York St John University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stratejimiz

1841'den bu yana York'taki kampüsümüzde öğrencilerimizi eğitiyor ve onlara ilham veriyoruz. Yıllar boyunca elde ettiğimiz başarı ve başarılar, kurumsal kapasitemizin etkili bir şekilde planlanması, açık hedefler koyması ve bunlara ulaşma çabalarımıza odaklanmasından kaynaklanıyor.

2012-15 Üniversite için bir büyüme, başarı ve dış tanınmanın arttığı bir dönem oldu. Artık her zamankinden daha fazla öğrencimiz var ve devam etmemiz, katılım ve mezun istihdam oranlarımız nadiren daha yüksek. Üniversitemizin etkin liderliği ve yönetimi konusundaki itibarımız ve artan ünümüzle yükseköğretim sektöründeki profilimiz artmaktadır. Kurslarımızı, tesislerimizi, akademik standartlarımızı, yönetişim ve yönetimimizi geliştirmek için çok çalıştık.

Üniversite genelindeki Valilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte çalışarak, 2015-20 için iddialı ve heyecan verici bir Stratejik Plan geliştirdik. Temel hedeflere yönelik ilerlemeyi harmanlamamızı, anlamamızı, önceliklendirmemizi ve izlememizi sağlayan bir çerçevedir. Uygulaması sayesinde Üniversiteyi yüksek öğrenim sektöründeki türbülansla başa çıkacak ve tüm öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için mükemmel öğrenme fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

Misyon, Değerler ve Vizyon

Büyüklüğümüz, güçlü toplum ahlakımız ve öğrenmeye kişisel yaklaşımımız, tüm bu yıllar boyunca çalışmak için bizi özel bir yer haline getirdi.

Öğrencilerimiz ve personelimiz, Üniversite dokusuna anlamlı bir katkı sağlar ve buradaki deneyimlerinin, yaşamları boyunca topluluklarını biçimlendirmelerine ilham vermelerini umuyoruz.

Öğrencilerimize ve çalışanlarımıza hem akademik hem de bireysel olarak öğrenmek ve büyümek için kişisel fırsatlar sunuyoruz ve bu, topluluğumuzdaki yüksek öğrenci-personel etkileşimi ile kolaylaştırılıyor. Tüm öğrencilerimizde ve çalışanlarımızdaki potansiyeli belirleme ve geliştirme konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.Görevimiz

Öğrencilerimize ve çalışanlarına tüm potansiyellerine ulaşma, bilgi edinme ve dünyaya olumlu katkıda bulunmaları için ilham vermek.Degerlerimiz

Güçlü bir aidiyet duygusu olan kapsayıcı, yenilikçi, dönüştürücü ve hırslı bir topluluğuz.Vizyonumuz

İngiltere'nin küçük üniversitelerinin en iyisi olacağız.

Stratejimiz sayesinde:

  • Mezunlarımızın yaşam ve iş için becerilerini geliştirmeleri için, özellikle öğrenme, öğretme ve araştırmaya odaklanarak öğrenci deneyiminin kalitesini arttırın.
  • 175 yılı aşkın bir süredir inşa edilmiş topluluk duygusunu koruyarak, farklı ve kültürel açıdan zengin bir topluluk besleyin.
  • Öğrenci sayımızda büyüme sağlayın - Ev / AB, uluslararası ve lisansüstü.
  • Finansal ve organizasyonel esnekliğimizi sağlamak.

Misyonumuzu, değerlerimizi ve vizyonumuzu kendiniz görebilirsiniz .

York St John'da çalışan herkes başarımızda eşit rol oynuyor. Bu nedenle, misyonumuza, değerlerimize ve vizyonumuza saygı duymak, sorumluluk paylaşmak ve Üniversite topluluğuyla gurur duymak, çalışma şeklimizi geliştirmek, daha iyi bir çalışma ortamı yaratmak ve başarımızı geliştirmek hepimize kalmıştır.

Kampüs ve Tesisler

York St John University , akademik mükemmellik ve duyarlı doğası ile tanınan, öğrenciyi her zaman yaptığı her şeyin kalbine yerleştiren seçkin bir üniversitedir. Muhteşem kampüsümüz, tarihi York şehrinin merkezinde yer almaktadır.

Lord Mayor's Walk'taki on dönümlük sitemiz, dünyaca ünlü York Minster'ın şehir surlarının karşısına bakan çarpıcı bir ortamda. Ödüllü kampüsümüz, öğrencilerin ders çalışmak ve yaşamak için doğru ortamdan faydalanmalarını sağlamak için son 10 yılda 100 milyon £ 'luk bir dönüşüm geçirmiştir. Aslen bir dörtgenin etrafına inşa edilmiş, De Gray Court ve kütüphane, IT tesisleri ve modern bir konferans salonuna ev sahipliği yapan Fıskiyeler Öğrenim Merkezi gibi yeni binalar. Foss Building, spor salonumuzu, fizyoloji laboratuarını, biyomekanik laboratuarını, psikoloji laboratuarını, fitness salonunu, fizyoterapi laboratuarlarını ve genel eğitim odalarını barındırmaktadır.

Diğer tesisler arasında bir dans stüdyosu, drama stüdyosu, müzik odaları (hem pratik hem teknik), TV ve film prodüksiyonları, düzenleme süitleri ve özel sanat ve tasarım stüdyoları bulunmaktadır. Çok sayıda catering mağazası var ve Öğrenci Birliği kampüsünde bir bar, kafe, mağaza ve ofislere sahip.

Konumlar

York

Address
Lord Mayor's Walk, York
York, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin