Resmi açıklamayı okuyun

University of Hull 1927'de kuruldu, bizi İngiltere'deki en eski 14. üniversite yaptı. Akademik mükemmellik öyküsü ve yaşamı değiştiren araştırmalar yaratıp ilham veren gurur verici geçmişiyle, hepsi dost canlısı ve uygun fiyatlı bir öğrenci kentinde, miras ve yüksek teknolojinin mükemmel birleşimini sunuyoruz.

Öğretim ve Araştırma Mükemmelliği

Hull, Hükümetin Öğretim Mükemmellik Çerçevesinde (TEF 2018), İngiltere üniversitelerinde ve kolejlerinde öğretme ve öğrenmede mükemmelliği tanıyan ve çok çeşitli yüksek kaliteli lisansüstü dersleri ve lisansüstü araştırmalar konusunda uzmanlaşmış bir gümüş ödül kazandı.

Araştırma gücü konusunda ilk 50 üniversitedeyiz (REF 2014) ve araştırma gündemimiz hakkında inanılmaz derecede iddialıyız. Sağlıktan yaşam alanlarına, gıdalardan su basmasına ve tedarik zincirlerinden köleliğe kadar büyük küresel zorlukları ele alıyoruz. Yedi araştırma enstitümüz, üniversitenin her köşesinden uzmanlığı bir araya getirmekte ve araştırmacılarımız, herkese yarar sağlayacak ve gelecekteki politikaları şekillendiren ve bilgilendiren araştırmalar sunmak için kilit ortaklar ve paydaşlarla birlikte çalışmaktadır.

Uluslararası öğrenciler

Dünyada 100'den fazla ülkeden Hull'da okumayı seçen öğrencilerle, gerçekten küresel bir kurumuz. Etkileyici uluslararası öğrencilerimizin% 97.9'u mezun olduktan sonra altı ay içinde işe ya da daha fazla çalışmaya devam ediyor (HESA 2018).

Kendi ülkenizdeki Üniversitemiz personeli ile tanışmak için sık sık fırsatlar vardır. Daha sonra ne zaman ziyaret edeceğimizi öğrenmek için web sitemizdeki ülke sayfanızı kontrol edin.

Kampüs ve Öğrenci Hayatı

Dünya standartlarında bir kütüphane, son teknoloji konser salonu, kampüs içi öğrenci konaklama ve yeni spor tesisleri gibi yeni tesislere 300 milyon £ yatırım yaptık. Burada, çok yönlü çalışma alanlarından ödüllü bir kariyer hizmetine kadar - tek bir sitede çalışmak, yaşamak ve sosyalleşmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. 150'den fazla toplum ve spor klübüyle - ödüllü öğrenci birliğimiz - ve Öğrenci Destek Ekibimiz - sağlık ve refah, para, öğrenme desteği gibi konularda önerilerde bulunur - üniversitenin sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Güzel, yeşil kampüsümüzü kendiniz görmek için sanal turu keşfedin!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Ayrıca, Team GB’nin Resmi İş Ortağı olan tek üniversiteyiz. Bu özel altı yıllık ortaklık, öğrencilerimize ortak araştırma ve işletme projeleri ve kariyer geliştirme fırsatları için fırsatlar sunacak.

Ücretler ve Finansman

Öğrenim ücretleri farklı kurs ve programlara göre değişir, daha fazla bilgi için web sitemizi ve burslar, burslar ve uluslararası burslar hakkındaki sayfalarımızı inceleyin.

Giriş koşulları

Çeşitli uluslararası nitelikleri kabul ediyoruz, giriş koşullarımızı öğrenmek için lisans ve lisansüstü kurs sayfalarımızı ziyaret edin.

İngilizce ana diliniz değilse ve bizimle çalışmadan önce daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa, çeşitli seviyelerde eğitim öncesi İngilizce kursları veriyoruz.

Bu program hakkında University of Hull daha fazla bilgi edinmek için lütfen formu doldurun ve gizlilik politikamızı okuyun.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

University of Hull

MA Education, mevcut eğitim uygulamaları, eğitim dünyasındaki çağdaş tartışma konuları ve eğitim uygulamalarıyla ilgili temel konulardaki bilgilerini ve anlayışlarını gen ... [+]

Kursa Genel Bakış

MA Education, mevcut eğitim uygulamaları, eğitim dünyasındaki çağdaş tartışma konuları ve eğitim uygulamalarıyla ilgili temel konulardaki bilgilerini ve anlayışlarını genişletmek isteyenler için esnek bir programdır.

Yüksek lisans programı boyunca vurgu bağımsız eleştirel düşünme ve problem çözme geliştirmeye üzerinde. Sorgulamaya dayalı bir yaklaşım kullanarak, program size özel ilgi alanlarınızı ayrıntılı olarak incelemenize olanak sağlamak için tasarlanmıştır.

MA Eğitim bir yıl boyunca tam zamanlı veya iki yıl yarı zamanlı çalışılabilir. Öğretmenlerin, öğrenci gelişimi ve okullardaki başarısını geliştirmek için gerekli olan eğitim anlayışı, analitik becerileri ve liderlik özelliklerini geliştirmelerine yardımcı olur.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

University of Hull

Birçok işveren, yüksek derecede eğitimli elektrik ve elektronik mühendislerini işe almak konusunda çaresizdir ve bu yüksek lisans, size geniş bir alanda ileri düzeyde bil ... [+]

Kursa Genel Bakış

Birçok işveren, yüksek derecede eğitimli elektrik ve elektronik mühendislerini işe almak konusunda çaresizdir ve bu yüksek lisans, size geniş bir alanda ileri düzeyde bilgi sağlamanın yanı sıra, işverenler tarafından değer verilen yüksek düzeyde aranan ve aktarılabilir beceriler sunar.

Tercihlerinize uygun, konuya özel ve genel beceriler kazanmanıza izin veren ve gerçek mühendislik uygulamaları bağlamında akademik derinliği mevcut endüstriyel uygulamalarla birleştiren esnek bir programdır. Araştırma ve gelişen teknolojilerle ilgili temel alanların ve özel konuların dengesini inceliyorsunuz. Projelerin çoğu araştırma gruplarında yürütülmekte ya da endüstriye bağlanmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hull

Bu program şu anda İK'da çalışanlar, kariyer potansiyellerini geliştirmek isteyen veya bir İK kariyerine başlamak isteyenler için idealdir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

İnsanlar her işletmenin merkezindedir, yani yüksek performanslı İnsan Kaynakları (İK) işlevinin işletme başarısının anahtarlarından biri olduğu anlamına gelir. Hull Üniversitesi İşletme Okulu, Chartered Personel and Development Enstitüsü (CIPD) Onaylı Merkezdir. Bu dersin mezunları, CIPD'ye, bunun getirdiği kabul edilmiş statü ve kariyer avantajlarıyla Yetkili Üye olmak için başvurabileceklerdir.

Araştırmacı personelimiz, uluslararası alanda kabul görmüş uzmanlıklarını sınıfa getirmekte, en ileri teorileri canlı, gerçek dünya vaka çalışmaları ile birleştirerek güçlü pratik deneyimlerden faydalanmaktadır.

Bu program şu anda İK'da çalışanlar, kariyer potansiyellerini geliştirmek isteyen veya bir İK kariyerine başlamak isteyenler için idealdir. Ayrıca bu programı yarı zamanlı olarak Lisansüstü Diploma veya MSc düzeyinde çalışmayı da seçebilirsiniz. İnsan Kaynakları Yönetiminin örgütsel başarıya katkısı olan katkısını anlayarak, program boyunca ilerledikçe etik ikilemleri ve kurumsal sosyal sorumluluk konularını tanıma ve çözme yeteneğini geliştireceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hull

Araştırmalar, işverenlerin ilgili iş tecrübesine sahip iş uygulamalarını tercih ettiğini göstermektedir. Bunu akılda tutarak, stajlı yüksek lisans İşletme Yönetimi'ni gel ... [+]

Kursa Genel Bakış

Araştırmalar, işverenlerin ilgili iş tecrübesine sahip iş uygulamalarını tercih ettiğini göstermektedir. Bunu akılda tutarak, stajlı yüksek lisans İşletme Yönetimi'ni geliştirdik.

Bu program, Yüksek Lisans İşletme Yönetimi ile aynı formatta, ancak dört aylık bir staj ile izler. Bu, nihai değerlendirmenin bir parçasını oluşturur. Temel akademik bilgiler ve pratik becerilerle yetkin ve kendinden emin bir profesyonel olmanıza yardımcı olacaktır.

Program boyunca, kuruluşların nasıl işlediğine dair kapsamlı bir anlayış kazanırsınız. Bir dizi stratejik, modern bakış açısı benimseyin ve pazarlama, finans ve insan kaynakları yönetimi konularında uzman olun. Bu, bir bütün olarak kuruma fayda sağlayacak olan değişiklik getirme yeteneğinizi geliştirecektir.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hull

MSc, lojistiğin en ilgili meslek kuruluşları tarafından (Chartered Logistics and Transport Enstitüsü (CILT) ve Chartered Tedarik ve Tedarik Enstitüsü (CIPS)) tarafından o ... [+]

Kursa Genel Bakış

MSc, lojistiğin en ilgili meslek kuruluşları tarafından (Chartered Logistics and Transport Enstitüsü (CILT) ve Chartered Tedarik ve Tedarik Enstitüsü (CIPS)) tarafından onaylanmış ve bu rekabet alanında size bir başlangıç yapmıştır.

Programın içeriği saha gezileri, endüstri konuşmacıları ve en gelişmiş araştırma ve sektörün en iyi uygulamalarını çevirmek için tanınan personel tarafından sunulan güçlü bir pratik ve problem çözme unsurunu içerir.

Son kullanıcı için daha yüksek değer sunan ve sürdürülebilir iş büyümesini kolaylaştıran etkili ve verimli tedarik zincirleri geliştirmek için gerekli araç ve teknikleri tanıyacaksınız. Mevcut teori ve araştırmayı keşfederek bunun uygulamayı nasıl bilgilendirdiğini göreceksiniz ve gerçek yaşam lojistiği ve tedarik zinciri sorunlarına yenilikçi çözümler geliştireceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hull

Makine Mühendisliği Yüksek Lisansımızın özünde istihdam edilebilirliği vardır ve size mevcut konular ve gelişmelere dair kritik bir farkındalık da dahil olmak üzere makin ... [+]

Kursa Genel Bakış

University of Hull , havacılık, kimya, mühendislik tasarımı, ilaç, nakliye, denizcilik ve enerji sektörlerinde büyük oyunculara ev sahipliği yapan canlı ve büyüyen bir sektöre sahip bir alanda yer almaktadır. Bu kenti, çoğu endüstri sektörüne kariyer ilerlemesi sunan en büyük mühendislik disiplini olan makine mühendisliğini incelemek için ideal bir yer yapar.

Makine Mühendisliği Yüksek Lisansımızın özünde istihdam edilebilirliği vardır ve size mevcut konular ve gelişmelere dair kritik bir farkındalık da dahil olmak üzere makine mühendisliğinin teorik ve pratik uygulamalarını derinlemesine bilgi geliştirme, anlama ve anlama fırsatı verir. Bilginin pratik uygulamasına güçlü bir vurgu yapılır. Üniversite, gerçek dünyadaki mühendislik projeleri üzerinde çalışmak ve kariyer olanaklarınızı geliştirmek için size fırsatlar sağlayan güçlü, doğrudan bağlantılara sahiptir. Bu program, Makine Mühendisliği dalında lisans veya benzeri bir konuda tamamlamış olan mezunlar için kontör sağlamak için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Hull

MMus programı sektör lideridir; performans, kompozisyon (akustik, elektroakustik, sonik sanatlar), müzik, estetik, kayıt, prodüksiyon, pedagoji, film müziği, estetik, fel ... [+]

Kursa Genel Bakış

Hull'da esnek bir Master-Master derecesi ile olmak istediğiniz müzisyen olun.

MMus programı sektör lideridir; performans, kompozisyon (akustik, elektroakustik, sonik sanatlar), müzik, estetik, kayıt, prodüksiyon, pedagoji, film müziği, estetik, felsefe, göstergebilim, tarihsel ve eleştirel müzikoloji, caz çalışmaları, popüler müzik çalışmaları, müzik psikolojisi, teori ve analiz.

Bu ders, müzik çalışmalarını daha üst bir seviyeye sürdürmek konusunda özel bir ilgisi olan ve öğrencilere çok çeşitli aktarılabilir beceriler kazandırır. MMus'u edinmek, müzikte ve eleştirel sorgulama becerilerinde ve ileri düzeyde yetenek göstermenin zorunlu olduğu birçok alanda kariyer olanakları yaratır.... [-]

Birleşik Krallık gövde
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Cottingham Road
HU6 7RX gövde, İngiltere, Birleşik Krallık