University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi hoş geldiniz. İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi disiplinleri geniş bir yelpazede mükemmel bir üne sahiptir.

Biz dünya anlayışımızı arttırmak ve ötesinde İskoçya ve ekonomisi, toplumu ve kültürü için önemli bir katkı yapmak için çalışıyoruz yeni fikirler, bilgi ve becerileri oluşturmak için talip. İskoçya'nın üst hukuk okullarından biri olan ve öğretmen eğitimi ülkenin en büyük sağlayıcısı olarak, biz de her düzeyde çağdaş toplumları donatmak için gerekli mesleki uygulama geliştirme konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir.

Bizim araştırma ve bilgi alışverişi faaliyetleri sağlığı üzerindeki, eğitim ve hukuk pratiğinde, sosyal, kamusal ve işletme politikası üzerinde bir etkisi var. Biz bize kültürel dünyayı anlamamıza yardımcı geçmişleri ve edebiyatları yansıtmak; psikolojik, tedavi, pedagojik ve edebi açılardan dili keşfetmek; ve biz kendilerini bilgi alışverişi giden araştırma biçimidir yaratıcı çıktılar üretir.

Bizim araştırma merkezleri ve derslerin çoğu uluslararası bir bakış açısı var ve Enstitü, uluslararası öğrencilerin Üniversite entegre ve İskoçya'nın şehir ve geri kalanını keşfetmek için bir karşılama ve destekleyici bir ortam sağlar. Yenilikçi lisansüstü dersleri öğrencilerimizin giderek teknolojik çağda başarılı ve sosyal vicdan ile bunu yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Fakülte aşağıdaki Okullar halinde düzenlenmiştir:

Sosyal Çalışma ve Sosyal Politika eğitim Hükümet ve Kamu Politikası Beşeri Bilimler hukuk Psikolojik Bilimleri ve Sağlık

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi okuyan bugün toplum-o şeklinde ve yönetilir nasıl, bu iletişim ve karşı karşıya zorluklar nasıl ele alınabileceği nasıl bir bakış açısı sunuyor. Sen giderek teknolojik yaşa yönelik çözümler ve fikirler keşfetmek ve bu sorunlarla başa çıkabilmek için gerekli becerileri geliştirerek dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle bir topluluğun bir parçası olacaktır.

Glasgow kalbinde bizim gelişen lisansüstü topluluğuna katılmak

2012 yılından bu yana çalışma tesislerinde £ 32M Yatırım Fakülte geniş araştırma programı Full-time, part-time ve uzaktan öğrenme seçenekleri Bizim altı okulların her genelinde kırk iki öğretti lisansüstü programlar

Konumlar

Glasgow

University of Strathclyde Humanities and Social Sciences (HaSS)

Address
Lord Hope building (level 4)
141 St James Road
G4 0LT

Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık
Telefon
+44 141 444 8600

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin