City and Islington College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Müdürün karşılama

Şehir ve Islington College gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Biz Londra'nın Lider College, ve Londra'da tek Koleji Ofsted her önlem olağanüstü değerlendirilecektir.

Biz mükemmel bir akademik sonuçlar elde Londra çapında binlerce gencin ilk tercihi İleri Eğitim Koleji bulunmaktadır. Öğrencilerimizin 1400, geçen yıl yüksek öğrenim ilerledi.

Bu öğrencilerimiz için olağanüstü öğrenme deneyimleri sunmak ve onların emellerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için bizim görevimizdir. Öğrencilerimizin yaptığı başarıların çoğu inanılmaz ve sıradan dışında. Başlangıç ​​noktalarından geniş bir yelpazede, öğrencilerin doğru tutum ve yaklaşım ile, yaratıcı ve uzman personel desteği ile, olağanüstü şeyler olduğunu göstermektedir. Kalın ambitions elde edilebilir.

Biz birçok dış ödül almak, ama bizim öğrencilerden tanıma en gurur duyuyoruz. % 95 öğretim iyi olduğunu, burada saygın ve güvenli hissediyorum bize ve onlar bir arkadaşınıza College önerebilirim.

Şehir ve Islington'daki biz sunuyoruz

Modern ve heyecan verici yerlere öğrenmek Ne de tutkulu ve parlak sanayi deneyimi ile yetenekli ve kalifiye öğretmenler Bireysel destek başarılı olmasını sağlamak için Zenginleştirme fırsatları, iş tecrübesi ve danışmanlık anahtar yaşam ve istihdam becerilerini kazanmalarına yardımcı olmak için

Öğrenciler her biri farklı ve heyecan verici bir tek College oluşturmak için bir araya gelip belirli bir uzmanlık içinde kurslar ve nitelikleri üzerinde duruldu öğrenciler ve personel, ayrı bir topluluktur, bizim beş merkezlerinden biri öğrenirler. Biz 200'den fazla işveren ile çalışmak her merkeze üzerinde çalışmak için açık bir görüş çizgileri sağlamak için.

Eğer daha fazla çalışma için akademik veya mesleki yol alarak olsun, ben sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ders olacak eminim. Ben sen de bize katılırsın ve bizim başarı hikayesi bir sonraki bölümün parçası haline tercih edeceğini çok umuyoruz.

Müdür Sir Frank McLoughlin KBE

Görevimiz

HER ÖĞRENCİ İÇİN OLAĞANÜSTÜ EĞİTİM VE ÖĞRETİM - Her gün de ne olduğunu.

Görüşümüz

LONDRA ÖNDE GELEN KOLEJİ OLMAK - Gelecek neye benzediğini olduğunu.

Birlikte ele alındığında, bizim misyon ve vizyon galvaniz ve Koleji içinde çalışan bağlamak - personel, öğrenciler ve ortakları. Onlar büyük ölçüde göz ardı duvara çerçeveli oturup mülayim ifadeler, değil: Onlar eylem için katalizörler bulunmaktadır.

Misyonumuz ne anlama geliyor?

HER öğrenci bizim görevimizdir için OLAĞANÜSTÜ eğitim ve öğretim vermek. Olağanüstü olmak biz ne de alışılmadık iyi ediliyor: ama zaman bazı istisnai olmak bazı öğrenciler için yetersiz olduğunu. Tutarlılık anahtarıdır.

Şehir ve Islington College olağanüstü eğitim ve öğretim At:

Titizlikle öğrenciler için en iyi sonuçları yaratmaya odaklanmıştır Sağlar ve yüksek bakışlarını ve emellerine ulaşmak için tüm öğrencilerin teşvik Niteliklerin ötesinde; Öğrencilere beceri ve nitelikleri veren bir küresel ekonomide uzun vadeli başarı için ihtiyacınız Çalışmak için net bir görüş hattı vardır Son derece ilgili, yenilikçi ve gelecek odaklı mı Öğrenci ve işverenlerin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir

Tutkulu, bilgili ve kararlı olan personel tarafından teslim edilir.

Ne değerli?

Değerlerimiz bizim organizasyon ve ortaklarımızdan içinde insanın inandığı önemli anahtar fikir ve ilkeler şunlardır; onlar bizim çalışma şeklimiz tanımlar.

MÜKEMMELLİK

Öğrenciler ve personel büyük öğrenmeye adanmıştır; öğrenme, sürekli alakalı yüksek kaliteli ve sonuçların üzerinde duruldu.

AMBITION

Hırs bir kuruluş olarak bizim DNA parçası - biz her zaman büyümek ve bizim öğrencilerimizin yararına ne geliştirmek için yollar arıyor Tüm öğrencileri geliştirmek ve emellerine ulaşmak için desteklenir. Personelimiz her öğrenci için ve kendileri için yüksek umutları var. Onlar işlerini cesur ve yaratıcı olmaya teşvik edilmektedir.

İŞBİRLİĞİ

Öğrenciler ve personel birlikte çalışır her öğrencinin başarı elde yardımcı olmak için Biz işverenler ve diğer ortaklarla birlikte çalışmak; dış uzmanlık çizim bize öğrencilere daha iyi sonuçlar güvenliğini sağlama

FIRSAT

Herkes öğrenmek ve başarılı olmak için mümkün olan en iyi fırsat verilir Her öğrenci ve personelin her üye bir birey olarak ve saygı ile tedavi edilir.

Tarihimiz

Bir milyon genç ve yetişkinlerin dörtte birinden fazlası 1993 yılından bu yana şehir ve Islington College ileri eğitim eğitim görmüştür. Onlar deneyimler ve hırsları her türlü gelir ve Londra kökenli her türlü temsil etmiş. Vakıf derece bir ikinci dil olarak İngilizce başlayanlardan - - Pek çok düzeyde öğrenim görmüş ve konular ve becerileri geniş bir yelpazesi ile boğuşurken. Onlar Koleji'nde geçirdim süresi bir yıldan dört yıla kadar uzanmaktadır ve bazı çalışmanın birden çok program tamamladık.

1993 yılında, öğrencilerin de altında% 50'si derslerinde başarı elde: öğrenci ilerleme açısından başlık istatistik budur. 2014 yılına kadar başarı oranı% 85 idi.

Güçlü başarı hikayeleri, artı performans istatistikleri, denetim raporları ve ödülleri tarihimizin tam resmini yakalamak.

Konumlar

Londra

Address
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin