University of Lincoln

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Lincoln'ü seçtiniz?

Kraliçe II. Elizabeth tarafından 1996'da açıldığından beri University of Lincoln binalarına ve tesislerine 300 milyon £ 'dan fazla yatırım yapmıştır. Öğrenci merkezli modern çevre, pitoresk Brayford Pool marina'ya dayanmaktadır ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her şey kampüste ya da kısa bir yürüyüş mesafesindedir. University of Lincoln 2020'de The Guardian University Guide 2020'de 17. sırada, Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde Altın madalya aldı ve aynı zamanda Times Higher Education Öğrenci Deneyimi Anketi 2018'deki üniversite tesisleri için İngiltere'de 10. oldu.

Dünyanın en büyük tarihi şehirlerinden biri olan Lincoln, eski ile yeninin birleşmesiyle ünlüdür. Lincolnshire, ünlü fizikçi ve matematikçi Sir Isaac Newton ve İngiltere'nin ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher'in doğum yeridir. Daha yakın zamanlarda Lincoln şehri, Downton Manastırı ve Da Vinci Kodunda yer aldı.

University of Lincoln küresel lisansüstü topluluğu, 135 ülkede 90.000'den fazla eski öğrenciyi içermektedir. Lincoln mezunları , BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank ve Rockstar Games gibi dünyanın önde gelen şirket ve organizasyonlarında işlerini güvence altına almaya devam etti .

Benzersiz bir deneyim

Şehrin ünlü Steep Hill'i - butik dükkanlar ve çay salonları ile kaplı güzel bir Arnavut kaldırımlı sokak - şehrin tarihi Katedral Bölgesi'ne ve Bailgate bölgesine, bağımsız dükkanların ve kafelerin orta çağdaki Lincoln Kalesi'nin duvarları ile Lincoln Katedrali'nin ihtişamı arasında yuva yaptıkları bir geçit sağlar.

University of Lincoln mezuniyet törenleri , bir ömür boyu sürecek anıları yaratmanıza yardımcı olan Lincoln Katedrali'nin tarihi ortamında gerçekleşir.

İlçenin cazip yerel yemeklerinin tadına bakmak, ünlü Lincolnshire sosisinden lezzetli peynirlere ve ev yapımı erik ekmeğine kadar bir zorunluluktur. Lincoln, dünyanın dört bir yanından gelen mutfaklarda uzmanlaşmış çeşitli restoran ve kafelere ev sahipliği yapmaktadır. Örnekler arasında Çince, Korece, İspanyolca, Yunanca ve Meksikalı. Ayrıca çeşitli oryantal ve Avrupa yiyecek mağazaları ve bir helal kasap vardır. Şehrin ünlü Noel pazarını Aralık ayında kaçırmayın.

İstihdam edilebilirliğe odaklanma

Her yıl Üniversite, Büyük Yaşam ders serimizin bir parçası olarak kendi alanlarında ilham verici konuşmalar yapan bir dizi konuk konuşmacıyı ağırlamaktadır . Önceki örnekler arasında BBC sunucusu Chris Packham ve ExoMars uzay aracı mühendisi Abbie Hutty var.

University of Lincoln işverenlerle çalışma konusundaki yaklaşımı , işletmelerle olan ortaklıkları tanıma konusunda Lord Stafford Ödülü (2011) ve Üstün İşveren Katılımı için 2012 Yükseköğretim Ödülü (2012) de dahil olmak üzere bir dizi ulusal ödül ve ödüller ile kabul edildi. ).

138598_YoungUniversityRankings2020-Top150.png

Dünyadaki İlk 150

Times Yüksek Öğretim Genç Üniversite Sıralaması 2020.

138596_qsstars.png

QS Beş Yıldızlı Üniversite

2020 yılında QS Stars reytinginde toplam beş yıldız aldık. Üniversite ayrıca öğretim, istihdam edilebilirlik ve tesisler dahil kategorilerde en yüksek puanı aldı.

138599_top10-international-colour2x.png

İngiltere'deki ilk 10

Öğrencilerimiz ayrıca, uluslararası öğrenciler ve lisansüstü öğrenciler için Birleşik Krallık'ta ilk 10'da ve WhatUni Öğrenci Seçimi Ödülleri 2020'de Yerel Yaşam kategorisinde bize oy verdiler.

Konumlar

Lincoln

Address
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Lincoln, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA