University of St Andrews

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İskoçya'nın ilk üniversitesini ilk tercihiniz yapın

134039_ScreenShot2020-04-07at7.01.08PM.png

600 yıllık bir kurum University of St Andrews dünya çapında eğitimde bir dünya lideri olarak bilinmesi şaşırtıcı değildir. İskoçya'nın en iyi üniversitesiyiz 2019 Komple Üniversite Rehberi ve Birleşik Krallık'ta 2. sırada (Guardian Good University Guide 2019) .

Altı yüzyıl boyunca dünyanın en parlak ve en umut vaat eden öğrencileri okumak için St.Andrews'a geldiler ve önemli bir şekilde öğretilenleri sorgulamak için düşünme alanını buldular. Mezunlarımız, büyükelçilerden, en ileri araştırmacılardan ve mucitlerden pazar lideri CEO'lara ve uzmanlara, hatta Amerikan bağımsızlık beyanının imzacısına kadar dünyayı şekillendirmeye yardımcı olmaya devam ediyorlar - St Andrews, nerede olursanız olun potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak dünya sen git.

İlgilendiğiniz şeyi bize bildirin - Daha fazla bilgi edinmek için kaydolun

St Andrews'te lisansüstü deneyim

University of St Andrews , Ulusal Öğrenci Araştırması'ndaki öğrenciler tarafından son 13 yılın 10'unda sürekli olarak İngiltere'de en iyi öğrenci deneyimi olarak seçildi. Bizimle çalışmaya geldiğinizde, başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaşarsınız.

St Andrews küçük bir üniversitedir ve büyüklüğümüz öğrencilere personel ile daha fazla etkileşim kurma, arkadaşlarla yakın ve kalıcı ilişkiler kurma ve çalışmalarınızda mükemmelleşme fırsatı verir. St Andrews şehri ve üniversitemiz birlikte gelişerek bize benzersiz bir ilişki ve bakış açısı kazandırdı. Bize katıldığınızda topluluğun üyesi olursunuz ve tüm St Andrews kampüsünüz olur. Kasabanın etrafındaki ders tiyatrolarımız ve sınıflarımızla, yakında başka bir yerde bulmak zor olan bir aidiyet ve güvenlik duygusu kazanırsınız.

Lisansüstü öğrencisi olarak özel lisansüstü topluluğumuza ve yüksekokulumuza erişebileceksiniz. Bunlar, düzenli ağ oluşturma etkinlikleri ve fırsatlarının yanı sıra konuk dersleri, çalıştaylar ve sosyal etkinlikler düzenleyerek, benzer düşüncelere sahip arkadaşlarınızla tanışmanıza ve bizimle ve ötesinde zamanınız boyunca size yardımcı olacak bağlantılar kurmanıza yardımcı olur.

Neden St Andrews?

St Andrews eğitim almak ve yaşamak için eşsiz bir yerdir. İskoçya'nın doğu kıyısında yer alan öğrenciler, derse giderken golf sahalarından geçerken veya akşam yemeğinden sonra plaj boyunca koşarken kendilerini bulabilirler. Üniversite dünya çapında bir üne sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda 150'den fazla öğrenci toplumu ve 50 spor kulübü de dahil olmak üzere çeşitli sosyal aktiviteler sunar. Kasabanın içinden yürüyerek tarihi binalar, yerler ve öğrenci geleneklerimizle çevrili İskoç tarihini solursunuz. Zengin geçmişimiz, modern tesislerimiz ve güzel konumumuz St Andrews'ta eğitim almayı unutulmaz ve ödüllendirici bir deneyim haline getiriyor.

Kariyer olasılıkları

Mezunlarımız, öğrendikleri yüksek kaliteli beceri ve yetenekler nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki işverenler tarafından aranmaktadır. Öğrenciler, alanlarındaki en son bilgi ve tekniklere, en son teknolojiye sahip tesislere ve tam akademik potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacak destek hizmetlerine erişebilirler.

Programlarımız zorlu, büyük beğeni topladı ve sizi dünya çapında tanınan prestijli bir nitelikle bırakacak. İster kapsamlı bir ders , ister derin bir araştırma tabanlı derece , University of St Andrews hedeflerinize ulaşmak için size mancınık yardımcı olacaktır.

İlgilendiğiniz şeyi bize bildirin - Daha fazla bilgi edinmek için kaydolun

Konumlar

Saint Andrews

Address
St Katharine's West
The Scores

KY16 9AJ Saint Andrews, İskoçya, Birleşik Krallık

Programlar

MSc