University of Hull

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Hull 1927'de kuruldu, bizi İngiltere'deki en eski 14. üniversite yaptı. Akademik mükemmellik öyküsü ve yaşamı değiştiren araştırmalar yaratıp ilham veren gurur verici geçmişiyle, hepsi dost canlısı ve uygun fiyatlı bir öğrenci kentinde, miras ve yüksek teknolojinin mükemmel birleşimini sunuyoruz.

Öğretim ve Araştırma Mükemmelliği

Hull, Hükümetin Öğretim Mükemmellik Çerçevesinde (TEF 2018), İngiltere üniversitelerinde ve kolejlerinde öğretme ve öğrenmede mükemmelliği tanıyan ve çok çeşitli yüksek kaliteli lisansüstü dersleri ve lisansüstü araştırmalar konusunda uzmanlaşmış bir gümüş ödül kazandı.

Araştırma gücü konusunda ilk 50 üniversitedeyiz (REF 2014) ve araştırma gündemimiz hakkında inanılmaz derecede iddialıyız. Sağlıktan yaşam alanlarına, gıdalardan su basmasına ve tedarik zincirlerinden köleliğe kadar büyük küresel zorlukları ele alıyoruz. Yedi araştırma enstitümüz, üniversitenin her köşesinden uzmanlığı bir araya getirmekte ve araştırmacılarımız, herkese yarar sağlayacak ve gelecekteki politikaları şekillendiren ve bilgilendiren araştırmalar sunmak için kilit ortaklar ve paydaşlarla birlikte çalışmaktadır.

Uluslararası öğrenciler

Dünyada 100'den fazla ülkeden Hull'da okumayı seçen öğrencilerle, gerçekten küresel bir kurumuz. Etkileyici uluslararası öğrencilerimizin% 97.9'u mezun olduktan sonra altı ay içinde işe ya da daha fazla çalışmaya devam ediyor (HESA 2018).

Kendi ülkenizdeki Üniversitemiz personeli ile tanışmak için sık sık fırsatlar vardır. Daha sonra ne zaman ziyaret edeceğimizi öğrenmek için web sitemizdeki ülke sayfanızı kontrol edin.

Kampüs ve Öğrenci Hayatı

Dünya standartlarında bir kütüphane, son teknoloji konser salonu, kampüs içi öğrenci konaklama ve yeni spor tesisleri gibi yeni tesislere 300 milyon £ yatırım yaptık. Burada, çok yönlü çalışma alanlarından ödüllü bir kariyer hizmetine kadar - tek bir sitede çalışmak, yaşamak ve sosyalleşmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. 150'den fazla toplum ve spor klübüyle - ödüllü öğrenci birliğimiz - ve Öğrenci Destek Ekibimiz - sağlık ve refah, para, öğrenme desteği gibi konularda önerilerde bulunur - üniversitenin sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Güzel, yeşil kampüsümüzü kendiniz görmek için sanal turu keşfedin!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Ayrıca, Team GB’nin Resmi İş Ortağı olan tek üniversiteyiz. Bu özel altı yıllık ortaklık, öğrencilerimize ortak araştırma ve işletme projeleri ve kariyer geliştirme fırsatları için fırsatlar sunacak.

Ücretler ve Finansman

Öğrenim ücretleri farklı kurs ve programlara göre değişir, daha fazla bilgi için web sitemizi ve burslar, burslar ve uluslararası burslar hakkındaki sayfalarımızı inceleyin.

Giriş koşulları

Çeşitli uluslararası nitelikleri kabul ediyoruz, giriş koşullarımızı öğrenmek için lisans ve lisansüstü kurs sayfalarımızı ziyaret edin.

İngilizce ana diliniz değilse ve bizimle çalışmadan önce daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa, çeşitli seviyelerde eğitim öncesi İngilizce kursları veriyoruz.

Bu program hakkında University of Hull daha fazla bilgi edinmek için lütfen formu doldurun ve gizlilik politikamızı okuyun.

Konumlar

gövde

Address
Cottingham Road
HU6 7RX gövde, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin