University of Sussex Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Sussex Business School

University of Sussex Brighton yakınlarındaki önde gelen araştırma yoğun bir üniversitedir. 100'den fazla ülkeden personel ve öğrenciler ve topluluk faaliyetleri ve hizmetlerine sıklıkla katıldıkları uluslararası ve yerel görünüme sahiptirler.

University of Sussex Business School , daha fazla görmenize yardımcı olacaklar. Dünyayı olduğu gibi kabul etmiyorlar, ama nasıl olabileceğini düşünün.

Çalışmaları, dünyadaki insanların ve kurumların geleceği üzerinde etkili olabilmek için yönetim, ekonomi, bilim, teknoloji ve yenilik çalışmalarına dayanmaktadır. Dünyayı ve geleceğinizi değiştirmek için önemli olan konuları inceliyorlar.

İşletme Okulu, Sussex'in entellektüel geleneklerinin çoğuna, çağdaş iş, politik, ekonomik ve sosyal konular hakkında eleştirel bir bakış açısı ve birçok akademik disiplin içinde büyük toplumsal sorunların uzmanlığa ihtiyaç duyduğu inancı da dahil olmak üzere çizer.

Sussex'de işletme ve ekonomi dünyadaki ilk 60 sırada yer almaktadır (Times Higher Education Dünya Üniversiteler Sıralaması 2019).

Gerçekten uluslararası bir ortamda çalışın - dünyanın dört bir yanından insanlarla ve öğrencilerle birlikte öğreneceksiniz, hangisi seçerseniz seçin, size küresel ticaret yapma becerileri kazandırırsınız.

Sussex, Brighton'ın dışındaki Falmer'tadır ve Londra'ya ve Gatwick ve Heathrow'daki önemli uluslararası havaalanlarına kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

Konumlar

Brighton

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Brighton, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 (0)1273 872668

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin