University of Derby

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

giriş

Burada University of Derby her şeyin mümkün olduğuna inanıyoruz. Hazırlık, lisans ve lisansüstü seviyesindeki kurslarla, kariyerinize iyi bir başlangıç yapmanıza yardımcı olabiliriz. En iyi öğretime sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde Altın olarak derecelendirilmekten gurur duyuyoruz; fakat aynı zamanda ülkedeki en iyi üniversite olanaklarından bazıları, endüstri deneyimi ve pratik, uygulamalı, mezun olduktan sonra yaşamla alakalı hale getirmek için pratik fırsatlar sunan çok daha fazlasını sunuyoruz. Ufkunuzu genişletmek için, konunuz ne olursa olsun yurtdışında eğitim almak için geniş bir fırsat yelpazesi sunuyoruz - farklı bir kültürü deneyimlemek, yeni insanlarla tanışmak ve CV'nize eklemek için harika bir yol.

tesisler

Ana kampüsümüz Derby'de, çok sayıda işin yapıldığı ileri teknoloji bir şehirdir. Kampüs, Spor Merkezimizi ve ana kütüphanemizi de barındıran Kedleston Yolu'ndaki ana bölümümüzden hukuk ve kriminoloji kursları için uzman binamız olan One Friar Gate Meydanı'na kadar birçok alana yayılmıştır. Markeaton Street, sanat, mühendislik ve teknoloji üssünüzdür ve yeni bir STEM Merkezinin yanı sıra moda ve tekstil sektörüne yönelik ayrı bir binaya sahiptir. Buradan kısa bir adım, güzel sanatlar, dans, sosyal hizmet veya yaratıcı ifade terapileri üzerine çalışabileceğiniz, güzel bir şekilde restore edilmiş Britannia Mill.

Tüm sitelerimiz, ders aralarında çalışmama süreniz için çalışma alanları ve yiyecek satış yerleri sunar. Son on yılda tesislerimize 200 milyon £ yatırım yaptık, bu da yüksek teknolojili bir ortamda, sahte bir hastane koğuşu, çok aşamalı Adli Eğitim Tesisi ve Bloomberg Finansal Piyasalar Laboratuvarı da dahil olmak üzere öğreneceğiniz anlamına gelir. .

Derby'deki yerler, konaklama yerleri ve şehir merkezi arasında ücretsiz ulaşım vardır, bu yüzden dolaşmak kolaydır.

Buxton Kampüsü, İngiltere'nin en işlek milli parklarından biri olan Peak Bölgesi'nin kenarında lider bir spa ve sağlıklı yaşam merkezidir. Kasaba misafirperverliği, spa, mutfak sanatları, etkinlikler, turizm ve açık hava kursları için mükemmel bir yer sağlar. Yüksek özellikli mutfak, restoran ve kafe ve ödüllü ticari günlük spa dahil olmak üzere becerilerinizi mükemmelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmış tarihi Devonshire Dome'a dayanıyoruz.

Chesterfield'de, hemşirelik ve sağlık kursları için son teknoloji ürünü provizyon oluşturmak için eski ve yeni kombinasyonu bulacaksınız. Eski Chesterfield Kız Dilbilgisi Okulunu eğitiminiz için modern ve aydınlık bir üs haline getirdik. Tesisleri arasında, gerçek hayattaki senaryoları güvenli bir öğrenme ortamında çoğaltan, son derece kapsamlı bir Etkileşimli Simülasyon Paketi bulunmaktadır.

Öğrenci hayatı

Aktif Öğrenciler Birliği, bizimle geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi etkinlik düzenler. Hoş Geldiniz Fortnight, Üniversite hayatına girerken size bir değil iki hafta boyunca eğlence verir.

Kulüp geceleri ve partiler yakında arkadaş edinmenize yardımcı olurken, açık hava sinemaları ve açık mikrofon geceleri biraz daha rahat bir şeyler sunar. Spor rekabetçi veya sosyal düzeyde sunulmaktadır ve toplumlar bir dizi akademik konuyu, hobileri ve diğer ilgi alanlarını kapsar. Birlik ayrıca üniversitedeki zamanınız boyunca sizi temsil etmek ve desteklemek için oradadır.

Derby'de yemek yiyip içilebilecek çok sayıda yerin bulunduğu canlı ve kompakt bir şehir merkezi vardır. Sinemalar, bir sanat merkezi ve gece kulüplerinden kaçış odalarına, trambolin merkezine, bir Noel buz pateni pistine, bowling ve kapalı golfe kadar çok çeşitli eğlence seçenekleri var. Alışveriş yapmaktan hoşlanıyorsanız, kapalı Intu alışveriş merkezinde kaliteli bir cadde mağazası, kaliteli Katedral Mahallesi'nde ise bireysel butikler ve özel dükkanlar bulunur.

Buxton, daha sessiz bir kasabadır ve açık hava etkinlikleri için mükemmel bir üstür, yürümeyi, tırmanmayı, bisiklete binmeyi veya kanoya binmeyi seviyorsanız mükemmel. Aynı zamanda, sanat ve kültür sahnesi ile de tanınır ve çeşitli etkinlikler arasında popüler bir yaz sanat festivali sunar. Çok çeşitli mağazalar, barlar ve restoranlar var, ancak harika bir gece geçirmek istiyorsanız Manchester’ın aydınlık ışıklarına kısa bir yolculukla gidebilirsiniz - böylece iki dünyanın da en iyisini elde edebilirsiniz.

Açık günler

Sizleri bir Açık Gün'de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Üniversiteyi kendiniz görmenin ve kurs, şehir ve kampüslerle ilgili tüm sorularınızı sormanın en iyi yolu budur. Mevcut öğrencilerle bir kampüs turuna katılabilir, incelemek istediğiniz konu hakkında konuşmaya gidebilir, burada çalışmanın nasıl bir şey olduğunu söyleyebilecek öğrencilerle ve personelle tanışıp konaklama gezisine katılabilirsiniz. Yurtdışında başvuru, finansman ve ders çalışmanın yanı sıra erişim kursları, çevrimiçi çalışma ve diğer seçeneklerle ilgili tavsiyeler bulunmaktadır.

Açık Günler yıl boyunca gerçekleşir - tüm ayrıntılar için web sitemize bakın.

Konumlar

Derby

Address
Kedleston Road (4,515.61 mi)
DE22 1GB Derby, İngiltere, Birleşik Krallık