University of Strathclyde Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Strathclyde Business School (SBS), kalbinde 'yararlı bir öğrenme' ile yenilikçi bir işletme okulu ve önde gelen teknolojik bir üniversitenin bir parçası olma konusunda uzun ve gururlu bir geçmişe sahiptir. SBS, Times Higher Education 2016 ödüllerinde Yılın İşletme Okulu seçildi. Ödül, Business School'un yenilikçi ve girişimci tutumu ve genel 'üstün' performansının tanınmasıyla verildi.

Strathclyde üçlü akredite bir işletme okulu: dünyadaki sadece 89'dan biri ve İskoçya'da ilk üç akredite olmuş ilk işletme okulu, uluslararası kuruluşlardan AMBA, AACSB ve EQUIS'ten akreditasyon aldı. Üçlü akreditasyona ek olarak. Aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir MBA programını yürütme lisansı alan Avrupa'nın ilk üniversite fakültesidir.

Okulun konu bölümleri ve uzman üniteleri, dinamik, çok yönlü ve çeşitli bir uzmanlık ve disiplinler arası lisansüstü ders programı sunmak için işbirliği yapar.

Okulun amiral gemisi MBA programı, 1988'den beri İngiltere dışında mevcut olup, binlerce MBA kurs katılımcısı şimdi mezun olmuş ve şu anda kendi ülkelerinde okumaktadır. Programda birçok çalışma yolu var, ancak 'bir MBA' yaklaşımımızı vurguladık. Uluslararası merkezlerimizden biri aracılığıyla okuduğunuz yönetici MBA, Glasgow'da öğreneceğiniz programın aynısıdır ve ülkenizdeki programın temel öğelerini sunan akademisyenler de Glasgow'da MBA dersi vermektedir.

Program formatı, kariyer ve aile taahhütlerini MBA çalışmalarının talepleriyle birleştirmesi gereken yoğun yöneticiler için özel olarak tasarlanmıştır. Yarı zamanlı yaklaşımın esnekliği, katılımcıların iki yıl içinde mezun olmalarını sağlar. Ancak, çalışma gerektiğinde en fazla altı yıla yayılabilir.

Strathclyde Executive MBA, uluslararası merkezler aracılığıyla yarı zamanlı olarak sunulmaktadır:

  • Bahreyn
  • Dubai ben
  • Yunanistan
  • Malezya
  • Umman
  • Singapur

Konumlar

Glasgow

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık

Milan

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Milan, Lombardiya, İtalya

Münih

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

Münih, Bavyera, Almanya

Pekin

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti

Toulouse

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Toulouse, Occitanie, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

Programlar