AIDIMME

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Teknolojik Enstitü AIDIMME , amacı şirketlerin rekabet gücünün iyileştirilmesi ve hem üretken süreçlerinde hem de ürünlerinde rekabet etmesini teşvik etmeyi amaçlayan, ulusal bir kar amacı gütmeyen ulusal bir birliktir.

Kuruluşundan bu yana, 1987 yılında , şirkete hemen katılmayı başarabilen ve üretken kumaşımızın sürekli iyileştirilmesi için edinilen bilgiye katkıda bulunan teknik uzmanları yetiştirmek ve eğitmek olan eğitim alanında çerçevelenen eylemler yürütmektedir.

Bu eylemlerin bir sonucu olarak, 1993 yılında, yıllar içinde yapılması gereken iyileştirmeler ve güncellemeler ile günümüze, Endüstriyel Atıksu Arıtma ve Geri Dönüşüm Mühendisliği Yüksek Lisansına ulaşan bir girişim başlatıldı.

Yıllar sonra, 2002 yılında, süreç yönetimi alanındaki şirketlerin mevcut ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda , Kalite Sistemlerinde Yüksek Lisans, Çevre ve Mesleki Risk Önleme Yönetimi , profesyonel uygulama için bir yeterlilik başlatıldı. PRL'de Kıdemli Teknisyen olarak .

2007'de ve Bologna'da doğan yeni Avrupa üniversite çerçevesi ve bu yüksek lisansın resmi statüsünü verme gereği öncesinde, AIMME ve Valencia Katolik Üniversitesi - UCV arasında bir işbirliği anlaşması imzalandı. her iki dereceden de Eğitim Bakanlığı'nın bir parçası.

2014 yılında, AIMME ve UCV , sistem yönetiminde ustalığa , işgücü piyasasındaki öğrencilerimizin rekabetçi durumunu geliştiren farklı bir değer olan farklılaştırıcı bir unsur sağlama gereğini öneriyor. Bu analiz sonucunda, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı için , sistem yönetiminde bir önceki yüksek lisansın konularını tamamlayan, ancak öğrencilerin bir derste iki üniversite yüksek lisans derecesi almalarına olanak sağlayan yeni bir Çift Anadal derecesi sunulmaktadır:

  • Kalite Sistemlerinde Entegre Yönetim, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Derecesi
  • Mesleki Risk Önleme Yüksek Lisans Derecesi

Bu eğitim 2017-2018 yıllarında, 500'den fazla öğrenciyi eğitmiş olan 15 numaralı basımını (tek bir derece olarak 12 ve çift derece olarak 3) yerine getirecektir.

Son olarak, 2016 yılında, AIDIMA teknoloji merkezi ile bir yıl süren ortak çalışmanın ardından, metal teknolojisi (AIMME) ve ahşap (AIDIMA) teknolojik merkezleri birleşerek, Metal İşleme Teknolojisi Enstitüsü'nün (Mueble) oluşturulmasını sağladı. , Ahşap, Paketleme ve Müttefik - AIDIMME , Valencia AIDIMME Katolik Üniversitesi ile yapılan anlaşmayı yenilemek ve bu nedenle, o zamandan beri, AIDIMME - AIDIMME , üniversite yüksek lisans derecelerinde işbirliği ile devam ediyor.

Bir sonraki ders, AIDIMME -UCV master dereceleri , öğrencilerin burs için başvurmalarına, staj yapmalarına, doktora çalışmalarına devam etmelerine, rekabetçi sınavlarda puan kazanmalarına ya da herhangi bir ülkede derecelerini kabul etmelerine olanak tanıyan Resmi Yüksek Lisans Dereceleri olarak 11. sayısını yerine getirecektir. Avrupa Birliği.

Konumlar

Paterna

Address
Carrer de Leonardo da Vinci,38
46980 Paterna, Valensiya Topluluğu, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin