Resmi açıklamayı okuyun

Dünya standartlarında öğretim ve araştırma

Lincoln Üniversitesi, öğrencileri için sürekli olarak seçkin öğretim, öğrenme ve sonuç verme kararı verilen Öğretme Mükemmellik Çerçevesi 2017'de altın ödülüne layık görüldü. Üniversite, aynı zamanda, öğretim ve araştırmanın kalitesi için, kanser tedavisi, su tasarrufu ve düşük karbon teknolojisi gibi çeşitli alanlarda büyük projelerde birlikte çalışan akademisyenler ve öğrenciler için uluslararası bir üne sahiptir.

Lincoln Üniversitesi, öğrencilerin öğrenme fırsatlarını arttırmaya yönelik yaklaşımı için Kalite Güvence Ajansı tarafından övüldü. Lincoln, The Guardian University Guide 2018 ve The Complete University Guide 2017'de en iyi 50 İngiliz kurumudur. Lincoln Üniversitesi, Whatnei Öğrenci Seçimi Ödülleri 2017'deki lisansüstü ve uluslararası öğrencilerin öğrenci memnuniyeti için İngiltere'nin ilk on yılında da adı geçti.

Tarihi şehir merkezi konumu

Lincoln Üniversitesi'nin ödüllü kampüsü, ihtiyacınız olan her şeyin kampüste ya da şehir merkezinde kısa bir yürüyüş mesafesinde olduğu pitoresk Brayford Pool marina üzerinde modern, öğrenci merkezli bir ortam sağlar. Ortaçağ kalesi ve Avrupa'daki en iyi katedrallerden biri olan Lincoln, galeriler, sinemalar, alışveriş mekanları, restoranlar, barlar ve gece kulüpleri ile tarihe ve eve bürünüyor.

Lincoln Üniversitesi Hakkında Temel Bilgiler

1. Kenti ve ulusuyla çalışan bir üniversite

 • Üniversite, bir şehir merkezi kahverengi saha sitesini değiştiren, bölgeyi canlandıran ve perakende, eğlence ve mülk sektörlerinden gelen yatırımları çeken çarpıcı Brayford Havuz Kampusuna yaklaşık 200 milyon £ yatırım yaptı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kampüste 130 milyon £ daha yatırım yapmayı planlıyoruz.
 • Lincoln Üniversitesi'nin yerel ekonomiye 300 milyon sterlin değerinde olması, yerel ekonomik büyümeyi ikiye katlaması ve 3.000'den fazla yeni iş yaratması bekleniyor.
 • Üniversitenin ödüllü ticari inkübasyon merkezi Sparkhouse, bölgede kendilerini kurmak ve 450'den fazla yeni iş yaratmak için 300'ün üzerinde yeni ve büyüyen işletmeyi destekliyor.

2. İngiltere endüstrisini ve ekonomiyi desteklemek

 • Lincoln, iş dünyasıyla başarılı ortaklıklar kurmanın öncüsü olarak tanınmaktadır. Son incelemelerde Sir Andrew Witty ve Sir Tim Wilson tarafından endüstri ile akademi arasındaki bağlantılara dikkat çekildi.
 • Üniversitenin Holbeach kampüsündeki Gıda Üretimi için Ulusal Merkezi, multi-milyar pound gıda endüstrisi tarafından desteklenen ve güncellenen bir devlet-sanat eğitimi tesisidir.
 • Üniversite, endüstri ve Savunma Bakanlığı için işyeri becerilerini geliştiren ve İngiltere vergi mükellefinin milyonlarca sterlin tasarruf sağlayarak iş temelli öğrenim imkânı sağlıyor.
 • Lincoln, İngiltere'nin ilk amaca uygun mühendislik okulunu 25 yıl içinde Siemens plc ile işbirliği içinde açtı. İşverenlerle çalışmaya yönelik bu öncü yaklaşım, bir Times Yüksek Öğretim Ödülü ve Lord Stafford Ödülü de dahil olmak üzere bir dizi ulusal ödül ve övgü ile kabul edildi.
 • Üniversite, yeni şehir merkezi olan Lincoln Science and Innovation Park'ı, Lincolnshire Co-operative ile işbirliği içinde bilim ve teknoloji sektörlerinde yatırım merkezi olarak oluşturdu. Amiral gemisi Joseph Banks Laboratuvarları Eylül 2014'te açıldı.
 • Lincoln akademisyenleri ve mezunlarının uzmanlığı, Bilgi Transfer Ortaklığı aracılığıyla ulusal ve yerel şirketlerde gömülür.
 • Son beş yıl içinde işletmelerden ve kamu sektöründen Üniversitemizden satın alınan sözleşme araştırması ve danışmanlığı yaklaşık 16 milyon TL değerindedir.

3. İnsanlar ve toplum için gerçek etki ile araştırma

 • Lincoln Üniversitesi birçok konunun çeşitli alanlarında dünya çapında araştırma yapıyor.
 • Üniversitenin Ulusal Araştırma Mükemmellik Çerçevesi 2014'e sunduğu araştırmanın yarısından fazlası (% 53) uluslararası düzeyde mükemmel veya dünya lideri - mümkün olan en yüksek standartlar - olarak derecelendirildi.
 • Üniversitenin akademik personeli, başarılı bir araştırma kültürüne ve yüksek kaliteli bir öğrenci tecrübesine destek veren 60'dan fazla madencilik profesörü içerir.
 • Üniversite, Görme Mühendisliği ve Özerk Sistemlerden Koruma ve Kültürel Miras'a kadar değişen konuları araştıran 40'dan fazla araştırma merkezi ve araştırma grubuna ev sahipliği yapıyor.
 • Üniversitenin başlıca araştırma projeleri, yeni aşı geliştirme, tarla gıda teknolojisi, kanser teşhisi için tıbbi görüntüleme, anti-terörist gözetim, tarihi binaların korunması, uykusuzluğun tedavisi ve çocukların dil gelişimi gibi alanlarda toplum yararına.
 • Çok disiplinli bir yaklaşım, birçok projenin Üniversitenin farklı Okul ve Kolejlerinin uzmanlarını içermesini sağlar. Örneğin, Lincoln Sağlık Enstitüsü, laboratuvar temelli bilimdeki uzmanlığı bir araya getirerek tıbbi müdahalelerin ön plana getirilmesini sağlar.
 • Üniversite müfredatı boyunca araştırma odaklı öğretim yapmayı taahhüt eder ve lisans öğrencilerine, lisansüstü öğrencilere ve araştırma projelerinde akademik personele Lincoln'ün öncü Öğrenci Yapıcı Girişimi aracılığıyla çalışmak için fırsatlar verir.

4. Çok memnun öğrenciler

 • Lincoln, Ulusal Öğrenci Anketi (NSS) 2016'da öğrenci memnuniyeti için İngiltere'de 11. sırada yer aldı. Buna ek olarak, Lincoln, Zooloji, Ulaşım ve Seyahat, Tasarım, Biyokimya ve Hayvan Bilimi gibi NSS konularından bir dizi alanda birinci sırada yer aldı.
 • Üniversite, girişimci mezunlar yetiştirmeyi taahhüt eder; Lincoln öğrencileri yüksek lisans mezunlarına sahiptir ve birçoğu kendi başarılı işlerine başlamaya devam etmektedir. En son mezunlarımızın yüzde doksan beşi, kurslarını bitirdikten sonra altı ayda bir işte veya daha fazla çalışıyordu ve neredeyse dörtte yüksek lisans seviyesinde rolleri vardı [Yüksek Öğrenim Anketinden Ayrılanlar 2014/15, Temmuz 2016'da yayınlandı].
 • Öğrenci Birliği ile ortak çalışarak, University of Lincoln, harika bir öğrenci deneyimini sürekli geliştirir

5. Akademik mükemmellik taahhüdü

 • En son Kalite Güvencesi Ajansı incelemesinde, Üniversite mükemmel bir sonuç aldı ve öğrencilerine bir ses verdiği yenilikçi yollardan övgüyle söz etti.
 • Lincoln, Hemşirelik ve Ebelik Konseyi, İngiltere Kraliyet İlaç Topluluğu, Sağlık Meslekleri Konseyi, Genel Sosyal Çalışma Konseyi, İngiliz Psikoloji Topluluğu, Gazetecilerin Eğitimi için Ulusal Konsey, Süreli Eğitim gibi bir dizi mesleki organın akredite olmasından gurur duyuyor. Belediye, Çevre Sağlığı Enstitüsü, Personel ve Gelişim Enstitüsü, Lojistik ve Ulaştırma Enstitüsü, Hukuk Cemiyeti, Baro Konseyi ve Biyomedikal Enstitüsü.

6. Küresel katılım

 • Lincoln Üniversitesi öğrenci nüfusu arasında yaklaşık 100 farklı ulus var.
 • Üniversite, dünyanın dört bir yanındaki büyük üniversiteler ile ortaklıklar içeriyor ve Uluslararası Çalışma Merkezi, küresel erişimi genişletmek için çalışıyor.
 • Lincoln Üniversitesi, eğitim, öğretim, araştırma ve danışmanlık ihtiyaçlarında çok uluslu şirketleri ve kuruluşları desteklemektedir.
 • Üniversite 2015 yılında Magna Carta'nın 800. kuruluş yıldönümü olan 1215.today'ın yaratılması da dahil olmak üzere yerel, ulusal ve uluslararası kutlamalarda önemli bir rol oynamıştır - Sanat Konseyi İngiltere tarafından desteklenen büyük yeni bir dijital sanat platformu.

7. Yüksek öğretimde değişimin yönlendirilmesi

 • Üniversite, öncü Öğrenme Manzaraları projesini, geleceğin akademik alanlarını tasarlamaya yönlendirdi.
 • Lincoln yenilikçi Öğrenci Yapımcı projesine başkanlık etmişti; bunlar, çalışmaların başlangıcından itibaren öğrencilerin araştırma konusundaki araştırmalarını araştırmak ve araştırmak için tasarlanmış büyük bir Yüksek Öğretim Akademisi tarafından finanse edilen bir girişimdi.
 • Lincoln Başbakan Yardımcısı Profesör Mary Stuart, İngiltere Yüksek Öğretim Finansman Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi ve Üniversite İttifakı Başkan Vekilliği üyesidir.

8. Güçlü topluluk odaklılık

 • Lincoln Üniversitesi, Lincoln Kitap Festivali, Lincolnshire İş Ödülleri, Lincolnshire Spor Ödülleri ve Dijital Kültür Frekans Festivali'nin bir destekçisidir.
 • Brayford Kampüsü, bölgedeki en büyük tiyatrolardan biri olan Lincoln Gösteri Sanatları Merkezi, Motor Shed canlı müzik mekanı ve Project Space Plus sanat galerisinde muhteşem sanat mekanlarına sahiptir.
 • Üniversite, uluslararası tanınmış uzmanları öğrenme, deneyim ve uzmanlık alanlarını paylaşma aşamasına getiren Büyük Yaşam konuğu konferans dizisi de dahil olmak üzere serbest yaşama açık çeşitli konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Konuşmacılar Sir John Hurt, Profesör Lord Robert Winston ve Barones Susan Greenfield'ı da içeriyor.
 • Lincoln Üniversitesi, turizm ve ziyaretçi ekonomisini desteklemek ve geliştirmek için kent genelinde kamu ve özel kuruluşları bir araya getiren bir organ olan Lincoln Kültür ve Sanat Ortaklığı'nın bir ortağıdır.
 • Lincoln School of Film & Media'daki endüstri stüdyolarında yer alan Siren FM, bir üniversitenin ev sahipliği yaptığı İngiltere'nin ilk tam ölçekli topluluk radyo istasyonuydu. 2013 ve 2014 yıllarında East Midlands Yılın Radyo İstasyonu seçildi.
 • Her yıl 1.500'den fazla Lincoln öğrencisi, şehirde ve daha geniş Lincolnshire bölgesindeki ve çevresinde bulunan değerli topluluk projelerine yaklaşık 15.000 gönüllü saat katkıda bulunuyor. Üniversite topluluğu tarafından üstlenilen gönüllü çalışma saatlerinin toplam ekonomik değeri yaklaşık 500.000 £ olarak tahmin edilmektedir.

9. Sosyal hareketlilik ve çeşitlilik

 • Üniversite, 14-19 yaş aralığındaki hedefleri yükseltmeyi taahhüt eder ve Yükseköğretime ilerlemeyi teşvik etmek ve desteklemek için okullarla yerel olarak ve ulusal düzeyde çalışır.
 • Hükümet'in İşbirliği için Ulusal Ağlar (NNCO) programı kapsamında, University of Lincoln, yerel okullardan ve kolejlerden daha fazla gence gençleri yüksek öğretime erişmek için teşvik eden ve destekleyen Lincolnshire Outreach Ağına liderlik etmektedir.
 • 2013'te Lincoln, Sorrell Vakfı Ağı'na katıldı ve Üniversite, Ulusal Sanat ve Tasarım Cumartesi Kulübüne ev sahipliği yapıyor. Yerel orta öğretim öğrencileri için bu ücretsiz etkinlik programı, üniversitenin endüstri lideri tesislerine erişimi olan tasarım konularında uzman dersi vererek yaratıcılığı teşvik eder
 • Üniversite, daha az avantajlı geçmişi olan öğrencileri bir dizi burs ve burs sunarak desteklemektedir. Bunlara University of Lincoln Bursu, Başbakan Yardım Bursu, Mükemmellik Bursu, Lincoln Lisansüstü Bursu ve Blackburn Bursası dahildir. Endüstri ortaklıkları aracılığıyla Santander Bursları ve Siemens Mühendislik Bursları da sunmaktadır.

10. Birkaç yıl içinde kalite ve başarı

 • Lincoln Üniversitesi, kamu ve özel abonelik sayesinde 25 yılda inşa edilen ilk yeni şehir merkezi kampüsü oldu ve 32 milyon £ katkıda bulundu.
 • Lincoln kampüsü resmi olarak 1996'da Kraliçe Majesteleri tarafından açıldı. Eski Lincolnshire Üniversitesi ve Humberside, 2001'de Lincoln Üniversitesi oldu.
 • Üniversite, şimdi Lincoln, Riseholme ve Holbeach'daki kampüslerde yaklaşık 13.000 öğrenci ve 1.500 personele ev sahipliği yapıyor.
 • Lincoln Üniversitesi Öğrenci Birliği, Ulusal Öğrenci Birliği'nde (NUS) Ödüller 2014'te Yılın Öğrenci Birliği üyeliğini kazandı.
 • Üniversitenin tesisleri, Londra 2012 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde Paralimpik atletler tarafından Oyun öncesi Eğitim Kampı olarak kullanıldı.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

University of Lincoln

Bu yüksek lisans programı, University of Lincoln gelişen 21. Yüzyıl araştırma topluluğu tarafından bilgilendirilir. ... [+]

Kurs

Bu yüksek lisans programı, University of Lincoln gelişen 21. Yüzyıl araştırma topluluğu tarafından bilgilendirilir.

MA 21. Yüzyıl Edebiyatı, çeşitli postmillennal metinleri örnekleyerek literatürdeki güncel gelişmeleri eleştirel bir şekilde anlama fırsatı sunar. Tam bir edebi tür bilgisi edinme ve araştırma, iletişim ve yazma becerilerinizi geliştirme fırsatınız olacak.

Ayrıca, Gotik edebiyatın güçlü yönlerini, kadınların yazımını, ekokritizmini, Amerikan kurgu ve ütopya edebiyatını ve okulun İngiliz Çağdaş Edebiyat Araştırmaları Birliği (BACLS) ile yakın ilişkisini içeren, Üniversite'nin 21. Yüzyıl Araştırma Grubu'na katılmasından da yararlanabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Coğrafya Yüksek Lisans Araştırma programı size lisans derecenizi uzatma ve belirli bir Coğrafya alanında uzmanlığınızı geliştirme fırsatı sunar. ... [+]

Kurs

Coğrafya Yüksek Lisans Araştırma programı size lisans derecenizi uzatma ve belirli bir Coğrafya alanında uzmanlığınızı geliştirme fırsatı sunar.

Sizi ilgilendiren bir alanda uzmanlaşma ve araştırma geliştirme veya teknoloji yönetimindeki pozisyonlara hazırlık için becerilerinizi pekiştirme şansınız olacak.

Araştırma Alanları, Projeler

Okul, ulusal ve uluslararası göç, kırsal kalkınma, sosyal ve teknolojik yeniliklerin mekansal boyutu ve uluslararasıdan bölgesel alt ölçeklere kadar çeşitli ekonomik ve sosyal eşitsizliklerin analizi ve haritalanmasında araştırma güçleri geliştirmektedir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Lisansüstü araştırma programlarının doğası gereği, zamanınızın büyük çoğunluğu bağımsız çalışma ve araştırma için harcanacaktır. Buna ek olarak, okul seminerine ve konuk konuşmacı etkinliklerine katılmanız ve çalışmalarınızı desteklemek için çeşitli araştırma ve beceri eğitimi fırsatlarına katılmanız şiddetle tavsiye edilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Eğitimi, gelecekteki eğitim uygulamalarını, teorilerini, politikalarını ve kurumlarını bilgilendirmek ve dönüştürmek için kullanmalarını sağlamak amacıyla eğitimcilere ... [+]

Kurs

Program üç çekirdek modül ve iki isteğe bağlı modül etrafında tasarlanmıştır. Temel modüller, öğrencilere, özel araştırma sorularını tanımlarken, literatürün eleştirel bir gözden geçirmesiyle desteklemeyi amaçlamaktadır; Uygun araştırma yöntemlerinde gerekli bilgi, anlayış ve pratik becerileri geliştirmek; ve gelişmiş bir araştırmanın zorlayıcı bir parçasını üretin. İsteğe bağlı modüller, mevcut konu bilginizi derinleştirme ve eğitim çalışmalarından duyduğunuz takdirinizi artırmanızı sağlar.

Eğitimde Yüksek Lisans, genel olarak eğitim bilgisini derinleştirmek isteyen ve eğitim pratiği, teori ve araştırma arasında bağlantı kurmak isteyenler için ileri bir çalışma programıdır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu uygulama odaklı MA, profesyonel ve yaratıcı bir ortamda medya üretim süreçleri hakkındaki pratik ve teorik anlayışınızı ilerletme fırsatı sunar. ... [+]

Kurs

Bu uygulama odaklı MA, profesyonel ve yaratıcı bir ortamda medya üretim süreçleri hakkındaki pratik ve teorik anlayışınızı ilerletme fırsatı sunar.

Program endüstri profesyonelleri ve araştırma, profesyonel uygulama, film yapımı ve yayıncılık alanlarında aktif olarak çalışan akademik ekibimiz tarafından bilgilendirilmektedir. Medyadaki üst düzey yöneticilerin ve profesyonellerin ihtiyaç duydukları profesyonel becerileri geliştirme ve endüstriyi yöneten ve etkileyen etik, yasa ve düzenleyici çerçeveleri kapsama şansına sahip olacaksınız.

Medya Yayın Merkezimizde pratik üretim becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Çok çeşitli medya platformlarında kurmaca, belgesel veya deneysel formlardaki programların yaratıcı prodüksiyonuna odaklanmayı seçerek öğreniminizi ilgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize göre şekillendirme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans programı, yeni fotoğrafik süreçlerle deney yapma ve fotoğrafçılığı sosyal düşünceyi harekete geçirme ve teşvik etme aracı olarak keşfetme fırsatı sunar. ... [+]

Kurs

Fotoğrafik görüntü, çalışmanız için temel kalırken, bu programın odak noktası sosyal, kültürel ve politiktir. Fotoğraf sergisinde ve bilimsel araştırmalarda devam eden pratiğinizi desteklemek için, kurs kültür, medya ve felsefi teori, uygulayıcıları ziyaret ederek görüşmeler, farklı metodolojiler hakkında tartışmalar ve fotoğraf tekniği üzerine atölye çalışmaları içerir.

Kendi yaratıcı tarzınızı geliştirmek için deneyimli personel ve arkadaşlarınızla birlikte öğrenmeye ve işbirliği yapmaya teşvik edileceksiniz.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Kursun öğretilen yönü, atölye çalışmaları, dersler, seminerler ve grup eleştirilerinden oluşan iki haftalık 12 hafta etrafında yapılandırılmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans, konuyu halka duyurmak için bilim ve çevre konularına ilgi duyanların ihtiyaç duyduğu gazetecilik alanında pratik ve teorik eğitim sunmak için tasarlanmı ... [+]

Kurs

Sağlık veya çevre gibi konuları doğru ve özlü bir şekilde raporlayabilen bilim gazetecilerine talep vardır. Sansasyonalizm veya teknik jargona başvurmadan, bilimsel haberi nasıl alacağınızı ve ilgi çekici hikayelere dönüştürmeyi öğrenme olanağına sahip olacaksınız. Topluluk radyosu üzerinde çalışmak için fırsatlar var, öğrenci gazeteler ve dergiler ve profesyonel yerleştirme programımıza katılmak. Öğrenciler daha önce BBC Focus dergisi, New Scientist ve Vegan Society için çalışmışlardır.

Ayrıca gazetecilik sektöründe önde gelen isimlerden haber alma olanağına sahip olabilirsiniz. Önceki konuşmacılar arasında Channel 4 Science Editor Tom Clarke, naturalist ve yayıncı Chris Packham ve Sense About Science kurucusu Lord Taverne.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Gazetecilik (Digital), dijital medya devriminin ön safında çalışan bir kariyer için sizi hazırlayan yenilikçi, ileriye dönük bir program sunmayı amaçlamaktadır. ... [+]

Kurs

Bu program, dijital gazeteciliğin yanı sıra çekirdek yazma ve üretim becerilerinin teknik yönüne vurgu yapmaktadır. Muhabirlerin ve uzman gazetecilerin çalışmaları hakkında bilgi edinme ve kendi ilgi alanlarınızı geliştirme, özellikle ilgi çekici konuları, stili ve aracı seçme şansına sahip olacaksınız.

Pratik beceriler edinme fırsatının yanı sıra, dijital gazetecilik ile insan hakları arasındaki ilişki gibi bir dizi kritik ve teorik meselede akademik bir analiz gerçekleştirebilirsiniz.

İki haftalık bir iş yerleştirme, size profesyonel bir gazetecilik ortamı yaşama fırsatı vermek ve akademik öğrenmenizi profesyonel uygulamalarla bağlama şansı vermek için tasarlanmıştır. Bu işe yerleştirme, dersin ayrılmaz, öğretilmiş ve değerlendirilmiş bir özelliğidir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu pratik ve teorik MA, savaş raporlaması, uluslararası insan hakları ve çatışma çözümlemede gazeteciliğin rolüne odaklanmaktadır. ... [+]

Kurs

Bu ders, basılı ve çevrimiçi medya, radyo ve televizyonda pratik deneyim kazanma fırsatı ile zorlu bir lisansüstü eğitim programı sunmayı amaçlamaktadır. Gazetecilikte profesyonel bir eğitim sağlamak için tasarlanmıştır, bu da medyadaki kariyer için gerekli olan pratik ve entelektüel becerileri geliştirme şansı verir.

Bu ders, insan hakları ve savaş ve barışla ilgili konularla ilgilenen ve bunu daha geniş bir topluma iletmek için gerekli gazetecilik becerilerini geliştirme fırsatını arayanlara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Savaş ve medya, gazetecilik ve çatışma çözümü ve gazetecilik ve uluslararası insan hakları çalışmalarına bir dizi eleştirel yaklaşımın akademik analizini gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Son projeniz, gazetecilik, savaş ve uluslararası insan hakları alanında belirli bir alana odaklanma şansı sunuyor.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Eski ve halen uygulamalı spor gazetecileri tarafından yürütülen bu Master programı sizi spor gazeteciliğinde heyecan verici bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Yerel ve ulusal spor etkinlikleri hakkında bilgi verme becerilerinizi geliştirme şansına sahip olacaksınız ve kampüs tabanlı medya platformlarımızdan birinde kendi spor içeriklerinizi yayınlama ve üretme şansınız var.

Programın işe yerleştirme planı size bu sektörde kariyer yapmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış pratik deneyim kazanma fırsatı sunar. Önceden, öğrenciler BBC Sport ve BBC Radio 5 Live, talkSPORT ve ITV ile deneyimler edindiler.

Ayrıca, birçok misafir konuşmacıdan haber alma olanağına sahipsiniz. Son konuşmacılar arasında BBC Londra 2012 Direktörü Roger Mosey, 5 Live Jonathan Wall Denetçisi, FourFourTwo David Hall Editörü ve ITV yorumcusu Clive Tyldesley de yer aldı.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu derece, gazeteciliğin heyecan verici dünyasında bir kariyer için gerekli profesyonel ve pratik eğitimi sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca konunun eleştirel analizine aka ... [+]

Kurs

Seçtiğiniz ortamda uzmanlaşma şansına sahip, eldeki, çoklu platform perspektifinden gazetecilik sanatını öğretme olanağına sahipsiniz.

Ayrıca, gazetecilik endüstrisinde üst düzey isimlerden haber alma olanağına sahip olabilirsiniz - önceki konuşmacılar arasında uluslararası tanınmış gazeteci John Pilger, BBC Londra 2012 Direktörü Roger Mosey ve Kanal 4 Haberleri Dorothy Byrne.

İngilizce Okulu

Akreditasyonlar

Okul, Avrupa Gazetecilik Eğitim Derneği (EJTA) tarafından 'Mükemmellik için Tanınmış' ödülüne layık görülen ilk kurumlardan biri olmuştur.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Çalışma pratik atölye çalışmaları, konferanslar ve seminerlerin bir karışımı olacak University of Lincoln bağımsız çalışma için de kullanabileceğiniz geniş bir akademik kütüphaneye sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans, sanatın en hızlı büyüyen gazetecilik alanlarından birine girmek isteyenler için sanatın raporlanmasına odaklanmak için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Raporlamanın temel unsurlarını öğrenme fırsatının yanı sıra, sanat alanındaki gelişmeleri yansıtmak için gerekli olan analitik becerileri geliştirme şansına da sahip olacaksınız. Sanatsal hareketleri, türleri ve kültür endüstrilerini destekleyen sosyolojik faktörleri takdir etmeyi ve bunu bir izleyiciye iletmeyi öğrenebilirsiniz.

Bu program, yaratıcı sanatları, heykel gibi niş, sinema ve televizyon gibi daha popüler, web tabanlı üretim gibi gelişmekte olan alanlara raporlama ve gözden geçirme vurguluyor. Kariyer ilerlemesi için gerekli aktarılabilir becerileri geliştirme fırsatına sahip olduğunuz bir işe yerleştirme şemasını içerir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Genç Seyirciler Tiyatrosu, profesyonellere yönelik akademik bir çerçevede performanslarını geliştirmek isteyen yeni mezunlar ve kariyerine yeni başlayanlar için tasarlanm ... [+]

Kurs

Genç Seyirciler Tiyatrosu, profesyonellere yönelik akademik bir çerçevede performanslarını geliştirmek isteyen yeni mezunlar ve kariyerine yeni başlayanlar için tasarlanmış bir Yüksek Lisans programıdır.

Bu program, mevcut ortaklarla (halihazırda okullar, Lincoln Sahne Sanatları Merkezi ve genç izleyici pratisyenleri için tiyatro) kısa süreli projelerle mezunlarının istihdam edilebilirliğini artırmaya vurgu yaparak, bilgi üreticileri olarak öğrencilerin nosyonlarını geliştirmekte ve genişletmektedir.

Program, öğrencilere performanslarını araştırmak ve sorgulamak için güçlü, metodolojik olarak bilgilendirilmiş bir akademik çerçeve içinde sorgulayacakları profesyonel bir yüzleşme ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Güzel Sanatlar, sanat pratiğinin eleştirel, araştırma, pratik ve profesyonel yönlerini en üst düzeyde geliştirmek isteyenler için stüdyo tabanlı bir kurstur. ... [+]

Kurs

Bu disiplinlerarası program yaratıcı risk alma ve entelektüel sorgulamayı teşvik eder. Dünyadaki sanat uygulamalarının zenginliği ve genişliğine güçlü bir vurgu yapılmasının yanı sıra, programdaki personel ve öğrencilerin Lincoln'ün çağdaş sanat topluluğunda aktif rol almaları teşvik edilmektedir.

Ulusal ve uluslararası sanatçılar, küratörler ve çeşitli medya kuruluşlarında çalışan tasarımcılarla işbirliği yapma fırsatlarından yararlanırken bireysel stüdyo alanına erişebileceksiniz. Daha önce Ben Woodeson, Tim Knowles, Yelena Popova ve Amanda Coogan'ı içeren etkin bir konuk sanatçı konuşma ve öğretici programı var. Güzel sanatlarda ileri uygulamaların artan malzeme odağını tanıyan ortama özgü uzman temaları mevcuttur.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Halkla İlişkiler programı, ticari ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda PR danışmanının rolünü araştırmak için tasarlanmıştır. Teori ve iletişimdeki güncel konuları eleşt ... [+]

Kurs

Bu program, iletişim ortamında meydana gelen hızlı değişimleri tanır ve size multimedya ve dijital platformlarda çalışacak becerileri geliştirme fırsatı sunar. Öğretim birçok kurumun ve PR ajansının küresel bir görev içinde faaliyet gösterdiğinin bilinciyle uluslararası bir odak noktasıdır.

PR uygulamasındaki gelişmeleri araştırmak ve eleştirmek, Leveson sonrası dönemde hikaye anlatımına etik bir yaklaşıma odaklanma şansına sahip olacaksınız. Esnek ve yansıtıcı bir halkla ilişkiler uygulayıcısı olmak için gereken stratejik yönetim becerilerini geliştirme fırsatına sahipsiniz.

Bizim öğrenci PR şirketimiz Cygnet PR'ye katılma fırsatı var.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu MA size geçmişin çağdaş edebiyatı ve edebiyatındaki güncel düşüncenin eleştirel bir anlayışını geliştirme ve yazma, iletişim ve araştırma becerilerinizi geliştirme fır ... [+]

Kurs

Bu MA size geçmişin çağdaş edebiyatı ve edebiyatındaki güncel düşüncenin eleştirel bir anlayışını geliştirme ve yazma, iletişim ve araştırma becerilerinizi geliştirme fırsatı sunar.

Program, konunun çeşitliliğini ve çeşitliliğini inceler ve sizi daha fazla araştırma veya kariyer ilerlemesi için gereken üst düzey becerilerle donatmak için tasarlanmıştır. İsteğe bağlı modüller Rönesans'tan günümüze kadar olan dönemleri kapsamaktadır.

Belirli bir dönemde, tür veya temada kendi ilgi alanlarınızı geliştirme esnekliği ve kendi araştırmalarınızı yılda iki kez MA sempozyumunda sunarak kamu konuşma tecrübesi edinme fırsatı vardır. İngiliz ve Gazetecilik Yüksekokulu'ndaki güncel araştırmalar, 21. Yüzyıl edebiyatı, 19. Yüzyıl edebiyatı, kadın yazıları, Gotik edebiyat, ütopyacılık, Amerikan kurgu ve drama alanlarında güçlü yönlere sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans programı, binalarda ve çevre tasarımlarında iç mekanlara yaratıcı yaklaşımlarda uzmanlaşmak isteyen sanat, mimarlık ve tasarım mezunlarına yöneliktir. ... [+]

Kurs

Program, öğretim elemanlarından ve uygulayıcılardan gelen girdilerle mekan ve yapı potansiyelini keşfetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mimarlık Fakültesi'nde multidisipliner bir stüdyo ortamından yararlanabilirsiniz.

Bu MA size, bina ve çevre tasarımı bağlamında iç mimariyi düşünmek için entelektüel ve yaratıcı yaklaşımlarınızı geliştirme fırsatı sunar.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Tam zamanlı, yarı zamanlı veya iş temelli öğrenim görebilir ve herhangi bir aşama sonunda çalışma şeklinizi değiştirebilir. Tüm öğrenciler Yüksek Lisans programına kayıtlı. Daha sonra bir sahne niteliği almayı veya tüm programı takip etmeyi seçebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Kriminoloji ve Ceza Adaleti Yüksek Lisans Programı, öğrencileri ceza hukuku sisteminin hukukî bakış açısıyla hem ceza hukuku açısından hem de çağdaş konularla meşgul olma ... [+]

Kurs

21. Yüzyılda, bir toplum olarak suça ve mağduriyete yanıt verdiğimiz araçlar her zamankinden daha fazla inceleme altında. Tarihsel cinsel istismar vakalarına, hapis cezasını haklı ve etkili bir yoldan cezai ve etkili bir araç olarak kullanma ve organize suç ve uluslararası terörizmin getirdiği zorluklar, kriminolojik ve yasal bursları ön plana çıkardık.

Bu ders, öğrencilere bu tür konularla ilgilenmeleri için gereken kavramsal araçları sağlamak, kanıtları değerlendirmek ve değerlendirmek, verileri yorumlamak, bilgi üretmek ve sentezlemek ve gerekçeli argümanları formüle etmek dahil olmak üzere çok çeşitli bilişsel, analitik ve genel aktarılabilir beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Kültürel Mirasın Korunması, alanında uzmanlar tarafından öğretilen, miras sektöründeki bir kariyere hazırlanırken geniş bir yelpazede gelişmiş koruma becerileri gelişt ... [+]

Kurs

University of Lincoln bilgi ve koruma becerilerini lisansüstü düzeyde ilerletmek için ideal bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Çok çeşitli tarihi materyallere erişiminiz olacak ve iyileştirici tedavi, koruyucu koruma veya koleksiyon yönetimine odaklanabilirsiniz.

Halihazırda koruma alanında çalışanlar için, karma bir öğrenme seçeneği mevcut iş yerinizden elde edilen pratik projelerin sunulmasına izin verir.

Tarih Fakültesi

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Çoğu Koruma öğretmeni ve teknisyeni, müze ve miras endüstrisinde çok çeşitli mesleki deneyime sahip kalifiye konservatörlerdir. Esneklik, destek ve akademik zorlukları birleştiren karma öğrenim fırsatları, halihazırda koruma alanında çalışanlar için de var.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Kültürel ve miras sektörleri dünyada hızla büyümektedir. MA Kültür ve Miras Yönetimi, bu ortamlardaki ilgi çekici yerlerin ve koleksiyonların yönetilmesiyle ilgili özel t ... [+]

Kurs

Kültürel ve miras sektörleri dünyada hızla büyümektedir. MA Kültür ve Miras Yönetimi, bu ortamlardaki ilgi çekici yerlerin ve koleksiyonların yönetilmesiyle ilgili özel talepler hakkındaki bilginizi artırmayı amaçlar.

Program, geniş kapsamlı pratik uzmanlık ve araştırma deneyiminden yararlanabilen ve programa işletme, sosyal bilimler ve beşeri bilimler hakkında içgörü kazandırabilen Turizm / Etkinlikler ve Tarih / Miras alanlarındaki akademisyenler tarafından ortak olarak verilmektedir.

Ayrıca, kurs ilgili endüstrilerden gelen konuk konuşmacılardan da faydalanmaktadır. Sağlayıcı perspektifinden izleyicilerin yanı sıra uygulamalı bilgi ve yönetim becerilerini geliştirmeyi amaçlayan heyecan verici canlı projelere katılma şansınız olacak. Öğrenciler ayrıca, masrafları Okul tarafından kapsanan ilgi çekici yerlerin yönetimi ile ilgili güncel kavramları ve teorileri uygulamak ve eleştirmek için Lincoln ve çevresindeki kültürel ve miras alanlarına yapılacak çalışma ziyaretlerine katılma fırsatına sahip olacaklar.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, medya ve kültür teorisindeki en yeni gelişmeler ve yörüngelerle disiplinlerarası karşılaşmalar sunmak için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Program, arabuluculuk ve kültürel pratiğin felsefi temellerinde kapsamlı bir temel oluşturmayı ve bu genişleyen ve farklı alanları yeniden şekillendiren temel teorik tartışmaları araştırmayı amaçlamaktadır.

Programın tutarlılığı, çekirdek modüller ve isteğe bağlı isteğe bağlı modüller arasındaki yakın bağlantılar aracılığıyla sağlanır. Medya ekibinin araştırma ilgi alanlarını yansıtan, ekolojik dolaşıklıkların çeşitli yönlerini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. 21. yüzyılın kültürel süreçlerini ve fenomenlerini küresel bir bağlamda analiz etmek ve refleksif, deneysel araştırmalar yapmak için fırsatlar sunulacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Müzik, tarihsel, etnografik, analitik, eleştirel ve pratik temelli yaklaşımları birleştirerek müzik bursunun çeşitliliğini benimser. Öğretilen ve uygulamalı modüller s ... [+]

Kurs

MA Müzik, tarihsel, etnografik, analitik, eleştirel ve pratik temelli yaklaşımları birleştirerek müzik bursunun çeşitliliğini benimser. Öğretilen ve uygulamalı modüller sayesinde öğrenciler, etnomüzikoloji, müzikoloji, kompozisyon ve performansı kapsayabilecekleri ilgi alanlarına uygulanacak yöntemler ve beceriler geliştirebilirler.

Bu MA, müzik endüstrisindeki profesyonel çalışmaların veya daha fazla araştırmanın önünü açmak için tasarlanmıştır.

Araştırma Alanları, Projeler

Araştırma alanları, projeler ve konular şunları içerebilir:

performansbileştirme, kompozisyonmüzikbilimEtnomüzikolojiÇağdaş müzikPopüler müzikMüzikal tiyatroMüzik EnstrümanlarıİşbirliğiMüzik endüstrisi.Nasıl Çalışıyorsunuz?... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu disiplinler arası yüksek lisans programı, University of Lincoln İngilizce, Tarih ve Sanat Tarihi konularındaki akademik ve araştırma uzmanlığı üzerine kurulmuştur. ... [+]

Kurs

Ondokuzuncu Yüzyıl Çalışmaları, metinler, nesneler ve görüntüler de dahil olmak üzere 19. Yüzyıl kaynakları üzerine metodolojik olarak bilgilendirilmiş bir çalışma sağlamak için tasarlanmıştır. Tennyson Araştırma Merkezi'ndeki Tennyson arşivindeki edebi el yazmaları ve kapsamlı arşiv materyalleri de dahil olmak üzere Lincoln şehrinde mevcut olan tarihi kaynakları kullanma fırsatına sahip olacaksınız.

Edebiyat, tarih, görsel ve materyal kültürünü, müze çalışmalarını, din çalışmalarını, bilim tarihini ve kitap tarihini birleştiren temalı modüller aracılığıyla bu tarihsel açıdan önemli döneme dair bilginizi ilerletme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu ders, miras sektöründeki, müzelerdeki ve öğretimdeki kariyerlere özellikle yararlı olabilecek eleştirel bir anlayış ve kapsamlı analitik beceriler geliştirmek için tas ... [+]

Kurs

Lincoln'ün uzun ve büyüleyici tarihi, ortaçağ kaynakları yelpazesiyle birlikte, Orta Çağların ileri bir çalışmasını üstlenecek ideal bir yer yapmaktadır.

Bu ders, miras sektöründeki, müzelerdeki ve öğretimdeki kariyerlere özellikle yararlı olabilecek eleştirel bir anlayış ve kapsamlı analitik beceriler geliştirmek için tasarlanmıştır. Çekirdek modüller ileri çalışma için gerekli becerilerin temelini oluşturur. Öğrenciler ayrıca isteğe bağlı modüllerin heyecan verici bir paletinden birini seçebilirler: bunlar yıldan yıla değişebilir ancak Orta Çağ Orta Çağ Latince, Akıl ve İsyan ve Orta Çağda Genel ve Özel Duygular içerebilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Politics size ulusal ve uluslararası ortamlarda politika ve politika belirleme konusunda gelişmiş bir anlayış geliştirme fırsatı sunuyor. Siyasi süreci yönlendiren kri ... [+]

Kurs

MA Politics size ulusal ve uluslararası ortamlarda politika ve politika belirleme konusunda gelişmiş bir anlayış geliştirme fırsatı sunuyor. Siyasi süreci yönlendiren kritik konuları araştırabilir ve devletin toplumun yönetimindeki rolünü inceleyebilirsiniz. Terörle mücadele, cinsiyet eşitliği ve sağlık gibi alanlarda politika oluşturma ve uygulama gibi çağdaş zorlukları dikkate alabilirsiniz. Eğitmenler ve akranlarıyla birlikte, Britanya'da ve dünya çapında temsilci demokrasinin geleceği hakkında önemli tartışmalara katılma fırsatına sahipsiniz.

Program, Sosyal ve Siyasal Bilimler Yüksekokulu bünyesinde uzmanlığa dayanır ve uzman akademisyenlerin yakın desteğinden faydalanabilirsiniz. En önemli özellik, sizi ileri düzey araştırma becerilerine alıştırmayı amaçlayan çekirdek modüllerin sağlanmasıdır. Siyaset Yüksek Lisans, politika oluşturma sürecinin tüm boyutlarını keşfetmek için yeteneği ile kendine güvenen bir araştırmacı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Araştırma Sanat MA, seçtiğiniz bir alanda bağımsız bir araştırmaya izin vermek için tasarlanmıştır, bir akademisyen ekibi tarafından denetlenir ve desteklenir. Araştırma ... [+]

Kurs

Araştırma Sanat MA, seçtiğiniz bir alanda bağımsız bir araştırmaya izin vermek için tasarlanmıştır, bir akademisyen ekibi tarafından denetlenir ve desteklenir. Araştırma becerilerinizi geliştirmek amacıyla Üniversite tarafından sağlanan çeşitli eğitim olanaklarına erişebilirsiniz.

Bu program, araştırma sürecinde yapılan yaratıcı uygulamanın belgelendirmesinin tez bileşeninin bir kısmının yerini aldığı yazılı bir tez veya uygulamaya dayalı formatta mevcuttur. Bir süpervizörün desteğiyle, kendinden liderli ve kendinden yönetimli bir araştırma yapmanız beklenmektedir.

Örnek araştırma alanları arasında sanat ve tarihçesi, çağdaş güzel sanatlar pratiği ve canlı sanat sayılabilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 1.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Araştırma derecesi ile bu MA, belirli bir çalışma alanında gelişmiş ve özel bilgi geliştirmek için bir fırsat sağlar. Kendi alanınızı seçme ve geliştirme özgürlüğüne ve e ... [+]

Kurs

Araştırma derecesi ile bu MA, belirli bir çalışma alanında gelişmiş ve özel bilgi geliştirmek için bir fırsat sağlar. Kendi alanınızı seçme ve geliştirme özgürlüğüne ve esnekliğine ve araştırma ve proje yönetimi becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Sağlık ve Sosyal Bakım Okulu'ndaki lisansüstü araştırma ekibi, öğrencileri için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamayı taahhüt eder. Mezuniyetteki kariyer fırsatlarınızı en üst seviyeye çıkarmak için araştırma sürecinde size rehberlik edecek ve kişisel ve mesleki gelişiminizle ilgili destek sağlayacak deneyimli akademisyenlerle birlikte çalışma şansınız olacak.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu akademik açıdan titizlikli Yüksek Lisans programı size uzmanlık tarihinizle ilgili uzmanlık bilginizi geliştirme fırsatı ve doktora çalışması dahil olmak üzere çeşitli ... [+]

Kurs

Öğretim, Tarih Okulu'ndaki araştırma uzmanlığı ile bilgilendirilir.

Merkez kampüsünde Orta İngiltere Medya Arşivi (MACE) ve Uluslararası Bombardıman Komuta Merkezi'nde geniş bir materyal arşivi de dahil olmak üzere Lincoln şehrinde bulunan tarihi kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Binlerce erken modern kitaba sahip olan Lincoln Katedrali'nde Wren Kütüphanesi de var.

Kapsamlı bir bağımsız araştırma projesi yürütme ve ayrıntılı bir tez hazırlama şansına sahip olacaksınız.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Öğretilen modüller bir dizi seminer aracılığıyla teslim edilir. Tezinizi araştırırken ve yazarken, amirinizle birlikte bir dizi eğitici toplantı ile desteklenebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, tasarımcılara, akademisyen ve uygulamacılarla birlikte dinamik ve disiplinler arası bir stüdyo ortamında çalışarak yaratıcı ve profesyonel uygulamalarını geli ... [+]

Kurs

Bu program, tasarımcılara, akademisyen ve uygulamacılarla birlikte dinamik ve disiplinler arası bir stüdyo ortamında çalışarak yaratıcı ve profesyonel uygulamalarını geliştirmeleri için bir fırsat vermeyi amaçlamaktadır.

Lincoln School of Design, seçtiğiniz disiplini keşfetme ve kritik uygulamanızı geliştirme şansını size sunar. Yaratıcı tasarımcıların ve araştırmacıların oluşturduğu uluslararası bir topluluğa, diğer tasarımcılarla işbirliği yapmak ve endüstri ilişkileri ağı kurmak için sayısız fırsatla katılabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Nedeniyle konunun geniş havale etmek, dört olası vardır Pathways öğrencilerin seçebileceği MA Tasarım programı dahilinde:... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Tiyatrosu, Tiyatro, Edebiyat, Dans, Güzel Sanatlar ve diğer ilgili çalışma alanlarında mezunlar, tiyatro mesleklerinde veya diğer yaratıcı endüstrilerde kariyer peşind ... [+]

Kurs

MA Tiyatrosu, Tiyatro, Edebiyat, Dans, Güzel Sanatlar ve diğer ilgili çalışma alanlarında mezunlar, tiyatro mesleklerinde veya diğer yaratıcı endüstrilerde kariyer peşinde koşmak amacıyla Tiyatro ve Performans alanında bilgi ve becerilerini daha da geliştirmek için fırsatlar sunar. Elbette MPhil veya Doktora düzeyinde akademik araştırma için bir temel olarak hizmet verebilir.

MA Tiyatrosunun vurgusu, tiyatro, tiyatro ve performans pratikleri ve araştırmalarındaki son gelişmelerin geniş bir yelpazesidir. Program, çağdaş tiyatro yapımının derinlemesine bilgisini somutlaştıran Lincoln Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu boyunca personelin uzmanlığını tam olarak kullanır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MA Cinsiyet Çalışmaları, toplumsal cinsiyet fikirlerini keşfetme ve çağdaş cinsiyet meseleleriyle ilgili bilgileri küresel düzeyde, ileri düzeyde edinme fırsatı sunar. ... [+]

Kurs

MA Cinsiyet Çalışmaları, toplumsal cinsiyet fikirlerini keşfetme ve çağdaş cinsiyet meseleleriyle ilgili bilgileri küresel düzeyde, ileri düzeyde edinme fırsatı sunar.

Bu yüksek lisans derecesi, cinsiyet, merakın nasıl işlediği, cinsiyetin nasıl bir fark yarattığı ve cinsiyetin direniş ve değişimi kolaylaştıracak şekillerde nasıl hayal edilebileceği konusundaki meraktan ilham almaktadır.

Öğrenciler kendi varsayımlarını eleştirel bir şekilde incelemeleri ve en önemlisi, toplumsal cinsiyet ile ilgili popüler ve sağduyu kavramlarını sorgulamaları için teşvik edilecektir.

MA Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları, öğrencilerin nitel ve nicel araştırma becerilerini geliştirmelerini ve kendi başlarına emin araştırmacılar olmalarını desteklemelerini sağlayan gelişmiş araştırma yöntemlerine büyük önem vermektedir. Program, Sosyal ve Siyasal Bilimler Yüksek Okulu bünyesinde bir dizi konu uzmanlığını çizer ve öğrencileri kendi çalışma alanlarında araştırma liderleri olan öğretmenlerle birleştirir.Sosyal ve Siyasal Bilimler Okulu'ndaki atmosfer kolektif ve arkadaş canlısıdır. Tüm öğrenciler, okulun araştırma semineri dizisine katılmaya davetlidir. Eğitmenler, öğrencilerine kişisel araştırmaları ve kariyer yollarını desteklemek için yaklaşılabilir ve isteklidir.... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans derecesi, çatışma, küresel eşitsizlikler, egemenlik ve insan hakları gibi küresel konuları araştırmak için politika, ekonomi, tarih, sosyoloji, uluslarar ... [+]

Kurs

Uluslararası İlişkiler, günümüzün önemli güncel konularının ve tartışmalarının çoğunu anlamak için kritik öneme sahip bir platform sunmaktadır.

Bu yüksek lisans derecesi, çatışma, küresel eşitsizlikler, egemenlik ve insan hakları gibi küresel konuları araştırmak için politika, ekonomi, tarih, sosyoloji, uluslararası hukuk, coğrafya ve kültürel çalışmalardan oluşan disiplinlerarası bir programdır.

Öğrenciler din ve sekterlik, çatışma ve demokratikleşme gibi karmaşık siyasi konuları inceleme fırsatı bulurlar. Program, öğrencileri gelecekteki araştırma ve araştırmaya hazırlamanın yanı sıra diplomatik hizmet, kalkınma ajansları, hükümet dışı sektör, gazetecilik, danışmanlık, uluslararası ve bölgesel örgütler ve kamu sektörü gibi alanlarda potansiyel istihdam için hazırlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler başarılı bir akademisyenler topluluğuna katılırlar ve harici konuşmacılar ve denizaşırı çalışma gezileri de dahil olmak üzere çeşitli ders dışı etkinliklere erişebilirler.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Yaratıcı Yazma Yüksek Lisans Programımız, yaratıcı yazarları pratikle yakından çalışmak ve konuk derslerde yayıncılık endüstrisindeki profesyonellerden duymak için fırsat ... [+]

Kurs

Yaratıcı Yazma Yüksek Lisans Programımız, yaratıcı yazarları pratikle yakından çalışmak ve konuk derslerde yayıncılık endüstrisindeki profesyonellerden duymak için fırsatlar sunar.

Bu program yaratıcı uygulamaları kritik analizlerle dengelemenizi, üretim süreçlerine yansıtmanızı ve becerilerinizi geliştirmenizi teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Üretken yazara, çevrelerinde üretilen literatüre aşina olan üretken bir okuyucu olarak güçlü bir vurgu vardır.

Çeşitli edebi türlerde çalışma şansına sahipsiniz ve çalışmalarını yayınlamak isteyen öğrencilere destek var. Yaratıcı endüstrilerde bir kariyere hazırlık için bir yaratıcı çalışma portföyü geliştirme ve bir iletişim ağı kurma fırsatı vardır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

University of Lincoln

Bu bilimsel olarak titiz bir yüksek lisans programı dünyanın dört bir yanında adli tıp laboratuvarlarında çalışan en son tekniklere kapsamlı eğitim sağlamak için tasarlan ... [+]

Kurs

Lincoln'de, analitik ve organik kimya, eczacılık, entomoloji, antropoloji ve moleküler biyoloji alanlarında uzman deneyime sahip deneyimli akademisyenler ve uygulamacılar tarafından eğitileceksiniz. University of Lincoln disiplinlerarası araştırma kültürüne katılmaya ve adli tıp tekniklerini ilerletmek için çabalayan akademisyenlerle birlikte çalışmaya teşvik edileceksiniz.

Öğretim, yasal konular bağlamında faaliyet gösteren adli ilkeleri, uzman tanığın rolünü ve kanıtların sunumunu içermektedir. Kriminal soruşturmalarda, suç mahallinden laboratuvara ve son olarak mahkeme salonuna tarafsız kanıt sağlama süreçlerini öğrenebilirsiniz.

... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu MSc, vaka formülasyonuna ve adli psikolojinin uygulanmış yönlerine odaklanmaktadır. Çocuklar / gençler, şiddet içeren ya da cinsel suçlular ve adli ruhsal kaygıları ol ... [+]

Kurs

Program adli psikolojide pratiğe dayalı konulara net bir vurgu yapmaktadır. Farklı müşteri gruplarıyla çalışmak için yararlı olan bilgi ve becerilerini değerlendirme, risk seviyesi ve tedaviyi göz önünde bulundurarak, polis soruşturma süreçleri ve mahkemeler ve ceza mahkemelerine ilişkin düşüncelerinizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Adli psikoloji ekibimiz, programa özel girdi sağlamak için, uygulamalı adli psikoloji ortamlarında çalışan bir dizi uygulayıcının uzmanlığı üzerine çalışmaktadır.

Alanında aktif araştırmacı olan akademisyenlerin yanında bir araştırma projesi yürütme fırsatına sahip olacaksınız. Personel arasındaki uzmanlık alanları arasında aldatma ve görüşme becerilerini anlama, cinsel istek ve cinsel suçlama ve çevrimiçi cinsel sömürü materyali bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, bir bilgisayar çekirdeğini bilgisayar vizyonu ve veri bilimi ve makine öğrenimi uzmanlarıyla birleştirerek öğrencilere dinamik ve yenilikçi bir teknoloji sekt ... [+]

Kurs

Bu program, bir bilgisayar çekirdeğini bilgisayar vizyonu ve veri bilimi ve makine öğrenimi uzmanlarıyla birleştirerek öğrencilere dinamik ve yenilikçi bir teknoloji sektöründe gerekli olan yenilikçi çözümleri geliştirmek için gereken teorik ve pratik deneyimi sunar.

Modüller, Gelişmiş Yapay Zeka, Bilgisayarla Görme, Makine Öğrenmenin Sınırları ve Bilgisayarla Görme Araştırmaları, Makine Öğrenimi ve Sinirsel Hesaplama gibi konuları içerir.

Öğrenciler ayrıca, bir tez ve önemli yazılım uygulamalarının geliştirilmesi yoluyla, özel kişisel ve profesyonel ilgi alanlarına odaklanan önemli bir araştırma projesi yürütme fırsatına da sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Analitik Bilimler Yüksek Lisans, bilim ve ilgili konularda mezunlara modern analitik yöntemlerin uygulanmasında sistematik bir eğitim vermek için tasarlanmıştır. Temel uy ... [+]

Kurs

Analitik Bilimler Yüksek Lisans, bilim ve ilgili konularda mezunlara modern analitik yöntemlerin uygulanmasında sistematik bir eğitim vermek için tasarlanmıştır. Temel uygulama alanlarına geniş bir yelpazede analitik teknikler uygulamak için gerekli pratik, yorumlayıcı analitik becerileri sağlamayı amaçlamaktadır.

Elbette uzman uygulamalara ve analitik bir bilim insanı olarak istihdam olanaklarına götüren sağlam bir pratik beceri seti geliştirmek; Farmasötik, Adli, Arkeolojik ve Çevresel analitik bilimler. Öğrenciler, araştırma odaklı bir ortamda uzman araştırma laboratuarlarından ve araçlardan yararlanabilir. Öğrenciler, uzman dersleri, atölye çalışmaları, uygulamalı laboratuar ve analitik deneyimiyle geliştirilen bir dizi disiplinlerarası pratik beceri ile mezun olabilirler.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program size belirli bir bilgisayar bilimi alanındaki uzmanlığınızı geliştirme ve araştırma geliştirme veya teknoloji yönetimi pozisyonlarında hazırlık için becerileri ... [+]

Kurs

Bu program size belirli bir bilgisayar bilimi alanındaki uzmanlığınızı geliştirme ve araştırma geliştirme veya teknoloji yönetimi pozisyonlarında hazırlık için becerilerinizi pekiştirme fırsatı sunar.

Bu Üstadın esnek yapısı, sizi ilgilendiren veya mevcut işinizle alakalı bir alanda araştırma yapma şansı verir. Öğrencilerin yakın zamandaki projelerine örnek olarak hibrit bilgi sistemleri yönetimi, gıda lekelerinin otomatik olarak tanımlanması için makine görüş sistemi geliştirilmesi ve arabalar ile yayalar arasında çarpışmaların önlenmesi için biyo-ilham verici sinir ağlarının kullanılması dahildir. Araştırma alanlarına robotik ve özerk sistemler, bilgisayarlı görü ve görüntü veya video analizi, tıbbi görüntü analizi, sosyal bilgi işlem, oyunlar ve ciddi oyun uygulamaları ve veri bilimi dahildir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, günümüzün hızla gelişen bilgi işlem endüstrisinin gerektirdiği yenilikçi çözümleri geliştirmek için gelişmiş bilgi ve becerilerle donatmak üzere tasarlanmıştı ... [+]

Kurs

Yapay zeka, bilgisayar vizyonu, robotik, mobil teknoloji ve oyun uygulamalarındaki gelişmeler, toplumun bilgi işlem cihazlarıyla etkileşiminin normal bir parçası haline gelmiştir.

Bu MSc Bilgisayar Bilimi, laboratuvar atölyeleri, konferanslar, tartışmalar ve bağımsız araştırmalar yoluyla mevcut bilgisayar programlama ve matematiksel çerçeveler bilginizi geliştirmenize olanak sağlar.

Çalışanlarımızla birlikte çalışmak, mevcut ve gelecekteki zorluklara yenilikçi çözümler geliştirmek için bilgisayarla görme ve gözetleme, robot ve mobil bilgi işlem gibi yenilikçi alanlarda eleştirel anlayışınızı geliştirme ve pratik deneyim kazanma şansına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Yüksek Lisans Biyoteknoloji programı, öğrencilere, gelişmekte olan biyoteknolojilere modern moleküler ve sistem biyolojisi yaklaşımlarına özel bir odaklanma ile ileri düz ... [+]

Kurs

Yüksek Lisans Biyoteknoloji programı, öğrencilere, gelişmekte olan biyoteknolojilere modern moleküler ve sistem biyolojisi yaklaşımlarına özel bir odaklanma ile ileri düzeyde teorik bilgi, anlayış, pratik deneyim ve eğitim geliştirme fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

Bu ders, temel biyoteknolojide iyi bir temel oluşturmak ve tıbbi, endüstriyel, çevresel ve fermantasyon biyoteknolojisinde uzmanlık eğitimi vermek ve bu alanlardan birinde bir araştırma projesi tamamlama fırsatı sağlamak için tasarlanmıştır.

Program ayrıca iletişim, eleştirel analiz ve düşünme, proje ve zaman yönetimi, bilimsel yazma, takım çalışması, etik, bilgi teknolojisi ve kariyer yönetimi gibi çeşitli temel mesleki becerileri geliştirmede eğitim ve destek sağlamayı amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Etkinlikler Yönetimi alanında uluslararası odaklı Yüksek Lisans, sizi etkinlik endüstrisinde bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Ekonomik oynaklığa ve politik be ... [+]

Kurs

Etkinlikler Yönetimi alanında uluslararası odaklı Yüksek Lisans, sizi etkinlik endüstrisinde bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Ekonomik oynaklığa ve politik belirsizliğe rağmen, olay endüstrisi küresel, ulusal ve bölgesel ekonomilere ve işgücü piyasalarına önemli bir katkıda bulunmaktadır.

Olayların işgücü ve kültürel olarak farklı kitlelerin büyüklüğü ve dinamikleri, sofistike yöneticiler ve analistler için sürekli bir gereksinim olduğu anlamına gelir. Hizmet sektörü ve deneyim ekonomilerinin önemli bir bileşeni olan etkinlik sektörü, yalnızca etkinlik planlama ve yönetim süreçlerini değil aynı zamanda olayların sahnelendiği zorlu ortamlarda yönetebilme kabiliyetini de anlayan uyarlanabilir ve çok yetenekli profesyonellere ihtiyaç duymaya devam etmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Yüksek Lisans derecemiz, öğrencilerin finans ve ekonomi becerilerini pekiştirmek ve geliştirmek için bir çerçeve sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, deneyimli finan ... [+]

Kurs

Yüksek Lisans derecemiz, öğrencilerin finans ve ekonomi becerilerini pekiştirmek ve geliştirmek için bir çerçeve sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, deneyimli finans uzmanlarından bilgi edinme ve uygulamaya hazırlık veya ileri mesleki eğitim için gelişmiş bilgi geliştirme şansına sahip olurlar.

Deregülasyon, küreselleşme ve dünya çapındaki ekonomik krizin uluslararası hisse senedi piyasaları üzerindeki etkisi finans konusuna ilginin artmasına neden olmuştur. Günümüz pazarındaki profesyonellerin, hem finansal hem de ekonomik nitelikteki yatırımları yönetmede usta olmaları ve çok önemli kararlar alabilmek için sağlam ve bilgili bir yargıda bulunmaları gerekmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Gelişim Psikolojisi, çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimine odaklanır ve çocuk gelişiminde uzmanlık kazanmak isteyen mezunlar ve pratisyenler için tasarla ... [+]

Kurs

Psikoloji Okulu, gelişimsel psikolojide, bilişsel gelişim, dil edinimi, otizm, motor gelişim, insan-hayvan etkileşimi, çocuk güvenliği ve yaralanmanın önlenmesi, kalkınmanın kültürel bağlamlarında araştırma ilgileri ile bir uzmanlık merkezi olarak artan bir üne sahiptir. Okuldaki araştırmalar gerçek dünyadaki uygulamaları bulmaktadır. Örneğin, köpek yüz ifadelerinin yanlış yorumlanması ile ilgili çalışmalar, köpekler tarafından ısırılan çocukların örneklerini azaltmak için bir önleme aracına yol açmıştır.

Karşılaştırmalı bilişsel gelişimi incelemek için bir motor laboratuvar ve araştırma tesisleri yanı sıra, tercihli görünümlü dinleme ve göz izleme tesisleri ile donatılmış uzman Lincoln Babilab, erişiminiz olabilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Matematik ve Fizik Fakültesi'nde, araştırma becerilerinizi geliştirirken ve uzmanlarla birlikte çalışırken, hesaplamalı fizik bilginizi geliştirme fırsatınız olacak. ... [+]

Kurs

Matematik ve Fizik Fakültesi'nde, araştırma becerilerinizi geliştirirken ve uzmanlarla birlikte çalışırken, hesaplamalı fizik bilginizi geliştirme fırsatınız olacak.

Hesaplamalı Fizik, geniş bir konu dizisinin temelini oluşturan temel bir çalışma alanıdır. Araştırmanız sırasında, alandaki uzmanlarla çalışma fırsatına sahip olacak ve güçlü ulusal ve uluslararası işbirlikleri geliştirme şansına sahip olacaksınız.

Hesaplamalı Fizikte Araştırma, nanoyapılı yumuşak madde, aktif madde, malzeme bilimi ve moleküler biyofiziğin farklı alanlarını içeren geniş bir spektrumu kapsar. Özel akademik danışmanlardan, derinlemesine eğitim programlarından ve uzman bilişim tesislerinden faydalanırsınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Kritik analiz, kendini yansıtma ve problem çözme teknikleri kullanarak, MSc İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM) derecesi, öğrencilere organizasyonel performansı yönlendiren y ... [+]

Kurs

Mesleki akreditasyon, endüstri bağlantıları ve bir iş odağı, insan kaynağına dahil olmuş veya bu alanda bir kariyer yapmakla ilgileniyorsanız, bu programı ideal kılar.

Farklı akademik ve uygulayıcı perspektifleri ile, modern işyerinde insanların gelişimini ve çalışan ilişkilerini göz önünde bulundurarak ve üst yönetimin daha geniş iş sorunlarını anlayarak yeni insan yönetimi yöntemlerini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Örgütsel yönetim ve öz-yansıtma meseleleri üzerinde eleştirel düşünmeye zorlanacaksınız.

Bu program, HRM uygulayıcılarının Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) yeterliliğini korumaya yönelik artan gereksinimlerini karşılamada yardımcı olacak profesyonel olarak tanınan bir nitelik kazanma fırsatı sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

İnşaat Bilimi ve Yönetiminde Yüksek Lisans yapmamız, ortamların karşılaştığı küresel zorluklara cevap vermektedir: iklim, teknoloji, kentleşme, nüfus dinamikleri ve yönet ... [+]

Kurs

Programımız, öğrencilerin oluşturdukları çevreyi oluşturma, iyileştirme ve sürdürme konusundaki mesleki görevlerini yerine getirebilmeleri için, öğrencilerin yapı bilimi ve inşaat sürecinin yönetimi konusundaki bilgi ve anlayışlarını daha da geliştirmek için tasarlanmıştır. Öğrencilere, inşaat yönetimi süreçlerine ve modern inşaat sektörünün karşılaştığı küresel zorluklara bütünsel bir bakış açısı kazandıracak bir program sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu program inşaat sektöründeki hızlı bir kariyer için gerekli teknik bilgi ve yönetim becerilerini geliştirmek isteyen inşaat ve diğer ilgili disiplinlerden yeni mezunlar için uygundur. Ayrıca, Birleşik Krallık'ta ve deniz aşırı ülkelerde üst düzey yönetim pozisyonlarına çıkan deneyimli inşaat profesyonelleri için de uygundur. Ayrıca, öğrencilerin bu program hakkında geliştirebilecekleri bilgi ve beceriler, inşaat bilimi, inşaat teknolojisi ve inşaat yönetimi alanlarında MPhil / PhD araştırma çalışmalarına ilerleme fırsatı sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu yüksek lisans derecesi, eşlik eden hayvanlarda problem davranışlarının yönetimi için teorik ve pratik becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan kanıta dayalı bir yaklaşımı ... [+]

Kurs

University of Lincoln MSc Klinik Hayvan Davranış programı bir uzmanlar ekibi tarafından yönetilir ve Hayvan Davranışı Çalışması Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Bu yüksek lisans derecesi, eşlik eden hayvanlarda problem davranışlarının yönetimi için teorik ve pratik becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan kanıta dayalı bir yaklaşımı izler. Avrupa 'nın ilk veteriner davranış profesörü, Avrupalı ​​ve Kraliyet Veteriner Hekimliği Koleji uzmanı Daniel Mills de dahil olmak üzere bir uzmanlar ekibi tarafından yönetiliyor.

Öğretim, araştırma ve uygulama ile bilgilendirilir ve Yaşam Bilimleri Bölümü veteriner davranış kliniğine erişim yoluyla gerçek vakalar hakkında deneyim kazanma şansına sahipsiniz. Müfredat, Okul Hayvan Davranışları Bilimi ve Refah Grubu'nda yürütülen araştırmalarla yakından ilişkilidir. Araştırma becerilerini geliştirmek için teşvik edileceksiniz ve akademisyenlerin yanı sıra araştırma konseyleri, hayır kurumları ve ticari kuruluşlar tarafından finanse edilen yüksek profilli projelerde çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
13 - 33 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Kriz ve Afet Yönetimi, kriz yönetimi, risk yönetimi ve afet yönetimi alanlarını, öğrencilere kriz ve felaketle ilgili mevcut yaklaşımları ve bu tür olayların işletmel ... [+]

Kurs

MSc Kriz ve Afet Yönetimi, kriz yönetimi, risk yönetimi ve afet yönetimi alanlarını, öğrencilere kriz ve felaketle ilgili mevcut yaklaşımları ve bu tür olayların işletmeler üzerinde yarattığı etkiyi anlamasını sağlamak amacıyla bir araya getirmektedir. topluluklar ve milletler. Özellikle program, hem doğal hem de insan kaynaklı krizlerden ve krizlerden kaynaklanan hem ekonomik hem de insani kayıpları en aza indirecek hazırlık faaliyetlerine, müdahale ve iyileştirme stratejilerine duyulan gereksinime ve işlere ara verme meselelerini ele almaktadır.

Özellikle kriz ve afet yönetimi, afet hazırlığı, müdahale ve geri kazanım planlaması prensipleri kullanılarak, işletmeler, topluluklar ve uluslar için potansiyel kriz ve felaketlere karşı direncini artırma yönünde küresel bir talep var.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

İşverenler, küresel lojistik yönetiminde başarılı olmak için üst düzey becerilere ve yeteneklere sahip olduklarını gösterebilecek mezunlar almaya giderek daha fazla önem ... [+]

Kurs

MSc Lojistik ve Küresel Operasyonlar derecesi, öğrencilere Lojistik Yönetimi alanında ilgili çağdaş teori ve araştırma bağlamında uluslararası bir perspektiften pratik yapma olanağı sağlar.

Program, yaratıcı düşünme ve proaktif yönetimin gelişimine odaklanan öğrencilerin stratejik vizyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Program, yerel ve küresel tüm organizasyonların sürekli olarak değiştiğini ve yöneticilerin bununla başa çıkmak için gerekli bilgi ve yetkinlikleri geliştirmelerini sağlamayı kabul eder. Çalışma programı bağlam ve duruma özel öğrenme için izin verir.

Dersler, seminerler, vaka çalışmaları ve konuk konuşmacılar öğrencilere konuyla ilgili zengin ve kapsamlı bir anlayış kazandırmayı amaçlamaktadır. Mezunların yerel ve küresel ölçekte lojistik ve operasyonlarla ilgili alanlarda yönetim veya danışmanlık alanında kariyer yapmaya başlaması beklenmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'de Lüks Markaların derecesi ile Yüksek Lisans Pazarlama öğrencilere lüks mallar ve marka yönetimi konusunda uzmanlaşmak için bir fırsat sunuyor. Bu program, lüks ... [+]

Kurs

Lincoln'de Lüks Markaların derecesi ile Yüksek Lisans Pazarlama öğrencilere lüks mallar ve marka yönetimi konusunda uzmanlaşmak için bir fırsat sunuyor. Bu program, lüks mal ve deneyim sektörlerinde bir kariyer sağlamak için gerekli pazarlama teorisi ve planlama, stratejik düşünme ve yönetsel beceriler hakkında kapsamlı bir bilgi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Program uluslararası akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından verilmektedir. Ayrıca, kurs, tanınmış ve yenilikçi organizasyonlarda profesyonel olan misafir konuşmacılardan faydalanacaktır.

Öğrenciler, bir CV oluşturmak, psikometrik testlerle uğraşmak ve etkili uygulamaları formüle etmek için yardımcı olan bir dizi özel kariyer etkinliğine erişebilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, 21. Yüzyıl profesyonel mühendisinin ihtiyaç duyduğu önemli talepleri karşılamak için gerekli beceri, bilgi ve yetenekleri kazanmak için fen, teknoloji, mühend ... [+]

Kurs

University of Lincoln Makine Mühendisliğinde enerji dönüşümü, bilgisayar destekli mühendisliği, sistem kontrolü ve sürdürülebilirlik kullanarak sistem tasarımı temel etrafında geliştirilmiştir.

Araştırma, öğrencilerin bir konuya tanıtıldığı ve daha sonra probleme dayalı senaryolar aracılığıyla anlayışlarını geliştirme fırsatı bulduğu sorgulama ve eylem öğrenmeye dayanmaktadır. Modüller hafta-uzun bloklarda öğretilir ve yarı zamanlı öğrencilerin tam zamanlı çalışmaya katılımına izin verilir.

Endüstri ile işbirliği içinde projelerde akademisyenlerle birlikte çalışma şansına sahip olacak olan Mühendislik Fakültesi'nde, başarılı bir araştırma ve geliştirme merkezinin parçası olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Moda Yönetimi Yüksek Lisansı, etkili satın alma, perakende ve tanıtım stratejileri geliştirmek için toplumdaki tüketici ve diğer eğilimleri analiz edebilen mezunlar üretm ... [+]

Kurs

Moda Yönetimi Yüksek Lisansı, etkili satın alma, perakende ve tanıtım stratejileri geliştirmek için toplumdaki tüketici ve diğer eğilimleri analiz edebilen mezunlar üretmeyi amaçlamaktadır.

Program, moda endüstrisinde bir yönetim kariyerine devam etmek isteyen adaylar için uygundur. Potansiyel rollere örnekler arasında mağaza yöneticisi, marka temsilcisi, moda alıcı, trend tahmini ve pazarlama yöneticisi bulunur.

Uygulamalar tasarım, iş, sanat ve sosyal bilimler de dahil olmak üzere çok çeşitli disiplinlerden memnuniyetle karşılanmaktadır.

ÖnemliProgram uluslararası akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından verilmektedir. Ayrıca, kurs, moda ve diğer iş alanlarında profesyonel olan misafir konuşmacılardan yararlanır.... [-]
Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu ders, kamu ve özel sektörde işverenler tarafından yüksek değerde değerlendirilebilecek analitik becerilerin geliştirilmesine olanak sağlar. Mezunlar, mali yönetim ve f ... [+]

Kurs

University of Lincoln MSc Muhasebe, muhasebe ile ilgili bir kariyer yoluna doğru ilerlemek isteyen muhasebe dışı bir arka plana sahip olanlar için bir dönüşüm Master'dır.

Günümüzün küreselleşmiş ekonomisinde, standartlaştırılmış finansal raporlama son derece önemlidir. Bu program, öğrencilere muhasebe alanında üst düzey pozisyonlara ilerlemek için gereken becerileri geliştirme fırsatı vermek için tasarlanmıştır.

Akademik açıdan titiz, yüksek lisans Muhasebe programı, öğrencilere hem çağdaş teori hem de araştırma bağlamında muhasebe uygulamalarını keşfetme ve sağlam finansal kararlar ve önerilerde bulunma fırsatı sunar.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Yüksek Lisans Muhasebe ve Finans derecesi, finans veya muhasebe alanında çalışan veya çalışmak isteyenlerin kariyer olanaklarını geliştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktad ... [+]

Kurs

Yüksek Lisans Muhasebe ve Finans derecesi, finans veya muhasebe alanında çalışan veya çalışmak isteyenlerin kariyer olanaklarını geliştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Program lisans düzeyinde az veya hiç iş bilgisi olmadığını varsayar ve bu nedenle bu yüksek vasıflı mesleğe girmek isteyen çeşitli disiplinlerden mezunlar için uygundur.

Öğrencilerin, hem hesapları hem de ilgili finansal bilgileri hazırlamak ve analiz etmek için gereken temel ilkeleri ve pratik becerileri anlamalarını geliştirmeleri beklenir. Öğrenciler ayrıca finansal yönetim karar verme ve şirketler için finansmanı arttırma yöntemlerini anlamalarını sağlayacak.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Mühendislik Yönetimi derecesi, daha önce bir mühendislik altyapısı oluşturmak ve mühendislik alanında yönetim anlayışını geliştirmek üzerine odaklanmak için tasarlanm ... [+]

Kurs

Endüstrinin ihtiyaçları tarafından bilgilendirilen bu derece, öğrencilere liderlik, müzakere ve etkileme, sunum ve öz-farkındalık becerilerine ek olarak işverenlerin aradıkları güçlü iletişim becerilerini ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sağlayacaktır.

Enerji temelleri, finans, ekonomi, enerji sistemleri, girişimcilik ve risk yönetimi de dahil olmak üzere modülleri inceleme fırsatına sahip olacaksınız. Hem Lincoln International Business School hem de Mühendislik Okulu tarafından sunulan program her iki alandaki uzmanlık bilgisini en üst düzeye çıkarırken, her iki alanın da tutarlı bir teslimatla kaynaşmasını sağlıyor.

Öğretim, çeşitli iş durumlarında teoriyi pratikle ilişkilendirebilmenizi sağlamak amacıyla gerçek hayattaki vaka çalışmalarının kullanımını içerir. İş uzmanları tarafından yürütülen atölye çalışmalarına katılma fırsatına sahip olacak, mevcut uygulamaları (Mühendislik Fakültesi tarafından karşılanan maliyetleri) ziyaret etmek ve şirket bazlı projelere katılmak. Bu etkinlikleri desteklemek için, bir CV oluşturmak, psikometrik testlerle uğraşmak ve etkili uygulamaları formüle etmek için tasarlanmış bir dizi kariyer etkinliğine erişebileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Games Development and Design, sanal gerçeklik gibi çeşitli gelişmiş araçlar ve platformlar kullanarak çağdaş video oyunları geliştirme bilgi ve becerilerini sağlamak ... [+]

Kurs

MSc Games Development and Design, sanal gerçeklik gibi çeşitli gelişmiş araçlar ve platformlar kullanarak çağdaş video oyunları geliştirme bilgi ve becerilerini sağlamak üzere öğrencilerin mevcut bilgisayar programlama becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Endüstri bağlamı bu programın önemli bir yönüdür ve öğrenciler ayrıca endüstri çalışmaları ve bağımsız oyun yaratma için geçerli olan oyun tasarımı konularının yanı sıra ileri lisansüstü çalışmaya uygun araştırma tekniklerini de inceler. Bu, çoğu oyun endüstrisinde çalışan ya da endüstri ile güncel aktif bağlantıları olan personelimizin endüstri tecrübesiyle desteklenmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Pazarlama derecesi, bir organizasyonun performansına önemli bir katkıda bulunmak için uzmanlık ve uzmanlık bilgisini ilerletmek için aday ve deneyimli pazarlamacılar ... [+]

Kurs

Pazarlama, yarının iş profesyonellerinin başarısı için çok önemli olan kilit bir yönetim görevidir. Lincoln'te, deneyimli pratisyenler ve akademisyenler tarafından size öğretilecek, size pazarlama teorisi hakkında kapsamlı bir bilgi geliştirme ve kariyerinizi ilerletmek için gerekli olan planlama, stratejik düşünme ve yönetim becerilerini geliştirme şansı verecek.

Lincoln International Business School'un bir parçası olarak, endüstri yöneticileri ve iş profesyonellerinden etkileyici bir dizi konferansa katılma fırsatına sahip olacaksınız. Güçlü endüstri bağlarımız, bu programdaki müfredatı bilgilendirir ve kendi iletişim ağınızı kurmanız ve oluşturmanız için teşvik edilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Şubat 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki MSc Proje Yönetimi derecesi, sistematik, eleştirel ve aynı zamanda yaratıcı bir şekilde temel teoriler ve en iyi uygulamalarla ilgilenme fırsatı sunmaktadır. ... [+]

Kurs

Günümüzde her yerde projeler, rekabetçi piyasalarda başarılı bir şekilde faaliyet göstermek ve genellikle yüksek risk ve belirsizlik içeren şirketlerin sürekli olarak geliştirdikleri ve uyguladıkları yöntemi resmileştirmektedir. Proje yönetiminin tarihsel mirası, dünyanın her yerinde görülmektedir. Orta çağ katedralleri aracılığıyla gökdelenler ve çağdaş altyapının diğer önemli örneklerinden Mısır piramitleri ile başlayan her şey bir noktada projeydi.

Mevcut proje yönetimi bilginiz veya deneyiminizden bağımsız olarak, karmaşık projeleri daha iyi planlamak, ekibinize liderlik etmek ve ilham vermek, zorlu paydaşları yönetmek ve en istenmeyen veya beklenmedik risklerle başa çıkmak için daha fazla güven kazanma şansına sahip olacaksınız. Çatışma çözümüne ve etkili çok işlevli proje entegrasyonuna ek olarak, projelerin tasarlanması, planlanması ve uygulanması ile ilgili pratik beceriler geliştirme fırsatına da sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, öğrencileri psikolojinin belirli alanlarında araştırma yöntemlerinin sağlam bir şekilde anlaşılmasını gerektiren bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Bu program, öğrencileri psikolojinin belirli alanlarında araştırma yöntemlerinin sağlam bir şekilde anlaşılmasını gerektiren bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır.

Bu amacı desteklemek için, öğrenciler psikolojik araştırma yöntemlerinde sağlam bir bilimsel temeli geliştirme fırsatına sahip değil, aynı zamanda sadece sanatın durumunu anlamayı mümkün kılmakla kalmayıp, aynı zamanda orijinal araştırmayı geliştirmeyi mümkün kılmak için fikirler, bu tür fikirleri bağımsız olarak çözer, titiz metodolojik standartlar kullanır ve sonuçları ve sonuçları mümkün olan en yüksek düzeyde yayır.

Bu programı farklı kılan, psikolojik araştırmanın farklı alanlarındaki uygulamalı araştırma yöntem ve tekniklerini öğrenmeye odaklanması ve öğrencilerin birkaç modül seçeneği arasından seçim yaparak kendi çalışma programlarını bir araya getirme fırsatı olmasıdır. Öğrencilerden, tez projelerini daha sonra bir hakemli dergiye sunabilecek ilke olarak (6.000-8.000 kelime) bir makale olarak yazmaları istenir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Robotics ve Autonomous Systems, Robotik ve Otonom Sistemlerde (RAS) hızla gelişen küresel endüstrinin gerektirdiği yenilikçi çözümleri geliştirmek için öğrencilere il ... [+]

Kurs

MSc Robotics ve Autonomous Systems, Robotik ve Otonom Sistemlerde (RAS) hızla gelişen küresel endüstrinin gerektirdiği yenilikçi çözümleri geliştirmek için öğrencilere ileri düzeyde bilgi ve beceri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Program, öğrencilerin bilgisayar programcılığı ve matematiksel çerçevelerini, atölye çalışmaları, dersler, tartışmalar ve bağımsız araştırmalar yoluyla geliştirmek ve uygulamak için bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır.

Ders, programlama kavramlarına ve destekleyici matematiksel çerçeveye aşina olduğu gibi, özellikle bilgisayar ortamına ilişkin ileri düzey kavramları sunmayı amaçlar.

Nasıl Çalışıyorsunuz?... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Program karmaşık ortamlarda güvenli, etkin ve güvenle pratik yapabilen yansıtıcı ve yetkin sosyal hizmet uzmanları geliştirmeyi amaçlamaktadır. ... [+]

Kurs

Program karmaşık ortamlarda güvenli, etkin ve güvenle pratik yapabilen yansıtıcı ve yetkin sosyal hizmet uzmanları geliştirmeyi amaçlamaktadır. Sağlık ve Sosyal Bakım Yüksekokulu, Sosyal Bakım alanında yüksek lisanslı bir profesyonel ödül olarak MSc Sosyal Hizmetini vermek için Sağlık ve Bakım Profesyonelleri Konseyi (HCPC) tarafından onaylanmıştır.

Öğrenciler, çalışmaları sırasında sosyal hizmet veya sosyal bakım ortamlarında denetimli ve değerlendirilmiş iki uygulama yerleştirme fırsatı bulacaklar. Bu yerleştirmeler, öğrencilere mesleki bilgilerini, teorilerini, değerlerini ve pratik becerilerini geliştirme şansı vermek için tasarlanmıştır. Bu yerleşimlerin tamamlanmasıyla ilgili olası maliyetler hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen Özellikler sekmesine bakın.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Spor Bilimi, bilimsel bilgi ve becerilerini güncel tutmak isteyen sporla ilgili dereceler ve profesyonel pratisyenlerden mezunlar için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Uygulamalı teori, pratik çalışma ve topluma katılım konularına vurgu yaparak, bu program öğrencilere belirli bir alanda uzmanlaşma seçeneği sunan çok disiplinli bir spor bilimi anlayışı sunmayı amaçlamaktadır.

MSc Spor Bilimi, bilimsel bilgi ve becerilerini güncel tutmak isteyen sporla ilgili dereceler ve profesyonel pratisyenlerden mezunlar için tasarlanmıştır.

İlgi alanlarınıza ve kariyer planlarınıza en uygun alanlarda uygulamalı çalışma yapmaya teşvik edileceksiniz. Uzman bilgisi olan akademisyenler, seçtiğiniz araştırma projesinde size rehberlik edecek ve destek verecektir.

Üç adında birinin içinde bağımsız çalışmalarını odak seçebilirsiniz Pathways Biyomekanik, Fizyoloji veya Psikoloji - - ya da belirlenen olmadan Yüksek Lisans Spor Bilimi çalışma Pathway da çalışmaların disiplinlerarası doğasını yansıtmak amacıyla,.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu program, öğrencileri küresel olarak önemli tarımsal gıda sektöründe teknik ve üretim yönetimi rollerini üstlenmeleri için ileri beceriler, bilgi ve uzmanlık ile donatm ... [+]

Kurs

Bu program, öğrencileri küresel olarak önemli tarımsal gıda sektöründe teknik ve üretim yönetimi rollerini üstlenmeleri için ileri beceriler, bilgi ve uzmanlık ile donatmayı amaçlamaktadır.

Tarım-gıda sektörü, toprak ve su kullanımı, iklim değişikliği ve sağlık ve esenlik ile ilgili zorluklarla içten bağlantılıdır.

Öğrenciler ileri ürün bilimi, ileri gıda üretimi, yeni ürün ve süreç geliştirme, gıda güvenliği gibi alanlarda çalışma fırsatı bulacaklardır.

Öğrenciler, hem University of Lincoln gıda ve tarım kampüslerinde, hem de Holbeach'deki Ulusal Gıda Üretim Merkezi'nde ve Riseholme Park'ta, endüstri ile ilgili uzman teknolojilere ve yeni ekipmanlara erişebilecekler.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Turizm, çok çeşitli kariyer fırsatları sunan, dünya çapında önemli bir endüstridir. Lincoln'deki MSc Turizm ve Pazarlama derecesi, modül seçimiyle kariyer hedeflerine bağ ... [+]

Kurs

Turizm, çok çeşitli kariyer fırsatları sunan, dünya çapında önemli bir endüstridir. Lincoln'deki MSc Turizm ve Pazarlama derecesi, modül seçimiyle kariyer hedeflerine bağlı olarak çeşitli Pathways bir rota sunabilir.

Program, turizm bağlamında bir pazarlama anlayışı geliştirmek için tasarlanmıştır. Turistlerin turist olarak bir anlayış geliştirmesi ve destinasyonların nasıl markalanabileceği ve tanıtılabileceği konusunda turizm ve pazarlama alanında bir dizi modül üzerinde çalışma fırsatı bulacak. Öğrenciler ayrıca etkili bir profesyonel olmalarını desteklemeyi amaçlayan eleştirel düşünme ve örgütsel beceriler geliştirme şansına sahip olacaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

(MSc) Uluslararası İşletme Ekonomisi, işletme ve yönetim çalışmalarında arka planı olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Amaç, uluslararası iş ortamının bilgisini pratik a ... [+]

Kurs

Uluslararası iş ve uygulamalı ekonomi bu programın birleşimi uluslararası iş dünyasının genel bir bakış ve uluslararası alanda faaliyet gösteren çeşitli kuruluşlarda veya uygulamalı / iş ekonomist olarak kariyer için sağlam bir temel sağlamak için tasarlanmıştır. Bu program güçlü bir İktisat veya Ekonometri arka planı olmayanlar için tasarlanmıştır ve doğada hem nicel hem de araştırma odaklı.

ÖnemliBu program Kantitatif Yöntemler ve Uluslararası Finans ve Uluslararası İş odaklanmaktadır.Program Uluslararası Makroekonomi ve Finans ve Uluslararası İşletme uzmanlığı ile akademisyenler tarafından yürütülmektedir.Ayrıca, Lincoln Ödülünü tamamlayarak müfredat dışı etkinliklerle yeteneklerinizi ve bilginizi daha da geliştirebilirsiniz.... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'teki MSc International Business programı, ulusal ve uluslararası işgücü piyasalarında etkili bir şekilde rekabet edebilmenizi sağlayacak gerekli niteliklere ve ko ... [+]

Kurs

Program, uluslararası öğrenciler için yüksek düzeyde destek sunuyor. İngilizcede desteklenecek entegre yaklaşımlar, Birleşik Krallık'ta eğitim alma yönelimi ve lisansüstü eğitim becerileri, girişimci ve istihdam edilebilir kariyer yeteneklerinin geliştirilmesi ve pastoral destek. Uluslararası Ofis, İngilizce Dil Merkezi, Öğrenci Hizmetleri, Kariyer, Kütüphane ve diğer merkezi hizmetlerle yakın ilişki kurmak bu desteğin önemli bir özelliğidir.

İşletme mezunları, bu alanı konu alanını daha derinlemesine incelemek için kullanabilirler, diğerleri ise mevcut bilgi ve becerilerini uluslararası iş kuramı ile birleştirebilirler.

Bu programı Eylül veya Şubat aylarında başlatabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lbs@lincoln.ac.ukÖnemliKonuk dersleri ve canlı vaka çalışmaları yoluyla uluslararası bir işletmeyle ilgilenmek için birçok fırsatAğ etkinlikleri yıl boyunca devam eder.Kursun önemli bir özelliği öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmek için bir görev üzerinde birlikte çalışabilecekleri Liderlik konut hafta sonu.Öğrenciler ayrıca, sınırları aşan lisansüstü istihdam edilebilirliği artırmak için tasarlanmış bir Sürekli Mesleki Gelişim Günlüğü (CPDL) de tutacaklar.... [-]
Birleşik Krallık Boston
Şubat 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MSc Uluslararası Turizm Yönetimi, mezunlarını bu büyüyen küresel sektörde üst düzeylerde çalışmak için gereken akademik anlayış ve endüstri uygulamaları ile donatmayı ama ... [+]

Kurs

MSc Uluslararası Turizm Yönetimi, mezunlarını bu büyüyen küresel sektörde üst düzeylerde çalışmak için gereken akademik anlayış ve endüstri uygulamaları ile donatmayı amaçlamaktadır.

Program, endüstri eğilimlerini, pazar talebini ve ilgili seyahat davranışını değerlendirmek için gerekli analitik becerileri geliştirme fırsatı sunar. Girişimcilik, sürdürülebilirlik ve küreselleşme gibi önemli konular programın ayrılmaz bir parçası. Öğrencilerin, aktarılabilir kişisel becerileri edinmenin ve göstermenin değerinin farkında olmasının yanı sıra, bilgilendirici, yorumlayıcı, analitik ve eleştirel olmaları beklenir.

Personel, kurumsal müşteriler için etkinlik planlama, organize etme ve koordine etme gibi uluslararası turizm ve misafirperverlik konusunda profesyonel deneyime sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Yatırım Bankacılığı sektöründe bir kariyer izlemek isteyenlere, Lincoln Uluslararası Msc Uluslararası Bankacılık ve Yatırım tasarlanmıştır. İngiltere, Avrupa ve Asya'daki ... [+]

Kurs

Yatırım Bankacılığı sektöründe bir kariyer izlemek isteyenlere, Lincoln Uluslararası Msc Uluslararası Bankacılık ve Yatırım tasarlanmıştır. İngiltere, Avrupa ve Asya'daki gelişmekte olan piyasa ekonomilerinde, kurumsal finans, yatırım, ticaret ve yatırım bankacılığı ile ilgili geçerli bilgiye sahip olanlara olan talep yüksektir.

MSc Uluslararası Yatırım Bankacılığı, ekonominin nasıl çalıştığına, kararların nasıl verildiğine ve finansal sistemlerin ve sermaye piyasalarının nasıl işlediğine ışık tutmak için tasarlanmıştır.

Önemli

Program, ekonominin nasıl çalıştığına, kararların nasıl verildiğine ve finansal sistemlerin ve sermaye piyasalarının nasıl işlediğine ışık tutmak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Uygulamalı Matematik Araştırma tarafından bir yüksek lisans öğrencilere iş ve sanayi pratik uygulamaları ile matematik alanlarında araştırma yapma fırsatı verir. ... [+]

Kurs

Uygulamalı Matematik Araştırma tarafından bir yüksek lisans öğrencilere iş ve sanayi pratik uygulamaları ile matematik alanlarında araştırma yapma fırsatı verir.

Matematik ve Fizik Fakültesinde bir araştırmacı olarak, bu alandaki uzmanlarla çalışma fırsatına sahipsiniz ve ulusal ve uluslararası işbirlikleri geliştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Okuldaki araştırmalar iki farklı çizgiyi takip eder: hesaplamalı fizik / uygulamalı matematik ve saf matematik. Uygulamalı matematik alanındaki araştırmalar, özellikle nanomalzemeler alanında, malzeme biliminde bulunan çeşitli denklemleri çözmek için sayısal yöntemlerin ve algoritmaların geliştirilmesine odaklanmıştır. Bu, modern süper bilgisayarlar için gelişmiş paralelleştirme ve yöntemlerin uyarlanmasını içerir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

University of Lincoln MSc Yönetim Programı, öğrencileri işletme ve yönetim alanında bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, kurumların nasıl işlediğini a ... [+]

Kurs

Liderlik, Kişisel Etki ve Müzakerelerdeki Modüller, öğrencilerin güçlü iletişim becerileri ve 'yapabilecekleri' bir tutum ile aday arayan işverenlerin ihtiyaçlarını ön planda tutarken çağdaş kurumlarda gelişen yönetim uygulamalarını anlamalarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Çekirdek ve isteğe bağlı modüllerin bir kombinasyonunu tamamlamanın yanı sıra, öğrencilerin derinlemesine bağımsız bir çalışma yapmaları beklenir.

İşletme ve yönetim çalışmalarında daha önce hiç deneyimi olmayan tüm disiplinlerden mezunlar programa başvurabilirler. Daha önce ilgili bir disiplini öğrenenler için, bu ders bilginizi ileri bir seviyeye taşıma fırsatı sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki MSc Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler derecesi, uluslararası kuruluşlarda kariyer yürütmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Kurs

Bu program, uluslararası ilişkiler ve kalkınma çalışmalarını temel yönetim ve örgütsel becerilerle birleştirerek, öğrencileri özel, resmi ve kar amacı gütmeyen kuruluşların etkin üyeleri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Potansiyel işverenlerin örnekleri arasında sivil toplum kuruluşları (STK'lar), hükümetler arası kuruluşlar, kamu hizmeti, hayır kurumları ve işletmeler bulunmaktadır.

Everest Dağı'na tırmanarak bir simülasyon egzersizine katılarak takım çalışması becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca Manchester'daki Escape Rooms'a isteğe bağlı bir çalışma gezisinin bir parçası olarak interaktif ve sezgisel bir gerçek hayattan kaçış oyununa katılma fırsatına sahip olacaksınız. Maliyetleri okul tarafından karşılanmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Kurumsal Yönetim şimdi gündelik iş hayatının ayrılmaz bir parçası olduğundan, MSc Yönetişim programı farklı sektörlerde çok çeşitli adaylar ve iş rolleri için uygun ve çe ... [+]

Kurs

Küresel finansal kriz, şirket skandalları ve çöküşleri ve görünürde etkili kurulların bulunmaması konusundaki kamu endişeleri, iyi yönetişim uygulamalarına duyulan ilginin artmasına katkıda bulundu. Program, iş ortamında pratik uygulamaya odaklanarak yapılandırılmıştır ve öğrencilere Yönetişim, Sürdürülebilirlik Raporlaması, İş Etiği, Örgütsel ve Kurul Etkinliği, Finans, Hukuk ve Stratejik dünyadaki güçlü konu bilgisini ve en son düşünceleri sunmayı amaçlamaktadır. Düşünme.

Kurumların daha fazla riskle karşı karşıya kalmaları ve faaliyetlerinin toplum üzerindeki daha büyük potansiyel etkileri ile sürdürülebilirlik konuları her zamankinden daha kritik. Sürdürülebilirlik artık risk ve uyumluluk değil, aynı zamanda yenilikçilik, fırsat ve hem sürdürülebilirlik hem de finansal performansta mükemmelliğin nasıl elde edileceği hakkındadır. Program, iş dünyasında en yüksek liderlik, hesap verebilirlik, sürdürülebilirlik raporlaması ve etik davranış standartlarını yönlendiren süreçler ve gözetim hakkında sağlam bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of Lincoln

Bu mesleki program, hevesli mimarlar için yüksek kaliteli bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Program, Mimarlar Kayıt Kurulunca reçete edilir ve Kraliyet İngiliz Mimarlar ... [+]

Kurs

Bu mesleki program, hevesli mimarlar için yüksek kaliteli bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Program, Mimarlar Kayıt Kurulunca reçete edilir ve Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü tarafından onaylanır.

Bu ders, yapılandırılmış kuramsal tartışma ve bireysel araştırmalar çerçevesinde kişisel hedefler, başarılar ve tasarım felsefesi üzerine eleştirel düşünmeyi teşvik eder. Öğreniminizi İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü ve Mimarlar Kayıt Kuruluşu Bölüm 2'nin gereksinimlerini karşılayan bir çerçevede uyarlama özgürlüğü sağlar.

Bireysel çalışma, grup çalışması ve stüdyo etkinlikleri aracılığıyla mesleki becerilerin geliştirilmesi üzerinde durulmaktadır. En çok ilginizi çeken mimarinin ve kariyer hedeflerinizle uyumlu olan yönlere odaklanma olanağına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu mesleki program, öğreniminizi Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü (RIBA) ve Mimarlar Kayıt Kurulu'nun (ARB) gereksinimlerini karşılayacak bir çerçevede uyarlama esnekl ... [+]

Kurs

Bu mesleki program, öğreniminizi Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü (RIBA) ve Mimarlar Kayıt Kurulu'nun (ARB) gereksinimlerini karşılayacak bir çerçevede uyarlama esnekliği sunar.

Bu ders, yapılandırılmış teorik tartışma ve bireysel araştırmalar çerçevesinde kişisel hedeflere, başarılara ve tasarım felsefesine eleştirel bir şekilde yansımasını teşvik eder. Bireysel çalışma, grup çalışması ve stüdyo etkinlikleriyle mesleki becerilerin geliştirilmesine vurgu yapılmaktadır.

Öğrenciler dijital modelleme teknolojilerinin yanı sıra geleneksel model yapım tekniklerini kullanmak için laboratuvarlar ve atölyeler kullanabilirler. Programı başarıyla tamamlayan sonra, bir şekilde Mimarlıkta Mesleki Uygulama ve Yönetimi Yüksek Lisans Diploma (ARB / RIBA Bölüm 3) ilerleme tercih edebilir Pathway tescilli mimar olma.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

MRS Sahne Sanatları (Drama, Dans, Müzik), ilgili alanlarda doktora çalışması için hazırlıkta tanınmış bir araştırma ödülü vermeyi amaçlamaktadır. Doktora çalışması için b ... [+]

Kurs

MRS Sahne Sanatları (Drama, Dans, Müzik), ilgili alanlarda doktora çalışması için hazırlıkta tanınmış bir araştırma ödülü vermeyi amaçlamaktadır. Doktora çalışması için bir temel geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bu ders, sahne sanatlarında araştırma yolculuğunuz için ideal bir başlangıç sunar. Seçilmiş sahne sanatları disiplininde odaklanmış bir çalışma yapılmasını ve performans üzerine farklı bakış açılarıyla bağlantı kurmayı sağlarken, bilimsel araştırma için gerekli kritik ve metodolojik araçları sağlamayı amaçlar.

Bu yüksek lisans programındaki öğrenciler, Lincoln Sahne Sanatları Merkezi'nin kaynaklarından, stüdyolardan, galeriden ve canlı bir sanat topluluğundan faydalanabilirler.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Birleşik Krallık