Warwick Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Warwick Business School , dünya standartlarında bir üniversitenin merkezinde sadece birinci sınıf bir işletme okulu değildir; bu durum, sürekli olarak statükoya ve şampiyonluk işini iyiliğin gücü olarak zorlayan bir merak kaynağıdır.

Teori ve pratik arasındaki sağlıklı bir denge ile, insanları hem profesyonel hem de kişisel olarak geliştirerek gerçekten dönüştürüyoruz. Etrafındaki her şeyden heyecanlı, öğrenmeye, sorgulamaya, tartışmaya ve gerçek etkiye sahip insanlar içiniz.

Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden bizimle çalışmaya geliyorlar ve kurumumuzun değerleriyle şekilleniyorlar: Merak, Huzursuzluk, Açıklık ve Mükemmellik. Benzersiz CORE değerlerimiz, öğrencilerimizi gelecekteki kariyerlerinde başarıya hazırlayan zorlu ve yenilikçi bir öğrenme kültürü sunar.

Fakülte tartışmayı yönetmek ve etki yaratmak isteyen dönüşümlü araştırma üretmektedir. Bu araştırma, organizasyonunuza olumlu bir katkı sağlayacak meraklı ve girişimci zihinlerin geliştirilmesine yardımcı olan öğretimimizin temelini oluşturmaktadır.

Warwick Üniversitesi kampüsünde yer alan, lisans, lisansüstü, MBA ve doktora gibi çeşitli kurslar sunarken, The Shard'da bulunan Londra merkezimizden çeşitli MBA ve yönetici programları sunuyoruz .

AACSB, EQUIS ve AMBA'dan üçlü olarak kabul edilen ve cinsiyet eşitliğini arttırdığı için Athena SWAN Gümüş Ödülünü alan ilk İngiltere işletme okulu biziz.

En güncel kurs ve öğrenim ücreti bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www. WBS .ac.uk

Konumlar

Coventry

Warwick Business School

Address
Scarman Road
CV4 7AL Coventry, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 24 7652 4306

Londra

Address
32 London Bridge St
SE1 9SG Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: