış ve sosyal adalet için etkileriÇatışmanın geliştirilmesinde kaynak sınırlarının ve toprak kapmanın rolüYerli haklar ve gıda egemenliği için hareketlerin ortaya çıkışıDemokratik kurumların krizi ve siyasal popülizmin yükselişiÇekişmeli kolektif eylemlerde artış - hem gerçek hem de sanal alemlerde... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Barış, Çatışma ve Kalkınma Çalışmaları Yüksek Lisansı, gelişmekte olan, kırılgan, geçiş ve / veya çatışmadan etkilenen bölgelerdeki ve ülkelerdeki çatışma, gelişme, güven ... [+]

Barış, Çatışma ve Kalkınma Çalışmaları Yüksek Lisansı, gelişmekte olan, kırılgan, geçiş ve / veya çatışmadan etkilenen bölgelerdeki ve ülkelerdeki çatışma, gelişme, güvenlik ve yönetişim arasındaki ilişkilerin ileri düzeyde anlaşılmasını sağlar. Günümüzde uluslararası, ulusal ve yerel politika ve uygulayıcı topluluklar için ana alan olan alanda kariyer yapmak veya geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz anlayış ve becerileri kazanacaksınız. Aşağıdakiler dahil birçok sektörde çalışmak için donanıma sahip olacaksınız:

Uluslararası GelişmeÇatışma önleme ve barış inşasıÇatışma sonrası kurtarmaİnsani yardımDoğal kaynak Yönetimi... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Barış İnşası ve Çatışma Çözümü Yüksek Lisans Programı, uluslararası kabul görmüş Barış Araştırmaları ve Uluslararası Gelişim Bakanlığı tarafından, barış araştırma ve eğit ... [+]

genel bakış

Çağdaş çatışma çalışmaları konusundaki bilgilerinizi geliştirmek ve profesyonel çatışma ve barış pratiği için gereken becerileri ve nitelikleri geliştirmekle ilgileniyor musunuz?

Bir yılı teşvik edici bir akademik ortamda çalışarak, alanlarının ön saflarında bulunan ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte çalışmak ister misiniz?

Zorlu bir öğrenme deneyimi, gerçek dünyadaki sorunları çözme, karmaşık etik ikilemleri ele alma, bağımsız araştırma projeleri yürütme ve çatışmaya girme konusunda ileri beceriler uygulama konusunda mı arıyorsunuz?

Barış, çatışma ve kalkınma alanlarında istihdamla ilgili bir dizi mesleki yeterlilik kazandığınızı gösteren bir çalışma portföyü oluşturmak ister misiniz?... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

MA Film Yapımı programı, sizi gelişmiş dijital film ürünlerinin yapımına dahil edecektir. Film endüstrisi uygulamaları ve çekim, kurgu, post prodüksiyon teknolojisi ve fi ... [+]

MA Film Yapımı programı, sizi gelişmiş dijital film ürünlerinin yapımına dahil edecektir.

Film endüstrisi uygulamaları ve çekim, kurgu, post prodüksiyon teknolojisi ve film endüstrisi uygulamaları, müzik video gösterimi ve film tarihi ve bağlamındaki uzman modüller ile birlikte modülleri çalışacaksınız.

Öğrencilere ayrıca teorik ve tarihsel / bağlamsal analiz ve görselleştirme ve storyboard gibi yaratıcı süreçler de öğretilecektir.

Bu programın mezunları başarılı pratik projeler üretmeye devam etmek için kritik analiz, fikir üretme ve endüstri anlayışı araçlarını edinmiş olacaklar.

Teori, yaratıcılık ve pratik arasındaki karşılıklı ilişki işverenler tarafından artan bir şekilde değerlenmektedir ve program, teori ve pratiği entegre etmek için güçlü bir Okul geleneğine dayanmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Uluslararası İlişkiler ve Güvenlik Çalışmaları alanındaki yeni MA, barış ve çatışma çalışmalarının temalarını araştırıyor. ... [+]

Uluslararası İlişkiler ve Güvenlik Çalışmaları alanındaki yeni MA, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, barış ve çatışma çalışmalarının temalarını araştırıyor:

Eyaletler ve bölgeler arasında ve içinde savaş, şiddet ve güvenlik oluşturmaKİS ile mücadele, konvansiyonel silahların yaygınlaşması, siyasi şiddet ve terörizmUluslararası ve bölgesel kurumların geliştirilmesi ve işletilmesiUluslararası ve bölgesel diplomasideki geçmiş ve günümüzde uluslararası zorluklarÇevresel bozulma, insan ticareti / suç ve göç gibi çağdaş küresel zorluklar

Kurumsal politikalar, STK'lar ve lobicilik organizasyonları içinde yüksek talep gören analitik becerilerin yanı sıra, uluslararası ilişkiler ve güvenlik konusunda ileri düzeyde bir akademik ve politikaya ilişkin anlayış geliştireceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu derece gelişme teorisi, politika ve yönetimin öncüdür. Öğrencilere uluslararası gelişim ortamlarında etkin şekilde çalışmalarını sağlamak için eleştirel ve analitik be ... [+]

Bu derece gelişme teorisi, politika ve yönetimin öncüdür. Öğrencilere uluslararası gelişim ortamlarında etkin şekilde çalışmalarını sağlamak için eleştirel ve analitik beceriler kazandırır. Makro ve mikro düzey perspektifleri kapsayan kurs, çağdaş gelişim teorisi, politikası ve yönetiminin zorlukları hakkında zengin bilgiler sunmaktadır. Elbette, Uluslararası Gelişim Teorisi ve Uluslararası Gelişim Politikası'nın zorunlu çekirdek modülleri etrafında yapılandırılmış ve öğrencilerin kendi amaçları ve ilgi alanlarını karşılamak için seçtikleri seçmeli ders birimleri aracılığıyla oluşturulmuş esneklikle yapılandırılmıştır.

... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

University of Bradford

Adli Arkeoloji, arkeolojik tekniklerin delil materyallerin suç mahallerinden araştırılması ve toparlanmasına, çoğu zaman ancak her zaman gömülü insan kalıntılarıyla ilgil ... [+]

Adli Arkeoloji, arkeolojik tekniklerin delil materyallerin suç mahallerinden araştırılması ve toparlanmasına, çoğu zaman ancak her zaman gömülü insan kalıntılarıyla ilgili olmayan uzman bir uygulamasıdır.

Bu ders, düzenli olarak bir dizi operasyonda çalışan ve disiplinin mesleki gelişiminde ön planda olan kapsamlı olay yeri deneyimi olan personel tarafından verilmektedir.

Kurs:

Adli arkeolojide ileri düzeyde pratik, analitik ve yorumlayıcı beceriler sunmakAdli Arkeoloji ve Suç mahalli soruşturması (CSI) konusunda mezunların kariyerlerini sürdürebilmeleri için disiplin becerileri eğitimi almalarıEkip çalışmasına ve geniş bir bilgi tabanının problem çözmeye uygulanmasına vurgu yaparak, öğrencilerin ortak olmayan alanlardaki kariyerlerine hazırlanın... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Enerji şirketleri ve işletmeleri, RES'i şebekeye nasıl dahil edeceğini araştırıyor ancak çalışanlar arasında Akıllı Şebeke yönetim becerisi ve bilgisine sahip değiller. B ... [+]

Bu kurs geçerliliğe tabidir. Bu kursa onaylanırken hala başvurabilirsiniz.

Akıllı şebeke, bilgisayar teknolojisini standart bir elektrik şebekesine getiren geleneksel elektrik şebekesinin modern bir şeklidir; Enerji perakendecileri, distribütörleri ve müşterileri arasında daha kolay iletişim kurulmasını sağlar.

Akıllı şebekeler, artan miktarda yenilenebilir enerji kaynağının (RES) şebekeye entegre edilmesine yardımcı olabilir. RES, geleneksel elektrik şebekelerine bir meydan okuma sunuyor, çünkü genellikle hem aralıklı hem de tahmin edilmesi zor. Akıllı şebekeler, ağ şirketlerinin uzaktan tahmin etmelerine ve sorunlara yanıt vermelerine yardımcı olur, böylece yerel distribütörünüzün tamir ekipleri elektrik kesintilerini daha hızlı çözebilir.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Tam zamanlı Analitik Bilimler Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Diploması araştırma odaklı bir derecedir. ... [+]

Tam zamanlı Analitik Bilimler Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Diploması araştırma odaklı bir derecedir.

Modern analitik bilimin bağımsız bir pratisyeni olması için gereken deneyim ve teknikleri, araştırma ve endüstri için gerekli becerilerle geliştireceksiniz.

Analitik kimyanın ileri yönlerinde temel öğretimi sağlar ve isteğe bağlı modüller aracılığıyla uzmanlık bilgisi alanlarını keşfetmenizi sağlar.

Çok çeşitli analitik teknikler uygulayacak ve genişletilmiş bir araştırma projesi ile paha biçilmez araştırma deneyimi kazanacaksınız.

Analitik bilimlerin temellerini geliştiren bu temel teknikler aşağıdakileri içeren disiplinlere uygulanır:... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu Arkeolojik Bilimler Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans Diploması Arkeoloji ve ilgili konularda mezunlara modern bilimsel yöntemlerin uygulanmasında sistematik bir eğitim ... [+]

Bu Arkeolojik Bilimler Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans Diploması Arkeoloji ve ilgili konularda mezunlara modern bilimsel yöntemlerin uygulanmasında sistematik bir eğitim verir.

Size sadece arkeolojik bilim araştırmaları için değil aynı zamanda ana akım arkeolojinin tüm alanlarında kariyer fırsatlarının peşinde koşmak için geniş bir yelpazede uzman yaklaşımları uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz pratik, analitik ve yorumlayıcı becerileri verir.

Dünyanın dört bir yanından bir grup lisansüstü öğrenciye katılacak ve uluslararası alanda tanınmış, araştırma-etkin akademik personel tarafından öğretilirken çok çeşitli uzmanlık olanakları ve koleksiyonları kullanma fırsatına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Msc Avrupa ve Uluslararası İşletme Yönetimi İngiltere'de benzersizdir. Üç farklı Avrupa ülkesinde yaşayacak ve eğitim göreceksiniz, size yönetime gerçekten uluslararası b ... [+]

Msc Avrupa ve Uluslararası İşletme Yönetimi İngiltere'de benzersizdir. Üç farklı Avrupa ülkesinde yaşayacak ve eğitim göreceksiniz, size yönetime gerçekten uluslararası bir bakış açısı sağlayın.

Diğer iki mükemmeliyet merkezi ile ortaklaşa teslim edilir:

Deusto İşletme Okulu Universidad de Deusto'da, Bilbao, İspanyaAudencia İşletme Okulu, Nantes, Fransa

Program üç dilde öğretilir: İspanyolca, Fransızca ve İngilizce. İlk dönemi İspanya ya da Fransa'da, ikincisi Fransa ya da İspanya'da ve üçüncüsü Bradford School of School'da geçireceksiniz. Kursun son 12 haftasını bir işe yerleştirmek veya bir rapor yazmak için harcıyorsunuz.

... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
13 - 16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Programımız, hem moleküler hem de hesaplama tekniklerinde size temel becerileri sağlayacaktır. Yeni nesil sıralama verilerini nasıl tasarlayacağınızı ve deneyimleyeceğini ... [+]

Biyoinformatik, biyomedikal deneylerde elde edilen büyük verileri analiz etmeye ve entegre etmeye odaklanan yaşam bilimlerinin bir dalıdır.

Son birkaç yılda '-omics' teknolojileri sağlık hizmetleri pratiğini, biyomedikal araştırma ve sanayiyi dönüştürdü ve ileri sağlık sektöründe biyoinformatik eğitimi alan biyomedikal mezunların azlığı var.

Programımız, hem moleküler hem de hesaplama tekniklerinde size temel becerileri sağlayacaktır. Yeni nesil sıralama verilerini nasıl tasarlayacağınızı ve deneyimleyeceğinizi ve verimli bir şekilde analiz edeceğinizi öğreneceksiniz. Biyolojik Bilimler, Transkriptomik, Genomik, Proteomik ve Metagenomik için araştırma verileri madenciliği becerileri edineceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu program, gelişmiş yazılım geliştirme, büyük veri analizi, istatistiksel veri analizi, veri madenciliği, veri gizliliği ve güvenliği, veri görselleştirme ve keşif siste ... [+]

Hızla gelişen bu veri bilimi alanında kariyer yapmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirin.

Bu program, gelişmiş yazılım geliştirme, büyük veri analizi, istatistiksel veri analizi, veri madenciliği, veri gizliliği ve güvenliği, veri görselleştirme ve keşif sistemleri anlayışınızı derinleştirecektir.

Aşağıdaki konularda birinci derece olan öğrenciler için tasarlanmış disiplinler arası bir programdır:

Bilgisayar BilimiElektrik MühendisliğiMatematikFizikekonomi bilimi

Eğitimimiz, uygulamalı bilgi işlem, kuramsal bilgisayar bilimi ve iletişim ve ağları içeren Mühendislik ve Bilişim Fakültesi'ndeki araştırmalarla yakından ilişkilidir. Çeşitli disiplinler arasında verilerin istatistiksel analizi, araştırmamızın ana temasıdır.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Finansmana önem veren tamamen yuvarlak yöneticiler üretmek için tasarlanmış bir yıllık, tam zamanlı Yüksek Lisans derecesi. Bir işletmenin nasıl değer yaratıp ölçtüğüne v ... [+]

Tam zamanlı yüksek lisans derecesi, finans üzerine yoğunlaşarak tamamen yuvarlak yöneticiler üretmek için tasarlanmıştır. Bir işletmenin nasıl değer yaratıp ölçtüğüne ve muhasebe ve finansa stratejik bir bakış açısıyla nasıl yaklaşacağınıza odaklanacaksınız.

Program, finans ve muhasebeyi kuruluşların yönetimi için gerekli diğer disiplinlerin ayrıntılı bir incelemesiyle birleştirir. Bu aynı zamanda finansal karar vermeyi birden fazla açıdan ele almanıza izin verir. Bu disiplinlerden edindiğiniz bilgi ve becerileri son tezinizde uygulayabileceksiniz.

Anahtar öğeler:

İş ekonomisiOperasyon YönetimiStratejik Muhasebe ve finansal yönetimUluslararası işPazarlama planlaması ve stratejisi... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu titiz MSc Finansal Yönetim programı size finans, bankacılık, düzenleme, risk yönetimi, finansal teori dahil olmak üzere temel finansal disiplinlerde güçlü bir temel sa ... [+]

Finansal Yönetim Alanında Yüksek Lisans , öğrencileri bu alandaki operasyonel etkinliklerini arttırmak veya daha ileri çalışmalara hazırlanmak için hizmet vermek amacıyla, küresel işletmeyle ilgili temel finansal yönetim ilkeleri hakkında gerekli bilgi ve becerilerle donatmak için tasarlanmıştır. akademik bir kariyer.

Program bankalardaki finansal yönetim ve FMCG'ler (tüketici ürünleri firmaları) gibi genel ve finans dışı firmalarda düzenleme ve finans fonksiyonlarını kapsamaktadır. Odak kurumsal finans, bankacılık, ekonomi, düzenleme, uluslararası finans, portföy yönetimi ve uygulamalı kantitatif yöntemlerin ana unsurlarıdır. Amaç, kurumsal faaliyet, emeklilik fonları, yatırım fonları ve uluslararası finansal piyasalar ile ilgili olarak güçlü bir finansal ve bankacılık bakış açısına sahip, etik olarak sorumlu uzmanlar üretmektir. Program boyunca, endüstride en yaygın kullanılan finansal yazılım paketlerinin yoğun bir kullanımı olacak ve öğrenciler bu paketlerin kullanımı konusunda ileri düzeyde eğitim alacaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Finans ve Yatırım Yüksek Lisans size Kurumsal faaliyet, Yatırım karar verme, Emekli fonları, Uluslararası finans hakkında derinlemesine bilgi verir. Finans, bankacılık ve ... [+]

Program, kurumsal finans, yatırım yönetimi ve uygulamalı kantitatif finansın ana unsurlarına odaklanmaktadır. Amaç, kurumsal faaliyet, emeklilik fonu davranışı, ekonomi ve uluslararası finansal piyasalar hakkında güçlü bir finansal bakış açısı olan uzmanlar üretmektir.

Yüksek Lisans Finans ve Yatırım, ana finans şirketleri içinde finansal yatırımların üstlenilmesi, finansal modelleme, matematiksel finans ve finansal yönetim rollerini içeren finans alanındaki uzmanlık alanlarına vurgu yapar. Öğrencilere, ileri finansal modelleri pratik bir şekilde uygulamak için gereken kavramsal anlayışı, bilgiyi ve teknik becerileri kazandırmaya odaklanılacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu teknik odaklı Master programı, yenilikçi yapılar tasarlamak için ihtiyaç duyduğunuz derinlemesine bilgi sağlar; yapılı çevrede inşaat yönetimi; Depremlerin ve zemin zo ... [+]

Bu teknik odaklı Master programı size ihtiyacınız olan derinlemesine bilgi sağlar:

Yenilikçi yapılar tasarlayınYapılı ortamda inşaat yönetmeDepremlerin ve zemin zorluklarının etkilerini ele alın

Teknik bilgilerini güçlendirmek ve sektördeki kariyer potansiyelini arttırmak isteyen lisans derecesine sahip adaylar için uygundur.

En son teori ve pratiği öğretmenizi sağlayacak şekilde araştırmaya aktif personel tarafından eğitim verilecektir. Aynı zamanda devam eden araştırma projeleri üzerinde çalışmak için fırsatlara sahip olacağınız anlamına gelir.

Gerçek projeler için tasarımlar geliştirerek pratik yapacaksınız. Tasarım projesi modülünde, Endüstri Kraliyet Mühendislik Akademisi ziyaret profesörü tarafından Arup’tan yönlendirileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bradford'da yüksek lisans düzeyinde çalışmanız, ileri teknik prensiplerin, analitik araçların ve uygulamalarındaki yetkinliğin çok çeşitli yönetim, kişisel ve mesleki bec ... [+]

Modern toplum, sağlık ve güvenlik prosedürlerini kontrol ederken ve çevreyi korurken, su ve enerji de dahil olmak üzere kaynakların verimli kullanımı ve yönetimi ile toplum için faydalı ürünler üreten süreçleri geliştiren ve tasarlayan Kimya Mühendislerinin çalışmalarına güvenmektedir.

Kimya Mühendisliği, hammaddeleri güvenli ve düşük maliyetli bir şekilde faydalı ürünlere dönüştürmek için sürdürülebilirlik kavramı ve düşük karbon ayakizi esasına dayalı temel araçlar sunar. Kimya Mühendisleri, bir maddenin kimyasal, biyokimyasal veya fiziksel durumunun nasıl değiştirileceğini, sağlık bakım ürünlerinden (yüz kremleri, şampuanlar, parfümler, ilaçlar) gıdalara (süt ürünleri, tahıllar, tarım kimyasalları) ve suya (tuzdan arındırma) kadar her şeyi yaratabileceklerini anlarlar. tatlı su için) enerjiye (petrolden nükleer yakıtlara).... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu tam zamanlı Yüksek Lisans programı, teknik yeteneğinizi geliştirecek, diğer mühendislik dallarına ilişkin anlayışınızı genişletecek ve araştırma becerilerinizi gelişti ... [+]

Bu tam zamanlı Yüksek Lisans programı, teknik yeteneğinizi geliştirecek, diğer mühendislik dallarına ilişkin anlayışınızı genişletecek ve araştırma becerilerinizi geliştirecektir.

Makine Mühendisleri Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir ve Chartered Engineer (CEng) statüsüne yol açabilecek liderlik ve yönetsel güçler geliştirmektedir.

Gelişmiş bir anlayış geliştireceksiniz:

mekanikMalzeme seçimiİmalatMekatronikBilgisayar destekli mühendislik tasarımıEntegre mekanik sistemler geliştirmek

Mekanik sistemlerin tasarım ve kontrolünün temelini, mekanik sistemlerin güvenilirliğini ve sağlamlığını sağlamak için kullanılan hesaplama ve simülasyon yöntemlerini öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu ikili ödül programı, İKT'deki Seviye 7 İleri Diplomalarına tam muafiyet veren Chartered Personeli ve Gelişim Enstitüsü (CIPD) tarafından tamamen onaylanmıştır. ... [+]

Bu ikili ödül programı, İKT'deki Seviye 7 İleri Diplomalarına tam muafiyet veren Chartered Personeli ve Gelişim Enstitüsü (CIPD) tarafından tamamen onaylanmıştır.

Sizi İK konusunda üst düzey bir liderlik pozisyonuna hazırlayacaktır ve sizi, herhangi bir sektördeki İK gündemini şekillendirmek için gereken rekabetten ve uzmanlıktan ayırmanız için gereken araçları size verecektir.

Bir örgütün faaliyetlerine, işlevlerine ve çevresine ve İK fonksiyonlarının başarısına nasıl önemli bir katkı sağlayabileceği konusunda fikir edineceksiniz.

Program, size aşağıdaki İK uygulamasının ana disiplinlerinde kapsamlı bir temel sunacaktır:... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu ders size, gelişime ve özellikle finans ve finans kurumlarının rolüne ilişkin ekonomik yaklaşımları sistematik olarak anlatacaktır. Öğrenciler çeşitli finansman gelişt ... [+]

Bu ders size, gelişime ve özellikle finans ve finans kurumlarının rolüne ilişkin ekonomik yaklaşımları sistematik olarak anlatacaktır. Öğrenciler çeşitli finansman geliştirme mekanizmalarının değerlerini değerlendirebilecek ve maliye politikasının temellerini anlayabileceklerdir.

Kurs sırasında, kalkınma sorunlarının analizi için gerekli becerileri geliştirecek ve istatistiklerle ekonometri arasındaki bağlantıları anlayacak ve uluslararası ticaret ve döviz kuru politikaları ve ilgili ekonomik konularda uzmanlık geliştireceksiniz. Ek olarak, öğrenciler proje ve program yönetimi, kamu politikası ve kalkınma politikalarını kapsayan bir dizi seçeneği çalışma fırsatına sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Lojistik, Veri Analitiği ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanındaki yeni yüksek lisans programımız, bilgilerini mevcut disiplinin ötesinde genişletmeyi ve lojistik, tedarik z ... [+]

Lojistik, Veri Analitiği ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanındaki yeni yüksek lisans programımız, bilgilerini mevcut disiplinin ötesinde genişletmeyi ve lojistik, tedarik zinciri ve taşımacılık alanında bir kariyer sağlamayı düşünenler için tasarlanmıştır.

Program, lojistik ve tedarik zinciri uzmanlarından gelen girdilerle tasarlandı ve bu alanla ilgili veri analizi tekniklerinin entegrasyonuna odaklandı.

Aşağıdaki konular hakkındaki anlayışınızı geliştireceksiniz:

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde ortaya çıkan sorunlarİş Veri AnaliziTedarik Zinciri Analitiği ve Teknoloji Yönetimi, Industry 4.0 ve Automation gibi çevreleyen konuları ele alıyorSatınalma stratejileri ve İş Sürdürülebilirliği... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Psikoloji Yüksek Lisansı,% 50'lik asgari bir standarda ulaşılması şartıyla İngiliz Psikoloji Topluluğu ile Yeminli Üyelik Lisansüstü Temeline uygunluk için hızlı bir yol ... [+]

Psikoloji Yüksek Lisansı,% 50'lik asgari bir standarda ulaşılması şartıyla İngiliz Psikoloji Topluluğu ile Yeminli Üyelik Lisansüstü Temeline uygunluk için hızlı bir yol sunar.

Bu, başvuru sahiplerinin normalde önceki bir lisans programında lisans düzeyinde bazı psikoloji eğitimi almış olacak ve şimdi gelecekte psikolojide uzmanlaşma fırsatına izin vermek için daha fazla araştırma yapmak istedikleri anlamına gelir.

Bu nedenle, bu, Psikoloji alanında profesyonel bir kariyer yapmak isteyenler için ileri lisansüstü eğitim için ilk adımdır.

Pratik çalışmalara girme fırsatı verilecek ve Psikoloji Araştırmaları Merkezi'nde kapsamlı psikolojik laboratuvar provizyonunu kullanacaksınız. Ayrıca size toplumdaki çağdaş konuların anlaşılmasıyla ilgili ileri teorik tartışmalara katılma fırsatı verilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

2020 yılına kadar dünyanın dört bir yanında 50 milyardan fazla cihaz veya nesnenin İnternete bağlanması - Nesnelerin İnterneti'ni (IoT) bir ana teknoloji haline getirmesi ... [+]

2020 yılına kadar dünyanın dört bir yanında 50 milyardan fazla cihaz veya nesnenin İnternete bağlanması - Nesnelerin İnterneti'ni (IoT) bir ana teknoloji haline getirmesi öngörülmektedir.

Akıllı Şehirler, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), Kendi Kendini Süren Otomobiller, Akıllı Şebekeler, Akıllı Evler ve Binalar, Akıllı Altyapı, Akıllı Tarım, Akıllı Sağlık, Akıllı Hareketlilik, IoT'nin olağanüstü büyümesini sağlayan uygulama alanlarından bazılarıdır.

İşletmeler zaten operasyonları için IoT'yi nasıl kullanacaklarını araştırıyor, ancak çalışanlar ve yönetim arasında IoT becerileri ve bilgisi bulunmuyor.

Bu eşsiz tam zamanlı Yüksek Lisans programı, uzman kadrolar tarafından IoT'de zengin bir araştırma ve geliştirme tecrübesi bulunan ve profesyonelce kalifiye uzmanların bu yetersizliğini giderecek şekilde tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Pazarlama ve Yönetim alanındaki yüksek lisans programımız temel iş uygulamalarını ve pazarlama ilkelerini kapsar, size bir pazarlama uzmanı olmak veya pazarlama konusunda ... [+]

Pazarlama ve Yönetim alanındaki yüksek lisans programımız temel iş uygulamalarını ve pazarlama prensiplerini kapsar, size bir pazarlama uzmanı olmak veya pazarlama konusunda uzmanlık sahibi bir yönetim kariyerine devam etmek için ihtiyaç duyduğunuz yetkinlikleri sunar. Program, istihdam edilebilirliğinizi artırmak için ilgili araştırma, en iyi uygulama ve yenilikçi düşünceyi yansıtan pazarlama ve yönetimde gerekli bilgi ve becerileri size sağlar. Program ayrıca daha fazla çalışmaya hazırlık veya pazarlamada akademik bir kariyer olarak hizmet vermektedir.

Bu program boyunca, öğrenciler araştırma ve analitik beceriler, gerçek hayattaki problem çözme kapasiteleri ve başarılı olmak için gereken kişisel ve kişilerarası becerileri geliştirme fırsatlarına sahip olacaklar. Dünyanın dört bir yanından akademisyenler ve öğrenci akranlarından öğrenmek, bugünün küresel iş ortamında pazarlamacıların karşılaştığı sorunlar ve zorluklar hakkında paha biçilmez bir bakış açısı sunar.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Nesneleri, alanları ve manzaraları dijital olarak belgeleyen 3B yöntemleri, arkeoloji ve miras yönetimi için önemli bir potansiyel sunmaktadır. Dijital veriler, mirasın a ... [+]

Nesneleri, alanları ve manzaraları dijital olarak belgeleyen 3B yöntemleri, arkeoloji ve miras yönetimi için önemli bir potansiyel sunmaktadır. Dijital veriler, mirasın arşivlenmesi için bir yol olabilir (buna ihtiyaç dünyadaki miras alanlarının çatışması nedeniyle grafiksel olarak gösterilmiştir) ve sahaların ve manzaraların ticari kaydı için altın standart haline geliyor.

Dijital veriler çeşitli amaçlar için kullanılabilir:

Koruma ve yönetim değişimini izlemek içinÖzellikleri araştırmak ve analiz etmekYeniden yapılanma amacıylaGeçmişi görselleştirmek ve sunmakHalkla bağlantı kurmanın yeni yollarını sağlamakUlaşılması zor olan uzak sitelere veya erişilemez koleksiyonlara erişim sağlama.... [-]
Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu ders, geliştirme projelerinin ve programlarının planlanması ve yönetiminde bilgi ve becerileri geliştirir. Gelişim için fikir almak ve bunları tanımlanabilir sonuçlar ... [+]

Bu ders, geliştirme projelerinin ve programlarının planlanması ve yönetiminde bilgi ve becerileri geliştirir. Gelişim için fikir almak ve bunları tanımlanabilir sonuçlar ve faydalarla pratik gerçeklere dönüştürmekle ilgili stratejileri, süreçleri, teknikleri ve sorunları eleştirel bir şekilde anlamak için tasarlanmıştır.

Derecesi, kariyer geliştirme veya kalkınma projelerinde ilgi ve deneyime sahip olanlar için dönüşüm için mükemmel bir temel sağlar. Bu dersin odak noktası, kamusal veya üçüncü (gönüllü veya topluluk) sektörlerde kalkınma projeleridir, ancak temel prensipler ticari faydalar da dahil olmak üzere her türlü projeye uygulanabilir.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

MSc Siber Güvenlik'in temel amacı, endüstri için profesyonel olarak eğitilmiş mezunlar hazırlamaktır. Mezunlara disiplin olarak daha derin bir siber güvenlik anlayışı gel ... [+]

MSc Siber Güvenlik'in asıl amacı, endüstri için profesyonel olarak eğitilmiş mezunlar hazırlamaktır. Mezunlara, disiplin olarak daha derin bir siber güvenlik anlayışı geliştirme fırsatı sunmak için tasarlanmıştır. Bu programda siber güvenlik ilkeleri, teknolojileri ve uygulamaları üzerine odaklanmak, gelecekteki doktora çalışmaları ve araştırma kariyerleri için uygun becerileri kazanmanın yanı sıra uzman uygulayıcılar olmanıza yardımcı olur. Program, akademik araştırmalarda sağlam bir temele sahip güvenlikteki belirli gelişmeleri içerir ve ayrıca ileri bilgisayar bilimlerinde seçilen konuları inceleme fırsatı da sunar.

Programda yer alan ISO27001 Kurşun Uygulama ve Etik Hacking çalışma ile sektörle ilgili becerileri geliştirme fırsatıdır. Bu beceri alanları geçmişteki mezunlar ve endüstri pratisyenleri tarafından programa dahil edilmeleri için vurgulanmıştır. Bu nedenle, Sertifikalı ISO / IEC 27001 Ana Uygulama Alanında ek nitelikler kazanma fırsatına sahipsiniz; ve CEH v8 Etik Hacking.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Bu yeni program, sürdürülebilir kalkınma fikirleri, kurumları, politikaları ve ağlarını derinlemesine ve politikaları bilgilendirmek ve uzun vadeli etki yaratmak için ger ... [+]

Bu yeni program, sürdürülebilir kalkınma fikirleri, kurumları, politikaları ve ağlarını derinlemesine ve politikaları bilgilendirmek ve uzun vadeli etki yaratmak için gerekli eleştirel düşünme becerilerini anlamak üzere liderler geliştirmek için tasarlanmıştır.

Sürdürülebilir kalkınma konusunda tutkulu olan, son teknoloji araştırma ve politika danışmanlığı siciline sahip bir ekip tarafından tasarlanır ve sunulur.

Bu programı seçmek, dünyadaki türünün en büyük üniversite merkezi olan University of Bradford Barış Çalışmaları ve Uluslararası Kalkınma Bölümüne katılmak demektir.

Mezun olduktan sonra, çoğu uluslararası kuruluşlarda liderlik rolünü üstlenen dünya çapında bir mezunlar ağının parçası olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Uluslararası İşletme ve Yönetim Yüksek Lisans programımız size çok çeşitli küresel yönetim fırsatlarını açmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sunar. Uluslararası bir ö ... [+]

Uluslararası İşletme ve Yönetim Yüksek Lisans programımız size çok çeşitli küresel yönetim fırsatlarını açmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sunar. Program, çağdaş uluslararası ticaretin temel unsurlarına odaklanan ve stratejik bir bakış açısıyla görüş alan temel kavram ve teorilere dayandırılmıştır.

Amaç, uluslararası işletme ve yönetimi, organizasyonların yönetimi ile ilgili diğer konulara ayrıntılı bir muamele ile birleştirerek tamamen yuvarlak yöneticiler üretmektir. Bu program boyunca, araştırma ve analitik beceriler, gerçek hayattaki problem çözme kapasiteleri ve başarılı olmak için gereken kişisel ve kişilerarası becerileri geliştirme fırsatınız olacak. Bu program, çalışmalarına multidisipliner bir yaklaşım benimsemek, işletme ve yönetime yönelik uluslararası bir yönelime sahip olmak isteyenlere hitap edecek.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Uluslararası Stratejik Pazarlama Yüksek Lisans, bir pazarlama kariyeri izlemek için gereken uzmanlık bilgi ve becerilerini geliştirir. Pazarlama araçları ve teknikleri il ... [+]

Uluslararası Stratejik Pazarlama Yüksek Lisans, bir pazarlama kariyeri izlemek için gereken uzmanlık bilgi ve becerilerini geliştirir.

Pazarlama araçları ve teknikleri ile ilgili çalışma bilginizi geliştirecek ve başarılı pazarlama programlarını ve girişimlerini planlamak ve uygulamak için bunları nasıl entegre edeceğinizi öğreneceksiniz. Örnek olay incelemeleri ve pazarlama simülasyonları kullanarak analitik ve problem çözme becerilerinizi geliştirme fırsatlarıyla birlikte pratik uygulamaya güçlü bir vurgu var.

Dünyanın dört bir yanından akademisyenler ve öğrenci akranlarından öğrenmek, bugünün küresel iş ortamında pazarlamacıların karşılaştığı sorunlar ve zorluklar hakkında paha biçilmez bir bakış açısı sunar.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bradford

Yüksek Lisans Programımızın Yönetimi, size iş dünyasında uygulandığı gibi temel yönetim teorileri, ilkeleri ve uygulamaları hakkında geniş bilgi verir. Belirli bir uzmanl ... [+]

Yüksek Lisans Programımızın Yönetimi, size iş dünyasında uygulandığı gibi temel yönetim teorileri, ilkeleri ve uygulamaları hakkında geniş bilgi verir.

Belirli bir uzmanlığa bağlı kalmaktansa, mümkün olan en geniş iş disiplinine maruz kalmak isteyenler için tasarlanmıştır. Lisans düzeyinde işletme / yönetim okudu gerekmez.

Aşağıdakileri içeren konular hakkındaki anlayışınızı geliştireceksiniz:

İş ekonomisiMuhasebe ve Finansİnsan kaynakları yönetimiUluslararası iş stratejisiPazarlama planlaması ve stratejisiOperasyon Yönetimi

Çalışmalarınızı yeni ortaya çıkan ilgi alanlarına veya kariyer hedeflerinize uyarlayabilirsiniz; Kapsamlı lisansüstü yönetim portföyümüzün bir parçası olarak çok çeşitli opsiyonel modüller sunuyoruz... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Bradford

Master by Research (MRes), Kanser Tedavisi Enstitüsü ve Yaşam Bilimleri Fakültesi'nde verilen bir yıllık araştırma odaklı bir yüksek lisans programıdır. Profesyonel bir b ... [+]

Master by Research (MRes), Kanser Tedavisi Enstitüsü ve Yaşam Bilimleri Fakültesi'nde verilen bir yıllık araştırma odaklı bir yüksek lisans programıdır. Profesyonel bir bilim insanı olarak çalışmak veya doktora için hazırlık yapmak için eğitim vermektedir.

Kullanabileceğiniz altı uzmanlık var:

MRes Kanser İlaç KeşfiMRes Kanser FarmakolojisiMRes İlaç Toksikolojisi ve Güvenliği FarmakolojisiMRes Moleküler ve Hücre BiyolojisiMRes Kimyasal BiyolojiMRes Farmasötik Teknoloji

Program, laboratuvar tabanlı araştırma becerileri ve uzmanlığı geliştirmeye büyük önem vermektedir. Altı aylık bir araştırma projesi size beceriler edinme ve gerçek dünya etkisi ile en ileri düzeyde araştırmalar yaparak bunları uygulamaya koyma fırsatı sunar.... [-]

Birleşik Krallık Bradford
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku